Autor Wątek: FMV  (Przeczytany 3794 razy)

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
FMV
« dnia: Kwietnia 02, 2006, 05:59:30 pm »
Heja

Zbieram sobie na kompie kolekcje wszelkich filmikow z Finali i mam pare pytan bo nie wiem czy moja kolekcja jest pełna (nie ukonczylem wszystkich wersji gier, np z psx)

1.czesc I i II - wydane w lepszej wersji tzw Crystal Chronicles - obydwie czesci maja intro - a czy sa jakies filmiki koncowe?

2. czesc III - nie istnieje ZADEN filmik opisujacy ta gre? tu jestem raczej pewien ale wole zapytac dla swietego spokoju

czesci IV, V , VI, VII, VIII, IX i X - mam wszystkie

3. czesc X-2 - sa w niej jakies filmiki? moze ktos ma przynajmniej ich liste zebym wiedzial czego szukac?

4. czesc XI - wersja sieciowa, jest w niej jakis filmik warty posiadania?

to wszystko, dzieki za ewentualna pomoc.
See you, Space Cowboy!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
FMV
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 02, 2006, 06:25:00 pm »
Cytuj
1.czesc I i II - wydane w lepszej wersji tzw Crystal Chronicles - obydwie czesci maja intro - a czy sa jakies filmiki koncowe?

Chyba Chronicles... i myślę, że nie było tam nic oprócz Intro... ale sugeruję się tylko wielkością gier po kompresji, więc pewności nie mam.. może zapuść sobie płytkę z grą i eksploruj ją... może jeszcze coś z niej wyssiesz

Cytuj
3. czesc X-2 - sa w niej jakies filmiki? moze ktos ma przynajmniej ich liste zebym wiedzial czego szukac?

Tam jest od cholery tych filmików, ale nie wiem ile, bo jeszcze w to nie grałem hehehe (no co.. najpierw muszę FFX skończyć, a z tym u mnie nie jest dobrze heh)

Cytuj
2. czesc III - nie istnieje ZADEN filmik opisujacy ta gre? tu jestem raczej pewien ale wole zapytac dla swietego spokoju

Póki co FFIII wyszedł jedynie w wersji NES... nie ma więc żadnych filmików i póki nie wyjdzie wersja na NDS filmików nie będzie... (chyba, że już wyszła, ale z tego co wiem, to jeszcze to robią)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
FMV
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 02, 2006, 11:38:43 pm »
Cytuj
3. czesc X-2 - sa w niej jakies filmiki? moze ktos ma przynajmniej ich liste zebym wiedzial czego szukac?
Tant nie ma racji bo nie bardzo jest ich w cholere, z tego co czytalem to sa moze z 3 filmiki chyba, Na pewno jest Intro bo te ogladalem... a ze opzniej w gre mi sie grac nie chcialo to iwecej nie wiem.

Anyway moglbys zzucic na Meg Upload intro do FFVIII? Czy to jakis problem by byl...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
FMV
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 02, 2006, 11:42:54 pm »
na youtubie albo googlevideo masz intro do ff8... chociaz nie gwarantuje ze tam jest jakas zaj***sta jakosc...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
FMV
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 02, 2006, 11:50:45 pm »
No raczej bedzie lipna jakosc a do tego ja chce miec na dysku zeby wlaczyc w kzdym momencie kiedy pragne... a nie chce mi sie sciagac tego programu co pozwala na ssanie plikow z you toube etc. ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
FMV
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 02, 2006, 11:52:13 pm »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
FMV
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 04, 2006, 09:47:38 am »
ok , sproboje jak z roboty wroce

:::EDIT:::

http://files.filefront.com/FF8+Intro+++Lib...;/fileinfo.html  

 nie wstawilem swojego ale wyszukalem za to intro tam skad ja mam wiekszosc filmikow do finali.   sciagalo mi sie szybko wiec polecam
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2006, 10:07:05 am wysłana przez Gipsi »
See you, Space Cowboy!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
FMV
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 04, 2006, 01:53:14 pm »
Dzieki, ściagne jak tylko kiedys mi sie ta strona otworzy... czy to tylko ja mam problemy z otwarciem strony? Bo od rana proboje i niechce mi sie zaladowac.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Kefir

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
FMV
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 02, 2006, 11:36:39 pm »
Witam, Pieszczotek ze masz wszystkie filmiki z Finala 7 jak bys mogl to podaj linki (jest mi to cholernie porzebne). Z góry dzieki ;)

POZDRO

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
FMV
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 03, 2006, 09:53:19 am »
filmiki do finala 7 mam z oryginalu na pcta - sa tam wrzucone po prostu do katalgou movies z rozszerzeniem avi.

jak juz pisalem/mowilem   filmiki do finali 1-10 (bez 3 rzecz jasna bo do niej jeszcze nic nie ma) sa na www.filefront.com

wystarczy wpisac w wyszukiwarke final fantasy - potem wybrac odpowiednia czesc - i szukac wsrod plikow interesujacych na filmikow.

wiekszosc filmikow zbita jest w jeden wiekszy plik - przewaznie tyle plikow ile plytek zajmuje gra


ps. udalo mi sie dorwac wszystkie filmiki do finala 12 :)  tym razem tworcy gry zrobili nieco inaczej...  filmikow jest mniej za to sa duuuzo dluzsze - nie ma juz takich kilku sekundowych pokazujacych jak wjezdza winda lub inne takie niewarte ogladania.  
jesli kogos martwi ta mniejsza ilosc to powiem dwie rzeczy : niektore przewyzszaja wszystkie inne jakie do tej pory widzielismy w finalach. po drugie zwykle przerywniki zrobione na enginie gry wygladaja prawie jak filmy - choc w nich dominuja glownie dialogi a nie akcja - to jednak pare tych ktore widzialem robi naprawde dobre wrazenie (zarowno w sensie ich wyrezyserowania jak i dramaturgii)



MEGA EDIT  

postanowilem zrobic male podsumowanko  - oto jak wygladaja moje zbiory
(uwaga! jesli jakis filmikow nie mam to znaczy ze je po prostu skasowalem bo nie chcialo mi sie trzymac kilkusekundowego filmiku o tym jak rusza winda czy otwieraja sie drzwi   :D - jesli jest inaczej to napisze) KOMPLET oznacza ze mam wszystko co do tej pory sie ukazalo w zwiazku z dana czescia

FINAL 1    
1 filmik z wersji na psx - czas trwania - 1:56 - KOMPLET

FINAL 2
1 filmik z wersji na psx - czas trwania - 2:38 - KOMPLET

FINAL 3
Bez filmikow - trzeba poczekac az wyjdzie wersja na PSP - moze tam cos bedzie

FINAL 4
2 filmiki z wersji na psx - czas trwania - 2:45 - KOMPLET

FINAL 5
2 filmiki z wersji na psx - czas trwania - 4:36 - KOMPLET

FINAL6
2 filmiki z wersji na psx - czas trwania - 6:48 - KOMPLET

FINAL 7
63 filmiki z wersji na psx/pc - czas trwania - 38:54 - KOMPLET
(z tej kolekcji duzo wywalilem - bylo zbyt duzo nudnych filmikow i takich bez dzwieku)

FINAL 8
98 filmikow z wersji psx/pc - czas trwania - 56:40 - KOMPLET

FINAL 9
53 filmiki z wersji na psx - czas trwania - 46:59 - KOMPLET

FINAL 10
52 filmiki z wersji na ps2 - czas trwania - 45:37 - KOMPLET

FINAL 10-2
11 filmikow z wersji ps2 - czas trwania - 29:31
Nie wiem czy to wszystkie bo nie gralem w ten badziew :)

FINAL 11
1 filmik z wersji ps2 - czas trwania - 7:01
Mam intro - nie wiem czy sa jescze jakies bo nie gralem, ale mysle ze to juz wszystko.

FINAL 12
25 filmikow z wersji na ps2 - czas trwania - 42:15 - O ile wiem brakuje w tej kolekcji przynajmniej jednego a moze i kilku nawet, wiec wczesniej sie mylilem piszac ze mam wszystkie - ciagle szukam reszty - wszystkie oczywiscie z japonska sciezka glosowa
« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2006, 08:49:08 pm wysłana przez Pieszczotek »
See you, Space Cowboy!

Offline Drake

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: FMV
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 27, 2007, 07:06:34 pm »
rzeczywiście masz się czym pochwalić  :o Uczynił byś wielką przysługę fanom FF gdybyś spakował wszystko do jednego pliku a potem na części i zamieścił na jakimś serwerze   ::) Ach te marzenia  8)

Offline Acron

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: FMV
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 11, 2007, 02:32:29 pm »
Jeśli szukasz filmików do jakiegokolwiek jRPG'a zajrzyj na www.bluelaguna.net. Możesz legalnie na dysku trzymać przez 24H, albo mieć oryginalną grę (dlatego mnie BSA nigdy nie złapie  :D)
Pitiful mortals... You hope ends here! And your meaningless existence WITH IT!!!

Which Final Fantasy Character Are You?
Final Fantasy 7

Offline Kare

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: FMV
« Odpowiedź #12 dnia: Września 04, 2007, 11:45:02 pm »
mam opening DD III z wersji NDS w bardzo dobrej kopi jak w weekkend bedzie chwila to ci wrzuce i linka tu zarzuce