Autor Wątek: Fan Art  (Przeczytany 280656 razy)

Offline RED XIII

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.redzik.deviantart.com
Fan Art
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 06, 2005, 07:30:31 pm »
1. ojej Marvell nakryles mnie  :lol:   ;)  mam rozdwojenie jazni .... jeden to Red XIII ktory wszystko wykonuje a drugi to Red13Shini ktory stara sie go poganiac bo ten pierwszy czesto w dolek wlazi  ;)

2. mowisz jak Ci starzy nowego kompa kupili ? kurde mi kupili niedawno - moze to przez to  :rolleyes:  i przejdzie  :rolleyes:  
Traktuj każdy dzień jak swój ostatni , byś mógł umrzeć wieczorem wolnym od żalu ...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 06, 2005, 08:02:50 pm »
Cytuj
myśśślałem że przessstane rysować bo i tak sssłabo mi idzie ale po roku czasssu mi mineło i zaczołem sssobie okładki na zeszyty rysssować :lol: )
ja też robiłem okładki na zeszysty... w 3 gimnazjum... jedna facetka to coś mi o tym nawet sapała :/

Cytuj
1. ojej Marvell nakryles mnie   mam rozdwojenie jazni .... jeden to Red XIII ktory wszystko wykonuje a drugi to Red13Shini ktory stara sie go poganiac bo ten pierwszy czesto w dolek wlazi
sam żeś kiedyś mówił że masz 2 konta więc nie tylko on cię nakrył psyholu...

tak BDW:To przypominam że to topic o rysunkach...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RED XIII

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.redzik.deviantart.com
Fan Art
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 07, 2005, 05:11:29 pm »
no poprawilem Yune z 2003 roku co byla na SZ ... teraz jest tam nowa wersja (dodatlem kolor , poprawilem troche anatomii , dodalem tlo i ramke - wyglada o niebo lepiej ... zapraszam do ponownego obejrzenia ) ,  a ten zamowilem kilka komponentow do rysowania - wiec niedlugo powracam , bo niema sie co mazac tylko trzeba tworzyc  ;)  
Traktuj każdy dzień jak swój ostatni , byś mógł umrzeć wieczorem wolnym od żalu ...

MarvelliX

  • Gość
Fan Art
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 07, 2005, 05:13:23 pm »
Cytuj
poprawilem troche anatomii
O_o to znaczy że dodałeśśś jej jeszcze 2 ręce? czy wyposssażyłeś w coś nowego :>

Offline RED XIII

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.redzik.deviantart.com
Fan Art
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 07, 2005, 05:17:10 pm »
Byla za zyrafowata Marv ... po prostu ja w jedna strone skurczylem :) taka sztuczka , troche zabawy ... ale teraz jest okej :D
Traktuj każdy dzień jak swój ostatni , byś mógł umrzeć wieczorem wolnym od żalu ...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Fan Art
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 08, 2005, 08:35:13 am »
RED teraz ta Yuna wygląda znacznie lepiej^^

Offline RED XIII

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.redzik.deviantart.com
Fan Art
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 08, 2005, 09:34:57 am »
YUzuriha- dziekuje  :)  efekt sie udal (tzn wyglada lepiej) a Ty Marv chciales obie wersjie zamiescic .... dobrze iz Cię od tego odwiodlem , tymczasem spadam bo w tej chwili u mnie chodzi ksiądz "po kolendzie"  :shifty:  
Traktuj każdy dzień jak swój ostatni , byś mógł umrzeć wieczorem wolnym od żalu ...

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Fan Art
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 08, 2005, 11:59:49 am »
Nieźle się prezentuje ta nowa Yuna. Jeszcze pamiętam jej niekolorową wersję.  :)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 08, 2005, 02:38:24 pm »
No rzeczywiście ta Yuna bardzo ciekawa, szczególnie to cieniowanie.. poprzez to cieniowanie poprzez to cieniowanie zmieszał się styl mangowy z takim typowo amerykańskim stylem komiksowym.. ciekawie to wyszło... chociaż w sumie jak tak na nią patrze to ona cała jest racze rysowana stylem "amerykańskim"...


Dark M i jego FanArt w avie żądzą... szczególnie przetykacz do klozetu -jakkolwiek się to coś nazywa...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Fan Art
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 08, 2005, 02:49:51 pm »
Cytuj
szczególnie przetykacz do klozetu -jakkolwiek się to coś nazywa...

:o a ja gupi myslalem ze to lufka nabita :P a typek to bardziej jak luigi wyglada bo marian jest grubszy :P

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 19, 2005, 11:42:02 pm »
Um, właściwie nie wiem czy postuję w odpowiednim miejscu, ale niedawno wypracowałam łatwą i przyjemną technikę, dzięki której nie zamazuję tego, co chciałam na rysunku pokazać i wszystko jest cool
GRAFA nr1
GRAFA nr2
To w oryginale były życzenia noworoczne dla mojego słonka, czyli Akodo, ale po miesiącu "udostępniłam" to ogólnie. Wszystko przez to, że nigdy nie widziałam pani major w sukience, czy kimonie.
MOTOKO
I to chyba tyle...

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Fan Art
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 20, 2005, 09:12:53 am »
To jest naprawdę ekstra. Nie wiem co można powiedzieć więcej.  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 20, 2005, 12:01:18 pm »
BLUEH... <bierze chusteczki i powstrzymuje krwotok z nosa>.... su... sugoi... nie wiem co powiedzieć.... ty to masz talent dziewczyno.... pisałaś, że niejesteś studentką ASP? TY? Studentką? Ty powinnnaś wykładać na ASP, a nie się tam uczyć.... to jest niesamowite!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Fan Art
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 20, 2005, 12:57:46 pm »
O.O....jejciu...jeszcze tak ładnych prac nie widziałam.... ;(  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 20, 2005, 06:43:56 pm »
No, no.... rysunki są świetne... Nie, one nie są świetne. One są fenomenalne. Zwłaszcza ten trzeci, który jest wręcz perfekcyjny...... Jeszcze tylko jakieś 10 lat ostrego treningu i też będę tak rysował  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 20, 2005, 06:57:02 pm »
hmmm może będe cieciem i wyjdzie moja natura chłopca z lasu, ale nie wiem czym się wszyscy jarają... te prace które prezentowałaś wcześniej były o niebo lepsze, owszem te prace są ładne i ofkoz nie narysowałbym tak, ale poprzednie prace były ładniejsze...
rysunek pierwszy ma bardzo ładny kombinezon a styl przypomina mi bardzo ten który można było zobaczyć w grze "Metal Slug" w galerii...

drugi obrazek też bardzo podobny do Metal Sluga, ale jednak nie podoba mi się za bardzo... twarz ładniutka ale jednak ciało jakieś takie duże ogólnie.. jej ręka jest wielka... ale za to świetnie narysowałaś piersi na tym rysunku... to wbrew pozorom nie jest łatwa sprawa.. mo że to głupie ale najbardziej podoba mi się ucho na tym rysunku, jest fajnie namalowane i ma te kolczyki czy co to jest...

trzeci rysunek ma bardzo ładne kolorki...

aha strasznie ładnie rysujesz oczy, podobają mi się mocno

a teraz mam pytanie: Mogłaś byś podać mniej więcewj plan tego jak twoje pracek.. po kolei co robisz? czy ci się niechce?
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2005, 06:58:18 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 20, 2005, 10:23:53 pm »
Czemu nie, to w sumie nie tajemnica... Pracujemy w PS.
1. W przypadku Motoko - przykład pracy na kilku warstwach - wymaga RAMu. Rysuje szkic, skanuje, patrze czy głowa nie za wielka, robie poprawki. Robię kopię, rysynek koloruję na niebieski i rozjaśniam, ale tak, by nie zgubić szczegółów. Potem tworze przezroczystą warstwę, na której rysuję ogólny szkic "piórem". Nie opanowalam do końca krzywizn, ale i tak efekty są w miarę zadowalające. Jest to zarys postaci (bez włosów, łysulki), czasami bez szczególnych kresek na ubraniu, albo po prostu bez. Kopiuję zarys, gdyż posłuży nam jako uwydatnienie szkicu, a spód będzie wypełniany kolorem - w ten sposób nie będzie też dziur. Po kolei na podobnych zasadach tworzy się kontur włosów, ubrań i jakichś dodatków. Trzeba pamiętać o kolejności warstw, najlepiej jakoś je sobie zrozumiale nazywać. Spodnia z bliźniaczych warstw zostaje wypełniana kolorem - zaczynam od skóry. Zdejmuję sobie zaznaczenia z podobnych plam kolorów i zachowuję na dysku - ważna rzecz. Kolorowe płaszczyzny zostają cieniowane, smużone wypełniane testurami, wzorkami itp, tak jak widzicie to na grafice. Niezastąpiony w tym jest tablet.
Pamiętać należy o opcjach warstw - np. kieliszek tutaj został dorobiony oddzielnie i jest dzięki opcjom przezroczysty.
Jak już jest wszystko pokolorowane itp, spłaszczamy warstwy pamiętając o kolejności i o ich artybutach - każda wierzchnia warstwa spłaszczona w dół przejmie właściwości spodniej. Aby tego uniknąć, pod warstwą z opcjami tworzymy nową przezroczystą i spłaszczamy obie. W ten sposób się rasteryzuje, czy coś takiego :P .
TŁO: Nie jestem w tym dobra, ale tło musialam modyfikować  - dodać podłogę, spłaszczyć co nieco i dodać kawał ściany pod oknem. No i fajerwerki za oknem - znowu warstwy.
W sumie grafik składał się z takich warstw:
- sylwetki
- konturu sylwetki
- włosów
- konturu włosów
- rękawiczek i pantofli
- konturu rękawiczek i pantofli
- sukienki
- konturu sukienki
- twarzy (oczy nos i usta)
- kieliszka
- konturu kieliszka
- płynu w kielonku
- dodatków w postaci skrzących łańcuszków na szyi
- tła za oknem
- tła w posatci portalu okna
- podłogi
W sumie 16 warstw.

2. Pozostałe z tego posta: nowa, prościutka technika - skanowanie i poprawki na początek. Tworzymy przezroczystą warstwe i nadajemy jej opcję "ściemnianie liniowe", żeby nakładane kolory nam się nie psuły. Kolorujemy - kolejna korzyść wynikająca z posiadania tebletu - większa precyzja. Potem cieniujemy i smużymy, ogólnie robimy to co nam się podoba. Zmieniamy atrybyt warstwy na nam odpowiedni. Oryginał pod spodem też można modtfikować - dopasowujemy jak nam się widzi. I na koniec spłaszczamy.
Ale rozumiem cię Gipsi, bo w tym przypadku tematyka prac do techniki mogą nie pasować.

No i cieszę się na taki odzew - chociaż z tą perfekcją to grubo przesadzacie  :spoko:
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2005, 10:27:49 pm wysłana przez Goha »

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Fan Art
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 21, 2005, 12:10:19 am »
A mi sie to jakoś średni podoba, nieżebym ja umiał narysowac cos podobnego, bo nawet jak prubuje narysować kułko to bardziej pod abstrakcje to podhodzi, ale widziałem w necie bardzo dużo lepszyh ;/ prac malowanyh przez niewiadomo kogo ;]. I niemuwie tu o takih mietkah jak Azasuke[ten od hentaiowyh fan artów] i jego kumpel co ma ma psełdonima Mz..cośtam :D


BTW: mógbym sie moim fanartem tez pohwalić ale niestety niemam narazie gdzie go wrzucić :F


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Fan Art
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 22, 2005, 08:34:24 am »
Oh, w takim razie wybacz, że nie jestam Tae Hyung Kimem ani Sugiyamą... XD

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Fan Art
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 22, 2005, 02:17:34 pm »
A niewiem tego to jeszcze niejadłem :/


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego