Autor Wątek: Na jakich emulatorach gracie??  (Przeczytany 45524 razy)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 09, 2004, 10:42:24 pm »
Cytuj
A moze zna ktos jakis emulator NGAGE:?: BO jest kupa romów a emulatora jeszcze nie widzialem.
Tak apropos emulatora GBA na dwoch to jest tylko niestety mozna grac po LANie
Tak apropos emulatora GBA na dwoch to jest tylko niestety mozna grac po LANie
:D

niezabardzo wiem oco ci hodzi, ale w każdym razie niema żadnego emu GBa z możliwością gry na dwóch.



Cytuj
A co do emulatorów PS2 to moga one na razie emulowac Biosa PS2 i raczej do niczego innego nie sluza. Malo tego ze tylko Biosa to jeszcze z predkosci 9 fps na sprzecie 2 Ghz i 512 MB RAM



Tylko Bios?? co to za głupoty? \"emulowanych\" jest juz sporo gier, no są to w większości ekrany tytułowe czy inny loading(z prędkością średnio to 14fps).Ale pare gier (np. Street Fighter (?)EX2+(?)) jest \"grywalnych. W SF są postacie z teksturami! prętkość bodajrze dohodzi (w trakcie gry) do 9fps.

Cytuj
A dlaczego tak :?: Poniewarz kod PS2 jest 10000 razy bardziej skomplikowany od kodu PSX ^_^


heheheh dobre, ale się uśmiałem. Kod PS2 hehehe...                            


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 15, 2004, 11:17:16 pm »
Już to sobie wyobrażam-\"Wielka promocja!Kup PS3 a dostaniesz 200 l ciekłego azotu gratis! Wystarczy aż na 2 dni!\" :D Tak,PS3 napewno będzie wspaniałą konsolą ale bez przesady.250 Ghz...to system chłodzenia będzie chyba dodatkiem w postaci elektrowni atomowej.
Ciekawe kiedy wyjdzie emulator X-Kloca i Gejmkostki...Gejmczuba(no offence bitte :D ) już niby jest ale obsługuje gry z ok. 10 fps\'em.                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 24, 2004, 11:03:03 pm »
Mam do was pytanko jaki emulator najlepiej będzie emulował FFIX i pydanie number zwei jaki plugin do ePSXe najlepiej obsługje karty ATI (radeon 7500 :D)
będe dzwięczny za odpowiedź :D (aktualnie używam OpenGLa ale moze jest cóś co lepiej będzie funkcjonowało z moją kartą :D )[ juz niedługo ją zamienie  :twisted: ]                            
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 26, 2004, 08:56:49 am »
najlepiej to chyba wlasnie epsxe                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 26, 2004, 06:10:54 pm »
Chodziło mi o plug-in który najlepiej współpracuje z kartami ATI :D a że ePSXe jest najlepszy to wiem :D                            
]


MarvelliX

  • Gość
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 26, 2004, 07:36:10 pm »
A ja tak nie uważam :P . Nie wiem jak uwas ale w moim XP ePSX działa jak emulator PS2 (góra 10fps), za to elegancko działa PSXeven który jest zresztą przeróbką ePSXa i to ulepszoną przeróbka. 8)                            

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 26, 2004, 08:46:50 pm »
ePSXe działa elegancko, tylko trzeba mieć pluginy, a gdzie je dostać to inna sprawa.....Zajefajnie byłoby zagrać na emulatorze GCN, lub PS2 z prędkością 60fps. prawda ???                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 26, 2004, 10:43:14 pm »
Cytuj
Nie wiem jak uwas ale w moim XP ePSX działa jak emulator PS2 (góra 10fps)


na moim XP ePSXe dziala zajebiscie...no prawie :D ...moze masz kiepskie pluginy lub sprzet :?: ...ja nie nazrekam wcale na tem emulator i nie zamienie go na nic innego (przynajmniej na razie :D )                            

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 27, 2004, 05:55:58 am »
Na XP zwykle działa dennie, bo większość ludzi wali na edfaultowych sterach ASPI z XP, które są pożałowania godne. Zmień ASPI i obadaj jeszcze raz.                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 27, 2004, 01:41:50 pm »
Cytuj
ePSXe działa elegancko, tylko trzeba mieć pluginy, a gdzie je dostać to inna sprawa.....Zajefajnie byłoby zagrać na emulatorze GCN, lub PS2 z prędkością 60fps. prawda ???



nie                            


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline lateralus

  • Soldier
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
    • http://www.maynard.er.pl
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 07, 2004, 04:18:27 pm »
NeoRage...
garou: mark of the wolves... swietna bijatyka...:P                            
and you will come to find...

that we are all one mind...

so let the light touch you...

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 08, 2004, 04:29:54 pm »
Cytuj
Chodziło mi o plug-in który najlepiej współpracuje z kartami ATI :D a że ePSXe jest najlepszy to wiem :D

To jest Pete\'s GPU pack, polecam, sam go używam.
Cytuj
Tylko Bios?? co to za głupoty? \\\"emulowanych\\\" jest juz sporo gier, no są to w większości ekrany tytułowe czy inny loading(z prędkością średnio to 14fps).

Gdy wtedy to pisałem to widziałem najnowszego newsa z NSX 2 i wtedy przeczytałem, że autorzy się chwalą jak im bios ładnie chodzi. I dobrze, że te słowo emulowanych wstawiłeś w cudzysłowiu. Emulowane, znaczy, że wszystkie aspekty tej gry działają (byle jak, ale działają), a żadna z gier nie chodzi na tym emulatorze
Cytuj
heheheh dobre, ale się uśmiałem. Kod PS2 hehehe...

Co w tym śmiesznego widzisz? No dobra, to jakie inne słowo byś użył?
A LAN to jest Local Area Network, to taka sieć tylko, że nie internet, a połączenie pomiędzy wieloma komputerami.                            
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 08, 2004, 08:57:09 pm »
System operacyjny?
A skąplikowane w ps2 jest konfiguracja(hmm?) sprzętu(emotion engine 333mhz)
a na emu GBA grac na 2 się nieda!                            


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 10, 2004, 09:49:54 pm »
Na GBA w dwóch da się grać! Sam tego doświadczyłem.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 10, 2004, 10:13:55 pm »
Dzięki za pomoc Gameplay :D ale wystarczyło karte graficzną wymienić i prosze wszystko na maxa :D nie jest może najnowsza ale narazie pociągnie :D THX @ll...
]


Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 10, 2004, 10:33:06 pm »
Cytuj
Na GBA w dwóch da się grać! Sam tego doświadczyłem.
Jak? pokaż, udowodnij... pokemony bym powymieniał B)!!  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 11, 2004, 04:05:27 pm »
GamePlay ma rację da się grać na dwuch....można ściągnąć specjalny emulator, albo uruchomić jeden emulator w dwu okienkach
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 11, 2004, 04:23:06 pm »
O ile mi się wiadomo[chociaz nie do końca :) ] Dark Masterowi chodziło o gre we dwoje na jednej konsoli...
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2004, 04:24:06 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 11, 2004, 04:30:51 pm »
nazwa emu .... (Naprawde bede transferował pokemony  :devil: )


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

MarvelliX

  • Gość
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 11, 2004, 05:12:34 pm »
Hey to ja tez chcę tak. (może powymieniasssz się pokemonami ze mną :D ) Że jak ten emul sssię wabi?
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2004, 05:13:00 pm wysłana przez Marvell »