Autor Wątek: Treningi  (Przeczytany 6920 razy)

MarvelliX

  • Gość
Treningi
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 18, 2004, 09:41:26 pm »
Ja chciał powiadomić tych którzy jeszcze grają że do końca tygodnia raczej sssię nie pojawie w grze, krótka przerwa od gry bo mi sssię zaraz znudzi :P
Za to w piątek jazd na całego w nieścinie zwanej przez poblissskich mieszkańców Collony Zone :lol: . Polowanie na żywca (lub trupca <_< ) :)
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2004, 09:41:42 pm wysłana przez Marvell »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Treningi
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 02, 2004, 01:19:15 pm »
w znawiamy training system czy probojemy traic na lutkoof z clanu?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Treningi
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 02, 2004, 03:19:07 pm »
training system w okreslonych godzinach jako oficjalny klanowy trening, a po/przed - wiadomo
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Red13Shini

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • http://
Treningi
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 02, 2004, 04:23:22 pm »
:shu:  powinienem byc o 21  :shu:
        :shu:  ale niewiem :shu:
 :shu: bo musze skanowac 50 stron a potem je wydrukowac  :shu:    <_<

Jednak powinienem byc  ; =]  
:D:D:D:D

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Treningi
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 02, 2004, 06:26:15 pm »
ja proponuje treningi poniedziałek-czwartek o godz. 20.......pasi?:P



Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Treningi
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 02, 2004, 07:12:24 pm »
pasi tylko timy mjaa sesje

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Treningi
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 02, 2004, 07:13:40 pm »
ale sesje mają piątek-niedziela :P.....dlatego chce od pon. do czwartku :P.....to jak dziś pirwszy trening czy jutro dopiro?:P



Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Treningi
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 02, 2004, 07:19:23 pm »
NIE BEDZIE ZADNYCH TRENINGÓW. KAŻDY GRA KIEDY CHCE! NIE KAŻDY MA CZAS STAWIĆ SIĘ NA USTALONY PRZEZ WAS TERMIN TRENINGU. O TYM BYŁA JUŻ MOWA!
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Treningi
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 02, 2004, 08:11:58 pm »
a kto powiedzial ze one beda obowiazkowe?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Red13Shini

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • http://
Treningi
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 02, 2004, 09:10:15 pm »
Treningi niemusza byc obowiazkowe , jak ktos chce wpasc to bedzie spoko  :rolleyes:  
:D:D:D:D

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Treningi
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 02, 2004, 10:51:20 pm »
^ On powiedział...
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Treningi
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 02, 2004, 10:57:58 pm »
no dobra.....to jak ktoś chce to niech wpada pon-czw. o 20:00 koło portalu w pianie ja tam jakieś 10-20min bede czekał i jak co to trening zrobimy.......



Offline Red13Shini

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • http://
Treningi
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 02, 2004, 11:24:39 pm »
Heti ja wpadne ....... oddasz mi zalegle pieniazki  :rolleyes:  i przy okazji poexpojemy razem , mam nadzieje ze wiecej nas bedzie   :rolleyes:  Ja postaram sie byc od pn do czw pod wotami w Pianie  B)
BTW.
 :shu:  ja nic niemowilem :shu:  
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2004, 11:27:41 pm wysłana przez Red13Shini »
:D:D:D:D

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Treningi
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 02, 2004, 11:32:37 pm »
Cytuj
oddasz mi zalegle pieniazki
odliczając podatek itp itd. jesteś mi jeszcze winen około 15mil........

btw: ja tyż myśle ze dużo ludu bedzie to mi pomogą zdobyc spell of fire blast :P....
 
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2004, 11:52:09 pm wysłana przez heti »



Offline Red13Shini

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • http://
Treningi
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 02, 2004, 11:38:04 pm »
:shu:  Zapomnijjjjjjjjjj  :shu:

Jak znajde scrolla to Ci dam w zadoscuczynienie  :rolleyes:  
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2004, 11:53:48 pm wysłana przez Red13Shini »
:D:D:D:D

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Treningi
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 03, 2004, 02:41:37 am »
ustalanie treningow...szczyt glupoty...nigdy nie wypali...trenuje sie zawsze z kims kto akurat jest...tak bylo w PT i jest to sprawdzony system...polecam :P

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Treningi
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 03, 2004, 11:58:24 am »
Treningi z tego co ja widziałem to u was polegają głównie na stawianiu Serga z jednego domu na drugi oraz siedzenie i spamowanie na czacie klanowym. Gdybym nie ruszył się z miejsca to dalej siedzielibyście i gadalibyście. Potem na koniec mówicie, że słaby jest exp (Oczywiście mowa tylko o niektórych członkach).
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Treningi
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 03, 2004, 02:51:13 pm »
taaaaaa jaaaaaaasne GPM. Genialna imaginacja

Offline Red13Shini

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • http://
Treningi
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 03, 2004, 04:53:32 pm »
pshyznaje troche to beznadziejne bylo ale ja atakowalem kiedy tylko mialem na sobie spelle uzyte i kiedy ktos pierwszy zaczas - zawsze sie (prawie) dolaczalem - poniewaz gdybym pierwszy z psheciwniem zaczol potem jeshcze bym wsparcia niedostal w dodatki bez spelli to bym za 1dnym zamachem zginol   :shu:    (jest sie czym chwalic)  :shu:  expa mialem wtedy za dog'a okolo 1,5 k czyli jakies 1-2 % - nienarzekalem wrecz chcialem sie lac pisalem nawet cytuje " lejemy"  ^^ :shu:
 
:D:D:D:D