Autor Wątek: Sudeki  (Przeczytany 2160 razy)

Offline I)RAGON

  • Soldier
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
    • http://
Sudeki
« dnia: Grudnia 27, 2005, 10:29:10 pm »
W tym temacie piszcie wasze wrażenia po pszejściu gry i czy wam sie gra podoba czy nie, wasze osiągnięcia i wszystko na temat związany z tą grą

EDIT::

Czy naprawde nikt nie wie nic na temat tej gry bo tyle czasu czekam że ktoś odpisze może nie zauważyliście.  
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2006, 06:49:10 pm wysłana przez Tantalus »
Jeśli coś jest źle staraj sie aby gorzej nie było niż jest

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Sudeki
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 09, 2006, 06:48:47 pm »
ja z swojej strony raczej nic za bardzo na jej temat się nie wypowiem, bo nie grałem. kupiłem sobie CDA z Sudeki, ale nie pogram, bo mój stary Geforce 4 MX nie obsługuje pixel shaderów. a wersja na Xboxa jest dla mnie jak na razie niedostępna.... nie wiem, czy ktoś tu w nią za bardzo grał, ale nawet z tego co pamiętam nawet w PSX Extreme nie dostała aż tak wysokich not... chyba 7/10 albo 6+/10. dokąłdnie nie pamiętam
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sudeki
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 09, 2006, 06:50:33 pm »
qiax grał i czytałem jego recke o tej grze. Wynika z niej, że gra jest słaba.... nie zagram w to raczej, raz, że z braku możliwości i dwa, z powodu nawału tytułów, które muszę skończyć...

Offline I)RAGON

  • Soldier
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
    • http://
Sudeki
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 10, 2006, 08:28:01 pm »
No też własnie te pixel shared mój brat chciał bardzo zagrać ale nie miał trzeba miec do najmiej Geforca Fx 5200 a, gra mi tam sie podobała przeszedłem ją raz ale nie ma żadnych sekretów nic dodatkowego. Bardzo podoba mi sie w niej system walki, no i za długa to ona nie jest też. Grafika jest bardzo bardzo ładna ale trzeba mieć dobrą karte graficzną żeby sobie przyciąc na full detalach. Dla mnie gra jest dobra pod każdym względem zawsze można se przyciąc. Czekam na dalszą kontynuacje. Tak właściwie to chciałem napisać do działu Sudeki artykuły ale teraz już pozapominałem.  
Jeśli coś jest źle staraj sie aby gorzej nie było niż jest

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sudeki
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 10, 2006, 08:41:02 pm »
Cytuj
Tak właściwie to chciałem napisać do działu Sudeki artykuły ale teraz już pozapominałem

No nie no wielkie dzięki... ale wpierw byś musiał być w redakcji, a patrząc na to jak piszesz, to nie sądze, żebym cię przyjął. Ale kto wie... przyślij mi recenzje dowolnego jRPG'a, a jeżeli będzie dobra, to cię przyjmiemy.. wiesz... standardowa rekrutacja...

Offline I)RAGON

  • Soldier
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
    • http://
Sudeki
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 10, 2006, 08:57:25 pm »
Nieno wiesz jak pisze coś poważnego to bym posprawdzał dokładnie wszystko ładnie elegancko. Ale ci powiem to nieraz i znajdzie sie błąd w niektórych artykółach. Znaczy ja bym tylko ci go przesłał a ty bys wstawił nie, nie musze zaras być redaktorem.
Jeśli coś jest źle staraj sie aby gorzej nie było niż jest

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sudeki
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 10, 2006, 09:00:04 pm »
Właśnie musisz być w redakcji...pisanie tekstów to nie jakaś praca dorywcza....za tę pracę bierze się odpowiedziałność.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sudeki
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 10, 2006, 09:00:53 pm »
Na tym polega praca redaktora... wstawiam wszystko ja i Shirley (ewentualni Ashley, ale zazwyczaj nie)... ty tylko piszesz i musisz się z artykułami wyrabiać w 3 tygodnie...

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Sudeki
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 24, 2006, 01:26:29 am »
Litości. Ja protestuję! Mowy nie ma, żeby ktoś taki byl w redakcji! Jak nie potrafi napisać normalnego posta, pisac bez emocji <negatywnych - vide topic o Gothic> podczas polemik i wogóle, to aż się balbym przeczytać jakikolwiek artykuł jego autorstwa. Wiecie, wbrew pozorą ja wrażliwy czlowiek jestem i wogóle. Nie chciałbym, by do mego delikatnego umysłu wdarl się chaos nietwórczy. A poza tym - aż mnie cieawki, co jeszcze można do Sudeki dopisać... Biorąc pod uwage, że jak sam twórca tego tematu zauważył <co jest dziwne sam w sobie> - gra niczym nie zachęca, by po jednokrotnym przejściu ponownie się w nią zanurzyć. Napisalem zresztą o niej dosyć wymowną, standardową w wydźwięku, recenzję. Nie to, że na upartego nie darady heh...
Tak swoją drogą, na temat rekrutacji - przyjąłeś kogoś, czyj artykuł oceniłeś na 6/10. To ile wynosi granica w ocenie danej pracy kandydata, by został przyjęty do elitarnego grona redakcyjnego? A nie, ocena 6.5/10. Ha.
Bycie w redakcji to odpowiedzialność? Hmm... Niektórzy o tym zapominają <aluzja do jednej konkrentej i paru mniej, osób>.
No i nie mogę się zgodzić, ze bycie w redakcji polega tylko na pisaniu artykułow... Raczej jej członką powinno zależeć na stronie w podobnym stopniu, jak "górze" <bądź i nawet większym>. No bo co z tego, ze piszesz powiedzmy 1 dobry artykuł na jakiś czas, skoro wszystko inne masz gdzieś? Trochę to się mija z celem - w końcu inaczej się człowiek czuje, gdy jego praca znajduje się w godnym jej miejscu, anizeli przez przysłowiowy przypadek...
EDIT!! by qiax:
Dobra, nie będę ci dawal pretekstu, że sobie posta nabiję, więc tutaj ci odpiszę:

Cytuj
A poza tym - aż mnie cieawki, co jeszcze można do Sudeki dopisać... Biorąc pod uwage, że jak sam twórca tego tematu zauważył <co jest dziwne sam w sobie> - gra niczym nie zachęca, by po jednokrotnym przejściu ponownie się w nią zanurzyć. Napisalem zresztą o niej dosyć wymowną, standardową w wydźwięku, recenzję. Nie to, że na upartego nie darady heh..

Wymowne...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2006, 03:09:58 pm wysłana przez qiax »

MarvelliX

  • Gość
Sudeki
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 24, 2006, 11:46:49 am »
noo fajnie ale to nie temat do gadki o redakcji ;f