Autor Wątek: Seriale Telewizyjne  (Przeczytany 32694 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 17, 2004, 05:07:15 pm »
heh oglądałem sobie 3 odcinki South Parka i dzisiaj sobie włączyłem kolejny i patrze i mówie "o Kenny jest wreszcie go zobacze jakie akcje z nim są" wcześniej jeszcze odcinka z nim nie widziałem... no i sobie popatrzałem... przez 3 minuty bo na 4 minucie się spalił poprzez samozapalenie... heh ja słyszalem że on zawsze ginie alen iespodziewałem sie że tak wcześnie :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 17, 2004, 05:23:06 pm »
U mnie w chacie tylko jedynka, dwójka i polsat więc dużo do oglądania nie ma.
Ale jak już coś oglądam to jaieś seriale komediowe.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 17, 2004, 06:07:29 pm »
Cytuj
heh ja słyszalem że on zawsze ginie alen iespodziewałem sie że tak wcześnie 
roznie to jest :F czasami w 3 minucie czasami w ostatniej :F (a w paru odcinkah nawet wogole nie zginal)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 17, 2004, 06:20:52 pm »
w nowych epkach nie ginie bo sie znudzilo tworca, chociaz ostatnio zginal wiec mzoe powroca stare dobre czasy :P

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 18, 2004, 11:05:59 am »
Mnie się przypomniały jeszcze dwa które sobie nawet nagrywałam "Mroczne Dziedzictwo" i " Po tamtej stronie". To ostatnie chyba nie dawno znów leciało, albo leci. I jeszcze "Nieśmiertelny" wstałam raz z gorączką by go obejrzeć. To dopiero się nazywa mania. :)  

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 25, 2004, 06:18:43 pm »
Seriali telewizyjnych to ja może i w życiu za sporo nie oglądałem <bo TV oglądać po prostu nie lubię, nie mam czasu/choć maratony się zdarzały, nie powiem>. Do moich ulubionych należały:
- MacGaver <czy jak to się tam pisze> - podobał mi się luz głównego bohater, ktory był nieźle uwypuklony w odcinkach "pełnometrażowych", jak i jego spryt i pomyślunek.
- Andromeda - serial młody, na AXN. Świetnie łączył epicką opowieść z ratowaniem znanego im wszechświata, z luzackimi tekstami i nie braniu tego całego życia na poważnie <zaś tekst pana kpt. Hunta /what a .. name/ "Zawsze po grudzie" wszedł do pamięci tekstów kultowych>. Harpera nic nie przebije. Również fabuła, taka zła nie była.
- Star Trek - też na AXN w każdą niedzielę koło 20:20 <niestety, nieaktualne juz...>. Ach, ta pani porucznik "zimna jak lód"... Świetna kreacja. Oczywiście, pisze tu o pierwszej serii, nie The Next Generation i innych odmianach. W serialu można było z łatwiością wczuć się w klimat odkrywania nowych, niezbadanych szlaków.
- Drużyna A - Murdocka i Mr. T nic nie przebije, czy tekstow Bużki
A z nowości, których to próźno szukać na naszych rodzimych stacjach TV, to gorąco polecam Tru Calling - serial dotyczący śmierci <jako takiej> ze świetną kreacja pani Elizy Dushku <mam kilka filmów z jej udziałem i muszę przyznać, że moze talent aktorski ma średni, ale za to jej "specyficzna" /nie kazdemu musi się ona podobać/ mnie urzekła> Ściągnołem wszystkie 20 epizodów serii I, teraz czekam na II, ale chyba się nie doczekam, bo podobno Fox wstrzymał produkcję <mimo wykonanych 2 odcinków II serii>. W każdym bądź razie, fabuła serial ma, nie powiem. Zwroty akcji może i da się przewidzieć, lecz ogląda się całość bardzo przyjemnie <muzyka też nie najgorsza, zwlaszcza opening i końcowy utwor ostatniego odcinka I serii>.
Polskich serili komediowych nie znoszę. Rodzina Zastępcza? To nie dla mnie, za drętwy <chociaż numery Filipa, czy jak mu tam, byłe nie z gorsze>. Jedynym, w miarę dobrym komediowym serialem, to był 13 posterunek. Szkoda, że skończył się w tak "głupi" sposób. Świat Według Kiepskich też można od czasu do czasu obejrzeć, ale osobiście, to wolę ten czas lepiej spożytkwoać: śpiąc na przykład <pomijając juz fakt, że to bardzo kiepska kalka Świata według Bundych, serialu, który oglądałem z przyjemnością - ach, jak się przy nim upajałem własnym śmiechem>.
Dziewczyna z Komputera- jedyny serial komediowy, przy którym śmiałem się jak  nigdy wcześniej. Moze i ostatni odcinek był trochę "drętwy" <ktoś go jeszcze pamięta?>, ale za postać Lisy <Lizy?>... Heh.

Offline Eligios

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
    • http://
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 17, 2005, 09:02:45 pm »
U mnie to same seriale albo komedie  to najczesciej oglądam ale filmy tesz ale  zadko bo mam zawsze małm czasu . :grin:  





A cat's irritation rises in direct
 proportion to her embarrassment
times the amount of human laughter.
  -- Law of Cat Embarrasment

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 29, 2005, 09:10:35 pm »
na programie "Ale Kino" właśnie leci "o7 zgłoś się" aka porucznik borewicz... emocje właśnie sięgają zenitu i jakiś mietek się kochał z fajną niunią stylizowaną na piosenkarki zespołu "Abba" i jej ładniej uż masował piersi ale dostał kulke w łeb i ona teraz dramatyzuje... fachowy serial, aż paznokcie obgryzam... naprawde wielkie emocje...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nemezis

  • Soldier
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
    • http://
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:10:14 pm »
U mnie tak samo Jak u Eligios tesz same seriale i komedie ogładam najczesciej to Kiepskich lub Akademia Policyjna .
U mnie zawsze tylko to Jak cos to jeszcze rodzina zastepcza .
I tam jeszcze troche seriali .
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2005, 08:10:39 pm wysłana przez Nemezis »
A mouse trap placed
 on top of your alarm clock wil
 prevent you from rolling over and
going back to sleep.

This life is a test. It is only a test. Had this
 been an actual life, you would have received further instructions as to what to do and where to go.

Im więcej wybitych zębów tym większa swoboda języka.

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 05, 2005, 03:10:25 pm »
a ja nienawidze ogladac seriali no moze nie raz cos ogladne :P  

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 12, 2005, 07:41:50 am »
Polskie seriale sa glupe ale nic nie przebije Brazilijskich telenowel. :sick:  

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 12, 2005, 07:44:51 am »
A co do brazyliskich to jak o nich slysze to mi zygac sie chce nie wiem dlaczego ale to sa zjeby :P  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 17, 2005, 10:45:22 am »
OMFG czemu ja sie o wszystkim dowiaduje ostatni?!?! myslalem ze do 9 sezonu south parku jeszcze chwila wchodze na stronke a tam juz 6 odcinkow z tego sezonu O_o jesli jeszcze ktos ma zaleglosci to sciagac i ogladac!!!

Stad mozecie sciagnac najnowsze odcinki.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2005, 10:50:50 am wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 17, 2005, 11:06:04 am »
A wiecie że ja w życiu oglądałem 1 odcinek South Parku :P
 

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 17, 2005, 11:13:33 am »
Cytuj
OMFG czemu ja sie o wszystkim dowiaduje ostatni?!?! myslalem ze do 9 sezonu south parku jeszcze chwila wchodze na stronke a tam juz 6 odcinkow z tego sezonu O_o jesli jeszcze ktos ma zaleglosci to sciagac i ogladac!!!

Stad mozecie sciagnac najnowsze odcinki.
hihihihihi boś buc :P

Best Friends Forever rządzi na maxa :]
 

Offline luk_san

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 17, 2005, 02:42:40 pm »
ja jesli chdzo o seriale to Smallville ale tylko pierwszy sezon i kawałek drugiego oglodałem w TV reszte musiałem na kompie
Im alone siting with my broken glass riding on a metro

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 17, 2005, 02:44:08 pm »
ahhhhhhhhh South Park cos zajefajnego :D wreszcie poogladam :D  

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 18, 2005, 09:58:56 am »
Cytuj
A wiecie że ja w życiu oglądałem 1 odcinek South Parku :P
Nie ty jedyny i dodam, że jak dla mnie nie było to aż nic takiego porażającego jak zachwalano. :P Takie średnie z tego co pamiętam.  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2005, 09:59:38 am wysłana przez Tamaya »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 18, 2005, 04:33:23 pm »
Cytuj
Cytuj
A wiecie że ja w życiu oglądałem 1 odcinek South Parku :P
Nie ty jedyny i dodam, że jak dla mnie nie było to aż nic takiego porażającego jak zachwalano. :P Takie średnie z tego co pamiętam.
właśnie właśnie... też tak myślałem zanim zaczęłem oglądać.. poprostu trzeba natrafić na odpowiednie odcinki.. jeśli trafiły ci się pierwsze serie to mogły być nudne i nie specjalne, ale od seri 7 już jest na maxa wyjeb*nie... akcje z kaszlącą Paris Hilton (kaszalała białą mazią... sami domyślcie się co to ;) ) Ms. Lopez, były dobre, ale takie akcje jak te typy co kochały zwierzęta bardziej niż ludzi i żyli z nimi jak równy z równym i kolo miał dziecko ze strusiem to wypas maxymalny i jeba*em z tych odcinków masakrycznie.. serii 9 narazie nie oglądam ale kumpel ma na dysku i poczekam aż będę miał czas :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 24, 2005, 11:17:18 pm »
Siora przywiozła mi ostatnio wsystkie serie 'Przyjaciół', co zaowocowało jeszcze krótszym snemi przeogromną dawką śmiechu na co dzień. Zdecydowanie najlepszy serial komediowy jaki do tej pory widziałem, w życiu się tak nie uśmiałem. Szkoda tylko, że ponad 200 odcinków zdążyłem tak szybko obejrzeć >< + 15 odcinków 'Joey', w którym z 6 tytułowych przyjaciół występuje tylko .. tak - Joey, też kupa śmiechu, ale to nie to samo. Coś mi się wydaje, że w bardzo krótkim czasie czeka mnie ponowna sesja z przyjaciółmi, takie małe uzależnienie [;
bla