Autor Wątek: Ulubiony bohater  (Przeczytany 11348 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 01, 2004, 02:31:02 pm »
Nightmare - SoulCalibu2
Sephiroth-FF7
duet Minsc&Jansen(nie zapominajcie o Boo) BG2
Keitaro Urashima i laski z Love Hina (no co, była gra Love Hina na GBA)
Cloud - FF7
i ini :)                            
Kame Hame Ha

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 01, 2004, 03:42:20 pm »
Cytuj
[...]A postacie to najwieksza zaleta tej serii! W zadnej bijatyce nie ma tak fachowych postac(odzucajac takie poraszki jak Gon powiedzmy czy jak tam leialo tej popierdulce :D )


Niegrałęś w Soul Calibura1/2, Gulity Gear?!                            


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 10, 2004, 04:03:38 pm »
Gipsi a co ty masz do Gona ja to bym chciała żeby on siem jeszcze pojawił była to bardzo śmieszna postać z resztą wzięta prosto z mangi....

Co do moich innych ulubionych postaci to zalicza się jeszcze Lee Chaolan :!:  :!:  :!: o którym na śmierć zapomniałam  :D                            

MarvelliX

  • Gość
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 10, 2004, 04:14:51 pm »
No rzeczywiście zabawny, jak mi pierdnął to myślałem że padne ze śmiechu.
A jaśli chodzi o Tekkena to podobał mi sie Yoshimitsu, postać ala Predator. Nim najczęściej grałem (mimo że cienias) 8)                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 10, 2004, 07:30:28 pm »
Tak Dark Master gralem w Soula jednak postacie mi bardziej przypasowaly w Tekkenie w GG nie gralem ale z tego co zauwazylem to postacie sa raczej poporstu \"wyjebami\" sa strasznie zakreceni -przynajmniej wiekszosc z nich co oczywiscie jest zaleta ale w bijatykach wole raczej bardziej powazne i chlodne postacie jak Kazuya wlasnie..badz jego syn Jin... ewentualnie przyrodni brat Lee... ech moglbym tak dlugo wymieniac-ogolnie ekipa z tekkena mi bardziej przypasowala niz ta z Soula!
YUzuriha co do Gona to niemam nic do niego tesh mnie troche rozsmieszyl szczegolnie tym soczystym baczkiem ktorego czesto zdazy mu sie puscic... jednak nie pasuje do tak powaznej bijatyki jak Tekken jest to raczej postac dodatkowa urozmaicenie nie majace swojej historii zostal dodany do wersji na psx jako bonu(na arcadach go niebylo) jak by wystapil w innej bijatyce niemialbym nic przeciwko niemu ale w tekkenie mam nadzieje ze jush go niepoogladam                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 14, 2004, 05:46:43 pm »
aaa i zapomnialem o moim idolu przy ktorym kain, raziel, sephi to pionki - larry laffer :D:D:D (kojarzycie? :P)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 14, 2004, 11:23:10 pm »
No rzeczywissście ten to wssszystkich na łopatki rozkłada (śmiechem) :)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 15, 2004, 01:40:08 pm »
no jakby nie było Larry może być idolem..... zwłaszcza przez tą swoją muskularną i wyragfinowaną posturę:D
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 14, 2004, 10:16:13 am »
Hehehe ja tam wolalem jednak "idolki" z gry pana Laffera niz jego samego! Dzbanuszki uhuhuhuhuhu, Dzbanuszki nagie psikajace sie jakims lakierem uhuhuhuh....dzbanuszki uhuhuhaauhu yyy czy mowilem jush ze Dzbanuszki sa fajne... yyyy nie? No to dzbanuszki -uhuhuhuh!
No i Pani bibliotekarka wypasna byla heh szczegolnie po metamorfozie!
Przeszedl ktos Larry7???
Bo ja przeszdlem i zakonczenie bylo tak bedne ze hezus!! Poprostu poplynal sobie statek :blink: , ale niemialem wszystkich punktow i tyh dupsikow do kolekcjonowania co sie bralo z "krajobrazu" jak mielisci inne zakonczenie to napiszcie!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2004, 10:17:22 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 14, 2004, 04:12:33 pm »
no pewnie ze przeszlem a te dupsiki to ogorki byly :D (ale mozna z czyms innym skojarzyc hehe) a zakonczenie bylo spox tzn nie to ze statkiem ale troche wczesniej ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 14, 2004, 05:10:51 pm »
Cytuj
Niegrałęś w Soul Calibura1/2, Gulity Gear?!
Guility Gear X rządzi! Moja ulubiona to oczywiscie Sol-Badguy  :devil:  W Soul Calibur jeszcze nie gralem, zamierzam, ale gralem w Soul Edge i tutaj nie moge stwierdzic ktora postac jest szczegolnie fajna, ale obstawiam Siegfrieda :D A poza tym to jeszcze (jak ktos skojarzy z jakich gier): Nebri, Memphis, Forrest Law
a poza tym to jeszcze mam wanzery o ktorych juz nie bede nudzil :P
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 14, 2004, 09:16:25 pm »
I jak zawsze co ja moge napisac w ulubionym bohaterze ;) zgadujcie nie to nie Sephirot, to oczywiście Luca Blight :D Uwielbiam rzezie jakie prowadzi na ludności cywilnej ;) (wojskowych zresztą też nie szczędzi[nawet własnych]), nie trawi niekompetencji, posiada ogromną siłę oraz wspaniale włada mieczem.... Jest takim małym diabłem wcielonym ;)
]


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 14, 2004, 10:17:39 pm »
Flynn Haskell z Devastation to kozak. Najfajniejsza postać w całej grze i jedna z najlepszych ze wszystkich FPP.

Offline Gesten

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 15, 2004, 09:48:47 am »
Zell Dinch ff8. Fajna postać podobna do mnie(z charakteru) , czyli kretyn :devil:  

Offline Nemezis

  • Soldier
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
    • http://
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 04, 2005, 11:19:56 pm »
Dla mnie idolem jest Spider Man
NIewiemdlaczego .Cyba lubie nim grac i ratwac nim swiat i dlatego jest dla mnie bohaterem .  
A mouse trap placed
 on top of your alarm clock wil
 prevent you from rolling over and
going back to sleep.

This life is a test. It is only a test. Had this
 been an actual life, you would have received further instructions as to what to do and where to go.

Im więcej wybitych zębów tym większa swoboda języka.

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 29, 2005, 07:41:32 am »
moim bohaterkiem byly ofkoz ziomki z CC :lol: ...ziomki z FF...no i innych wypasnych rpg... no i ofkoz wsiur z Harvest Moona...kole poprostu wymiata :w00t:  
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 29, 2005, 01:14:46 pm »
Z większości gier, w które zaliczyłam mam swoich ulubieńców, a z takich najbardziej zapamiętanych co szczególniej:

- Cloud, Red XIII, Tifa - z FFVII
- Squall, Laguna - z FFVIII
- Terra, Shadow, Mog - z FFVI
- Cecil - z FFIV
- Vahn, Noa -  z Legend of Legaia
- Rena (jak widać :) ), Claude, Dias - z Star Ocean The Secod Story
- Ashley, Sydney - z Vagrant Story
- Cervantes - z Soul Blade

No tyle mi na razie przychodzi do głowy.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2005, 01:15:31 pm wysłana przez Tamaya »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 29, 2005, 08:33:04 pm »
zawsze z moim braholem się kłóciliśmy ktojest naj****** w Baldurze II....dla mnie zawsze "meine liebe" zostanie to diabelstwo z siwym łebkiem [jakoś herdalis mu było,ale nie pamiętam jak to się pisze]

Offline Volgin

  • Soldier
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
    • http://
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 09, 2005, 06:32:33 pm »
Mój ulubieniec z gry - zawsze i wszędzie Solid Snake
oraz inne postacie s serii MGS - Revolver Ocelot, Volgin :devil: , Big Boss oraz odział Foxhound i The Cobras -The Sorrow  ;(  
This is a war Major. A cold war. Fougth whit information and espionage....It is kill or be killed. Potential threat must be weeded out...

Offline ucloud

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
    • http://www.worldofsquare.piwko.pl
Ulubiony bohater
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 01, 2005, 09:23:25 am »
Cytuj
Mój ulubieniec z gry - zawsze i wszędzie Solid Snake
Powiem krótko.Zgadzam się z tobą w pełni.A tak poza tym lubie jeszcze Sephiego ,Clouda oraz cała brygadę z FFVII.
I live for one thing.
I live only to kill you.