Autor Wątek: Darmowy MMORPG  (Przeczytany 25329 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
MMoRPG
« Odpowiedź #60 dnia: Lutego 28, 2006, 03:34:23 pm »
Cytuj
http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=36323

 Ciebie mam gryżć?? to byś sie chociaż umył wcześniej :P
a tak w ogóle to wszyscy jużw to u mnie w akademiku grają. ja w swoim czasie dużo grałem  My-Fantasy. już teraz nie pamiętam adresu. ale od czego mamy google
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2006, 03:35:43 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
MMoRPG
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 25, 2006, 06:01:11 pm »
Ja dopiero pare dni gram w Bitefighta...i to bardzo rekreacyjnie, bo znając mój dostęp do neta, to zawsze będę gdzieś w tyle.
Jedyne co mnie interesuje, to klany...czy warto do jakiegoś dołączyć itp. Mol,Zell,Dziabeł,jesteście w jakimś klanie [choć właściwie Devila nie ma co pytać,skoro jest wilkiem :/].

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
MMoRPG
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 25, 2006, 06:07:43 pm »
wlasciwie zella tez nie ma co pytac, bo zell gral w owa gre cale 2 dni :F raczej syfna jak na moj gust (a gdyby tam nie bylo wampirow to by byla baaardzo syfna) ze wzgledu wlasnie na ten system, ktory molowi pasuje... wchodzi sie raz dziennie na 3 minuty i to jest cala gra heh... juz wole takie, co to najlepsi sa ci co graja po 23,5h... w koncu nie trzeba byc odrazu najlepszym, nie?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
MMoRPG
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 25, 2006, 06:19:27 pm »
mi też pewnie szbko się znudzi. Podobno gierka jest pełna bugów itp. szczególnie związanych z walką [silniejszy przegrywa-mi zdażyło się przegrać raz...i to właśnie ze słabszym].
Poza tym głupio,że  ta kryjówka jest nie potrzebna. Na początku nie wiedziałam i zbudowałam soie tą obleśną chatkę [jak ją zobaczyłam, to aż się herbatą udławiłam].. Tylko straciłam sporo kasy.
Co do systemu, to dla mi raczej pasuje,a le jakbym miała w domu neta, to byłby beznadziejny [szczególnie jak się nie ma konta premium...a mi się na nie kasy nie chce wydawać]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
MMoRPG
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 25, 2006, 06:23:35 pm »
Cytuj
szczególnie związanych z walką [silniejszy przegrywa-mi zdażyło się przegrać raz...i to właśnie ze słabszym].
jaki z tego moral? zrob nowa postac, nie pakuj w statsy i bedziesz mastah

Cytuj
zbudowałam soie tą obleśną chatkę [jak ją zobaczyłam, to aż się herbatą udławiłam]
co chcesz od chatki? przeciez jest grim i trv :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
MMoRPG
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 25, 2006, 06:28:11 pm »
Cytuj
jaki z tego moral? zrob nowa postac, nie pakuj w statsy i bedziesz mastah

jak nie pakujesz to skopie ci tyłek 90%,a jak napakujesz to z 10%. Po prostu za dużo zależy od szczęścia.

Cytuj
co chcesz od chatki? przeciez jest grim i trv

jak myślę o kryjówca wampira , myślę o opuszczonaj świątyni, mrocznym zamczysku, ewentualnie o jakiejś mrocznej groci. A tu dostaję wiejski domek z drzwiami od kibla, mały kawałek pola, drewniany, słodki,lecz podniszczony płotek i wiazd do garażu :F
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2006, 06:30:31 pm wysłana przez Hisoka »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
MMoRPG
« Odpowiedź #66 dnia: Marca 25, 2006, 06:33:49 pm »
Cytuj
jak myślę o kryjówca wampira , myślę o opuszczonaj świątyni, mrocznym zamczysku, ewentualnie o jakiejś mrocznej groci. A tu dostaję wiejski domek z drzwiami od kibla, mały kawałek pola, drewniany, słodki,lecz podniszczony płotek i wiazd do garażu
przesadzasz... tworcy sa po prostu awangardowi... bo co to za problem zrobic wampira w wielkim, mrocznym zamczysku z pajeczynami w kazdym rogu i skrzypiacymi schodami? tak to kazden jeden umie, a ci przynajmniej sie umia wyroznic z tlumu.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
MMoRPG
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 25, 2006, 06:44:36 pm »
z tym, że wilkołaki dostają tą samą chatynkę ;pp

ja osobiście od hm...ok 20 dni gram sobie w Red Dragona. Nawet ciekawe :) oczywiście jeśli kogoś interesuje ten typ rozgrywki.... jak to wygląda;
dostajemy na początku 500 akrów ziemi.... czy 5000 nie pamiętem :P i na tej ziemi ma powstać nasze księstwo heh. trochę ras do wyboru. hm.... ja poszedłem na standardzik i gram ludźmi heh. jak ktoś chce to zapraszam, może stworzymy sojusz heh. adresu nie pamiętam, ale od czego są google :P wpisać Red Dragon to chyba nie problem ^_^
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
MMoRPG
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 25, 2006, 06:45:21 pm »
możliwe,że kryjówka upgraduje się na jakieś zamczysko na wyższych poziomach [choć ja upgradowałam na drugi i wygląda tak samo]. Choć szczerze mówiąc nawet nie chce mi się tego sprawdzać, bo następny poziom kosztuje 90,a skoro to nic nie daje [niby zwiększa obronę,ale nie zauważyłam], to nie ma co kasy wydawać.
 
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2006, 06:45:45 pm wysłana przez Hisoka »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
MMoRPG
« Odpowiedź #69 dnia: Marca 25, 2006, 07:11:27 pm »
hm, zauwazysz na wyższych poziomach różnice. tak od około 6 hm... ja już mam kryjówkę na 9 ;p było nie było mój wilkołak ma już 13 level ;p
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
MMoRPG
« Odpowiedź #70 dnia: Marca 25, 2006, 07:15:31 pm »
reddragon to chyba najlepsza textowka, w jaka gralem. w sumie to calkiem dlugo w to gralem, ze 3 czy 4 ery. odpowiednia i dla tych z niedomiarem czasu i dla tych z jego nadmiarem. ci pierwsi moga tylko wejsc w panstwo i posimowac (w czasie wojny trzeba poswiecic troche wiecej czasu, szczegolnie jesli wystepuje sie w roli maga, ale i tak az tak duzo tego nie ma), a dla tych drugich pozostaje rola glownodowodzacego albo imperatora koalicji... wtedy to jest cholerny pozeracz czasu podczas wojen :P

btw. na poczatek dostajemy 500 akrow
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
MMoRPG
« Odpowiedź #71 dnia: Marca 25, 2006, 07:45:25 pm »
bingo! Już wiem co robi kryjówka i poszczególne atrybuty:

statystyki:

Siła: Odpowiada za to ile zadasz punktów obrażeń podczas walki.
Obrona: Zmniejsza ilość punktów obrażeń jakie przeciwnik Ci zadaje
Zwinność: Dzięki niej podczas walki masz większe szanse na trafienie przeciwnika, lub uniknięcie ciosu.
Wytrzymałość: Decyduje o tym, jak szybko zregenerują się stracone punkty życia.
Charyzma: Zwiększa szanse na odnalezienie bardziej dzianych przeciwników poprzez wyszukiwarkę.

Kryjówka:

Dom i mur: Zmniejszają prawdopodobieństwo znalezienia Ciebie przez losowe wyszukiwanie ofiar u przeciwnika.
Droga i Otoczenie: Tak jak charyzma, zwiększają prawdopodobieństwo wykrycia lepiej uposażonych wrogów.
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2006, 07:46:01 pm wysłana przez Hisoka »

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
MMoRPG
« Odpowiedź #72 dnia: Kwietnia 09, 2006, 11:08:59 pm »
Cytuj
reddragon to chyba najlepsza textowka, w jaka gralem. w sumie to calkiem dlugo w to gralem, ze 3 czy 4 ery. odpowiednia i dla tych z niedomiarem czasu i dla tych z jego nadmiarem. ci pierwsi moga tylko wejsc w panstwo i posimowac (w czasie wojny trzeba poswiecic troche wiecej czasu, szczegolnie jesli wystepuje sie w roli maga, ale i tak az tak duzo tego nie ma), a dla tych drugich pozostaje rola glownodowodzacego albo imperatora koalicji... wtedy to jest cholerny pozeracz czasu podczas wojen :P

btw. na poczatek dostajemy 500 akrow
zacząłęm właśnie w Red Dragona grać :D gra sie świetnie ale mógłbyś Zellu nasmarować jakiś opis jak zacząć bo nie bardzo wiem czy dobrze zaczałem :>
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
MMoRPG
« Odpowiedź #73 dnia: Kwietnia 10, 2006, 09:19:02 pm »
raczej ci dziable niestety nie nasmaruje, bo zalozylem sobie ksiestwo i widze ze sporo sie zmienilo odkad ostatni raz gralem... w koncu rd nie ma juz cenega tylko cos go przejelo, a wraz z tym przejeciem weszlo sporo zmian. teraz to ja jestem raczej cienki (gdzie te czasy, gdzie gralo sie w koalkach z top 30), a nie chce ci za przeproszeniem "uwalic" nowego ksiestwa... ale za to polecam to forum:

http://rd.gry.ztpnet.pl/forum/index.php?showforum=6

wybierz tylko swoja rase to bedziesz mial porady na wszystkie mozliwe tematy - jak rozpoczac, gra przez kilka pierwszych dni, szybkie budowanie specjali, simowanie, wojowanie, generalizacja i pewnie wiele innych dziwnych rzeczy :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline TheGrim

  • Soldier
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
    • http://
MMoRPG
« Odpowiedź #74 dnia: Kwietnia 12, 2006, 10:36:22 pm »
hmmmm chcecie mmorpg? poszukajcie tutaj:   www.mmorpg.pl
"A scattered dream that's like a far-off memory.
A far-off memory that's like a scattered dream.
I want to line the pieces up --
yours and mine."


Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Darmowy MMORPG
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 16, 2006, 03:57:44 pm »
Nie chce mi się zakładać nowego tematu, a skoro tu mowa o jakości MMORPG to ja zapytam: który darmowy MMORPG ma najlepszą grafikę??? A który z nie-darmowych MMORPG jest najlepszy jeśli chodzi o grafikę???   :huh:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 24, 2006, 02:20:05 pm wysłana przez Glenn »

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Gry MMO
« Odpowiedź #76 dnia: Maja 29, 2006, 04:33:40 pm »
Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto chętnie wypowie się  w tym temacie.
Piszę ARTYKUł o grach online. Oczywiście korzystam z różnych informacji zawartych w internecie, ale chciałabym by gracze zaproponowali tytuły gier online (nie tylko RPG), o których warto wspomnieć i aby obiektywnie je ocenili - bardzo pomocne będą mi oceny graczy a nie twórców gier. Liczę na pomoc.
Mam nadzieję, że nikt nie będzie się  specjalnie złościł na mój temat.

 :(  :D  

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Gry MMO
« Odpowiedź #77 dnia: Maja 29, 2006, 04:49:28 pm »
moje doświadczenie z mmo było raczej niewielkie, a przyjemnoąć miałem grać w trzy tytuły - MU Online, Ragnarok Online i World Of Warcraft. emocje... jak najbardziej pozytywne - grało mi się miło, nie natrafiłem na jakichś graczy uprzykrzających życie innym graczom, co jeszcze. hm... oceny gier. MU było takim ładniejszym graficznie DIablo, a nie chodziło w nim o nic więcej jak tylko o sieczkę. Ragnarok - bardzo ładna kolorowa gra z fajnymi sd postaciami w konwencji anime. a co do WoWa... za dużo nie grałem, raz druidką elfką, raz hunterką, też elfką. grało mi się bardzo miło, gr była napradę śliczna i bardzo podoba mi się system rozwoju postaci w WoWie. ... nie wiem, czy to coś pomoże. bo moje doświadczenia z MMO były naprawdę nikłe....

 
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Gry MMO
« Odpowiedź #78 dnia: Maja 29, 2006, 07:10:31 pm »
Z MMORPG grałem narazie w KalOnline, Phatasy Star Online, troszkę we FlyFFa i Ragnaroka dość długo.

FlyFF - grałem krótko, ale długie expienie i koszmarna muzyka, wraz z dziwnymi błędami (zamieranie świata gry) skutecznie zniechęciły mnie do gry.

PSO - pograłem z jakiś miesiąc, potem gra się znudziła, choc dostępne są 4 czy 5 poziomów trudności, to przecież ile można chodzic po 6 lokacjach podzielonymi na 4 sektory ?Plusem gry jest możliwość tworzenia "prywatnych" teamów na hasło i wspólne granie daje olbrzymią przyjemność.

KalOnline - gram w to 3 dzień, jak narazie klimaty i muzyka przypadły mi do gustu, jedna zbyt wiele nie mogę powiedzieć.

Ragnarok - gra przyciągneła mnie na pół roku (musiałem skończyc granie z powodu SZ, a mianowicie awansu :F), grafika 2D, postacie kreowane na styl mangowy to trafne połączenie, system gry bardzo udany, jednak...nazwa wskazuje na mitologię nordycką, potwory i bronie też, a to się ma niestety nijak do gry. Muzyka....nie wiem...wyłączyłem ją, nie podobała mi się zbytnio.

Mam nadzieję, że jakoś pomogłem, polecam zaczekać na Hetiego, Marva...to są weterani MMORPG ;]
 

MarvelliX

  • Gość
Gry MMO
« Odpowiedź #79 dnia: Maja 29, 2006, 09:19:30 pm »
Cytuj
jednak...nazwa wskazuje na mitologię nordycką, potwory i bronie też, a to się ma niestety nijak do gry
za mało zes wnikał;f  Mjolnir, Sleipnir, Gleipnir, Valkyria, Niflehaim, Valhalla to motywy nordyckie w tej grze (jedne z wielu ;f) a jest tez motyw z ff7 bowiem jest miasto któro sie zwie Glast Haim (Niblehaim?:>) i jest tam panienka (nie podam szczegółów kto to ;) ) ktora pilnuje grobu z wbitym w nim mieczem i opowiada o wojowniku z białą spiczasta fryzurą, daje takze questa w ktorym mozna zdobyć buster sworda. (nie na kazdym serwie jest chociarz grób wszedzie ;p)

Cytuj
FlyFF - grałem krótko, ale długie expienie i koszmarna muzyka, wraz z dziwnymi błędami (zamieranie świata gry) skutecznie zniechęciły mnie do gry.
dlugie expienie... ta zwłaszcza dołujace jest to ze klan mozna od 50lvla zalozyc a to jakis miech ciągłej gry...
koszmarna muzyka? hmm kwestia gustu ;p mi tam niektore sie podobaly utwory
zamieranie swiata to sie lag nazywa ;f podczas eventow gra staje w miejscu z nadmiaru połaczen w grach tego typu to normalne ze jak za duzo ludzi gra to serwer nie wyczymuje

jesli chodzi o World of Worcraft to gra jest bardzo dobra ale strasznie wciagajaca (juz kilka ofiar smiertelnych jest na koncie tej gry ;f) nie jestem redaktorem i nie potrafie opisywac wiec co do gry tak jak i innych najlepiej poczytac w dpowiednich tematach/działach ;f

p.s.
wnioskuja po avatarze L2 juz znajesz
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2006, 09:26:52 pm wysłana przez MarvelliX »