Autor Wątek: Upadek  (Przeczytany 2432 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Upadek
« dnia: Stycznia 07, 2005, 06:39:12 pm »
Wczoraj po długim oczekiwaniu udałem się po raz pierwszy od dwóch lat do kina na wspomniany temacie film. Film jest bardzo dobry. Naprawdę godny polecenia każdemu, kto lubi tematykę wojenną. Niewtajemniczonym wyjaśniam - film przedstawia ostatnich kilka dni z życia Adolfa Hitlera, oraz sytuację w Berlinie podczas sowieckiego oblężenia. Film udowadnia i potwierdza że w tamtych czasach żyli niemcy i Niemcy. Od znienawidzenia, przez bunt aż do uwielbienia dla Mein Furhera. Film obfituje w wiele drastycznych scen - głównie samobójstwa wszystkich niemalże oficerów SS będących wtedy w bunkrze z Hitlerem. najbardziej wstrząsająca scena - matka mordyje szóstkę swych dzieci, bo nie chce, by żyły w świecie bez Hitlera i "narodowego socjalizmu"... film jest bardzo dobry, powtórzę to jeszcze raz... Ja wiem, że premiera dawno już była, ale Włocławek to tak zacofane miasto, i "Upadek" prezentowano dopiero teraz i to tylko "aż" przez cztery dni. Polecam
Kame Hame Ha

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Upadek
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 07, 2005, 06:47:15 pm »
Ja lubie filmy o tematyce wojennej i chcial bym sobie  jakis ogladnac <_<  

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Upadek
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 07, 2005, 09:01:26 pm »
JA filmu nie oglądałem ale słyszałem negatywne opinie. Czepiali sie głównie żę pokazali Adolfa jako człowieka zmęczonego tym wszystkim, biednego i wogule..
"w dobrym świetle"....
 

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Upadek
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 08, 2005, 07:44:51 pm »
no ja osobiscie byłem razem ze szkola na tym movies... no i dupa ostro mi zdretwiała :/ ale film bardzo sie podobal!! mocno oddany real... tego ciecia hitlera (jak wymawiam to nazwisko...to az mam mdłosci:/) tez dobrze zagrali no i najwieksza rzeznia i chyba najbardziej rzeźniczy moment to... ten jak matka morduje swoje dzieci... kto nie widział niech zobaczy... bo ten film w niemczech młodziez miała jako przymus w szkołach !!!!  
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline murti

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
    • last minute
Odp: Upadek
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 05, 2010, 09:09:28 pm »
Nieraz ogląda się film długo po premierze, ale to nie świadczy wcale o zacofaniu. Generalnie film warty zobaczenia.