Autor Wątek: Kingdom Hearts - Seria  (Przeczytany 36603 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 11, 2006, 09:40:49 pm »
ktorej? peirwszej czy drugiej?

W przypadku pierwszej musisz napieprzac w to wielkie cos na srodku magai odwrotna niz akuart to cos sie swieci. Jak Ci sie uda to Ursula bedzie nieprzytomna tymczasowo, wtedy mozesz ja okladac. Tak ze 3 razy i nie ma jej

A co do drugiej walki to jest banalna...Aero, Cure od czasu do czasu i napierdzielasz..cala filozofia :F Jesli z ta druga Ursula masz problemy to poczekaj do walki z Chernabogiem...zadnej tyle razy nie powtarzalem...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 11, 2006, 09:42:16 pm »
Cytuj
jaki jest najlepszy sposob na pokonanie Ursuli???  bo ta walka staje sie irytujaca:P
No big deal .... Ta walka nie jest trudna. Na środku planszy, na ziemi stoi muszla otwarta z takim fajnym płynie co zmienia kolor i czasami fajnie wybucha. Musisz po prostu nawalać w tą muszlę zaklęciami odwrotnie do koloru (np czerwony - blizard) Potem Urszula będzie na chwilę sparaliżowana i ją będziesz mógł ubić.
Zaznaczam, że urszula ma dwie formy. Druga jest w sumie bardzo prosta.... trzaskasz ją po mordzie i się leczysz....
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2006, 09:45:05 pm wysłana przez White_wizard »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 15, 2006, 12:51:51 pm »
Dobra, mam kłeszczyn
Jest jakaś taktyka na Ruby-Weaponowego stworka w Agrabahu i tego latającego "płaszcza" w Neverland ?? jak narazie atakuje ich na 55 lvl i mnie ubijają bez niczego :/ help?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 15, 2006, 12:53:57 pm »
masz za niski level raczej :P z takim to nie masz co marzyc o pokonaniu Kurt Zisa (ten w Agrabah). Zabije CIe dwoma, moze trzema ciosami :P

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 15, 2006, 12:55:06 pm »
Serge - z tym Kurtem do zostaje mu połowe paska i mnie zabija...jaki min. lvl  trzeba mieć ?? (poczekam na W_w lub Reava :P)

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 15, 2006, 01:11:52 pm »
Ja pokonałem go z lv 70-80 (dokładnie już nie pamiętam, może nawet wyższym). Kurt to tylko radzę dużo Megalixirów, a Phantom, to co chwila rzucać stop na zegar i walić z phantoma zależnie od koloru kuli (czerwony Fire, Niebieski Blizzard, Żółty Thunder, a biały fizycznie). Staraj się nie odlatyć za daleko od zegaru, bo możesz tylko na jedną stronę rzućać Stop.
I'm in Space!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 15, 2006, 09:14:06 pm »
Poza tym, polecam na początku walki tinker bell przyzwać, bo ona zawsze się przydaje.
Przy kurt zisie nie przejmuj się, że ci donald i goofy zdychają, tylko zaekwipuj im "second wind", co by sami się wskrzeszali.
Phantom jest w sumie prostszy. Jak się zastosujesz do wskazówek Reava będzie dobrze. I pamiętaj, żeby nie dopuścić do tego, żeby wskazówka okrążył atarczę zegara, bo ci postać zdechnie na całą walkę i nie będziesz mógł jej wskrzesić.
Chociaż w sumie na 55 lv to ty raczej żadnego dodatkowego bossa nie przejdziesz  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline TheGrim

  • Soldier
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 28, 2006, 01:34:43 pm »
znacie jakies dobre sposoby na pokonanie drugiego Riku w Hollow Bastion (moja pierwsza wizyta)? :) jak smoka pokonalem za pierwszym razem tak Riku odbieram tylko polowe zycia i gine....
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2006, 01:35:37 pm wysłana przez TheGrim »
"A scattered dream that's like a far-off memory.
A far-off memory that's like a scattered dream.
I want to line the pieces up --
yours and mine."


Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 28, 2006, 01:58:09 pm »
juz niebardzo pamietam ale staraj sie uzywac techniki DODGE  jak najczesciej - zwlaszcza wtedy gdy riku sie wkurza i wszedzie go pelno
See you, Space Cowboy!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 28, 2006, 07:58:06 pm »
Riku nie jest specjalnie trudny. Fakt, że dodge roll to podstawa i musisz go używać, kiedy riku zacznie walić z dark aury (rego badziewia co riku wyskakuje z takich portali) Poza tym możesz używać techniki guard, kiedy wali cię z normalnych ataków i kontrować, chociaż osobiście uważam, że dodge roll i szybki atak po uniku sprawdzają się najlepiej.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline TheGrim

  • Soldier
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 29, 2006, 05:33:55 pm »
a gdzie najlepiej poexpic? tak zeby w krotkim czasie duzo lvl zdobyc :P
"A scattered dream that's like a far-off memory.
A far-off memory that's like a scattered dream.
I want to line the pieces up --
yours and mine."


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 29, 2006, 06:42:49 pm »
w traverse town...pare rundek wokol miasta i jest git, przynajmniej na Riku ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 29, 2006, 06:57:39 pm »
Cytuj
w traverse town...pare rundek wokol miasta i jest git, przynajmniej na Riku ;]

No ja sobie w Treverse Town nabiłem setny level u Sory i nawet mi to specjalnie długo nie zajęło.. za jedną rundkę (2nd Disctrict, potem przez Gizmo Shop na dach i przed wejście do 3rd District, czyszcząc wszystko na tych planszach) dostawałem jakieś 11k EXP'a... ale nie pamiętam, czy przed walką z Rikku W Hollow Bastion można już tak EXP'ić, bo chyba wtedy jeszcze nie ma tego wielkiego wysypu Heartless'ów... jeżeli tak, to najlepiej EXP'ić w samym Hollow Bastion, polecam w takim razie Great Hall na pierwszym piętrze, bo tam jest dosyć dużo Heartless'ów w jednym miejscu.

Swoją drogą to naprawde nie kumam czemu nie możesz pokonać łatwego Riku, jeżeli zniszczyłeś najtrudniejszego boss'a tej gry (zaraz po dużej wersji Ursuli.. no i nie licząc dodatkowych), czyli Maleficient. Zaprawde dziwne to...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 29, 2006, 07:27:29 pm »
Rikku 2 to jest najtudniejszy boss w grze Tantusiu :P Od momentu w ktorym przez caly czas ma te swoja dark aure, czy jak to WW nazwal :P

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 29, 2006, 08:03:00 pm »
Ja dawno nie grałem w KH, ale u mnie Riku nie sprawił dużego problemu. Wystarczy nabić poziom w Hollow Bastion (Traverse Town, to się sprawdzi dopiero po Riku, bo wtedy jest wysyp Heartless). Nie jestem pewien, czy nie łatwiej unikać Dark Aura skakając. Dawno nie grałem ( i przez 9 miesięcy nie pogram).
I'm in Space!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 29, 2006, 08:09:13 pm »
nah ;]
dodge roll daje lepszy efekt niz skakanie, aczkolwiek i tak nejlepszy jest glide, dzieki ktoremu mozna sie oddalic od Riku na tyle, by sobie jakiegos potiona walnac ;]

Offline TheGrim

  • Soldier
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 30, 2006, 05:46:18 pm »
a z jakim najlepiej lvl powinienem podejsc do Riku? mam 47 i Metal Chocobo :)
"A scattered dream that's like a far-off memory.
A far-off memory that's like a scattered dream.
I want to line the pieces up --
yours and mine."


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 30, 2006, 07:58:19 pm »
ja mialem bodajze 49 i rowniez podchodzilem do niego z Metal Chocobo...uzywasz podczas tej walki Aero? Bo to na prawde moze byc pomocne ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 30, 2006, 08:44:17 pm »
Mówię, jeżeli położyłeś Maleficent za pierwszym razem, to nie ma siły, żebyś nie mógł pokonać Riku. Serge mnie nie przekonasz, że Riku, którego łyknąłem naprawde bez większych problemów, jest lepszy od Maleficent na którą miałem z 15 podejść, czy Ursuli, do której podchodziłem drugie tyle razy. Faktycznie przypominam sobie, że Glide się przydawał, bo to pozwalało uniknąć niektórych ataków Riku, a jak zaczyna się teleportować i te dziwne ataki robić, to Dodge Roll jest jak znalazł. Chyba też miałem Metal Chocobo, chociaż myślę, że można z Oblivion'em podejść do niego (Oblivion jest na tej samej planszy, na której się walczy z Riku. Przed podejściem do niego poprostu musisz po tą skrzynkę polecieć, ona jest centralnie nad wejściem... nie jestem pewien, ale chyba można się już do niej dostać, przed walką z Riku).

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts - Seria
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 30, 2006, 09:10:58 pm »
chyba nie bardzo...z moich obliczen wynika, ze Obliviona mozna "podniesc" dopiero po tej walce...aczkolwiek moge sie mylic ;]

Damn...ja tego nie rozumiem...czemu ludzie mowia, ze trudna byla Ursula, a nie Chernabog? ;]