Autor Wątek: Programy Telewizyjne  (Przeczytany 9945 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Programy Telewizyjne
« dnia: Grudnia 05, 2004, 11:04:12 pm »
W temacie piszcie jakie programy lubicie i co się wam w nich podobało.

Ja najbardziej lubie Kuba Wojewódzki Show i jestem fanem tego kolesia :D  uwielbiam, go należe do grupy ludzi którym jego poczucie humoru bardzo do gustu przypadło i staram się oglądać go co tydzień... co u mnie jest nielada wyczynem bo telewizji nie oglądam raczej wogóle... na Wojewódzkiego zawsze się skusze i dziś był poprostu wypaśny odcinek bo był koleś który w 13 posterunku grał Rysia i fajną piosenke zaśpiewał Kubie ale co jest ważniejsze, pokazał że jest takim dałnem jak ja i potrafi się śmiać z siebie... no i miał przedni różowy sweterek :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2004, 11:04:47 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 05, 2004, 11:12:20 pm »
big brada jeden byl fajny :D

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 05, 2004, 11:12:28 pm »
Kuba Wojewódzki ruless :grin: chociaz dzisiaj nie oglądalam.. co tam jeszcze.. Mamy Cie, bylo pare naprawde udanych odcinkóf ;) chociaz ostatnio nie oglądam bo są kiepskie :/ nie mowie ze wszystkie ale nic nie przebije "Warszawa Padła!!" albo "Pokurwili, pokurwili na siebie i poszli"  :grin:  :lol:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2004, 11:12:56 pm wysłana przez Selphie »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 05, 2004, 11:13:57 pm »
taaaa wojewodzki jest de best i od poczatku ogladam wszystkie programy.... ten gosciu po prostu wymiata...  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 06, 2004, 10:04:54 am »
Cytuj
big brada jeden byl fajny :D
hmmm wstyd się przyznać ale rzeczywiście 1 edyca mi się podobałą i jąoglądałem bardzo często... pewnie dlatego że to była nowość wtedy, a może poprostu było fajne bo przyznam że nie raz się śmiałem z Gulczasa czy tam innyh typów... z Karoliny to była taka polewka że o boże... ale jak teraz o tym myśle to ak się dziwnie czuje... Gulczas... jak mżna mówić tak na kogoś... dziwnie mi się mói "lubiałem gulczasa" -nie wiem czemu... jakoś tak siara troche :/

Cytuj
Mamy Cie, bylo pare naprawde udanych odcinkóf  chociaz ostatnio nie oglądam bo są kiepskie  nie mowie ze wszystkie ale nic nie przebije "Warszawa Padła!!" albo "Pokurwili, pokurwili na siebie i poszli"
Co to było "pokurwili się..." bo nie widziałem.. z kim to było?:> ja z Mamy cie widziałem mało odcinków ale podobało mi się jak byłą Ania Przybylska (ta co gra w Złotopolskich jakąs policjantke chyba... bardzo ładna kobieta...) z jakąś koleżanką co gra w Na dobre i na złe... sam gag nie był jaiś bardzo śmieszny ale fajną borute zrobiły w studio^^ Szczególnie właśnie Ania P. siętam rozkręciła :D  no i lubie jesczze prowadzącego Szymona Majewskiego bo jest niezłym ykrętem i kiedyś miał taki show na Canal + i smiałem się z tego maxymalnie^^ nazywało się Szymon mówi show czy coś takiego i trwało z 10 mint i on tam robił jakieś scenki-kabareciki głupie :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 06, 2004, 01:13:20 pm »
taa, big brothera 1 i ja glądałam :P
Cytuj
Co to było "pokurwili się..." bo nie widziałem.. z kim to było?
to było z Hanką Bielicką, jeden z najlepszych odcinkow jak dla mnie  B)  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 06, 2004, 03:07:20 pm »
eeee podziękuje za wojewódzkiego i BB... co ja oglądam... Jerrego Springera :lol: wojewódzki przy nim wymięka ;D
]


Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 06, 2004, 03:42:53 pm »
Ja już właściwie nie oglądam TV, ale był okres w moim życiu, w którym odbiornik spełniał rolę kluczową. Ja też oglądałem pierwszą serię BB... czemu? Własciwie to sam nie wiem.  Człowiek wmawia sobie, że to jest chłam na maksa, ale i tak ogląda dalej, żeby zobaczyć z kim teraz Karolina będzie się ten teges... ja lubiłem tam właściwie tylko jendą osobę... Piotr jakiśtam, na którego Picia wołali. Jak gościa wywalili z programu to mi się przestał podobać i już potem się zmuszałem do oglania. BB jednak nie był jeszcze aż taką komerchą, jaką teraz jest np. Bar... geeez.... ja dwóch minut nie wytrzymuję przy tym chłamie....

Oglądałem również dużo programów na Wizja TV (to była jedna z moich ulubionych stacji, ale ją niestety zlikwidowali). Oglądałem to coś co się nazywało Wojny Robotów (taki program, gdzie się napieprzały sterowane samochodziki) i oczywiście programy Made by MTV czyli Celebrity Deathmatch, Beavis & Butthead, czy Daria. Mniej-więcej wtedy również oglądałem nałogowo Cartoon Network... obejrzałem wszystkie odcinki wszystkich kreskówek jakie tam były po pięć razy i mi się znudziło w koncu (ehh.... na na Cartoon Network UK leci Tenchi Muyou... i to się nazywa sprawiedliwość?).

Jak duża część społecznośći 4um poświęcałem kilka lat temu kilka godzin każdego dnia, na obejrzenie bloku Anime na RTL7 (zapi****le TVN, za to co zrobił z tą stacją!!!). Objerzałem całego Dragonball'a, Slayersów, Magic Knight Rayearth i chyba wszystkie inne anime jakie tam puszczali.. (za wyjątkiem Yaiby... jakoś mi nie przypasił).

Teraz nie oglądam prawie nic. Ja również bardzo lubię Kubę Wojewódzkiego.... koleś wymiata... ale nie oglądam go nałogowo... powiedzmy, że nie przełącze jak go widzę na antenie... aaa... ogldam jeszcze 4fun TV. Moim zdaniem najlepsza stacja, jaka jest w polskiej telewizji. Piesek Leszek i Happy Tree Friends żondzi hehehe....

no... to tyle

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 06, 2004, 03:50:49 pm »
jerry springer lol to jest dopiero program :F najlepsze bylo jak taki pedalek (taki jak to bylo w wojewodzkim - o moj bozze jak tu wieje) sie napierdzielal z jakas przynajmniej 150 kg baba :D ten program po mojemu powinien sie nazywac "jerry springer wrestling show"

piesek leszek - taaaaa rzadzi :F grafe taka to hyba nawet gipson by narysowal :F a co do happy tree friends - to jest na 4funie? O_o ja tam i tak ogladam na necie :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 06, 2004, 03:55:09 pm »
Cytuj
Wojny Robotów
chli ch;i piekne wspomneinia. Ogladalem to nalogowo

z Mamy cie to tylko pierwszy gag byl fajny. A potem too juz lipa. Moze dlatego ze w pierwszym gagu tak klneli ze sie nie oplacalo cenzorzyc :D

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:39:37 pm »
a ja wam powiem ze najlepshe to jest: zagfajmy f najlapshe oghnifffo"  :devil: :D nie no zartuje, ale normalnie jak czasami na to przełącze to sie tak zaczynam nabijac z tej babki... (jak ona ma? Kazimiera?  :lol: )kurde ona ma jakis dziwny smiech, taki "fefefe" i jeszcze sie pluje.. <_< .. nigdy nie oglądałam całego programu, nie wytrzymalam...
a piesek leszek i h.t.f. rzondzom!!  :devil:  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:42:05 pm »
kazimiera szczuka :F ta babka rzadzi :F mam taki filmik co na jakims rozdaniu nagrod gosciu caluje ja w reke i ona tez go hciala w reke ale uciekl :D:D:D puscic by to jej w najslabszym ogniwie :F
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2004, 09:42:29 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 19, 2004, 02:12:53 pm »
fuuuj to te wszsytkie tokszoły/teleturnieje/glupie seriale itepe to wlasnie to za co nienawidze telewizji
jedynie piesek leszek i kendzior szoł na 4funie trzymaja poziom no i jeszcze Pimp my ride na mtv jest niezły tyle ze nie z polskim lektorem wiec sciaam z netu :P

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 19, 2004, 02:26:21 pm »
no pimp my ride jest psoko, tylko ze ja caly czas juz potworki widze :(  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 19, 2004, 02:29:24 pm »
bo jest chyba tylko 12-15 odcinkow - cos kolo tego

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 23, 2004, 03:21:51 pm »
Pimped my ride jest bardzo fajne, nie ma to jak ps2, zestaw karaoke, monitor 15 calowy, wieża, basen, lotnisko itp. itd. w samochodzie ;) mógłbym w takim cacku mieszkać . MTV wkręca też całkiem całkiem, napewno lepsze od "mamy cie". Kiedyś oglądało się też Wojewodzkiego, ale ostatnio nie mam za bardzo ochoty, nawet nie wiem czy jeszcze leci, czy nie ? Wszelkie reality show ... można powiedzieć, że ich nie trawię. Co tam jeszcze jest ciekawego .. hmm.. a no tak, na eurosporcie czasem coś  się obejrzy, eurogole, yoz czy watts - można się nieźle pośmiać  :)  I to chyba wszystko, moze coś sobie przypomne jeszcze, to napisze  
bla

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 23, 2004, 04:59:05 pm »
Cytuj
MTV wkręca też całkiem całkiem, napewno lepsze od "mamy cie". 
ee czy ja wiem... Mamy Cie ostatnio jest kiczowate alema fajne odcinki a MTV wkręca mi sie przejadło.. caly czas powtorki  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 09, 2005, 11:22:25 pm »
ehhh nie wie ktos do kiedy beda powtorki wojewodzkiego? :-/ ale przynajmniej in plus jest to ze daja niezle odcinki... tydzien temu jeden z lepszych odcinkow (ruski samolot i wojewodzki wg kryszaka (damn jak ja nie znosze tego goscia...) rzadza :F), dzisiaj tez bylo niezle z ta sziksa (damn... ucze sie od was) z big brothera... nie wiem czemu ale ona mi sie kojarzy z taria z nightwisha O_o w kazdym razie mam nadzieje ze juz niedlugo dadza nowe odcinki
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Eligios

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
    • http://
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 22, 2005, 02:28:00 pm »
Ja praiwe zawsze oglądam Wojewudzikiego .... jak niema zadnego filmu  fajnego jak wiem to chyba obejrzałem ze 100 odcinkuw ja sie nie myle fajny program telewizyjny  :D  





A cat's irritation rises in direct
 proportion to her embarrassment
times the amount of human laughter.
  -- Law of Cat Embarrasment

Offline Nemezis

  • Soldier
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
    • http://
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 04, 2005, 11:30:24 pm »
Ja najrbardziej lubie program telewizyjny ale tu chudzi o program Np. Ale kino
czy jakis Np.Film
To odpowiem ze moim ulobionym programem telewizyjnym jest '6 stup pod  ziemia '
A mouse trap placed
 on top of your alarm clock wil
 prevent you from rolling over and
going back to sleep.

This life is a test. It is only a test. Had this
 been an actual life, you would have received further instructions as to what to do and where to go.

Im więcej wybitych zębów tym większa swoboda języka.