Autor Wątek: Co was poruszyło?  (Przeczytany 18118 razy)

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #60 dnia: Września 29, 2006, 09:41:11 pm »
Jestem w trakcie grania w FF IX i muszę powiedzieć, że spotkanie Garnet i Zidane'a przed koronacją było dosyć wzruszające. Znając życie to gdy bedę grać dalej okaże się, że to najmniej wzruszający moment w całej grze, ale narazie nie muszę o tym myśleć ;)

Cytuj
Ale zapomniano tu o ffx.
Ta część najbardziej utkwiła mi w pamięci. A koniec wzruszył mnie na zabój. cry.gif

Może dlatego zapomniano, że to dział FF 7-9, a nie FF X.

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #61 dnia: Października 10, 2006, 09:51:15 pm »
Ja zaznaczyłem ostatni filim z FFIX,nie gralem ostatnio w inne części i nie pamiętam,ale w VIII wzruszające było obietnica o spotkaniu,ale mnie najbardziej poruszyło kiedy w FF9 lecąc Cargo Ship'em to za Vivim wstawiają się Czarni Magowie a Czarny Walc po prostu ich rozwala,łączyłem się wtedy w smutku razem z Vivim.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Dark_crash

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
Co was poruszyło?
« Odpowiedź #62 dnia: Października 11, 2006, 01:13:30 pm »
śmierć aeris z rąk sephirotha mysłałem że się popłacze
moja dziewczyna aż się popłakała

Gypsi jest fajny :)

Offline Aerith_Reactivation

  • Soldier
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 26, 2007, 02:35:35 am »
ups ale jestem pospolita xD dolączam się płaczem do dark crasha.( ta scena byla dla mnie takim zaskoczeniem jak to że kaczynski/scy wygral/i wybory) ci..ciiiii =)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2007, 02:36:17 am wysłana przez Aerith_Reactivation »
"It's flashy" - "You'd love it, i know" (i ten gest hahahaha xD)

Offline Sephiron

  • Soldier
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 27, 2007, 07:56:29 pm »
To ja chyba pobiłem rekord ,gdyż przechodząc 4 razy FFVII za każdym razem przy jej śmierci płakałem ( pomimo ,że zanim po raz pierwszy przeszłem VII przypadkowo dowiedziałem się o śmierci Aeris )

Offline Namtih

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 28, 2007, 05:53:42 pm »
Może będę mało oryginalny ale mnie tez najbardziej poruszyła scena śmierci Aeris. Jak to pierwszy raz zobaczyłem to o mało sie nie poplakalem, a przez kilka dni sie do nikogo nie odzywałem. Wyczekiwalem jedynie momentu kiedy moglbym wymierzyc sprawiedliosc Sephirotowi. Duze wrazenie wywarła na mnie scena smierci Zacka, a takze historia Vincenta,  tym bardziej ze teraz po ''dirge of cerberus" dokladniej ja poznałem.

Offline nak

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #66 dnia: Lutego 16, 2007, 06:16:50 pm »
Hm, ja też będę niezbyt oryginalna. ^^'
Najbardziej poruszyła mnie scena śmierci Aeris i przez parę dni chodziłam jak... eee... no nie wiem, jakaś zaćpana. xd Popłakałam się. O.
I wolałabym, żeby umarł Cait Sith. ._.

Offline Rbi_Traceur

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Uwielbiam grac w tego typu gry:)
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #67 dnia: Maja 02, 2007, 04:24:14 pm »
Mnie też najbardziej poruszyła śmierć ąeris i to przez złego Sephirotha .Ale nie poryczałem się.
Uwielbiam Grac w tego typu gry:)

Offline Evil Vaan

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 10, 2007, 04:31:36 pm »
śmierć Aeris stosunkowo mocno na mnie wywarła wrażenie (pewnie przez nagły zbieg okoliczności; spada Sephiroth i koniec...); po kilku godzinach grania dopiero wtedy się zorientowałem kogo mi tak naprawdę brakuje ;)

Offline neo rpgomaniak

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
    • Upadły Anioł / Akademia mappingu
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 10, 2007, 04:43:22 pm »
No cóż wygląda na to, że i ja nie będę oryginalny xD Mnie również bardzo ale to bardzo poruszyła śmierć Aeris mimo, że domyślałem się tego bo na opakowaniu z grą był rysunek jak chowa ją w wodzie Cloud x| Ale ta muzyka to oh i ah ^^
Jeszcze bardzo poruszył mnie moment z ff9, a właściwie filmik gdy po śmierci Brahne widać smutną Garnet która wie co teraz będzie spoczywać na jej barkach (no i ta muzyka ^^). A no i nie wolno nam zapomnieć o naszym Nanakim i jego ojcu Great Wariorze :3

Offline Cid

  • Soldier
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 10, 2007, 10:33:27 pm »
Oczywiście smierć Aerith  :'( Mimo, że się dowiedziałem wcześmniej i myślełm że nie zrobi to na mnie wrażenia, gdy patrzyłem jak Cloud niesie Ją na rękach cały czas leciały mi łzy a potem siedziałem i się gapiłem w monitor przez kilkanaście minut. Wogóle Sephiroth jest burak >:( Na drugim miejscu są (nie wymienione w ankiecie) scenki z Zack'iem - to był naprawde ktoś  ;)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 10, 2007, 10:59:16 pm »
Na drugim miejscu są (nie wymienione w ankiecie) scenki z Zack'iem - to był naprawde ktoś  ;)
Jednych może wzruszać, ale jak dla mnie to raczej było pokazane, jak ważnym kumplem dla Zack był Cloud, a z drugiej strony, Zack chciał się odwdzięczyć Cloudowi za ratunek ...

Offline Cid

  • Soldier
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 10, 2007, 11:22:11 pm »
Mnie to naprawde wzruszło (nie licząc tego, że Zack to moja ulubiona postać ze wszystkich ,,dzieł sztuki" jak to pięknie ują Tantalus), bo oddał życie za przyjaciela  ;) Dlatego muszę zagrać w Crisis Core...

Offline Tiamantos

  • Soldier
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 30, 2007, 12:45:17 am »
Dla mnie najbardziej poruszającom scenką była śmierć Aeris ,bo  jak sie ktoś wciągnie w tą wspaniałom fabułe to idzie się przywiązać do postaci ,a ja Aeris polubiłem i gdy Sephiroth ją zabił w jej Rodowym Mieście bo Aeris byłą Ostatnią z Cetry(Starożytnych)to szło sie wkurzyc na Sephirotha ,a sama scena była poruszająca a muzyka była odpasowana TAk ze... sama łza wychodziła po prostu wspaniałe

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 04, 2007, 01:27:43 am »
U mnie w sumie nie było w Fajnalach jakiś momentów które szczególnie by mnie wzruszyły, a to trochę dziwne biorąc pod uwagę że bardzo łatwo się rozklejam (czasem chyba aż za bardzo xP). Chociaż nie, całkiem poruszająca była dla mnie przeszłość Reda XIII czy raczej quest z nią związany (dawno nie grałem w FF7 i sporo nie pamiętam). Tak co do śmierci Aeris o której była tu mowa to podzielam zdanie paru osób że jednak nie była ona jakoś bardzo wzruszająca. W sumie muzyka i cała otoczka mi się podobały, ale zabrakło dla mnie momentu w którym Aeris coś by powiedziała i wszystko w ogóle stało się tak szybko. Nie mówię zeby wszystkie sceny śmierci bohaterów wydłużać w nieskończoność i walić tam długie monologii, ale ich odpowiednia dawka jednak trochę odziałowuje (np. śmierć Sniper Wolf albo Gray Foxa w MGS). Na pewno była to ładna scena ale mnie jakoś dobitnie nie wzruszyła. W FF9 nie było raczej takich momentów, a w FF10 już w ogóle ( w FF8 nigdy nie grałem, trza zagrać kiedyś heh). Najbardziej wzruszające i najpiękniejsze były dla mnie sceny z płonącym sierocińcem i zakończeniem CC...ale to nie temat o tym ;]
Cytat: Bardzo stary post Tanta
żadnej piosenki nie słuchałem tyle razy, co "Without Taking the Jewel"Noriko Mitsune
Noriko Mitose, jeśli już ;]
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2007, 01:34:25 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline magmagik

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • ;]
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpnia 16, 2007, 11:03:12 pm »
mnie smierc aeris sama w sobie nie poruszyla tak bardzo, ale gdy zobaczylem ta spadajaca materie i zaje... muzyczke w tle to łezka sie zakrecila  ;)

Offline Vivi92

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpnia 28, 2007, 05:14:15 pm »
koniec finala IX ....................... chcialbym zeby ta gra sie nigdy niekonczyla

Offline je-novy

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #77 dnia: Września 05, 2007, 10:53:22 pm »
Smierc Aeris ok, ale nigdy nie zapomne sceny, gdy Sephiroth (:D) wchodzi w ogien:) Poprostu klasyka. No i jeszcze ta myzyka gdy sie pojawial:)

Offline lma

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #78 dnia: Września 18, 2007, 10:34:51 pm »
Mnie poruszyla smierca Aeris...Wrazenie niesamowite to na mnie zrobilo...Takze zrobilo na mnie wrazenie przeszlosc Reda XIII a raczej jego ojca...Nie da sie zapomniec sceny jak Red rozumie swoj blad uwazajac ojca za tchorza...Poruszyla mnie takze akcja kiedy Tifa dowiaduje sie prawdy jak Sephiroth przezyl...Kurde to wejscie Clouda kiedy bierze miecz Zacka i atakuje Sephirotha...Super sprawa...Potem tekst Zacka ktory jest ranny zeby go zabil i wrzucenie Sephirotha przez Clouda do reaktora...

Offline Kokosanka

  • Soldier
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #79 dnia: Października 27, 2007, 05:19:29 pm »
w FF8 mnie wzruszyło to jak squall niósł rinoę na plecach...
 oraz to jak Zack uratował Cloudowi życie ;(
no i trochę śmierć aeris w FF7 też, choć wcześniej wiedziałam że zginie
a zakończenia w każdym FF są strasznie wzruszające i trudno powiedzieć które najbardziej

A tak w ogóle to najbardziej wzruszającą grą jest wg mnie Chrono Cross, ale o tym to chyba nie tutaj ;-P

« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2007, 03:21:47 pm wysłana przez Kokosanka »