Autor Wątek: The Elder Scrolls  (Przeczytany 16506 razy)

MarvelliX

  • Gość
The Elder Scrolls
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 22, 2004, 11:29:03 pm »
Ja to tak wam podsssumuje:
Buldurs Gate - świetna fabuła, grafika 2d ze średniej jakości efektami
ESIII Morrowind - fabuła? jaka fabuła, grafika?... a grafika no 3d jedna z ładniejssszych.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
The Elder Scrolls
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 22, 2004, 11:33:42 pm »
fabuły może to nie ma, no ale jakoś takie to bardziej przystępne.... ja i tak wole jRPG.... i wszystko jasne Marvellu - królu smoków........
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
The Elder Scrolls
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 27, 2004, 08:08:54 am »
W ES3 Morrowind największym problemem jest fabuła. Zacznijmy od tego że jej praktycznie nie ma. Drugi minus to muzyka. Na początku jest fajna, ale potem sie żygać od niej chce.  

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
The Elder Scrolls
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 04, 2004, 07:15:16 pm »
ja tam zgadzam się co do ostatniej wypowiedzi Marvella BG jest super a do morka mam też dobrą stronkę www.morrowind.now.pl
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2004, 08:21:15 pm wysłana przez Marvell »

MarvelliX

  • Gość
The Elder Scrolls
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 04, 2004, 08:27:28 pm »
W BG chwalę tylko fabułę ale poniżam grafikę króra jak na taki gatunek gry powinna być o wiele lepsza (przykład?: Neverwinter Nights - tu realniejsza ;) ), a w Morrowindzie chw. grafikę i sposób zdobywania doświadczenia no i nieliniowość (:P )

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
The Elder Scrolls
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 04, 2004, 08:29:17 pm »
nom.... fakt... w Morrowindzie sposób na następny lewel był super. Nie trzeba było z nikim walczyć, ale wystarczyło sobie bagatela 1000 razy skoczyć.... mnie się to podobało
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
The Elder Scrolls
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 04, 2004, 11:44:23 pm »
Cytuj
W BG chwalę tylko fabułę ale poniżam grafikę króra jak na taki gatunek gry powinna być o wiele lepsza (przykład?: Neverwinter Nights - tu realniejsza ;)
Ejjj no W bAldursie grafika jest taka jak powinna byc i się proszę odczepić ;) Mi się Nwn nie podoba własnie przedewszystkim dlatego że się tak zaangażowali  w robienie grafiki że im wyszło nie - oszukujmy się - fabularne gówno :\  Nwn miało pretendować do miana "nastepcy BG" - pchi wolne żarty - fabuła głównej kampani jest żałosna(żeby nie było - oczywiście przeszedłem - chociaż momentami zmuszając się)cała kampania sprowada się tylko do "ty iść po klejnot" -> bum bum bum bum bum -> "dziekuje za zwrocenie klejnot. ty isc po dzbanek" -> bum bum bum. I tka w kółko bleeeee. Epoka dobrych cRpg  skończyła się wraz z końcem epoki Falloutów Baldurów i Planescape'a - a teraz jest już coooraz gorzej >_<

To tyle mojego zdania - jeśli ktoś się niezgadza to jego strata - życze miłego grania w "nowoczesne papki" :P

Offline Gesten

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
The Elder Scrolls
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 15, 2004, 10:06:17 am »
Morro to najbardziej rozbudowany rpg jakiego widziałm mimo wyjścia FFX-2 wiedzie prym... do czasu wyjścia Fable :devil:  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
The Elder Scrolls
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 15, 2004, 07:52:07 pm »
Morrowind prymu na pewno nie wiedzie, a już  na pewne nie może nawet dojść do pięt FF. Taka niefabularna gra RPG
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
The Elder Scrolls
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 15, 2004, 08:23:44 pm »
ech... nie przeginaj W_W morrowind i ff nie porównuj bo to dwie zupełnie odmienne gry łączy je tylko człon w gatunku ale zauwaz że FF to jRPG...
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
The Elder Scrolls
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 18, 2004, 10:29:23 pm »
czepiasz się. Toż to tylko różnica jednej literki między RPG i jRPG :D Ale tak na poważnie to Morrowindo może najlepszy jnie jest, ale nie można mieć wszystkiego.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
The Elder Scrolls
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 18, 2004, 11:00:46 pm »
Najlepszy nie jest ale każdy powinien chociaż troszke w niego zamącić :) o przecie moze sie podobać :)
]


MarvelliX

  • Gość
The Elder Scrolls
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 18, 2004, 11:20:59 pm »
Cytuj
W ES3 Morrowind największym problemem jest fabuła. Zacznijmy od tego że jej praktycznie nie ma. Drugi minus to muzyka. Na początku jest fajna, ale potem sie żygać od niej chce.
Muzyka?? nie problem u mnie w czasssie walki leci SOAD a w czasie exploatacji terenu TOOL  :P . Tak pozatym to wode mam przeźroczystą jak ssszkło, księżyc na pół nieba i kolorowe passski stanu :devil:  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
The Elder Scrolls
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 19, 2004, 12:27:09 am »
Grał któś w Bloodmoona ?? i moze coś o nim sensownego powiedzieć ??
]


MarvelliX

  • Gość
The Elder Scrolls
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 19, 2004, 02:11:57 pm »
Ma Moja i Bloodmona i Tribunala ale niechce sssie narazie grać więc raczej nic sensssownego nie powie. :(  

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
The Elder Scrolls
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 18, 2004, 01:00:48 pm »
Tak sobie ostatnio wznowiłem granie w Morrowinda... lewitacjato fajna sprawa - oglądaćsobie Vivec z lotu ptaka...zwiedzając ogrom wyspy znalazłem Grobowiec Kefki... programiści Morrowinda uczcili jego pamięć i wybudowali mu grobowiec :D
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
The Elder Scrolls
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 18, 2004, 11:02:24 pm »
Grobowiec Kefki ??   :blink: w którym miejssscu...

A lewitacja... heh ja mam buty lewitujące (made by Marvell) i ja ciagle latam :P  

Offline SHADOW-XIII

  • Soldier
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
The Elder Scrolls
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 19, 2004, 11:27:11 am »
ja grając w Morro jakis czas temu zasuwałem postacią o rasie Jedi :) (znak zodiaku: Jasna strona mocy) :-) .... nie mówiąc już o latającym statku :D ... gierkaj est świetna a jej możliwości dzięki pluginom nieograniczone
Don't mess with the best !

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
The Elder Scrolls
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 21, 2004, 04:05:23 pm »
Grobowiec Kefki znajduje się  w Urshilaku Burial Caverns, jest to jedna z bocznych jaskinek. Mówie oczywiście o wersji anglojęzycznej, nie wiem, czy polacy nic tam nie przerobili...
Kame Hame Ha

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
The Elder Scrolls
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 27, 2005, 11:23:02 pm »
Apropo Morrowinda, a raczej Elder of Scrolls.. widzieliście obrazki z Obliviona ? Bo mi szczerze mówiąc szczęka opadła. Od strony graficznej raczej nie zawiedzie [; ciekawe jak z resztą będzie. Podobno świat ma być jeszcze większy, chociaż podróżowanie wygodzniejsze i szybsze, system walki też niby udoskonalili.. Jak myślicie, co nasz czeka: hicior czy rozczarowanie ?
bla