Autor Wątek: Anime  (Przeczytany 98517 razy)

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 10, 2004, 02:32:24 pm »
poszukaj na suprnova.org tam mozna jakies komiksy sciagnac ale gwarancji nie daje  :)                            
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline lechu

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 11, 2004, 09:35:22 am »
GITS: Stand Alone Complex polecam. Można mieć coprawda zastrzeżenia co do tego że kreka jest nieco inna i przedewszystkim kolorystyka zbyt intensywna, ale to nadal GITS. Na necie jest napewno bo wiem że ludzie to ściągają. Ja akurat zakupiłem tego GITSa na konwencie ASS2003 (oryginał to rzecz jasna nie jest :D ale jakość pierwsza klasa, nie to co krąży po necie).                            
You runaway shinobi....

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 11, 2004, 11:56:06 pm »
rożne tytuły można podobno przez IRCa ściągnąć.                            


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 12, 2004, 05:44:59 am »
Owszem mozna (np. Naruto i Berserk), ale to też trzeba wiedzieć skąd dokładnie je ściągnąć można.... poza tym jakoś nie lubię ściągania przez IRC\'a....                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Anime
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 12, 2004, 11:41:54 pm »
Jak tak szukacie jakiś fajnych anime to polecam stronę Boxtorrents Ale powiedzcie: Naprawdę torrent zrobił się bardzo popularny. Niedługo go zlikwidują, tak samo jak to zrobili z romami na E#D  :???:                            
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 25, 2004, 02:07:25 am »
Troche nie na czasie ale pisze:moje ulubione Anime to Hellsing Allucard wymiata strasznie (niektorym druga polowa jego twarzy w ostatnim episodzie/gdy Incognito zapytal go kim jest/ przypominala twarz Jezusa!!!), jezeli chodzi o komedie to GoldenBoy mi sie bardzo podobal zarty na temat sexu sa wporzo hehe :D .Z pelnometrazowek spodobal mi sie Metroplosi za genialne zmieszanie klimatu(future i lata 50 XXw bodajze) i animacji(kompoterowa i postacie jak w starych mangach), i Princess Mononoke, a takze GITS, DB podobal mi sie ze 3lata temu teraz gdy go ogladam to wiem ze tak fajne to niejest w pewnych momentach wyglada to jak brazylijaska telenowela wszyscy stoja bez ruchu i patrza, a do tego jeszcze zblizenia na twarze trwajace 10 sekund!!(Manga jest o wiele lepsza bo jest szybsza akcja i wiecej humoru/glownie w pierwszych tomach/). Klasykiem mojego zycia jest Captain Tsubasa dzieki ktoremu pokochalem pilke nozna!!!

A co do Stand Alone Complex to animacja jest wspaniala i pierwszy odcinek jaki ogladalem by fajny to o tyle slyszalem ze w kolejnych odcinkach momentami za bardzo przynudzja!!                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Anime
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 25, 2004, 01:41:55 pm »
Cytuj
Troche nie na czasie ale pisze:moje ulubione Anime to Hellsing Allucard wymiata strasznie (niektorym druga polowa jego twarzy w ostatnim episodzie/gdy Incognito zapytal go kim jest/ przypominala twarz Jezusa!!!)

Jezus i piekło :?: hmmm... trochę to nie do pary  :wink: Wiem, że coś było z tym krzyżem, ale to raczej nie jest to.                            
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 26, 2004, 05:04:12 am »
Moje ulubione anime, co...

Love Hina
Rockman EXE
Hellsing
Outlaw Starl
One Piece
Naruto
Golden Boy
Full Metal Panic
Kapitan Jastrząb
GiGi

Dużo tego było... Przynajmniej nie chodzi Wam o mangi... Heh.                            

Offline luk_san

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 02, 2004, 02:10:04 pm »
już nie jestm pewien czy trigun to anime czy manga ale ja ściogałem napisy po polsku to pisało że to  manga ale słyszałem że należty do tego gatunku co Hellsing  pozatym podobało mi sie tez te anime które był na polskich kanałach ostatnio przez pawien czas miałem japonski kanał z anime ale juz nie dzieała tam tesz było sporo fainych anime niestety tytułów nie bende umniął podać                            
Im alone siting with my broken glass riding on a metro

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 04, 2004, 02:12:12 pm »
Manga to po Japońsku chyba znaczy Komiks więc anime to będzie raczej film animowany.                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Mateuszus

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 04, 2004, 05:38:09 pm »
Cytuj
No właśnie. Jakie jest wasze ulubione anime. Ja z tych co widziałem najbardziej doceniam Soul Huntera i Slayersów. Niezły był też Gundam i Escaflon. O DBZ nic nie powiem bo szkoda słów. Jedyna seria, którą widziałem 3 razy....... A co do innych. ... w domu nie mam netu i tu zaczyna się problem.....


Soul Hunter miodzio, Slayers nudne, a DBZ... MOIM ZDANIEM NAJLEPSZE NA ŚWIECIE ANIME TO COWBOY BEBOP!!!                            
No time to lose! Let\'s go!

Mistrz i władca: Mateuszus

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 05, 2004, 09:46:28 pm »
X, Chobits, Card Captor Sakura i inne dzieła CLAMP to po pierwsze.... Mahou Senshi Riui, Hellsing, Samurai Deeper Kyo, Naruto i The Slayers to po drugie... a Love Hina, Video Girl Ai, no i może jeszcze Full Metal Panic...                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 08, 2004, 12:31:11 am »
O BOSHE! I am shocked :D.  Manga to japonski komiks czyli czarno bialy z dokladnaniejsza kreska otoczenia niz w komiksach nie japonskich, a Anime to japonski film animowany czyli taki w ktorym wedlug polskich znaffcoffff namalowane postacie maja dziwnie duze oczy i duza glofffke! :wink:                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Anime
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 08, 2004, 10:04:31 am »
Moje ulubione Anime to min.
Trigun,Soul hanter(tego to nigdy nie apomne),Slayers,Kamikaze kaito jane,Naruto,Magic knigth rearth(choć powiem że manga jednak była lepsza),X,Lodos war,Ranma1/2 itd.
troche ich jeszcze było jak sobie przypomnę to coś dopiszę :wink:                            

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 15, 2004, 12:17:40 am »
Z anime polecam: Berserk, Bastard !!, Ranma 1/2 <rotfl>, Cowboy BeBop...
A z mangi łapki położyłem tylko na Berserku :D Którego polecam :) najlepiej przed anime :D                            
]


Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Anime
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 17, 2004, 01:51:16 pm »
Nie chce się chwalić, znam dużo kanałów z anime, jak coś to na GG :D
Wracając do Mangi to zastanawialiście się kiedyś dlaczego komiksy czyta się od tyłu :?:                            
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Volrath

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
    • http://www.dbgpbem.prv.pl
Anime
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 17, 2004, 02:12:46 pm »
LOL, nie od tyłu, ale od prawej. Z tego samego powodu, z jakiego w eurpie i niektórych innych krajach czyta się od lewej.                            
Aeris: I want to meet you.
Cloud: But I\'m right here.
Aeris: I know, I know what I really mean is, I want to meet...you.

Offline spike.spiegel

  • Soldier
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 15, 2004, 12:58:12 am »
nie domyslicie sie jakie jest moje ulubione anime i postac z niego... nie macie szans  :lol:

a sciagac mozna z kazyy albo z dc++ ( tyle hubow anime jest ), ja tak zdobylem cala kolekcje bebopa, ale moja @#$@!^ (kochana) partycja z najwazniejszymi plikami sie $%^#%$# (kurcze) popsula i musze od nowa zasysac    ;(

kumpel kupuje tez mangi, to zawsze pozycze i przeczytam, ale wyboru duzego to w polsce nie ma ( jak zawsze ), wogole to ludzie mysla ze to bajki albo jeszcze lepiej jakies xxx, dobijajace ...
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2004, 12:58:53 am wysłana przez spike.spiegel »
see you space cowboy...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 15, 2004, 03:17:47 pm »
no wiesz.... większość ludzi o inteligencji powyżej przeciętnej, kiedy widzi zbiór rysunków (serial animowany) to uważa, że takie coś to bajka
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline spike.spiegel

  • Soldier
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 15, 2004, 05:07:46 pm »
tacy inteligetni i wtakim bledzie...
see you space cowboy...