Autor Wątek: Rozważania na temat fabuły Chrono Sagi  (Przeczytany 15895 razy)

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Rozważania na temat fabuły Chrono Sagi
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 30, 2005, 12:05:11 am »
Cytuj
Lepiej zamknąć od razu cały dział na Forum.
Wystarczy zostawić ten temat w spokoju. I mówiąc to mam na myśli Ciebie, siebie i stałych bywalców tego działu, którzy cały ten temat mają w małym palcu.... albo w głębokim poważaniu. Jak przyjdzie ktoś nowy, z nowymi świeżymi pytaniami i propozycjami to temat odżyje sam z siebie - bez tej całej sztucznej reanimacji. Co do reszty działu to w quizach czasami ktoś pisze, a nowe osoby przynajmniej mają gdzie spytać jak przejść ten moment z okrążaniem Spekkio :P
Cytuj
To samo można napisać o niektórych postaciach z Chrono Cross.
I nie bezpodstawnie...
Cytuj
Chodziło mi rozwiązanie, że on po prostu zginął. Bo to jest naprawdę za łatwe, jak na sagę Chrono.
Czy nigdy nie przeszło CI przez myśl, że odpowiedzialni za fabułę sagi Chrono ludzie ze Square to (mimo niekwestionowanego kunsztu) TYLKO ludzie? Człowiek jest z natury leniwy - to po pierwsze, a po drugie - człowiek jak człowiek - może coś pominąć, o czymś zapomnieć, coś pozostawić w wersji prostej (bo i dla człowieka to robi, a człowiek nie może wymagać perfekcji, gdyż sam jej do końca nie rozumie).
Cytuj
Więc siłą rzeczy - to Daltonowi zawdzięczamy skrzydla Epocha.
No fajnie - zawdzięczamy mu skrzydła. I co z tego? Gdyby nawet Epoch nie latał, to Lavos i tak zostałby pokonany (to że latał umożliwiło nam praktycznie tylko łatwijsze poruszanie się po świecie). By nie skrzydła to byłby jakiś statek...
Cytuj
Balthasar by na to nie wpadł - inaczej zrobilby to w 2300 A.D.
J.w. - skrzydła były zbędne do wykonania głównego plany (i/lub brakło czasu/zdrowia).
Cytuj
Gdyby był zbyt pewny siebie, nasłal by na nas tylko jednego Golema <cały czas, tylko jednego>, a o ile się nie mylę, to walczyliśmy w pewnym momencie z dwoma.
Nasłał na nas golema - my go rozwaliliśmy. Myślał że cufalem, więc dla świętego spokoju dał dwa kolejne. Nawet po ich zabiciu sądził, że gó**o jesteśmy warci (a uwięzienie nas to zapewne potwierdziło) więc wyszedł z założenia, że "Golem boss wystarczy.". Dla tego nie było żadnych podchodów, bo w jego mniemaniu były zbęne (w końcu po co się męczyć z robactwem?).
Cytuj
Może...
Może na pewno :P Wrócimy tu kiedyś, jak ktoś będzie miał świeży pomysł czy świeże pytanie - nic odgrzewanego ;)
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Rozważania na temat fabuły Chrono Sagi
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 30, 2005, 08:00:20 am »
Cytuj
A czy to absolutnie niezbędne, konieczne itd.?
Każdy ma jakiegoś bzika, i (prawie) każdy chce sobie posty nabijać, a qiax (jak to mnie więcej napisał w swoim narzekaniu) nie chce bez sensu pisać post składającego się z jedneo zdania.

Cytuj
Więc siłą rzeczy - to Daltonowi zawdzięczamy skrzydla Epocha.
Balthasar by na to nie wpadł - inaczej zrobilby to w 2300 A.D.
Jak Dalton przechwycił Epoch to mówił, że widział jak Baltazar pracował nad podobnym urządzeniem, więc wykorzystał jego gotowe plany, by zrobić skrzydła. Baltazar ich w 2300 nie zrobił, bo nie miał czasu i musiał zaprogramować Nu, by zostawił wiadomośc podróżnikom czasu.
I'm in Space!

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Rozważania na temat fabuły Chrono Sagi
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 30, 2005, 08:20:09 am »
Hmmm, Dalton i Golemy. Ja myśle, że nie było takich samych Golemów, dlatego Dalton nie mógł jeszcze raz przywołać Golema. Może Golem Twins był czymś w stylu bliźniaków syjamskich- dwa złączone Golemy w jeden. A co do jego śmierci to myśle, że on tam na Blackbirdzie dał płapke, że kto tam wejdzie będzie walczył z Golemem Bossem. Po walce z nim na Epochu pomyślał napewno "Jestem pewien, że nie walczyli z Golemem Bossem, bo gdyby tak było to by zginęli". No i przywołał Golema Bossa ku jego zaskoczeniu okazało się, że jednak weszli w płapke. Myśle, że gdyby wtedy zamiast Golema Bossa przywołał zwykłego Golema lub Golem Twins stało by się to samo- zostałby wessany do dziury. Myśle jednak, że przywołanie zwykłego Golema ponownie było możliwe- poprostu przywołałby Golema 2 lub coś takiego
Ktoś tu się pytał czemu Dalton nie wysyłał bezprzerwy w kółko Golemów, to proste- wysyłanie Golemów było męczące.

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Rozważania na temat fabuły Chrono Sagi
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 31, 2005, 11:58:49 am »
Cytuj
6. W Chrono Cross, wszystkie postacie, mają swoich bliźniaków: Van na przykład. To gdzie jest Lynx?
-Nie żyje. Chronopolis. Są tam obecni Generał Viper i Asaccia Dragon, tylko, ze są zamrożeni.
Frozen Flame : W Chrono Cross ciekawym elementem fabuły, pozwalającym użytkownikowi zamienić się ciałami <albo stworzyć nowe... cholera, musze Chrono Crossa przejść kolejny raz, bo wszystko zapominam...>. Przejdź Radical Dreamers, by dowiedzieć się więcej.

 
Lynx jesli dobrze zrozumialem to F.A.T.E. w ciele ojca serge'a a blizniak jego ojca zaginoł i tyle tak jak serge w drugim swiecie
frozen flame to ni to co potrafi zamieniac cialami bo to to bylo Dragons Tear czy cos takiego a sam ff jest od czegus innego  

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Rozważania na temat fabuły Chrono Sagi
« Odpowiedź #24 dnia: Września 01, 2005, 04:06:28 pm »
Kto jest autorem tych słów, które możemy przeczytać na samym początku Chrono Cross? Z intra?
What was the start of all this...

Obstawiam, że Kid.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Rozważania na temat fabuły Chrono Sagi
« Odpowiedź #25 dnia: Września 01, 2005, 04:12:27 pm »
hm....a moglbys przytoczyc caly ten text?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Rozważania na temat fabuły Chrono Sagi
« Odpowiedź #26 dnia: Września 01, 2005, 04:23:53 pm »
Hmm... A móglbyś zagrać ty w to jeszcze raz?

What was the start of all this?
When did the cogs of fate begin to turn?

Perhaps it is impossible to grasp that anwser now,
From deep within the flow of time...

But, for a certainty, back then,
We loved so many, yet hated so much,
We hurt other and were hurt ourselves...

Yet ever then, we ran like the wind,
Whilst our laughter echoed,
Under cerulean skies...

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Rozważania na temat fabuły Chrono Sagi
« Odpowiedź #27 dnia: Września 01, 2005, 04:38:35 pm »
A jo myśle, że Shala (a zresztą, to ta sama osoba hihihi)
I'm in Space!

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Rozważania na temat fabuły Chrono Sagi
« Odpowiedź #28 dnia: Września 01, 2005, 04:53:45 pm »
Są takie chwilę w życiu każdego mężczyzny, że czuje się jak skończony debil...
To własnie jedna z takich chwil...
Shala "Kid" Zeal...
Na jednym z filmików było to wyraźnie napisane.

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Rozważania na temat fabuły Chrono Sagi
« Odpowiedź #29 dnia: Września 01, 2005, 05:51:26 pm »
Widzisz czym się kończy nadmierna eksploatacja niektórych tematów qiax :P Się człowiek gubi we własnych myślach :D

Już się nie czepiam ;)
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Rozważania na temat fabuły Chrono Sagi
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 21, 2005, 08:57:38 pm »
Dyskusja przeniesiona z innego topicu.
http://squarezone.pl/forum/index.php?showt...160&#entry74546

Cytuj
Jakiego innego? Przecież Kid została wysłana do wymiaru CHrono Trigger, czyli do tego, z którego Shala pochodzi. Fakt, że inna epoka czasowa, ale to w niej żyli główni bohaterowie. No i ten dziwny zbieg okoliczności, że to akurat Lucca ją znalazla. Raczej to była przemyslana "na prędko" dyecyzja Shali.
No ale w sumie nie jestto takie pewne że wysłała ją akurat do tego wymiaru, przecież Kid miała amulet, to zanim rozpoczęła się akcja CC Kid mogła już wędrować po różnych wymiarach... Obstawiam twoją wersje oczywiście i gdybym się chwile zastanowił a nie odpisywał od razu to pewnie napisałbym poprostu "w przyszłość".
Albo nie, to głupie... taka wersja którą ja zapropoowałem jest komletnien iemożliwa >.>

Cytuj
... chyba raczej po to, aby Kid uratowala Serge
No tutaj już taki pewny bym nie był, skąd Shala miała by pojęcie o Serge'u? Zresztą w liście który napisała Luca do Kid, wyszło na to że Luca myśli że Kid odnalazła Janusa i że to on ją ochrania a nie Serge.

Cytuj
A jeśli nawet, to nie Lavosa <ten zginął definitywnie w Chrono Trigger>, a Lavos Spawva.
No racja, ale tamten text pisałem na szybko żeby Peri skojażyła mniej więcej oco chodzi, nie grając w CT nie miałaby pojęcia raczej że Lavos już nie istnieje, bo w CC ani razu chyba nie pisze że to jest Lavos Spawn.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2005, 08:58:35 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Rozważania na temat fabuły Chrono Sagi
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 21, 2005, 09:23:03 pm »
Cytuj
No ale w sumie nie jestto takie pewne że wysłała ją akurat do tego wymiaru, przecież Kid miała amulet, to zanim rozpoczęła się akcja CC Kid mogła już wędrować po różnych wymiarach...

Słuchaj, jako dziecko? Bo gdy rozpoczeła się akcja w Chrono Cross, to Kid była już osobą dorosłą. Jedynie w chwili smierci zostaje ona przeniesiona, a co mogło jej grozić, gdy byla małym berbeciem i do teog nikt o niej nie wiedział? Shala ją wyslala i tyle. BTW: chciałbym zobaczyć Kid w fazie niemowlęcej, która wędruje po wymiarach...

Cytuj
twoją wersje oczywiście i gdybym się chwile zastanowił a nie odpisywał od razu to pewnie napisałbym poprostu "w przyszłość".
Albo nie, to głupie... taka wersja którą ja zapropoowałem jest komletnien iemożliwa >.>

To po co o tym piszesz?

Cytuj
No tutaj już taki pewny bym nie był, skąd Shala miała by pojęcie o Serge'u?

Dlatego, ze usłyszala jego płacz?

Cytuj
Zresztą w liście który napisała Luca do Kid, wyszło na to że Luca myśli że Kid odnalazła Janusa i że to on ją ochrania a nie Serge.

Czekaj, a w Radical Dreamers żeś grał? Nie? No wlaśnie. To bylo tylko swoiste nawiżanie do tejże produkcji. Zresztą, Guile miał być Janusem - więc programismy zapomnieli ten list usunąć po prostu.

Cytuj
No racja, ale tamten text pisałem na szybko żeby Peri skojażyła mniej więcej oco chodzi, nie grając w CT nie miałaby pojęcia raczej że Lavos już nie istnieje, bo w CC ani razu chyba nie pisze że to jest Lavos Spawn.

Nie jestem pewien, ale chyba gdzieś było o tym wspomniane. Moze nie dosłownie, ale gdzies coś takiego było.

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Rozważania na temat fabuły Chrono Sagi
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 15, 2006, 09:42:43 pm »
Po przejściu cc mam wiele pytań. Mam nadzieje, że mi na nie odpowiecie.
1. Gdzie jest Poore? Jak wiadomo zaatakowali oni Termine, ale skąd oni się wzieli?
2. Co się stało ze światem ct? (kiedy przenosimy się do niego z Dead Sea i spotykamy Miguela to wokół są ruiny)
3. Skąd się wzieły w cc postacie bohaterów ct jako dzieci? (Crono, Marle i Lucca)
4. Czytałem, że można w cc zobaczyć neo-epocha, wiem, że w bibliotece w Viper Manor, ale gdzie dokładniej?
5. W jaki sposób Dinopolis i Chronopolis zostały przeniesione w przeszłość?
6. Skąd się wzieło Dead Sea?
Mam jeszcze kilka pytań tylko teraz nie pamiętam ^^'.

Przepraszam, że co nie które pytania takie głupie, ale cc wymaga bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, której ja niestety nie posiadam, a poza tym niektóre rzeczy nie wiem czy dobrze zrozumiałem i chciałem się upewnić.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2006, 09:43:26 pm wysłana przez Chrabia »

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Rozważania na temat fabuły Chrono Sagi
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 15, 2006, 09:54:11 pm »
Cytuj
4. Czytałem, że można w cc zobaczyć neo-epocha, wiem, że w bibliotece w Viper Manor, ale gdzie dokładniej?
To jest piekna akcja... bo ja zczailem to dopiero za 4 przejsciem gry. Cieszylem sie jak dziecko ze jest jeszcze cos czego o CC nie wiedzialem.
To jest mniej wiecej za tym biurrkiem w bibliotece... trzeba tam przy ksiazach jakos gdzies nacisnac i sie otworzy zejscie w dol i tam bedzie neo epoch. Tylko mozliwe ze za pierwszym przejsciem sie tego nie da odkryc no bo kurde jestem pewien ze tam chodizlem i naciskalem wszystko i jakos wczesniej mi nie zatrybilo.

Cytuj
3. Skąd się wzieły w cc postacie bohaterów ct jako dzieci? (Crono, Marle i Lucca)
Miguel mowil cos ze poprzez podroze w czasie ich dusze jakos sie "przywiesily od reszty rzeczywistosci"... kurde nie pamietam juz tego, ale Miguel to wytlumaczyl... zreszta Balthasar tezo nich chybamowil gdy mowil o 2 rownoleglych siwatach.

Z CC jest tak ze wiele rzeczy zostalo nie wyjasnione do konca... z jednej strony to bardzo dobrze.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Rozważania na temat fabuły Chrono Sagi
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 16, 2006, 12:11:14 am »
Cytuj
1. Gdzie jest Poore? Jak wiadomo zaatakowali oni Termine, ale skąd oni się wzieli?

Włącz sobie Chronotrigger'a i zobacz sobie, gdzie jest miast o takiej nazwie. Z tego co pamiętam, to Porre jest na południe od tego królewstwa, z którego zaczynamy (grandia, czy jakoś tak). Ale mogę się mylić. Wzięli się oni stąd, że przypłynęli tym przesmykiem na półnycnym-zachodzie, który prowadzi na zewnątrz archipelagu El Nido... bo wiesz, to jest ten sam świat, co z CT, tylko że cała akcja dzieje się na malutkim archipelagu, w bliżej nieokreślonym miejscu (ale pewnie niedaleko Porre)

Cytuj
2. Co się stało ze światem ct? (kiedy przenosimy się do niego z Dead Sea i spotykamy Miguela to wokół są ruiny)

W Dead Sea nie przenosimy się do świata CT. Przenosimy się do alternatywnej rzeczywistości, która została odrzucona przez FATE. Świat jest jaki jest, ale nie możemy go obejrzeć. O ile mnie pamięć nie myli, to mamy ok. 1015 roku, według miary z Chronotriggera...

Cytuj
5. W jaki sposób Dinopolis i Chronopolis zostały przeniesione w przeszłość?

Chronopolis zostało przeniesione w przyszłość, bo naukowcy bawili się z Frozen Flame'm tam (o ile mnie pamięć nie myli), no i im się przytrafił mały zonk i wywaliło ich chyba 10k lat do przodu. Dinopolis to alternatywne Chronopolis... alternatywne, bo powstałoby, gdyby Crono i spółka nie powstrzymali Azali w Chronotriggerze i na świecie żyłyby jaszczurki zamiast ludzi.

Cytuj
6. Skąd się wzieło Dead Sea?

Dead Sea to taki śmietnik, do którego FATE wrzuca fragmenty alternatywnych rzeczywistości, które nigdy się nie zdarzyły. Troche to zamotane, ale o to z grubsza chodzi. Takie czasoprzestrzenne wysypisko śmieci.

Jeżeli coś źle napisałem, to napewno zaraz przyjdzie qiax i mi wytknię błąd, bo on zna się na Chrono Cross zdecydowanie lepiej ode mnie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2006, 12:13:35 am wysłana przez Tantalus »

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Rozważania na temat fabuły Chrono Sagi
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 16, 2006, 07:31:27 am »
1. W ct to wiem gdzie jest Porre, akurat tak się składa, że o ct wiem naprawde dużo :cool:. Tylko nie wiedziałem, że El Nido jest małą cząstką tamtego świata i, że jest on podobny do tego w ct, ehhh, szkoda, że nie można wypłynąć na zewnątrz.
4. Chyba masz racje, bo już kilka razy ją całą przeszukiwałem i nic nie mogłem znaleźć.
5. 10 k do tyłu :P. To, że Dinopolis to alternatywne Chronopolis to akurat wiem, ale skąd sie wzieło w El Nido (też tam próbowali coś z Frozen Flame'em?). Aha i to, że Dinopolis nie istnieje nie jest zasługą Crono'a tylko Lavosa, który uderzeniem zabił dość dużo Reptite'ów (bo uderzył w Zamek Tyrano) i spowodował Epokę Lodowcową, która wyniszczyła Reptite'y do końca.
 
thx za odpowiedzi ^^

Aha, jeszcze jedno- czemu nie ma spolszczenia do cc? Widze, że tu fanów tej gry nie mało i przecież można by było coś z tym zrobić ^^.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2006, 07:33:00 am wysłana przez Chrabia »

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Rozważania na temat fabuły Chrono Sagi
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 16, 2006, 11:39:50 am »
Cytuj
Aha, jeszcze jedno- czemu nie ma spolszczenia do cc? Widze, że tu fanów tej gry nie mało i przecież można by było coś z tym zrobić ^^.
brak czasu, bardzo trudne możliwości edycji..to tylko 2 powody, wiem cośo tym, bo sam hobbystycznie tłumaczę gry, i jak narazie CC to trudna sprawa

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Rozważania na temat fabuły Chrono Sagi
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 23, 2006, 07:40:32 pm »
Mam dość trudne pytanie.
Pamiętacie jak w ct Melchior został zesłany na góre Niedoli? Otóż, w jaki sposób się on stamtąd wydostał bez pomocy naszych bohaterów? (bo we wspomnieniach Magusa jest on w Ocean Palace, więc musiał się jakoś wydostać)

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Rozważania na temat fabuły Chrono Sagi
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 31, 2006, 12:35:19 pm »
Niestety nie znam odpowiedzi na pytanie Chrabiego i dlatego na nie nie odpowiem.
Widzę jednak że od dłuższego czasu nikt nie pisze do tego działu i że powoli czeka go nieuchronna śmierć. Zanim więc ktoś przybije wreszcie ostatni gwóźdź do jego trumny, postanowiłem też coś napisać.

Podobno niektórzy twierdzą że Serge jest reinkarnacją Janusa. Chodzi tu między innymi o podobieństwo fizyczne czyli niebieskie włosy. Ale to nie ono jest najważniejsze. Tak jak Kid była odpowiednikiem Schali tak to samo mogło się tyczyć Serga i Janusa.
Cytuj
No tutaj już taki pewny bym nie był, skąd Shala miała by pojęcie o Serge'u? Zresztą w liście który napisała Luca do Kid, wyszło na to że Luca myśli że Kid odnalazła Janusa i że to on ją ochrania a nie Serge.
Właśnie ten fragment listu w którym Lucca pisze by Janus zaopiekował się Kid mógł być w rzeczywistości skierowany do Serga.
Serge i Kid wydawali się być dla siebie stworzeni, łączył ich szczególny rodzaj więzi tak jak Janusa i Schale którzy byli rodzeństwem. Ich spotkanie było z góry przeznaczone a ich losy zdawały się już na zawsze ze sobą łączyć. Serge darzył Kid wielkim uczuciem i chciał za ją chronić za wszelką cenę tak jak to było z Janusem i Schalą. I własnie ta relacja pomiędzy Kid i Sergem może być dowodem na to że Serge i Janus mają ze sobą wiele wspólnego, a być może nawet, są jedną i tą samą osobą.
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2006, 03:20:51 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Rozważania na temat fabuły Chrono Sagi
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 31, 2006, 06:27:30 pm »
ciekawa teoria, alczkolwiek niemozliwa. z jednego prostego powodu - janus i shala byli rodzenstwem, natomiast Sergieja i Kid na moje oko laczy cos wiecej niz tylko bratersko-siostrzana milosc. stad raczej niemozliwe by serge byl reinkarnacja (or lotewa) janusa. Sergiej trafia na scene gry dzieki swojemu kochanemu tatusiowi, ktory staje sie Lynxem/Fate. zabierajac Sergieja do Chronopolis i (nie pamietam dokladnie co sie z malym Seggiejem tam stalo) jego los zostal mimowolnie polaczony z losami Kid, Schali, Janusa i reszty. wlasnie tam Serge staje sie Chrono Tiggerem. (kurcze dawno nie gralem w CC... a ze gralem raz to nie pamietam dokladnie calej akcji z malym Sergiejem i Lynxem) tak przynajmniej mi sie wydaje :F
Kame Hame Ha