Autor Wątek: Warhammer Shoutbox  (Przeczytany 91704 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #840 dnia: Lipca 14, 2006, 03:48:15 pm »
kolejne ogłoszenie parafialne: Otóż dzisiaj raczej nie będzie mnie na sesji z powodów raczej ode mnie nie zależnych, a mianowicie przymusowych prac społecznych z rodziną...... jak można to przełóżcie sesję na jutro, albo na kiedyśtam, jeszcze raz przepraszam, bo się ostatnio namnożyło moich nieobecności.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #841 dnia: Sierpnia 03, 2006, 09:50:16 pm »
No dobra ludziki, czas coś tu ogłosić, bo dawno nie zaglądałem. Jak widać, wakacje zepsuły nam troche sesje, więc trza coś postanowić. No więc:

Team A - Hisoka i Serge zaginęli w akcji, a Heciak się czai gdzieś, bo go ciągle na GG widzę. Nie możemy jednak grać, co oczywiste, kiedy nie ma kompletnej drużyny. Prawdopodbnie kontynować będziemy dopiero w październiku.

Team B - Wy jako jedyni jeszcze jesteście skłonni grać. W sumie to dobrze, bo może uda się skończyć jakiś scenariusz, bez interakcji z czerwonymi. Gramy sesje jutro o 20:00.

Team D (Delta Squad) - Swoją wielką mocą, posyłam wasze postacie do wiecznych otchłani, gdzie bebechy wasze strawą się staną dla hord infernalnych demonów. Rozwiazuję waszą drużynę, bo The Reaver w wojsku, Zell się zjawia żadko, a Glenn nawet specjalnie nie zabiega o sesje. Może napiszę wam dzisiaj The Ending i zamykamy dział.

Team E

Uwaga uwaga!!! Dziewczynki i chłopcy!

Na wniosek niejakiego Teodachad'a, postanawiam skompletować nową drużynę. Zabawimy się jednak troche inaczej tym razem:

- Drużyna ma być liczyć 4, 5 lub 6 osób, nie jak wcześniej 3.
- Tak jak w wypadku Team'u D, nie będzieci nagradzani EXP'em tak jak Team A i B.
- Nowa drużyna będzie korzystała ze statystkyk - systemu, który nie ruszyłem w wypadku drużyn wcześniejszych. Będą oni więc mogli walczyć i wykonywać testy, a wyniki będę zamieszczał ja, w swoich postach (ma to swoje plusy i minusy).
- Fabuła będzie mniej kryminalna i pokręcona - to nie będzie siekanka w stylu AD&D, ale pewnie częściej przyjdzie wam dobywać oręża.
- Teodachad i Mleczny będą w tej drużynie, więc będzie.... dziko....
- Sesja bedzie raz w tygodniu i będzie trwała 3h jak zwykle. Kiedy i od której, to ustali się potem.

Zaczynam więc rekrutacje do nowego team'u. Osoby chętne niech piszą tutaj, a ja będę je dopisywał do listy poniżej. Kończę rekrutację po tygodniu lub kiedy team sięgnie 6ciu osób.

1. Teodachad
2. Mleczny
3. Glenn
4. Dark Butz
5. _dark_cloud_
6. The_Reaver
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2006, 04:50:23 pm wysłana przez Tantalus »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #842 dnia: Sierpnia 03, 2006, 09:54:50 pm »
pisz mnie  

Offline Teodachad

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #843 dnia: Sierpnia 03, 2006, 09:58:52 pm »
ehh Tant po co sie tak rozpisywac ?? tzeba bylo napisac zeby ludzie pisali jak lubia zabic wszystko co na drzewo nie ucieka czasem podpalic co sie da i zgwalcic wszystko co nie przypomina orka heh przypomina sie powiedzenie Mlecznego "zabijac, gwalcic, rabowac "
hah takie male sprostowanie nie palic a zabijac :D  
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2006, 08:14:19 pm wysłana przez Teodachad »

HELLSING>GOTT MIT UNS>HELL`S GATE ARRESTED>AND SHINE HEAVEN NOW[/i][/color][/size][/font]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #844 dnia: Sierpnia 03, 2006, 10:01:36 pm »
nee to zawsze był rabowac palic i gwałcic bo jak wpierw spalisz to nie masz co rabowac ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #845 dnia: Sierpnia 03, 2006, 10:02:39 pm »
Dla mnie miejsce by też się znalazło może ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #846 dnia: Sierpnia 03, 2006, 10:14:54 pm »
A jakże DB.... ale oprócz Teodachada i Mlecznego, których znam osobiście, od reszty drużyny wymagam stażu.. znaczy to tyle, że nie przyjmę do team'u jakiegoś paters'a, czy Agrias, bo nie wiadomo ile oni będą na forum i czy można polegać na nich.

Wstępna propozycja godzin to 21:00 - 00:00, najchętniej nie w czwartki i kategorycznie nie w piątki. Najchętniej weekend. Ale to wszystko do ustalenia jeszcze... narazie na team czekam

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #847 dnia: Sierpnia 04, 2006, 12:47:24 am »
tu jestem :F pozyjemy zobaczymy :F najwyzej jak czegos nie bede wiedzial, to mi mozesz dac cynk Tant co i jak bo za duzo z Warhamerem doczynienia nie mialem :F a weekend mi bardzo pasuje :) tym bardziej ze teraz mam juz net i w akademiku i w domu wiec :) pisze sie na to
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #848 dnia: Sierpnia 04, 2006, 12:50:08 am »
Z łaski swojej, niech drużyna będzie dostępna na GG w sobotę, w godzinach późno-popołudniowych (dajmy na to 16-20). Trzeba się zabrać za robienie kart postaci (dobrze, że kiedyś z nudów napisałem w Delphi program generujący karty postaci, to szybciej pójdzie to robienie...)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #849 dnia: Sierpnia 04, 2006, 12:53:31 am »
ja od razu mowie ze bede tak okolo waszej 17. u mnie to bedzie 10 rano wiec akurat bede po sniadaniu i bede mial czas :)  
Kame Hame Ha

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #850 dnia: Sierpnia 04, 2006, 03:32:37 pm »
Ja mogę się nająć do Teamu E. Oczywiście, jeśli znowu będzie sytuacja, że większość składu ma całą sesję w du***, to sobie dam z Warhammerem spokój i zostanę przy D&D.
I'm in Space!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #851 dnia: Sierpnia 04, 2006, 03:38:01 pm »
A co z wojskiem Reaver? Jesteś pewien, że możesz grać?

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #852 dnia: Sierpnia 04, 2006, 03:43:40 pm »
Ja z wojskiem mam spokój na 9 miechów. Jak na komisji uda mi się naściemniać, to będę miał spokój na stałe. A jakby co to srobisz Auto-play, jak smogu robił ze mną na D&D.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2006, 03:44:24 pm wysłana przez The_Reaver »
I'm in Space!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #853 dnia: Sierpnia 08, 2006, 12:00:47 am »
Teodachad, Mleczny, _dark_cloud_, The_Reaver, Dark Butz i Glenn

W czwartek, o godzinie 21:00 odbędzie się "sesja 0", czyli taka próba ognia dla nowego systemu. Poza tym, chcę sprawdzić jak w grze radzą sobie Teo, Mleczny i smogu, bo oni nie grali ze mną jeszcze przez sieć. Sesja na 90% nie będzie nawiązywała do fabuły normalnego scenariusza (który rusza od następnego tygodnia), nie mniej jednak, obecność jest obowiązkowa. Próba trwać będzie 3 godziny, jak normalna sesja. Wierze, że do tego działu MarvelliX zespawa nam już nowy dział i da wam odpowiednie przepustki w postaci tytułów.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #854 dnia: Sierpnia 08, 2006, 12:48:16 am »
Ja, ponieważ moja wiedza lekko podrdzewiała, chciałem zadać parę pytań. Są to raczej pytania mało ważne, ale chciałbym znać na nie odpowiedź, żeby uniknąć potem nieporozumień.

1. W regulaminie pisze, że każda akcja musi być "potwierdzona" przez Ciebie, Tant. Mam nadzieję, że akcje typu "poprawiając czapkę odpowiadam", czy "biorę wykałaczkę do ust i zaczynam ją gryźć" nie wymagają jednak jakiegoś "potwierdzenia" ?

2. Podczas tworzenia postaci został uwzględniony tylko kolor włosów. Czy to znaczy, że sami decydujemy o ich długości (chcę uniknąć sytuacji typu Gracz1"poprawiam swoje długie włosy" GM:"Masz krótkie włosy") ?

3. Jakieś pierdółkowate cechy typu lekki zarost też są do naszego wyboru ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #855 dnia: Sierpnia 08, 2006, 12:57:53 am »
Już śpieszę z wyjaśnieniami.

Cytuj
W regulaminie pisze, że każda akcja musi być "potwierdzona" przez Ciebie, Tant. Mam nadzieję, że akcje typu "poprawiając czapkę odpowiadam", czy "biorę wykałaczkę do ust i zaczynam ją gryźć" nie wymagają jednak jakiegoś "potwierdzenia" ?

Istotnie, muszę potwierdzić akcje, ale z wyłączeniem tych, na które nie mam wpływu. Niewielka jest szansa na to, że biorąc wykałaczke nie trafisz w usta, a przy poprawianiu czapki nie musisz wykonywać rzutów na zręczność heh. Takie pierdułkowate rzeczy są automatyczne i nie wymagają mojego potwierdzenia.

Cytuj
2. Podczas tworzenia postaci został uwzględniony tylko kolor włosów. Czy to znaczy, że sami decydujemy o ich długości (chcę uniknąć sytuacji typu Gracz1"poprawiam swoje długie włosy" GM:"Masz krótkie włosy") ?

Sami decydujecie o ich długości. W domyśle wszystkie fryzury traktuje jako krótkie, gdyż takie włosy teoretycznie powinni mieć wojownicy (żeby was nikt za kłaki w walce nie złapał), jeżeli jednak gracz chce mieć inne, to jego wola. Uprzejmie by jednak było, gdyby mi to wcześniej zadeklarował.

Cytuj
Jakieś pierdółkowate cechy typu lekki zarost też są do naszego wyboru ?

Ay, możesz zapuścić nawet całą brodę. Tak jak poprzednio, chciałbym jednak mieć to zadeklarowane.

MarvelliX

  • Gość
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #856 dnia: Sierpnia 08, 2006, 02:05:12 am »
zrobilem ale nie jestem pewny czy wsio okej mogl komus kis dzial np zniknac

Mleczny

  • Gość
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #857 dnia: Sierpnia 10, 2006, 05:36:44 pm »
Jest taka sprawa a raczej problem.Spotkalem tanta i kazal przekazac ze moze dzis nieodbedzie sie prubna sesja teamu E poniewarz net mu niedziala i niewie czy wruci do wieczora.  

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #858 dnia: Sierpnia 10, 2006, 07:16:10 pm »
awwwwwwww. czemu zawsze musi się Tantowi zchrzanić ten net.
I'm in Space!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #859 dnia: Sierpnia 10, 2006, 07:24:28 pm »
"moze" jest szerokie i glebokie... moze sie odbedzie sesja... oby. zatancze chyba taniec zaklinaczy netu :F
Kame Hame Ha