Autor Wątek: Warhammer Shoutbox  (Przeczytany 91652 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #420 dnia: Maja 24, 2005, 08:39:44 pm »
jeśli mam być szczera ,to chyba najbardziej podchodziłby mi team A [tak pod względem mojego charakterku]...o teamach ogólnie mało wiem [tylko króciutką enigmatyczną charakterystykę,którą zapodał mi Tant...a to było na serio nie wiele.B też zabrzmiał ciekawie,a o C Tant nie powiedział chyba nic miłego :P
 

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #421 dnia: Maja 24, 2005, 08:41:21 pm »
jeee mamy Hisoke :D
 

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #422 dnia: Maja 24, 2005, 08:42:20 pm »
jeszcze nie wiadomo...i tak tant ma ostateczną decyzję  ;(  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #423 dnia: Maja 24, 2005, 08:44:10 pm »
Tant tez juz zdecydowal (chyba)
 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #424 dnia: Maja 24, 2005, 08:53:01 pm »
Cytuj
jeszcze nie wiadomo...i tak tant ma ostateczną decyzję

he... hehehe... hehe... he...... w takim razie dajcie mi spokojnie zdecydować.... jeszcze będę musiał z nią kilka spraw obgadać... zobaczymy

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #425 dnia: Maja 24, 2005, 09:01:43 pm »
juupi...tim czubkow zyska jeszcze jednego czubka ;] it's gonna be a bloodbath ;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #426 dnia: Maja 24, 2005, 09:18:43 pm »
ej a chce do timu C do kolegi marva pod wzgledem zainteresowan :]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #427 dnia: Maja 25, 2005, 07:59:52 pm »
to chyba bardziej odpowiedni temat na to pytanie
nasza najblizsza sesja bedzie z His czu jeszce we 3?

MarvelliX

  • Gość
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #428 dnia: Maja 25, 2005, 08:08:50 pm »
jeszcze nie jest z wami więc nie spiesz sie tak :F

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #429 dnia: Maja 26, 2005, 02:16:18 pm »
jak nie jak tak :P przeca nawet z Tantem na GG rozmawialismy

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #430 dnia: Maja 29, 2005, 02:24:14 pm »
Dobra.... wiem, że to stare i niemodne, ale modem mi znowu nie działa... sęk w tym, że wczoraj koło 1 w nocy mi korki strzeliły i teraz się gnój nie chce włączyć.... a o grze na Dial-Up'ie zapomnijcie.... więc módlcie się, żeby zadziałał.. poczekam aż ostygnie, bo jest strasznie gorący i wtedy sprawdzę czy działa... jak sięuda, to sesja będzie według planów, a jak nie to sesja drużyny C jest przesuniuęta na najbliższy wolny termin....

EDIT::

Dobra... sytuacja opanowana... już się przestał stawiać...
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2005, 03:19:56 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #431 dnia: Maja 29, 2005, 08:56:54 pm »
Dobra.... wiem, że to stare i niemodne, ale modem mi znowu nie działa... sęk w tym, że wczoraj koło 1 w nocy mi korki strzeliły i teraz się gnój nie chce włączyć.... a o grze na Dial-Up'ie zapomnijcie.... więc módlcie się, żeby zadziałał.. poczekam aż ostygnie, bo jest strasznie gorący i wtedy sprawdzę czy działa... jak sięuda, to sesja będzie według planów, a jak nie to sesja drużyny C jest przesuniuęta na najbliższy wolny termin....

EDIT::

Dobra... sytuacja opanowana... już się przestał stawiać...

EDIT2::

Ważna wiadomość... drużyna C zostaje oficjalnie rozwiązana, a jej dotychczasowi gracze idą w świat i mogą czekać na przydział do nowej drużyny... dziękuję całemu team'owi za grę, pomimo tego, ze jego znaczna większość nie zjawiała się w ustalonych terminach na sesjach, co było głównym powodem rozwiązania ekipy.... dział z sesjami zostaje upubliczniony i wszyscy userzy mogą sobie poczytać jak im szło... jakbyście nie mogli zobaczyć topiców, to pamiętajcie, żeby ustawić w takiej białej ramce pod topicami (sortuj wg) ustawić na "wszystkie", bo zniewiadomych powodów jest ustawione autosortowanie, które pokazuje topici z ostatnigo miesiąca...
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2005, 08:57:20 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #432 dnia: Maja 30, 2005, 08:59:40 pm »
tolda ya! od razu mowilem ze C nie wypali ;)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #433 dnia: Maja 30, 2005, 11:32:29 pm »
Z racji tego, ze tim c uległ niechybnej dezintegracji ja i wizard mamy takie małe zapytanie, kierowane głównie do pana MG. Bo Chciałbym się dowiedzieć już w miarę konkretnie czy, jak i kiedy będzie okazja zagrania w innym timie? (jeśli taka wogule będzie....)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #434 dnia: Maja 31, 2005, 10:51:49 pm »
MG ma kilka spraw na głowie.... musi napisać kolejny rozdział IsoG, dopisać coś do NSH2 (bo obiecał), pomyśleć o kolejnej lekcji japońskiego, przejrzeć o co chodzi z tą całą Ashley'owską encyklopedią SZ (też obiecał), postrzątać w pokoju (bo mnie strarzy sprzedadzą na targu niewolników na Sumatrze, jak tego nie zrobię) i do tego zaplanować zatrważająco dużo rzeczy związanych z WFRP. Rozpad Teamu C, wejście Hisoki i nie dający mi spokoju Glenn to tylko wierzchołek góry lodowej rzeczy, do których muszę się jakoś ustosunkować i podjąć jakąś decyzję... Przez to też przesuwam sesję drużyny B, która miała być dzisiaj na środę, żebym miał trochę czasu na spokojne rozważenie wszystkich tych zagwostek i bym mógł przygotować się do sesji (a tym razem serio mam co przygotowywać). Jutro wieczorem wydam oficjalne zarządzenie, w którym powiem wam co i jak i postaram się rozwiać wątpliwości wszystkich graczy i zainteresowanych...

::DZIEŃ PÓŹNIEJ::

Dobrze... w takim razie podejmuję głos względem waszych problemów:

1) Hisoka w drużynie A

Decyzja została już podjęta i Hisoka faktycznie trafia do drużyny A. Rozpatrzyłem rządanie zmiany profesji jej postaci. Odpowiedź: NIE. Proszę nie próbować dalszego wykłucania się w tej sprawie, bo nie prowadzi ono do niczego, jako że jestem surowy, stanowczy i wogóle ze mnie sztywniak. Jej pierwszy występ będzie w piątek, o godz. 18:00, kiedy to odbędzie się XX sesja drużyny A. Z pewnych przyczyn nie weźmie w niej udziału Heti, a ja tym razem pozwalam na grę bez niego, również z pewnych przyczyn, których tutaj nie wyjawię, bo są związane z fabułą. Chciałbym również zaznaczyć, że zgadzam się na dołączenie Hisoki do drużyny A tylko pod warunkiem, że wcześniej przeczyta ona The Begininng, Poradnik Gracza i przynajmniej 5 ostatnich sesji drużyny czerwonych. Jeżeli nie zdąży do piątku, to jej dołączenie zostanie przeniesione, dopóki tych tekstów nie zmęczy...

2) White_Wizard w drużynie B

W_W zostanie podłączony do drużyny niebieskich w najbliższym możliwym terminie. Prawdopodbnie jego pierwsza sesja z nowymi kompanami, będzie miała miejsce pod koniec następnego tygodnia. Wcześniej zostanie mu stworzona nowa postać, którą będzie grał. Nie zezwalam jednak na dołączenie do drużyny niebieskich kogokolwiek jeszcze, z powodów osobistych... drużyna jest odpowiednio wyważona, a dodanie kogoś jeszcze mogłoby zepsuć harmonię, na którą sobie ciężko zapracowałem...

3) Beta-Squad D

Glenn nie daje mi spokoju i ciągle truje mi, żebym coś zrobił. Chodzi o to, że miał on zostać przydzielony, jako nowy kompan do drużyny C, jednakże ta się wcześniej rozpadła. Stwierdziłem dzisiaj, że może warto spróbować zagrać z nową drużyną, w której on będzie. Żeby nie powtórzyła się jednak historia z teamu C, stawiam wcześniej kilka warunków:

- Potrzeba jeszcze dwóch graczy do pełnego składu, więc pozwolę na jego istnienie tylko wtedy, kiedy Glenn znajdzie dwóch chętnych.

- Każdy członek drużyny A i B może się na sesji niestawić w sumie 5 razy. Członkowie drużyny D będą mieli tylko 2 takie szansy.

- Sesje nie będą punktowane, jak to ma miejsce w drużynach A i B. Będą to sesje czysto rozrywkowe. Z tego też powodu, fabuła drużyny D będzie niezwiąza z tą u pozostałych drużyn.

- Wgląd w sesje drużyny D dostaną wszyscy zalogowani userzy. Po zakończeniu wszystkich sesji owej drużyny, gracze którzy w niej brali udział dostaną tytuły "Dead Warhammer Player" umożliwiające podglądanie sesji team'ów A i B.

To jest oficjalne orzeczenie i nie mam zamiaru go zmieniać... możliwy jest pewien mały dodatek do drużyny D, ale narazie jeszcze nic nie wiem.
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2005, 10:53:14 pm wysłana przez Tantalus »

MarvelliX

  • Gość
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #435 dnia: Czerwca 01, 2005, 09:02:33 am »
akurat White i Wizard bedą pasowali do niebieskich worawdzie straci SModa ale wkońcu będzie grał :> ... a własnie lepiej mu go zdejme zanim go podkusi czytanie sesji A :F


Cytuj
- Wgląd w sesje drużyny D dostaną wszyscy zalogowani userzy. Po zakończeniu wszystkich sesji owej drużyny, gracze którzy w niej brali udział dostaną tytuły "Dead Warhammer Player" umożliwiające podglądanie sesji team'ów A i B.
nie rozumiem :confused:



.:EDIT:.
heh jednak nie musi tracić SModa nie musi nawet mieć grupy WarhamerPlayer... żadno z was nie musi mieć :F więc decydujcie czy kcecie czy może normalny stan wam przywrócić...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2005, 09:14:50 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #436 dnia: Czerwca 01, 2005, 11:41:56 am »
Tant....dojebales......pomysl z D jets totalnie do dupy...totalnie totalnie do DUPY........team D nie wypali.....poza tym beda zajmowali Twoj sesjowy czas, ktory mozna by wykorzystac na wazniejsze sesje....a Glenn? Nie tylko na tym forum sa sesje...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #437 dnia: Czerwca 01, 2005, 12:51:12 pm »
wiesz co teraz wypadało by powiedziec ?
jedno słowo pozostaje SAMOLUB bo piszac takie zeczy mugłbys pomyslec i sie opanowac co ci to przeszkadza skoro tant sie zdecydował to sie zdecydował równie dobrze mógłby odmówic i nie robiłbym wrzawy jak ty po 2 nieprzybyło ci teama do zmagania sie ja poprostu chce tu grac zasmakowac gry i tyle ale nie serge co tyle gra innym nie da najlepiej jakby tylko on mógł grac tu a innym Wała ...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #438 dnia: Czerwca 01, 2005, 12:57:20 pm »
ja wlansie nie rozumiem tego ze team D NIE BEDZIE liczopny...wiec po co On? rownie dobrze mozna grac na GG w takim razie! a tak to znowu sa 3 teamy wiec 1 - Tant potrzebuje dluzszych przerw 2 - mniej ciekawa fabula bo Tant musi sie skupic nad 3 scenariuszmai a nie nad 2...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #439 dnia: Czerwca 01, 2005, 01:03:12 pm »
3 team jest dla zabawy przy nim tant sie ma "zrelaksowac" od was :P
a podrugie popatrz na swoja gre i sie przygotuj do nastepnej sesji i zobaczysz tant sie nie bedzie musiał skupiac po 2 moze sie czegos nauczysz jak bedziesz patrzył na nasze sesje :P