Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164993 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1620 dnia: Listopada 28, 2004, 10:09:50 pm »
Cytuj
no dobra... Morchol trafił^^

drugi komp się kłania który dziś dostałem^^

gratulacje panie dedektywie z butlą...
O.O no wiesz Gipson...chyba ci się strasznie nudzi....albo szukasz guza :shifty:  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1621 dnia: Listopada 28, 2004, 10:24:12 pm »
Rany... Gipson, jesteś genialny.... I jeszcze powiedz, że sam sobie dałeś ostrzeżenie O_o
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1622 dnia: Listopada 28, 2004, 11:01:32 pm »
Na sssrio to ty? O_o bo nawet IP jessst całkiem inny ke?  

Offline skrabson_reborn

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1623 dnia: Listopada 28, 2004, 11:12:01 pm »
Gipson - szczyt hamstwa sobie cudze zasługi przypisywać :P
to ja morchol głąby :P a nawet nikt nie podejrzewał :P dziwne ze obrazek z siga jest pod adresem www.morchol.w.interia.plcostam costam nie :P dodatkowa podpowiedz - konsola ktora wpadla w oko skrabsonowi :D a juz najwieksza podpowiedzia jest to ze na forum serdzeja jestem przeciez zaresestrowany jako skrabson i wszyscy o tym dobrze wiedza i "dziwnym trafem" tam mam taki sam avek i siga :P czemu Tant sie nie skapnal to nie weim :P
ale Gipson masz wielkiego minusa za podszywanie sie pod podszywacza :P
ejcie breśta numa numa hej numa numa hej numa numa numa hej....

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1624 dnia: Listopada 28, 2004, 11:13:24 pm »
jednym słowem słabe z was detektywy misiaczki ;)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1625 dnia: Listopada 28, 2004, 11:13:42 pm »
ehh... no przeca..... <jeb sie w głowę> wiedziałem, że skądź znam ten avek.... ehhh.....

no przeca to samo IP.... argh... ale się dałem nabrać
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2004, 11:14:27 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1626 dnia: Listopada 28, 2004, 11:17:23 pm »
hehe szczwana bestio, nawte cię nie podejżewałem :D  na początku myślałem że to Sergeykens bo napisał posta w jego temacie... a później że Zell bo przypomniało mi się jak mi kiedyś pokazywał tego avka na Hetisonowej stronce, tylko że j myślałem że to był jego av... nie wiedziałem że to twój... anyway nie masz się czym cieszyć bo dostaniesz ode mnie ostrzeżenie za to że mi przyspożyłeś roboty :P  :lol:  :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1627 dnia: Listopada 28, 2004, 11:18:36 pm »
Cytuj
dostaniesz ode mnie ostrzeżenie za to że mi przyspożyłeś roboty   

moge tylko powiedziec tyle: było warto =]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1628 dnia: Listopada 28, 2004, 11:26:01 pm »
Cytuj
moge tylko powiedziec tyle: było warto
moge powiedziec tylko jedno: casa bonita casa bonita, nanananana (tylko dla wtajemniczonyh :F)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1629 dnia: Listopada 28, 2004, 11:32:47 pm »
Cytuj
Cytuj
dostaniesz ode mnie ostrzeżenie za to że mi przyspożyłeś roboty   

moge tylko powiedziec tyle: było warto =]
no dobra nie dam ci i tak.. bo dżołk był przedni :)  a na dodatek nie podejżewałem cię ani troche więc tym bardziej nie daje i chyle czoła :spoko:

a co do tego eX boxa to żadna podpowiedź bo Skrabi przeca był hip hopowiec i do mnie z "ziomkami" wyskakiwał więc chaszyk to dla niego normalna rzecz ;)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1630 dnia: Listopada 28, 2004, 11:39:31 pm »
zell -ee czy chodzi o cartmana? :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1631 dnia: Listopada 28, 2004, 11:42:16 pm »
yup :F jakos tak mi sie skojarzylo z koncowka tego odcinka.... was it worth it? -absolutely :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

milo

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1632 dnia: Listopada 29, 2004, 09:21:09 am »
Cytuj
Brakuje na forum tematu w którym można by pogadać nie na temat, znaczy się na żaden temat. Rozmowy np. o "ulubionym smaku lodów" czy "aktualnej pogodzie w argentynie" totalny spontan :D
Oczywiście niech posty z tego topica się nieliczą do licznika, bo się odrazu jakiś "obrońca światłości prawa i moralności" przyczepi że  ja chce posty sobie ponabijać :P
Cześc jestem Marcin mam pytanie jest tu forum np.muzyka czy cos w tym stylu ??? =]
 

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1633 dnia: Listopada 29, 2004, 10:41:06 am »
Dobra Morchol...to ci się udało ;)  

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1634 dnia: Listopada 29, 2004, 12:08:15 pm »
O_o dlaczego wyszukiwarka IP nie wyświetliła go,
ten sssam IP ale tylko skrab sie tam pojawił O_o ...
a tak ssswoja drogą to nie legalne podszywać sie pod kogoś :P reborn zossstanie usssunięty :P


Cytuj
Cześc jestem Marcin mam pytanie jest tu forum np.muzyka czy cos w tym stylu qstn.gif? menu.gif
http://squarezone.net/forum/index.php?showforum=5
W większości metal ale jessst :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2004, 12:11:37 pm wysłana przez Marvell »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1635 dnia: Listopada 29, 2004, 01:13:40 pm »
ee czyzby znow morhol udawal biednego spamera co to ma -1 post? :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1636 dnia: Listopada 29, 2004, 03:22:00 pm »
teraz to nie moja sprawka, ja jak juz to sie biore za najlepszych :D

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1637 dnia: Listopada 29, 2004, 03:52:10 pm »
EJ NO!!! Morchol mogles kurrrwwwwww....cze poczekac....jha na informatyce wbilem na SZ i odrazu zczilem ze to Ty. Tylko u nas w "komputerowni" jest takie "lacze" ze jak wysylalem posta sie 10 minut wysylal i dzwonek zadzwonil i sie nie wyslal :(

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1638 dnia: Listopada 29, 2004, 04:03:08 pm »
a konkretnie to o co ci hodzi serdzej? :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1639 dnia: Listopada 29, 2004, 05:48:40 pm »
bo serdzej chcial pokazac jaki z niego szczwany dedektyw :P
a ja specjalnie dzialalem w czasie kiedy nie bylo ciebie i hetiego bo wiem ze byscie sie po sigu i avie skapneli :P <tant w sumie tez myslalem ze sie skapnie, ale mnie pozytywnie rozczarował :P >