Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174439 razy)

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37000 dnia: Marca 18, 2011, 09:20:03 pm »
No to trza wymyślić jakiś lepszy temat bo cisza na forum i SB nie może być. To może taki temat jak myślicie czy polska za około 20/30 lat zmieni się na lepsze czy na gorsze, każdy tu na forum chyba ma mieszane poglądy więc temat chyba teraz może być ale jak by co wymyśli się lepszy xD.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37001 dnia: Marca 18, 2011, 09:38:50 pm »
Wróciłem po wyjeździe na wykłady... Picie przed tym było zabawne, ale teraz jestem nie do życia. Myślę żeby walnąć sobie niezły prysznic i iść spać...

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37002 dnia: Marca 18, 2011, 09:41:56 pm »
To chyba najlepsze rozwiązanie po spożyciu alkoholu w dużej ilości.  ;D

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37003 dnia: Marca 18, 2011, 09:55:30 pm »
na kaca najlepsze jest: nie picie alkoholu

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37004 dnia: Marca 18, 2011, 10:23:05 pm »
Cytuj
No to trza wymyślić jakiś lepszy temat bo cisza na forum i SB nie może być. To może taki temat jak myślicie czy polska za około 20/30 lat zmieni się na lepsze czy na gorsze, każdy tu na forum chyba ma mieszane poglądy więc temat chyba teraz może być ale jak by co wymyśli się lepszy xD.
Pusiek idź posłuchaj sobie najsłynniejszego przeboju Johna Cage'a XD

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37005 dnia: Marca 18, 2011, 11:31:18 pm »
kiedyś TO potrafiło na całe tygodnie umierać i...? enyłej, z innej beki - nogi mi w dupsko włażą, od poniedziałku wziałem sie za taki mały projekt przy domu. szykuje salę na nasiadówy przy grillu z podręcznikami, kartami postaci i kostkami, jakąś kulturalną (jaaaasne) libację czy też do innych celów. zdjęć parę wrzuciłem na fejsbuka nie chce mi sie wszędzie tego zamieszczać (matka sie srała, bym na naszą szmate wrzucił by ciotki zobaczyły jakiego syna ma zdolnego i pomysłowego ... pfffff). jak będe miał spelunę gotową wrzucę fotę i jak kto kiedy by wizytowałe przypadkiem w mojej części świata to zapraszam - gdzie posiedzieć będzie, zdala od zdobyczy cywilizacji, internetem zwanym. miało na początku być bez prądu, jeno nafta, ale na dłuższą metę prąd być musi, bo jednak co żarówka to nie nafta, a i do sesji muzyka się by zdała jakaś zawsze, więc...
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37006 dnia: Marca 19, 2011, 12:45:08 am »
Na razie ten twój składzik wygląda marnie, wiatr pizgał będzie przez szpary w dechach heh. No ale ciekaw jestem jak finalny projekt będzie wyglądał. Mnie w przyszłości coś podobnego czeka pewnie, bo do ogarnięcia będę miał dwa pokoje z łazienką + kilka mniejszych pomieszczeń w mojej piwnicy. Wstępny plan był, aby to wynająć jakimś studentom regionalnym, ale równie dobrze mogę se coś bardziej przyziemnego umiejscowić, jakiś basen, saunę, barek, siłownię albo warsztat samochodowy heh.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37007 dnia: Marca 19, 2011, 02:27:32 am »
Na razie ten twój składzik wygląda marnie, wiatr pizgał będzie przez szpary w dechach heh. No ale ciekaw jestem jak finalny projekt będzie wyglądał. Mnie w przyszłości coś podobnego czeka pewnie, bo do ogarnięcia będę miał dwa pokoje z łazienką + kilka mniejszych pomieszczeń w mojej piwnicy. Wstępny plan był, aby to wynająć jakimś studentom regionalnym, ale równie dobrze mogę se coś bardziej przyziemnego umiejscowić, jakiś basen, saunę, barek, siłownię albo warsztat samochodowy heh.

z basenem będzie ciężko. Ale sauna, barek i siłownia brzmią pięknie. Szczególnie sauna. Byłam ze znajomymi w tzw. plenerze...zamiast nóg mam 'ból' :/ jednak glany nadają się na zimę tylko tak do 2h. Potem wręcz 'chłodzą'.

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37008 dnia: Marca 19, 2011, 07:38:57 am »
Tant z basenem to raczej byś miał duży problem bo raz to wynajęcie ekipy kosztuje majątek, a robota samemu to tragedia latanie z młotem pneumatycznym, kilofem, taczkami i łopatą przez kilka miesięcy to fajne nie jest. xD A najlepszym chyba z tych wymienionych pomysłów była by chyba sauna jak his powiedziała xD no jeszcze ewentualnie siłownia  :F . 

===========================

PS:  na kaca jeszcze jest dobrze zjeść bądź wypić ciepły rosołek tak przynajmniej słyszałem xD Dobra chief rozważę tę propozycję.  :F
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2011, 07:47:11 am wysłana przez Pusiek »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37009 dnia: Marca 19, 2011, 12:27:38 pm »
Cytuj
matka sie srała
W końcu Cię odnalazła? :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37010 dnia: Marca 19, 2011, 03:56:10 pm »
Cytuj
matka sie srała
W końcu Cię odnalazła? :P

tia, w końcu sie znalazłem XD

Cytuj
wiatr pizgał będzie przez szpary w dechach
te szpary zostaną załatane starym sprawdzonym sposobem - pójdzie sie do lasu i nazbiera mchu i uszczelni wszystko :P za dużo tez nie mogę kombinować nowożytnymi metodami, by w razie jak mnie za pare lat najdzie coś ambitniejszego, nie mieć problemów z konserwatorem zabytków, bo jednak składzik swoje lata ma już (a i nowożytne metody kłóciłyby się też z XIX wieczną architekturą tego miejsca :P )

na fejsie znajomym póki co nie będe krakać, bo pozwolenia nie mam, a mam kilku takich znajomych co zaraz by zaczeli niewiadomoco opowiadać, ale na działce za tą całą szopą, w której tworze tą spelunę, mam  zamir może w przyszłym roku staw wykopać. miejsca jest w.. no jest dużo, jedyne o co sie musze martwić to o pozwolenie na takie przedsięwzięcie z urzędu gminy odnośnie planu zagospodarowania przestrzeni... popindolone to jest żebym na swoim własnym terenie nie mógł stawu wykopać bez zezwolenia od jakiegoś urzędasa z góry tak swoją drogą...
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2011, 04:23:02 pm wysłana przez Smögu »
Kame Hame Ha

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37011 dnia: Marca 19, 2011, 05:30:21 pm »
Smogu lepiej użyj czegoś innego niż mchu bo robactwa się zleci glizdy mrówki żuko gnojarki itp... A co do pozwoleń to się z tobą zgodzę przeginają z tymi papierami nie długo nawet żeby pozbierać grzyby będzie trza mieć pozwolenie. xD

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37012 dnia: Marca 19, 2011, 06:44:25 pm »
nie długo nawet żeby pozbierać grzyby będzie trza mieć pozwolenie. xD

Niezły pomysł, muszę dać cynka moim ludziom w rządzie, by to wprowadzili w życie. Czego by tu nie zrobić, żeby bardziej wkurzyć ludzi.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37013 dnia: Marca 19, 2011, 07:03:29 pm »
nasi dziadowie od zawsze używali mchu do uszczelniania i zyli. a co do robactwa to dziwnym by było, gdyby na wsi tego nie było o_O enyłej skoro już tak bardzo sie martwisz - glizdy, czymkolwiek by nie były to znam tylko jeden rodzaj: Glista ludzka (Ascaris lumbricoides) i raczej jelit cienkich nie będe tam posiadał w szczelinach upchanych. mrówki takich miejsc nie lubią, wolą swoje mrowiska, żuki tez sie innych miejsc trzymają... suchy mech użyty do uszczelniania nie przyciąga w sumie żadnego robactwa oprócz mikroskopijnych roztoczy, ale tego wszędzie pełno. zresztą prosze:

http://img703.imageshack.us/img703/5070/19142016106521135421453.jpg

http://img687.imageshack.us/img687/9936/19201416106504335001453.jpg

jakoś nie widzi mi się używanie jakichś wymyślnych metod w budownictwie sprzed ponad 100 lat. reszta szczelin jak myslisz, czym jest uszczelniona? hm... czyżby mchem? no shit sherlock!
Kame Hame Ha

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37014 dnia: Marca 19, 2011, 07:41:46 pm »
Wah Marv fajnie to wygląda,przypomniały mi się stare czasy,kiedy na wiochę się jeździło na wakacje.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37015 dnia: Marca 19, 2011, 08:53:35 pm »
Cytuj
popindolone to jest żebym na swoim własnym terenie nie mógł stawu wykopać bez zezwolenia od jakiegoś urzędasa z góry tak swoją drogą...
żebyś przypadkiem jakiejś rury lub okablowania nie przekopał, cholera wie co w ziemi siedzi ;x nie zdziwiłbym się jakbyś niewypał jakiś odkopał

Cytuj
te szpary zostaną załatane starym sprawdzonym sposobem - pójdzie sie do lasu i nazbiera mchu i uszczelni wszystko
zamiast mchu użyj może gliny (lub błota ;f) zmieszane z trawą będzie szczelniejsze

Cytuj
Wah Marv fajnie to wygląda
hu? łat? łer? :blink:


btw.

najazd botów
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2011, 09:16:10 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37016 dnia: Marca 20, 2011, 10:12:09 am »
Smogu może i masz rację ja się tam na budownictwie nie znam ale tę chatkę masz nawet niezłą w sam raz na jakąś kanciapę czy coś w tym stylu hehehehe. A co do stawiku to lepiej zrezygnować znajomy ma staw i pełno komarów się kręci ale za to można se rybki połowić xD.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

PS: dziwne że koleś w takim czasie przeleciał kilka tematów profili i wątków ale przecież do takich rzeczy niema botów
A co do nie wypałów które można wykopać to ja osobiście minę kontaktową w lesie znalazłem jeszcze podniosłem i żuciłem niczym niepotrzebna płytą CD xD. 

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37017 dnia: Marca 20, 2011, 10:56:46 am »
następny... już mi jeden znajomy odradzał wodę - moze nieświadomi wiejskich realiów nie mają pojęcia więc wyjaśniam, ze istnieje coś takiego jak melioracja i siłą  woli czy jest staw, czy go nie ma komary i tak będą bo wody dookoła i tak jest mnóstwo. komarów nie uniknę czy chcę czy nie a tak to nacieszę moje próżne oczy zbiornikiem wodnym. poza tym nie chce stawu rybnego, bo na to trzeba dodatkowe pozwolenie (sic!) jedynie taki rekreacyjny by jak żar z nieba sie leje było gdzie wskoczyć i się ochłodzić...

co do niewypałów... z tą miną to akurat nie uwierzę... w mojej okolicy była linia frontu i zdarzają się często niewypały i nie uwierzę że można ot tak podnieść minę i sobie nią rzucić, nawet jeśli leżała w ziemi XX lat. po prostu to nawet po pijaku takich głupot się nie robi, a wyobraźnię to ja mam wyjątkowo pokręconą (vide mo.. mooo.. echemmmm)
Kame Hame Ha

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37018 dnia: Marca 20, 2011, 01:39:09 pm »
serio była przypalona i trochę poszarpana w senie wyglądała jak płyta cd pogryziona przez psa a ja miałem wtedy 6 lat xD  skąd miałem wiedzieć że to może eksplodować xD
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2011, 03:24:38 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #37019 dnia: Marca 20, 2011, 05:34:49 pm »
mi się wydaje że to nie była mina tylko rzutka (porcelanowy talerz służący za ruchomy cel do odstrzału), bo jak se tak leży na ziemi wygląda jak mina ;x
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2011, 05:36:04 pm wysłana przez MarvelliX »