Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3153773 razy)

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33200 dnia: Lipca 28, 2009, 02:06:01 pm »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33201 dnia: Lipca 28, 2009, 03:05:58 pm »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33202 dnia: Lipca 28, 2009, 03:13:17 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=ffDPTKn7HiY
WTF IS THIS SHIT?!
Osateczny boss z FFXV. Teraz będzie natychmiastowym hitem.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Piers

  • On wie najlepiej !
  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33203 dnia: Lipca 29, 2009, 08:13:56 am »
"Nie, IP jest podpisane pod jednego użytkownika. Tchórza na dodatek, który chowa się po każdym napisanym poście."

Wylogowuję się, bo wasz system liczy ostatnie 10 minut na forum . . . więc może o niecałe 10 minut kłamać, że tam jestem

Ty czuj się odważny, bo się nie wylogowujesz - :), (jakim tragicznym  człowiekiem tzreba być?)

Oczywiste że moje opinie są eksperymentalne, chcę sprawdzić jak ludzie się zachowają, jednak ta eksperymentalność tyczy się ich wydźwięku, bo w sumie uważam to samo, tyle że podaję to w specjalnym sposób

Po prostu zarejestrowałem się tu dla brechtu, kilka postów i widzę uwas-nienawiść, próby bycia ważniejszym w rozmowie, poprzez niedocenianie rozmówcy i kilka przypadków pyskowania, ludzi kttórzy już jeśli chcieli pyskować, to mogli to zrobić lepiej ode mnie :)
jeden zauważył że się jedynie nabijam


Myśle że każdy rozpozna że o jego chodzi bo wasze zachowania są naprawdę odmienne

Powiem wam jedno, nie zasrajcie się tylko

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33204 dnia: Lipca 29, 2009, 09:18:52 am »
Okej, okej...Chwila, bo muszę to wszystko przeliczyć...
Czyli...teoretycznie, zarejestrowałeś się tu jako troll, zwyzywałeś wszystkich, a teraz robisz z siebie niewiniątko, gdzie wszyscy żywią do biednego Piersa nienawiść. Ty nie trollowałeś...To były faktyczne opinie, a teraz po prostu próbujesz ukryć swoje gówno warte opinie pod przykrywką trollowania. CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY CONSPIRACY THEORY  Nie, ty dalej trollujesz. Stadium 'ofiary'.

Aha, słyszałeś może o czymś takim jak 'dojenie' ? Zgadnij, dlaczego jeszcze nie dostałeś buta ? Nie, nie jest to dlatego, że 'to forum zdycha i chcieliśmy poudawać, że z kimś rozmawiamy'.
Cytuj
Ty czuj się odważny, bo się nie wylogowujesz - :), (jakim tragicznym  człowiekiem tzreba być?)
Nie wiem, ty mi powiedz. To nie ja zarejestrowałem się na jednym forum 'dla eksperymentu'. I proszę, naucz się rozróżniać sarkazm od prawdy.
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2009, 09:21:00 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33205 dnia: Lipca 29, 2009, 10:16:52 am »
Cytuj
widzę uwas-nienawiść
Panie mądry, pan pierwszy zaprezentował nam nienawiść w stosunku do gry i graczy FFT. Więc nie dziw się że po Tobie jadą. Nie potrafiłeś w normalny ludzki sposób pokazać swego zdania, tylko zaatakowałeś i to w bardzo uwłaczający sposób. Chyba normą net-ykiety jest, ze jak ktoś ma swoje zdanie i mu się coś nie podoba to pisze to w sposób cywilizowany i z poszanowaniem podstawowych praw kultury osobistej. Nie jesteśmy gówniarskim forum, gdzie jak coś się któremuś użytkownikowi nie podoba - od razu może bluzgać wszystko i wszystkich. Na innych forach za takie akcje od razu byś poleciał, u nas dostałeś póki co warna. I jeśli mi wyskoczysz z tekstem, ze na TO to sobie użytkownik X wjeżdża i bluzga użytkownika Y - ta część forum jest pod specjalnym nadzorem, tylko tu obowiązują inne prawa, a nawet jeśli sobie wjeżdżamy, to tylko stali userzy stałym userom, którzy znają się na forum x-czasu. A i tak robią to dla zwały a nie traktują tego śmiertelnie poważnie. A jak chcesz młody komuś powjeżdżać to proszę: http://squarezone.pl/forum/index.php?topic=1858.0 wypowiedz się tam i licz na to, że jeśli wywiąże sie poważniejszy flame, to wiedz, ze zostaniesz pojechały z prostego powodu - nie umiesz sie kłócić i nie masz argumentów, a nawet jeśli takowe posiadasz to - po przeczytaniu tematu o FFT - są one albo absurdalne, albo prosto z księżyca. Tyle. Smogu out.
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33206 dnia: Lipca 29, 2009, 10:52:35 am »
No rzesz sam nie wiem już co napisać słów po prostu brak...

Edit!
A nie wiem jedno!


Jezus sie smuci :(
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2009, 10:53:16 am wysłana przez GLenn »

Offline Doomsday

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33207 dnia: Lipca 29, 2009, 01:22:41 pm »
"Nie, IP jest podpisane pod jednego użytkownika. Tchórza na dodatek, który chowa się po każdym napisanym poście."

Wylogowuję się, bo wasz system liczy ostatnie 10 minut na forum . . . więc może o niecałe 10 minut kłamać, że tam jestem

Ty czuj się odważny, bo się nie wylogowujesz - :), (jakim tragicznym  człowiekiem tzreba być?)

Oczywiste że moje opinie są eksperymentalne, chcę sprawdzić jak ludzie się zachowają, jednak ta eksperymentalność tyczy się ich wydźwięku, bo w sumie uważam to samo, tyle że podaję to w specjalnym sposób

Po prostu zarejestrowałem się tu dla brechtu, kilka postów i widzę uwas-nienawiść, próby bycia ważniejszym w rozmowie, poprzez niedocenianie rozmówcy i kilka przypadków pyskowania, ludzi kttórzy już jeśli chcieli pyskować, to mogli to zrobić lepiej ode mnie :)
jeden zauważył że się jedynie nabijam


Myśle że każdy rozpozna że o jego chodzi bo wasze zachowania są naprawdę odmienne

Powiem wam jedno, nie zasrajcie się tylko

Czy każdy obrażony na cały świat użytkownik jakiegokolwiek forum prędzej czy później mówi, że to tak na prawde był test na nas i on to robił w celach badań zjawisk bliżej nieokreślonych? Bo jak piszę na wielu forach, to ciągle się z tym zjawiskiem spotykam, gosh.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33208 dnia: Lipca 29, 2009, 01:45:46 pm »
Cytuj
Wylogowuję się, bo wasz system liczy ostatnie 10 minut na forum . . . więc może o niecałe 10 minut kłamać, że tam jestem
oh noes po 10min namierzy cie CIA wiec lepiej sie wylogowac za wczasu

Cytuj
Ty czuj się odważny, bo się nie wylogowujesz
ojej kazda przegladarka ma taka fajna funkcje minimalizuj

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33209 dnia: Lipca 29, 2009, 04:15:52 pm »
Cytuj
Wylogowuję się, bo wasz system liczy ostatnie 10 minut na forum . . . więc może o niecałe 10 minut kłamać, że tam jestem

Eee... nie skumałeś chyba. Chodzi o to, że wielokrotnie widzieliśmy cię lurkującego na forum bez zalogowania się, przeglądającego topici, ale nie logującego się przez dłuższy czas, widocznie do póki nie nabierzesz chęci na napisanie posta. Zresztą, to nieważne, na pewno jest wiele rozsądnych powodów, dla których zechciałeś to robić (?).

Cytuj
Oczywiste że moje opinie są eksperymentalne, chcę sprawdzić jak ludzie się zachowają, jednak ta eksperymentalność tyczy się ich wydźwięku, bo w sumie uważam to samo, tyle że podaję to w specjalnym sposób

Wzniosłe słowa na określenie trolla.

Cytuj
Po prostu zarejestrowałem się tu dla brechtu, kilka postów i widzę uwas-nienawiść, próby bycia ważniejszym w rozmowie, poprzez niedocenianie rozmówcy i kilka przypadków pyskowania, ludzi kttórzy już jeśli chcieli pyskować, to mogli to zrobić lepiej ode mnie

Ty chyba na prawdę nie rozumiesz... Nienawiść? U nas? Pierwszym postem zidentyfikowałeś się jako trolla, a my jesteśmy już trochę zbyt starzy i zbyt doświadczeni w internetach, żeby nienawidzić trolli. Ba, nam samym się w przeszłości zdarzało uprawiać trolling w kilku miejscach. Wszyscy jesteśmy daleko od nienawidzenia cię za tamte posty, większość z nas czyta je z uśmiechem na ustach, patrząc co to znowu nasze forumowe trollątko wymyśliło. Różni nas jedynie sposób traktowania cię: DB lubi rzucać jakieś obrazkowe macro i zasadniczo robi w tym związku za złego glinę, ja natomiast wolę sobie podyskutować, tak dla sportu, pomijając fakt, że rozmowa w tym topicu o FFT przestała mieć sens gdzieś na początku drugiej strony. Jak się to wszystko skończy to albo pousuwamy posty z tamtego tematu (za dużo offtopicu) albo (co pewniejsze), wydzielimy je i przerzucimy do Archiwum Y, gdzie zajmiesz miejsce wśród najdostojniejszych trolli z naszej historii, jak Tidus3000, Paters, k@s, Frey, Agait, Sylwiak, czy Erbix.

tl;dr - Nie łudź się, że ktokolwiek tutaj traktuje cię poważnie, bo tak nie jest.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33210 dnia: Lipca 29, 2009, 06:35:21 pm »
Jak zwykle mnie coś ominęło ehhh

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33211 dnia: Lipca 29, 2009, 07:45:50 pm »
Wiele nie straciłaś.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33212 dnia: Lipca 29, 2009, 10:41:32 pm »
Shh, miałam zajebistą lekturę do śniadania.

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33213 dnia: Lipca 30, 2009, 07:06:46 pm »
No rzesz sam nie wiem już co napisać słów po prostu brak...

Edit!
A nie wiem jedno!


Jezus sie smuci :(


Satan is amused.

Powiedzcie temu Piersowi żeby wpadł na iwu, my też chcemy trochę funu, no!

btw: ja też często wylogowuje się po napisaniu posta, jakoś tak z przyzwyczajenia mi zostało, kiedy po kafejach łaziłem  :F
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2009, 07:07:17 pm wysłana przez Sitheral »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33214 dnia: Lipca 31, 2009, 01:46:02 pm »

Co to za burdel. Tylko zniknę na chwilę (Na szczęście wróciłem, patrz zdjęcie)

KTO TO JEST TEN PIERCE BROSNAN I DLACZEGO ON JESZCZE NIE WYŁAPAŁ BANANA?

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33215 dnia: Lipca 31, 2009, 02:19:35 pm »
Jak to dlaczego? Jak zawsze: for thy lulz.

Offline Doomsday

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33216 dnia: Lipca 31, 2009, 02:49:05 pm »
http://sysadmin.org.pl/ - Najlepszego administracji ;*

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33217 dnia: Lipca 31, 2009, 02:56:13 pm »
Spec - co następne ? 'Przezabawne' żarty o Chuck'u Norrisie ?  'Oryginalne i wcale nie stare' lolcats ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33218 dnia: Lipca 31, 2009, 03:29:29 pm »
Whatever... A i przykłady są kiepskie, bo lolcats i "żarty" o Chucku N. są już doprawdy tak stare i nudne, że...

In the STALKER-related news - po raz kolejny przed paroma dniami dez0dor uaktualnił proces prac nad Lost Alpha (wszystkie "drobno przerabiane" levele ukończone, z robionych od nowa pozostał Prypiat, a Dead City i Darkscape są na ukończeniu). Patrzę na screeny... i wygląda to nieźle. Pozostaje czekać do premiery...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #33219 dnia: Lipca 31, 2009, 03:41:10 pm »
Eh, ja na L.U.R.K. czekam teraz. Lipa tylko, że Blowoutów i transformacji artefaktów nie będzie.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?