Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162970 razy)

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32280 dnia: Maja 24, 2009, 05:29:15 pm »
Wreszcie jakaś innowacyjna gra z oryginalną fabułą!
http://www.menelgame.pl/

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32281 dnia: Maja 25, 2009, 01:43:46 am »
Jeny, normalnie oczom nie wierzę. Newbe, który zaaklimatyzował się na forum bez żadnych zgrzytów. Przyznaj się Sitheral, ile już lurkujesz na SZ, że tak się swobodnie w Total Offtopicu czujesz? (co w zasadzie nie jest złe, ale już sporo przykrych osób mieliśmy w tym temacie, co wcześniej nie lurkowały). Będzie to jeszcze dziwniejsze, jeżeli wkrótce nie dołączysz do redakcji (normalni ludzie na SZ dzielą się na członków redakcji, moderatorów i starych wyjadaczy, więc w którejś kategorii się musisz znaleźć prędzej, czy później heh).

Tak nawiasem mówiąc, to do redakcji chętnie bym kogoś przyjął, bo mamy od conajmniej roku przestój w rekrutacji heh.

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32282 dnia: Maja 25, 2009, 02:51:41 am »
Jeny, normalnie oczom nie wierzę. Newbe, który zaaklimatyzował się na forum bez żadnych zgrzytów.

Wiesz, wciąż pewnie jestem tu jakimś dziwnym okazem, ale generalnie od samego początku leję na to, że jesteście specyficzni i hermetyczni, nie przeszkadza mi to w pisaniu i nie martwi fakt, że mnie "nie polubicie" bo cośtam cośtam.
No offence, ale chyba lepsze to niż zarejestrować się i zasilić te 95% nieaktywnych kont.

Przyznaj się Sitheral, ile już lurkujesz na SZ, że tak się swobodnie w Total Offtopicu czujesz? (co w zasadzie nie jest złe, ale już sporo przykrych osób mieliśmy w tym temacie, co wcześniej nie lurkowały).

Lurkować trochę lurkowałem ale w sumie niewiele, jak napisałem wcześniej, od czasu do czasu wlazłem i jeśli akurat było jakieś mięcho, to poczytałem. Choć już długo się tematyką interesuje, to i w różnych przedziałach czasowych SZ odwiedzałem. A teraz że jestem chwilowym noł lajfem (piszę licencjat "na wczoraj"...) zarejestrowałem się i w przerwach od roboty pisze te swoje brednie. Btw: Sith will do, nie lubię jak się ludzie męczą z moim nickiem ;p

Będzie to jeszcze dziwniejsze, jeżeli wkrótce nie dołączysz do redakcji (normalni ludzie na SZ dzielą się na członków redakcji, moderatorów i starych wyjadaczy, więc w którejś kategorii się musisz znaleźć prędzej, czy później heh).

Raczej nie dołącze heh. Nie żebym nie lubił pisać, ale jestem już redem/modem na IWu (enemy alert!), póki co wystarczy... Zresztą chyba był już taki, bodajże Necron, pisał tu i tam i jak kojarzę skończyło się to nieco bezsensowną dyskusją o wyższości jednego portalu nad drugim (one są tak... inne, że właściwie nie co ich porównywać), byciem "tru" redem i zjechaniem przez qiaxa (w tamtych czasach net miałem tylko w kafejkach więc lurkowałem szybko, ale co większe happeningi kojarzę:p).
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2009, 03:50:36 am wysłana przez Sitheral »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32283 dnia: Maja 25, 2009, 04:19:57 am »
Cytuj
A teraz że jestem chwilowym noł lajfem (piszę licencjat "na wczoraj"...)

Oj tak, ja coś wiem na temat pisania licencjatów "na wczoraj"... albo lepiej "na dwa miesiące temu".

Cytuj
Raczej nie dołącze heh. Nie żebym nie lubił pisać, ale jestem już redem/modem na IWu

INTRUDER ALERT! RED SPY IS IN THE BASE! Wiedziałem, że coś zbyt "obyty z internetami" jesteś jak na przeciętnego newbe hehe.

Karierę Necrona u nas wspominam dosyć dobrze, a z qiaxem nawet się kiedyś pokłóciłem o to, że go broniłem w jakimśtam bezsensownym sporze. Stare dzieje, qiaxa nikt nie widział u nas od dobrych dwóch lat i tylko Chief jedyny wie cokolwiek na jego temat w tej chwili.

Regularnie się też u nas Tamaya zjawiała, no i była jeszcze ta historia z Grisznakiem... to akurat jakoś najgorzej wspominam, bo jednego dnia mówi, że rzuca IW w cholerę i chce od dzisiaj pisać dla nas, a potem wraca nagle do IW i nawet słowem nie raczył mi wyjaśnić co postanawia i czy odchodzi, po prostu się wylogował nagle. Ale to był ciekawy hmm.. tydzień, jak się Grisznak z qiaxem pościerali w kilku tematach... było co poczytać hehehe...

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32284 dnia: Maja 25, 2009, 09:51:17 am »
Sith, więc to ty m.in piszesz news'y na Innerworld. Tak mi coś ten nick mówił, chociaż sądziłem, iż to tylko przypadkowa zbieżność. Oczywiście fakt, że jesteś redaktorem na tamtejszym portalu mnie osobiście nie przeszkadza, ponieważ sam także udzielam się na jeszcze innej stronie (oczywiście pod nieco zmienionym "pseudonimem"). Tak swoją drogą mieliście niezły pomysł z tymi dużymi grafikami dla każdego z waszych działów odnośnie gier.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32285 dnia: Maja 25, 2009, 12:29:40 pm »
Cytuj
Raczej nie dołącze heh. Nie żebym nie lubił pisać, ale jestem już redem/modem na IWu

INTRUDER ALERT! RED SPY IS IN THE BASE! Wiedziałem, że coś zbyt "obyty z internetami" jesteś jak na przeciętnego newbe hehe.

PURGE THE UNCLEAN!

Cytuj
no i była jeszcze ta historia z Grisznakiem

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32286 dnia: Maja 25, 2009, 12:41:16 pm »
Cytuj
Raczej nie dołącze heh. Nie żebym nie lubił pisać, ale jestem już redem/modem na IWu

INTRUDER ALERT! RED SPY IS IN THE BASE! Wiedziałem, że coś zbyt "obyty z internetami" jesteś jak na przeciętnego newbe hehe.

PURGE THE UNCLEAN!
Glenn oczywiście nie załapał o co chodzi.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32287 dnia: Maja 25, 2009, 01:10:53 pm »
Cytuj
Raczej nie dołącze heh. Nie żebym nie lubił pisać, ale jestem już redem/modem na IWu

INTRUDER ALERT! RED SPY IS IN THE BASE! Wiedziałem, że coś zbyt "obyty z internetami" jesteś jak na przeciętnego newbe hehe.

PURGE THE UNCLEAN!
Glenn oczywiście nie załapał o co chodzi.
a sol bez namysłu odrazu ruszył zeby to wypomnieć ...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32288 dnia: Maja 25, 2009, 02:21:39 pm »
Cytuj
A teraz że jestem chwilowym noł lajfem (piszę licencjat "na wczoraj"...)
Regularnie się też u nas Tamaya zjawiała, no i była jeszcze ta historia z Grisznakiem... to akurat jakoś najgorzej wspominam, bo jednego dnia mówi, że rzuca IW w cholerę i chce od dzisiaj pisać dla nas, a potem wraca nagle do IW i nawet słowem nie raczył mi wyjaśnić co postanawia i czy odchodzi, po prostu się wylogował nagle. Ale to był ciekawy hmm.. tydzień, jak się Grisznak z qiaxem pościerali w kilku tematach... było co poczytać hehehe...
No i nie mozna zapomniec o moim Teenku kochanym :* On tez byl w redakcji IW ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32289 dnia: Maja 25, 2009, 02:45:21 pm »
Wspominamy starych userów? ;>

Nie żeby jednak stara gwardia była lepsza ;p

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32290 dnia: Maja 25, 2009, 07:06:00 pm »
Cytuj
No offence, ale chyba lepsze to niż zarejestrować się i zasilić te 95% nieaktywnych kont.
Nie pierdziel, mamy ponad 1000 aktywnych użytkowników biorących czynny udział w licznych dyskusjach ;]

Aha. Guns of the Patiots miażdży system. Totalnie. Mimo paru dennych rozwiązań w fabule i tak jest best game ever.
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2009, 07:07:05 pm wysłana przez Siergiej »

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32291 dnia: Maja 25, 2009, 09:28:25 pm »
Oj tak, ja coś wiem na temat pisania licencjatów "na wczoraj"... albo lepiej "na dwa miesiące temu".

Mam nadzieję że się udało ;p
Mój promotor na szczęście wykazał się życiowym podejściem do tematu i niczym redaktor naczelny przed deadlinem wmówił nam, że mamy oddać prace na dwa tygodnie przed tym, kiedy faktycznie chciał je zobaczyć. Anyway obecnie i tak mam parę dni opóźnienia, hłe hłe.

Ale to był ciekawy hmm.. tydzień, jak się Grisznak z qiaxem pościerali w kilku tematach... było co poczytać hehehe...

Normalnie bitwa super saiyan, pewnie było sporo quote'ów :>

Sith, więc to ty m.in piszesz news'y na Innerworld. Tak mi coś ten nick mówił, chociaż sądziłem, iż to tylko przypadkowa zbieżność. Oczywiście fakt, że jesteś redaktorem na tamtejszym portalu mnie osobiście nie przeszkadza, ponieważ sam także udzielam się na jeszcze innej stronie (oczywiście pod nieco zmienionym "pseudonimem"). Tak swoją drogą mieliście niezły pomysł z tymi dużymi grafikami dla każdego z waszych działów odnośnie gier.

Newsy sporadycznie, raczej jak już to skrobię recki, solucje, czy teksty luźniejsze, parodie, czasem jakiś fanfic. A pomysły niezłe są wszędzie, ja np. jak głupi odświeżałem SZ co by sobie czytać te wasze motta ;p

Nie pierdziel, mamy ponad 1000 aktywnych użytkowników biorących czynny udział w licznych dyskusjach ;]

Nie wiedziałem że macie aż takie poczucie humoru :>

Co do najnowszej dorosłej bajki Kojimy, wkurza mnie w niej tylko jedno - jeszcze w nia nie grałem...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32292 dnia: Maja 25, 2009, 09:34:54 pm »
Aha. Guns of the Patiots miażdży system. Totalnie. Mimo paru dennych rozwiązań w fabule i tak jest best game ever.
Dopiero teraz zagrałeś? No ale lepiej późno niż wcale :)
Co myślisz o końcowej walce? ^^ Odpowiedz tu, albo w temacie MGSów ;p

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32293 dnia: Maja 25, 2009, 11:42:16 pm »
Guns of the Patiots (...) best game ever.
Cytuj
game
:F



sory, musiałem ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32294 dnia: Maja 25, 2009, 11:48:54 pm »
Ej Molu, przypomnij mi linka do tej stronki z której kupowałeś steam key do Orange Boxa. Dzisiaj się darmowy weekend skończył, więc moim kumplom się przyda nabycie aktywacji.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32295 dnia: Maja 26, 2009, 07:09:33 pm »
Guns of the Patiots (...) best game ever.
Cytuj
game
:F



sory, musiałem ;]
Punkt dla Ciebie ;)

Musiol - oglądałem playthrough, bo nie mam w okolicy nikogo z PS3. Zastanawiam się nad zmianą konsoli właśnie na trójkę, dla MGS4, InFamous i Heavy Rain, bo wygląda na to, ze Xowi się skończyły exy, a DLC mnie raczej słabo interesują. Oczywiście jeszcze nie teraz bo a) za dużo bym musiałbym do tego dołożyć, nawet sprzedając Boksa; b) jeszcze jest sporo rzeczy na Pudle do ogrania; c) zobaczymy co będzie na E3, ale prędzej czy później pewnie się Chlebakiem zainteresuje.

A co do ostatniej walki. Przezajebista, chociaż zbyt długa. Ale pomysł z przejściem przez wszystkie "epoki" - rewelacja. Kojima jest mistrzem, chociaż parę rzeczy mu się nie udało. Oczywiście jest to zdecydowanie najsłabszy fabularnie MGS, ale on nie miał zadawać dodatkowych pytań, tylko odpowiedzieć na te nagromadzone w 10 lat i zrobił to wyśmienicie, choć nie bezbłędnie. Ale warto przymknąć oko na te błędy dla Sunny, Raidena, sceny na rzece Volta (Bang!), kolejnej tragedii Otacona, wspomnianej już walki i, przede wszystkim, powrotu na Shadow Moses oraz IMO bezdyskusyjnie najlepszy sceny w historii gier wideo - czyli przejścia Snake'a przez korytarz z mikrofalami. Po prostu fakyn emejzing. No i odkrycie prawdziwych motywów Ocelota i Big Bossa, zdradzenie tożsamości DARPA Chiefa i Dr Clark... długo by wymieniać - ta "gra" to jeden wielki hołd dla całej sagi. I dlatego jest piękna.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32296 dnia: Maja 26, 2009, 07:49:29 pm »
Bo ja wiem czy MGS4 taki 'najlepszy'...Jest wiele zajebistych rzeczy jak walka z Ocelotem czy REX vs. Ray, ale sporo rzeczy mnie denerwuje. Chociażby cały B&B. Takie trochę na siłę wmuszone, żeby 'był jakiś boss', NANOMACHINES, a zakończenie zostawiło mnie dokładnie w takim stanie : http://img37.imageshack.us/img37/7327/1228356290646.jpg

Ja jeszcze sobie poczekam na ewentualną zapowiedź jakiegoś Ace Combat'a. Póki co Wii mi wystarczy, mam Punch-Out'a i Mega Man'a 9 do przejścia, niedługo wiimake trylogii Metroid Prime ma wyjść. Nie mówię już o kompie, Prototypie/Bionic Commando i zatwierdzonym Mass Effect 2.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32297 dnia: Maja 26, 2009, 08:00:50 pm »
No do premiery ME 2 na pewno się Xa nie pozbędę, nie ma bata. W koncu to najlepszy RPG ostatnich lat ;)
Cytuj
http://img37.imageshack.us/img37/7327/1228356290646.jpg
Trafione, chociaż pod koniec brakuje jeszcze obrazka z podpisem w stylu "Coming here will make my healthy 100 years old body die in, like, 30 seconds, but still I don't give a shit. RESPECT Snake." A B&B to faktycznie słabizna. Ale GotP i tak rządzi po całości, a przemiana Raidena to po prostu coś niesamowitego.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32298 dnia: Maja 26, 2009, 08:04:23 pm »
Mi najbardziej w zakończeniu brakowało sceny jak Snake naprawdę umiera. Zwykły napis 'LOL, snaek deid 3 monfs latre' był trochę lipny jak dla mnie.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32299 dnia: Maja 26, 2009, 08:53:41 pm »
Zawsze tak bezpardonowo trzaskacie tu spoilerami? Trzeba uważać, chociaż MGS i tak jest zakręcony jak świński ogon więc podejrzewam że niewiele bym się dowiedział.

Ja zaś odkrywam uroki małych, prostych gierek... Takie niepozorne No Gravity na psp, 52mb jakimś cudem starcza na ciekawą fabułę i na kozacką oprawę/ efekty dżwiękowe, gra się naprawdę przyjemnie.

Albo Beats - w sumie mała popierdółka, ot gra muzyczna z wciskaniem do rytmu odpowiednich przycisków. Ale fakt że można tam używać swojej muzy z mp3 do tworzenia leveli podnosi grywalność że hej. Hasło "Don't listen to your music, play it" jak najbardziej trafione. Co prawda już Vib Ribbon na Psxa miał takie bajery, ale fajna rzecz i nieźle wykonana.
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2009, 08:54:50 pm wysłana przez Sitheral »