Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162352 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30220 dnia: Sierpnia 08, 2008, 02:11:24 pm »
MySpace to akurat zupełnie inna bajka, choć polskie neokidy chyba tez nie do konca to rozumieja
MySpace to strona do informowania ludzi o chęci popełnienia samobójstwa, bądź informowania ludzi przez rodziców o tym, że ich dzieciak popełnił samobójstwo, bo zgubił swojego iPod'a (Mitchell Henderson), albo dlatego, że siostra nie pozwoliła mu zagrać na Wii (Jake Roberts). Ewentualnie do nabijania się z porwania Madeleine McCann (lol, case closed) - http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=245940528
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30221 dnia: Sierpnia 08, 2008, 04:11:35 pm »
http://www.pardon.pl/artykul/5835/jutro_przyjdzie_szatan_do_ciechanowa Kto mieszka mieszka w Ciechanowie i może rzucić na to trochę światła o co w tym wszystkim ludziom chodzi? :)

http://www.pardon.pl/artykul/5837/przyjaciel_prezydenta_zaczal_wojne_gdzie_jest_grom  i wyjdzie na to, że jesteśmy częściowo odpowiedzialni za wybuch tej wojny.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2008, 04:15:01 pm wysłana przez aysnel »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30222 dnia: Sierpnia 08, 2008, 04:45:03 pm »
och, aleście ruszyli z impetem w głąb ;)

co do n-k pisałem już parę razy, nic nie mam do dodania nowego. Nie wchodzę na głowną bo mnie wkurzają codziennie dodawane nowe fotki przez moje przeurocze koleżanki. Do tego słitaśne komentarze,  "to ja z sikoreczką" "to ja z moim skarbem K.C. :*******" no i oczywiśćie pod kazdą fotką towarzystwo wzajemnej adoracji : "ale ślicznie wyglądacie","och ale pięknie wyszłaś". Największą mam bękę z takiej jednej, wcale nie głupiej dziewczyny- otóż za kazdym razem jak się pokłóci z chłopakiem wywala go ze znajomych (LOL) a gdy się znowu zejdą wywala wszystkich znajoych, zeby jej bojfrend był znów na pieewszym miejscu w jej znajomych - ta dziewczyna ma 20 lat. Nieźle, co nie?

ja wrzuciłem jakąś aktualną fotę i taką kompilację wszystkich zdjęć z legitymacyj szkolnych, więcej nie trzeba, zresztą i tak mnie coraz bardziej dobija to co się dzieje z tym serwisem. ludzie dodają do znajomych wszystkich jak leci, nauczycieli, sąsiadów, "kurczaczek" jakichś krewnych których nigdy na oczy nie widzieli, boże..
a te "konta" o ktorych sierhij pisze, "największe biusty na swiecie" "klan kowalskich z całego świata" "największe penisy" - RZAL.PRL
Tant, ten rzalnapisałem specjalnie. Zawiodłęm się na Tobie, myślałem, że poznasz się na mojej próbie wyrażenia niewyrażalnego żalu przez napisanie go z dodatkowo żałosnym błędem ort.

Sierhij, weź pls zmień tego niesiołowskiego, ostatnio mnie tak wkurwia. Napisał artykuł pochwalny na cześć tego zamachowca z wilczego szańca - że to nawet nie bohater, jedno nieskazitelny heros. W rzeczywistości to był niegorszy narodowy socjalista od hitlera. W ogóle niesioł dawniej zatwardziały zchnowiec, częsty gość radiamaryja a teraz taki przeicwnik rydzyka, jezus maria co za hipokryzja. Gorzej niż z sld.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2008, 04:49:46 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30223 dnia: Sierpnia 08, 2008, 05:36:24 pm »
Ja ostatnio zupełnie, ale to zupełnie zlałem scenę polityczną naszego pięknego kraju i całkiem mi z tym dobrze. Nie musze juz z politowaniem patrzec na tych, co twierdzą, że Bóg jest z PiS-em albo LPR-em, wiec tam oddaja swoj glos. Ani z rozbawieniem na tych, co twierdza, ze są inteligentni, bo głosują na PO. Ani z furią i rządzą mordu na tych, którzy wrzucają do urn czerwone, dedykowane SLD karteczki. Ale ok, zdejme Niesiołowskiego z awatara ;]

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30224 dnia: Sierpnia 08, 2008, 06:17:04 pm »
Cytuj
http://www.pardon.pl/artykul/5837/przyjaciel_prezydenta_zaczal_wojne_gdzie_jest_grom  i wyjdzie na to, że jesteśmy częściowo odpowiedzialni za wybuch tej wojny.
damn to chyba dzies za ukraina czyli calkiem nie daleko ;x

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30225 dnia: Sierpnia 08, 2008, 06:34:12 pm »
och, aleście ruszyli z impetem w głąb ;)

co do n-k pisałem już parę razy, nic nie mam do dodania nowego. Nie wchodzę na głowną bo mnie wkurzają codziennie dodawane nowe fotki przez moje przeurocze koleżanki. Do tego słitaśne komentarze,  "to ja z sikoreczką" "to ja z moim skarbem K.C. :*******" no i oczywiśćie pod kazdą fotką towarzystwo wzajemnej adoracji : "ale ślicznie wyglądacie","och ale pięknie wyszłaś". Największą mam bękę z takiej jednej, wcale nie głupiej dziewczyny- otóż za kazdym razem jak się pokłóci z chłopakiem wywala go ze znajomych (LOL) a gdy się znowu zejdą wywala wszystkich znajoych, zeby jej bojfrend był znów na pieewszym miejscu w jej znajomych - ta dziewczyna ma 20 lat. Nieźle, co nie?

ja wrzuciłem jakąś aktualną fotę i taką kompilację wszystkich zdjęć z legitymacyj szkolnych, więcej nie trzeba, zresztą i tak mnie coraz bardziej dobija to co się dzieje z tym serwisem. ludzie dodają do znajomych wszystkich jak leci, nauczycieli, sąsiadów, "kurczaczek" jakichś krewnych których nigdy na oczy nie widzieli, boże..
a te "konta" o ktorych sierhij pisze, "największe biusty na swiecie" "klan kowalskich z całego świata" "największe penisy" - RZAL.PRL
Tant, ten rzalnapisałem specjalnie. Zawiodłęm się na Tobie, myślałem, że poznasz się na mojej próbie wyrażenia niewyrażalnego żalu przez napisanie go z dodatkowo żałosnym błędem ort.

Sierhij, weź pls zmień tego niesiołowskiego, ostatnio mnie tak wkurwia. Napisał artykuł pochwalny na cześć tego zamachowca z wilczego szańca - że to nawet nie bohater, jedno nieskazitelny heros. W rzeczywistości to był niegorszy narodowy socjalista od hitlera. W ogóle niesioł dawniej zatwardziały zchnowiec, częsty gość radiamaryja a teraz taki przeicwnik rydzyka, jezus maria co za hipokryzja. Gorzej niż z sld.
tl;dr
poślij mi friend rikłesta co? ;p

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30226 dnia: Sierpnia 08, 2008, 08:30:39 pm »
to my się znamy? ;)

jak mówiłem chciałem wyyebać to konto, ale zostawiłem żeby jak ktoś chce mnie odnaleźć to niech odnajdzie i napisz (chociaż w większości przypadków jest to wiadomość "zostałeś zaproszony do listy znajomych" )tak to mam serdecznie wyjebane na ten cały lanserzski serwis

poza tym, misiu, nie obraź się.. ale dla mnie jest jeszcze delikatna linia między prywatnością i internetem [jak to brzmi, wszak mówię o stronie internetowej, niemniej jednak tamtą stronę traktuje jako coś co dotyczy stricte mojego prywatnego życia; może to staroświeckie w dzisiejszych czasach], choć i tak uległa sporej zmianie (nigdzie wcześniej nie wrzucałem fotek mojej mordy) od czasu mojego tutaj pierwszego zalogowania (pięć lat temu :) )

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30227 dnia: Sierpnia 08, 2008, 10:37:19 pm »
Wkleiłem to do tego tematu w innym forum o radiucomaryja ale wrzucę i tutaj, bo mało piszecie, a niech to będzie taka zachęta do filozofii:

Słowo na sobotę, by Księga sędziów 19:11

Cytuj
11 Gdy mijali Jebus, a dzień się już bardzo nachylił, rzekł sługa do swego pana: «Chodź, proszę, a skręcimy do tego miasta Jebusytów i przenocujemy w nim».
12 Lecz jego pan dał mu taką odpowiedź: «Nie skręcajmy do miasta cudzoziemców, nie pochodzących z rodu Izraela, ale idźmy aż do Gibea». 13 Nadto rzekł jeszcze do swego sługi: «Jedźmy i starajmy się dotrzeć do jednej z tych miejscowości, aby przenocować, do Gibea albo do Rama». 14 Ruszyli więc dalej. Tymczasem słońce im zaszło przy Gibea, które należy do pokolenia Beniamina. 15 Skręcili więc tam, aby przenocować w Gibea. [Lewita], wszedłszy do miasta, zatrzymał się na placu, gdyż nie było nikogo, kto by ich przyjął do domu i udzielił noclegu. 16 Tymczasem pewien starzec wracał wieczorem ze swojej pracy w polu. Człowiek ten pochodził z góry Efraima i w Gibea był przybyszem, gdyż mieszkańcy tego miasta byli Beniaminitami. 17 Podniósł oczy i zauważył podróżnego na placu. «Dokąd idziesz i skąd przybyłeś?» - zapytał go starzec. 18 Ten odparł: «Wracamy z Betlejem judzkiego w strony góry Efraima, skąd pochodzę. Odwiedziłem Betlejem judzkie, a teraz wracam do domu4 i nie mam nikogo, kto by mnie przyjął pod dach. 19 Mamy słomę i żywność dla naszych osłów oraz chleb i wino dla siebie, dla twej służebnicy i dla tego młodego człowieka, który idzie z twoim sługą. Nie brak mi niczego». 20 «Bądź spokojny - rzekł starzec - pozwól mi zaradzić wszystkim twoim potrzebom, ale nie spędzaj nocy na ulicy». 21 Przyprowadził go więc do swego domu, osłom dał obrok, po czym umyli nogi, jedli i pili. 22 Tymczasem, gdy oni rozweselali swoje serca, przewrotni mężowie tego miasta otoczyli dom, a kołacząc we drzwi rzekli do starca, gospodarza owego domu: «Wyprowadź męża, który przekroczył próg twego domu, chcemy z nim obcować». 23 Człowiek ów, gospodarz domu, wyszedłszy do nich rzekł im: «Nie, bracia moi, proszę was, nie czyńcie tego zła, albowiem człowiek ten wszedł od mego domu, nie popełniajcie tego bezeceństwa. 24 Oto jest tu córka moja, dziewica, oraz jego żona, wyprowadzę je zaraz, obcujcie z nimi i róbcie, co wam się wyda słuszne, tylko mężowi temu nie czyńcie tego bezeceństwa»5. 25 Mężowie ci nie chcieli go usłuchać. Człowiek ten zatem zabrawszy swoją żonę wyprowadził ją na zewnątrz. A oni z nią obcowali i dopuszczali się na niej gwałtu przez całą noc aż do świtu. Puścili ją wolno dopiero wtedy, gdy wschodziła zorza. 26 Kobieta owa, wracając o świcie, upadła u drzwi owego męża, gdzie był jej pan, i pozostała tam aż do chwili, gdy poczęło dnieć. 27 Pan jej, wstawszy rano, otworzył drzwi domu i wyszedł chcąc wyruszyć w dalszą drogę, i ujrzał kobietę, swoją żonę, leżącą u drzwi domu z rękami na progu. 28 «Wstań, a pojedziemy!» - rzekł do niej, lecz ona nic nie odpowiadała. Usadowiwszy ją przeto na ośle, zabrał się ów człowiek i wracał do swego domu. 29 6 Przybywszy do domu, wziął nóż, i zdjąwszy żonę swoją, rozciął ją wraz z kośćmi na dwanaście sztuk i rozesłał po wszystkich granicach izraelskich.
PRAISE THA LORD!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30228 dnia: Sierpnia 08, 2008, 10:39:55 pm »
Cytuj
Przybywszy do domu, wziął nóż, i zdjąwszy żonę swoją, rozciął ją wraz z kośćmi na dwanaście sztuk i rozesłał po wszystkich granicach izraelskich.
FUKKEN AWESOME !

Cytuj
Jebus
Haha ! Jebus...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30229 dnia: Sierpnia 08, 2008, 10:46:22 pm »
O kurde...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30230 dnia: Sierpnia 08, 2008, 11:14:46 pm »
Cytat: MORE AWESOMENESS
OT W GÓRACH ; POCZĄTEK MOABITÓW I AMMONITÓW (19,30-38).
30 I wyszedł Lot z Segoru, i mieszkał na górze, i dwie córki jego z nim, bał się bowiem mieszkać w Segorze ; i mieszkał w jaskini, sam i dwie córki jego z nim. 31 I rzekła starsza do młodszej: "Ojciec nasz jest stary a żaden mężczyzna nie został na ziemi, który by mógł wnijść do nas według obyczaju wszystkiej ziemi.
32 Pójdź, upójmy go winem i śpijmy z nim, abyśmy mogły zachować potomstwo z ojca naszego."
33 Dały tedy ojcu swemu pić wina tej nocy, i weszła starsza, i spała z ojcem, a on nie czuł, ani kiedy się układła córka, ani kiedy wstała.
34 Drugiego też dnia rzekła starsza do młodszej: "Otom wczoraj spała z ojcem moim ; dajmyż mu pić wina i tej nocy, i będziesz spała z nim, abyśmy zachowały potomstwo z ojca naszego."
35 I dały także tej nocy ojcu swemu pić wino, i wszedłszy młodsza córka spała z nim. Lecz ani wtedy nie poczuł, kiedy z nim spała, albo kiedy wstała.
36 Poczęły tedy dwie córki Lotowe z ojca swego.
37 I porodziła starsza syna, i nazwała imię jego Moab ; ten jest ojcem Moabitów aż do dzisiejszego dnia.
38 Młodsza też porodziła syna i nazwała imię jego Ammon, to jest syn ludu mego ; ten jest ojcem Ammonitów aż po dziś dzień.

Już biblia wiedziała, że INCEST IS WINCEST!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30231 dnia: Sierpnia 08, 2008, 11:26:59 pm »
Zaraz się okaże, że jest tam też koprofilia z martwymi zwierzętami.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30232 dnia: Sierpnia 09, 2008, 11:53:01 am »
to chyba dlatego w średniowieczu tylko księża mogli rozumiec i czytac biblie , patrzac na to co tu czif znalazł oni naprawde chcieli dobrze...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30233 dnia: Sierpnia 09, 2008, 01:16:44 pm »
Tej Chief Tant się ostatnio wszystkich czepia z tą ortografią więc się nie przejmuj XD
Co do naszej klasy....to schodzi coraz bardziej na psy,ja się cieszę,że mnie tam nie ma,przynajmniej nie szukają mnie osoby które chętnie bym pozabijała...
Do tego co wrzucił Chief:
O.O...mamusiu....no shitesssss!!!!Nie wierze....

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30234 dnia: Sierpnia 09, 2008, 01:21:12 pm »
Tak z innej beczki :
Widzieliscie juz ceny nowego ajfołna ? xD
Jak nie to tu macie reklamówke Ery -_-
http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/iphone3G?gclid=CNHiybbSgJUCFRSO1QodlWhorA
Musze przyznac ze maca musiało ostro pojebac zeby takie ceny odwalic ;]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 09, 2008, 01:22:47 pm wysłana przez GLenn »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30235 dnia: Sierpnia 09, 2008, 01:31:31 pm »
Tak z innej beczki :
Widzieliscie juz ceny nowego ajfołna ? xD
Jak nie to tu macie reklamówke Ery -_-
http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/iphone3G?gclid=CNHiybbSgJUCFRSO1QodlWhorA
Musze przyznac ze maca musiało ostro pojebac zeby takie ceny odwalic ;]
O...dosyć tani ten iPhoHOLYSHIT345ZŁZAABONAMET !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30236 dnia: Sierpnia 09, 2008, 01:33:19 pm »
Cytuj
Tej Chief Tant się ostatnio wszystkich czepia z tą ortografią więc się nie przejmuj XD
Co do naszej klasy....to schodzi coraz bardziej na psy,ja się cieszę,że mnie tam nie ma,przynajmniej nie szukają mnie osoby które chętnie bym pozabijała...
Do tego co wrzucił Chief:
O.O...mamusiu....no shitesssss!!!!Nie wierze....
Ale ja pisałem ironicznie i ubolewam nad tym, że Tant tego nie wyłapał :) Co do ortografii, to nie mam sobie nic do zarzucenia, rzadko kiedy robię orty :)

jest taka stronka w internecie, gdzie jakiś facet wrzuca co smaczniejsze historyjki z biblii dodając ilustrując je inscenizacjami Lego :)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30237 dnia: Sierpnia 09, 2008, 01:47:11 pm »
jest taka stronka w internecie, gdzie jakiś facet wrzuca co smaczniejsze historyjki z biblii dodając ilustrując je inscenizacjami Lego :)
Link plox.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30238 dnia: Sierpnia 09, 2008, 02:13:43 pm »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30239 dnia: Sierpnia 09, 2008, 02:28:04 pm »
10 do 1, ze USA wypnie się na Gruzje