Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161981 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30120 dnia: Lipca 26, 2008, 10:22:34 pm »
how sweet lubie jak buc sie spiera z 'celami egzekucji' ;x
Cóż...krowy zazwyczaj się doi, a Braska to idealny lol-cow.


Ladies and gentelmen !

Użytkowink Braska final aeon jest obecnie zbanowany za 3 WARNy. Na 14 dni. Jak się nie nauczy to dostanie permab&.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30121 dnia: Lipca 26, 2008, 10:24:40 pm »
ow well

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30122 dnia: Lipca 26, 2008, 10:43:08 pm »
HAVA NAGILA!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30123 dnia: Lipca 27, 2008, 12:23:14 am »
Ostatnie kilkanaście postów:

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30124 dnia: Lipca 27, 2008, 10:29:07 am »
Ugh, for the love of...
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30125 dnia: Lipca 27, 2008, 12:11:12 pm »
Kolega BFA dostaje pełnego lifetime bana na IP za założenie dwóch kolejnych kont i robienie z siebie debila. Justice prevails once again.

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30126 dnia: Lipca 27, 2008, 02:07:05 pm »
Co to za liberał, co zabrania wypowiedzieć się narodowi w referendum w kluczowej kwestii
Vide wydarzenia z 13 grudnia?(zreszta dzien sobie wybrali nader historyczny, niech ich *uj) Tez nad tym ubolewalem/ubolewam... dlugo by o tym pisac, tak w skrocie: gdyby dano Narodowi wole wyboru, powtorzylaby sie sytuacja z Irlandii :) Swoja droga jestem cholernie dumny z ich postawy - nie tak latwo odebrac niepodleglosc narodowi, ktory przez wieki byl tlamszony... Teraz Sarkozy ma nie lada orzech do zgryzienia, a Eurokraci dumaja jak moglo dojsc do takiej "pomylki" w glosowaniu (autentyczny cytat z gazety) i jak to teraz odkrecic. Zaluje jak skur***syn ze i u Nas tego referendum nie bylo. Bo oczywiscie w Polsce politycy wiedza wszystko najlepiej (nawet nie czytajac zagmatwanych dokumentow przed ich podpisaniem...)
BTW - "The Independent" opublikowal zdjecia z pikiety w Dublinie (podczas niedawnej wizyty Sarkozy'ego) ktore bardzo mi sie spodobaly, byly tam mianowicie przekreslone na czerwono podobizy ów pana z wielkimi napisami "NIE, TO ZNACZY NIE!!!"

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30127 dnia: Lipca 27, 2008, 02:54:11 pm »
Ale co to da? Ludzie są takimi debilami, nagle z rozwiniętej Irlandii zaczyna się robić zacofany i zaściankowy katolski kraj :) Panie Premierze, przeca my mieliśmy być drugą Irlandią, co nagle się nie podoba?

W ogóle nie wie co sę dzieje na świecie, ludziom odwala.  W Niemczech dzieciaki będą głosowały, gdzieśtam indziej chcą nadać małpom takie same prawa jakie posiadają ludzie, zaś we Włoszech pobiorą wszystkim obywatelom odciski palców.

Toż w najgorszych snach Huxleya, tak nie było!

IA jak widzę tych gówniarzy dumnych z tego że jesteśmy w chujni europejskiej, to mam ochotę lać po mordzie. Jak zgłaszam czynnie swój sprzeciw to słyszę tylko bezmózgie, jak mantra powtarzane do obłędu :"To co, może jeszcze z Unii wyjdziemy?"
"kurczaczek"!

Słów brak. Nie wiem po co większości Polaków mózgi, skoro pożytku z nich nie robią. Tylko marnują tlen.

Ale to nie wina polityków, tylko nas samych i naszych rodziców. W czasach mediokracji już nie potrzebujemy używać mózgów. Myśli za nasz tomasz lis, żaczek jakowski, mihnik i inni dziennikarze. Oczywiście ci których wypada czytać. Nam tylko wypełniać ich wolę. Gdzie tutaj wolność?

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30128 dnia: Lipca 27, 2008, 03:02:42 pm »
Oczywiście ci których wypada czytać.
Dlategoz ja jestem niepoprawny. Zarowno politycznie jak i swiatopogladowo. Mam gleboko gdzies opinie innych na moje poglady itd...
Co do glosowania dzieciakow i tego co piszesz dalej - nie od dzis wiadomo, ze malolatami jest znacznie latwiej sterowac anizeli ludzmi dojrzalymi, z wyrobionymi juz pogladami.
Co do wyjscia z Unii...szczerze? Mnie tylko Szengen interesuje. Norwegia wyszla na tym calkiem dobrze (i kilka innych panstw)
Jedyne co jeszcze mnie zastanawia, to reakcja rynku polskiego w czasie zmiany waluty (w koncu to nastapi...)
Mozgi i myslenie? Po co - w koncu to Panstwo od lat mysli za obywateli :)
Aha, ostatnio znalazlem bardzo ciekawy film na tubie dotyczacy globalnego ocieplenia - tak pol zartem, pol serio, z zajebista puenta. Jako,ze kojarzysz Liberty, pewnie widziales go juz Szefie. Polecam tez innym:
http://www.youtube.com/watch?v=ye3PV01uyRs&feature=PlayList&p=88935CAFC58A70DC&index=0

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30129 dnia: Lipca 27, 2008, 04:14:14 pm »
Kolega BFA dostaje pełnego lifetime bana na IP za założenie dwóch kolejnych kont i robienie z siebie debila. Justice prevails once again.
Yea Finally!!!!!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30130 dnia: Lipca 27, 2008, 07:38:49 pm »
Ej, dobra, dobra, ale powiedzcie mi chociaż ile razy mnie od ch*jów wyzwał ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30131 dnia: Lipca 27, 2008, 08:00:07 pm »
Ja nic na ten temat ni wiem...nie siedzę we wszystkich tematach....

Dzisiejsze stwierdzenie...coraz bardziej wkurza mnie ta nowa wersja DA...=.=

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30132 dnia: Lipca 27, 2008, 09:24:09 pm »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30133 dnia: Lipca 27, 2008, 11:38:51 pm »
e tam nowy da imo jest fun, mi tam sie lepiej teraz wszstko przegląda no i szybciej mi sie ładuje

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30134 dnia: Lipca 28, 2008, 01:18:41 am »
http://www.youtube.com/watch?v=ye3PV01uyRs&feature=PlayList&p=88935CAFC58A70DC&index=0

To nie zupełnie tak, jak ten koleś mówi. Oczywiście, ogrzewa nas słońce, ale gdyby nie tzw. "efekt cieplarniany", mielibyśmy na ziemi temperaturę poniżej zera. Globalne ocieplenie to akceleracja tego efektu poprzez zwiększenie się stężenia gazów cieplarnianych, które pochłaniają światło odbite od powierzchni ziemi, głównie pary wodnej, ozonu, tlenku azotu i dwutlenku węgla. Cykle słoneczne też mają wpływ na temperaturę na ziemi, ale to nie znaczy, że oprócz tego temperatura nie rośnie od zwiększania się rzeczony gazów cieplarnianych, bo tak jest też. To złożony problem tak naprawdę, ale to bzdura, że cały ten "Global warming" to jest tylko jakaś intryga masonów, żydów i innych szarych eminencji, a my się wszyscy dajemy manipulować. Nie mówię tak z przekory, ale na bazie wiedzy, którą na studiach mi wpojono heh.

To tak tyle się wtrącę w sprawy polityczne, bo akurat coś z mojej dziedziny było poruszane. Na tych wszystkich uniach, brukselach i referendach się nie znam, czyli możecie sobie gadać beze mnie.

[blog=fajerszoł]
Po kilku godzinach spędzonych przy imadle, wiertarce, śrubach, nakretkach, karabińczykach, drutach i kevlarze, udało mi się, z pomocą zaprzyjaźnionego rzemieślnika, zrealizować mój mały projekcik technologiczny. Mógłbym wam pokazać jego rysunek techniczny, ale pewnie i tak nie skumacie się po nim wiele. Krótko mówiąc, zrobiłem dzisiaj poi własnego pomysłu, a jeśli dodać do tego zakupiony dzisiaj olej parafinowy, można uznać, że jestem gotowy do fireshow'a. Na dniach możecie się spodziewać szpanersko zamazanych fotek z ognistymi wzorami, które moje piękne tuby kevlarowe kreślić będą w powietrzu.[/blog]

[blog=gitarhiroł]
2 gitary zamówione z robsona, powinny przylecieć do mnie jutro. Pierwsza gra ściągnięta, chociaż jeszcze jej nie wypaliłem. Krótko mówiąc, jutro pewnie zacznę karierę elektronicznego gitarzysty, a wierząc moim niezwykłym talentom do innych party games, jak DDR i Singstar, będę miał do tego naturalny talent.[/blog]

[blog=komputer]
Mój prywatny PC przechodzi właśnie mocny remont, który trwa dłużej niż planowałem. Płyta główna zrobiła mnie w konia i można do niej podłączyć tylko dwa dyski IDE i musiałem jeszcze dokupić sobie jakiś byle jaki dysk twardy SATA, żeby mieć HD adekwatne do nowego sprzętu (kupiłem 320GB, stary dysk to 80'tka). Kompa bym już pewnie miał, gdyby nie fakt, że uparłem się na Win98, którego ciężko się instaluje na nowych płytach głównych (oprócz tego ma być jeszcze XP i ubuntu) i znajomy komputerowiec ma niemały dylemat jak to wszystko połączyć w jedną całość i umożliwić mi odpalenie każdego z tych systemów z boot'a. Mam nadzieję, że na dniach będzie, bo muszę już ten cholerny update zrobić, a na laptopie jakoś mi to ciężko idzie.[/blog]

[blog=wakacje?]
08.08.08 wyjeżdżam na 9 dni do gorącej Szwecji. Mamy z ojcem i kumplem wynajęty jakiś domek w sercu skandynawskiej tajgi, 3km od najbliższej ludzkiej osady i spędzę cały tydzień na zbieraniu grzybów, z dala od internetów (chociaż prąd tam podobno jest, nawet saunę mają, czyli może nawet będę żył w jakichś cywilizowanych warunkach). O ile dożyję, 17ego będę znowu online, więc postarajcie się w tym czasie nie rozwalić strony, will ya?[/blog]

test_user

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30135 dnia: Lipca 28, 2008, 10:22:27 am »
Cześć wszystkim,
jestem test_userem Asha, wiec mnie nie banujcie, nie warnujcie i co tam jeszcze zechccecie, bo jak moja nazwa wskazuje słuze do testowania...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30136 dnia: Lipca 28, 2008, 12:39:21 pm »
Cześć wszystkim,
jestem test_userem Asha, wiec mnie nie banujcie, nie warnujcie i co tam jeszcze zechccecie, bo jak moja nazwa wskazuje słuze do testowania...
Yup. To konto Asha, więc możecie wszyscy opuścić pochodnie i widły.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30137 dnia: Lipca 28, 2008, 02:27:48 pm »
Cytat: Glenn
e tam nowy da imo jest fun, mi tam sie lepiej teraz wszstko przegląda no i szybciej mi sie ładuje
tak?to powiedz mi jak mam sobie poukładać friendów skoro nie widzę nigdzie "manage friends" i nie ma tej ikony tam gdzie powinna być...?=_=

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30138 dnia: Lipca 28, 2008, 04:28:50 pm »
Tant, mi nie musisz tlumaczyc co to jest efekt cieplarniany, bo wiem to od lat (kolka ekologiczne,konkursy itp.) pisalem wczesniej, ze gosc pol zartem pol serio to mowi :)
Co do Szwecji - polecam lososia :D milego wypoczynku.
W kwestii pogodzenia systemow - jest to jak najbardziej mozliwe i wcale nietrudne. Sam swego czasu mialem bardzo dlugo ubuntu (6.10) i winde.A skoro masz 3 dyski to juz jest dziecinnie proste. Koles nie powinien miec z tym zadnych problemow, skoro ja, szary zuczek zrobilem to z latwoscia (z ciekawosci zapytam - jaka wersje ubuntu masz?)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30139 dnia: Lipca 28, 2008, 05:58:40 pm »
Wah przeglądałam sobie właśnie moje prywatne wiadomości XD...moja pierwsza wiadomość jest z 5 marca 2004 (pierwsza jaką mam,możliwe,że były jakieś wcześniej,ale skasowałam)..omg ale to było dawno i pewnie nikt nie zgadnie od kogo ;P.