Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160315 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29040 dnia: Maja 26, 2008, 05:13:57 pm »
Czytanie ze zrozumieniem:
-Nigdzie nie ma napisane ze ktoś mówi do swojej mamy stara
-Moja moralność poszła na dziewczynki wtedy jak pierwszy raz wszedłem na tą strone
-Sumienie też
Ciesze sie że uważałem podczas czytania ze zrozumieniem na polskim ;]

dziwne, ale pierwszy raz zgadzam się z GLennem, heh
:O jestem wzruszony ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29041 dnia: Maja 26, 2008, 05:15:08 pm »
Czytanie ze zrozumieniem:
-Nigdzie nie ma napisane ze ktoś mówi do swojej mamy stara
-Moja moralność poszła na dziewczynki wtedy jak pierwszy raz wszedłem na tą strone
-Sumienie też
Ciesze sie że uważałem podczas czytania ze zrozumieniem na polskim ;]

dziwne, ale pierwszy raz zgadzam się z GLennem, heh
:O jestem wzruszony ;]

idźcie sie leczyć ;) obaj. na nogi. na głowę już za późno :P
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29042 dnia: Maja 26, 2008, 05:17:59 pm »
A tak pozatym to tylko dodam ze takie uzycie stwierdzenia jak twoj stary /stara  jak na wczesniej zamieszczonym przezemnie obrazku raczej wyklucza obraze/chęc obrazy

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29043 dnia: Maja 26, 2008, 05:20:36 pm »
A tak pozatym to tylko dodam ze takie uzycie stwierdzenia jak twoj stary /stara  jak na wczesniej zamieszczonym przezemnie obrazku raczej wyklucza obraze/chęc obrazy

Glenn, ja się nie dojebałem do Twojego obrazka, tylko do stwierdzenia "Dzień Twojej Starej". Sorka, ale jakby mi ktoś tak wyjechał z kumpli o mojej matce, to oberwałby po ryju zanim by się obejrzał. Jakby się spytał za co, to dostałby jeszcze raz...

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29044 dnia: Maja 26, 2008, 05:22:34 pm »
Glenn, ja się nie dojebałem do Twojego obrazka, tylko do stwierdzenia "Dzień Twojej Starej".
To tez nie miało na celu żadnej obrazy
Sorka, ale jakby mi ktoś tak wyjechał z kumpli o mojej matce, to oberwałby po ryju zanim by się obejrzał. Jakby się spytał za co, to dostałby jeszcze raz...
Tak jak każdy

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29045 dnia: Maja 26, 2008, 05:27:28 pm »
Glenn, ja się nie dojebałem do Twojego obrazka, tylko do stwierdzenia "Dzień Twojej Starej".
To tez nie miało na celu żadnej obrazy
ktos Ci sie wlamal na konto? ;) chyba widze, ze masz do tego odpowiedni podejście, heh, ale lepiej coś osądzać nie znając realiów w jakich zostało to wypowiedziane

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29046 dnia: Maja 26, 2008, 05:30:35 pm »
Tia, abrakadabra i mi się włamano ::)

Mniejsza, zostawmy temat... Musiol, nie wnikam w realia w jakich to zostało wypowiedziane, po prostu mam taką mentalność a nie inną i jak dla mnie nazywanie własnej matki w jakimkolwiek kontekście "starą" jest po prostu wysoce pejoratywne... Koniec, kropka.

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29047 dnia: Maja 26, 2008, 05:32:36 pm »
Nosz w morde i znowu prawie zjebałem przykrywke ;/
Musze bardziej sie postarac cholibka ;/
Naszczescie nikt nie uwierzy ze mądry i inteligentny student udaje dałna na forum o grach ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29048 dnia: Maja 26, 2008, 05:33:11 pm »
Tia, abrakadabra i mi się włamano ::)

Mniejsza, zostawmy temat... Musiol, nie wnikam w realia w jakich to zostało wypowiedziane, po prostu mam taką mentalność a nie inną i jak dla mnie nazywanie własnej matki w jakimkolwiek kontekście "starą" jest po prostu wysoce pejoratywne... Koniec, kropka.
to gratuluję dystansu, skoro traktujesz wszystko dosłownie, oglądając takie obrazki jak dął GLenn, to bierzesz, że są skierowane do Ciebie? Trochę dystansu, serio, bo sam nie pozwalam obrażać mojej matki.
PiS ;]

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29049 dnia: Maja 26, 2008, 05:36:09 pm »
Tia, abrakadabra i mi się włamano ::)

Mniejsza, zostawmy temat... Musiol, nie wnikam w realia w jakich to zostało wypowiedziane, po prostu mam taką mentalność a nie inną i jak dla mnie nazywanie własnej matki w jakimkolwiek kontekście "starą" jest po prostu wysoce pejoratywne... Koniec, kropka.
to gratuluję dystansu, skoro traktujesz wszystko dosłownie, oglądając takie obrazki jak dął GLenn, to bierzesz, że są skierowane do Ciebie? Trochę dystansu, serio, bo sam nie pozwalam obrażać mojej matki.
PiS ;]

Ktoś tu coś mówił o czytaniu ze zrozumieniem... Czytaj bodajże 2-3 posty wyżej, ten obrazek mnie nie tyka, burakiem jest frajer co zmontował ten podpis pod nim (bo oryginalny obrazek jest bez niego), chodziło mi natomiast o stwierdzenie "Dzień Twojej Starej"... Dżizas, jak ja nie lubię się powtarzać...

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29050 dnia: Maja 26, 2008, 05:41:50 pm »
Tia, abrakadabra i mi się włamano ::)

Mniejsza, zostawmy temat... Musiol, nie wnikam w realia w jakich to zostało wypowiedziane, po prostu mam taką mentalność a nie inną i jak dla mnie nazywanie własnej matki w jakimkolwiek kontekście "starą" jest po prostu wysoce pejoratywne... Koniec, kropka.
to gratuluję dystansu, skoro traktujesz wszystko dosłownie, oglądając takie obrazki jak dął GLenn, to bierzesz, że są skierowane do Ciebie? Trochę dystansu, serio, bo sam nie pozwalam obrażać mojej matki.
PiS ;]

Ktoś tu coś mówił o czytaniu ze zrozumieniem... Czytaj bodajże 2-3 posty wyżej, ten obrazek mnie nie tyka, burakiem jest frajer co zmontował ten podpis pod nim (bo oryginalny obrazek jest bez niego), chodziło mi natomiast o stwierdzenie "Dzień Twojej Starej"... Dżizas, jak ja nie lubię się powtarzać...
to był przykład, jeśli gdzieś był taki napis, też wstąpiłby w Ciebie "dziki szał i chęć zabicia" tego co to zrobił, bo robił to dla Ciebie, czy pomyślałbyś "idiota" ?

I nie ważne czy chodzi o obrazki czy o słowo mówione/pisane, dla mnie, jeśli ktoś ewidentnie nie mówi tego o mojej matce, to go mam gdzieś, bo jak ktoś mi mówi "Twoja stara" to nie traktuje to jako mówione do mojejm atki, bo dla mnie ona nie jest 'stara'. Tak jak mówiłem, to zależy od człowieka i dystansu do świata, co na SZ/w internecie/w świecie jest przydatne.


Dżyzas, jak ja nie lubię się produkować z powodu takich bzdur -_-
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2008, 05:42:55 pm wysłana przez Musiol »

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29051 dnia: Maja 26, 2008, 05:47:53 pm »
Cytuj
to był przykład, jeśli gdzieś był taki napis, też wstąpiłby w Ciebie "dziki szał i chęć zabicia" tego co to zrobił, bo robił to dla Ciebie, czy pomyślałbyś "idiota" ?
Generalnie to drugie. Świata nie naprawię w pojedynkę tak czy inaczej...

Cytuj
Dżyzas, jak ja nie lubię się produkować z powodu takich bzdur -_-
Boisz się na głos powiedzieć? Przecież ja nie gryzę :P
BTW: Ja też nie i niniejszym oznajmiam, nie dodaję więcej postów w tym temacie. CoT plz

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29052 dnia: Maja 26, 2008, 05:50:17 pm »
Cytuj
to był przykład, jeśli gdzieś był taki napis, też wstąpiłby w Ciebie "dziki szał i chęć zabicia" tego co to zrobił, bo robił to dla Ciebie, czy pomyślałbyś "idiota" ?
Generalnie to drugie. Świata nie naprawię w pojedynkę tak czy inaczej...

Cytuj
Dżyzas, jak ja nie lubię się produkować z powodu takich bzdur -_-
Boisz się na głos powiedzieć? Przecież ja nie gryzę :P
BTW: Ja też nie i niniejszym oznajmiam, nie dodaję więcej postów w tym temacie. CoT plz
1. Tak samo myślę
2. nie, nie boję, to tak jakby do siebie rzucone było ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29053 dnia: Maja 26, 2008, 06:38:33 pm »
Primo, o ile wiem, w gwarze ludowej "twoja stara" oznacza nie tyle "twoja matka" co "twoja żona". Nie mam żony ergo nie mogę być urażony, gdy ktoś się tak do mnie zwróci.

Secundo, nie wiem, jak się to powiedzonko kształtowało przez lata, ale kiedy one było popularne w moim towarzystwie (jakieś trzy lata temu), to była to raczej prześmiewcze w stosunku do dresiarzy, niż do czyjejś rodzicielki. Przyjmowaliśmy, że powiedzenie "twoja stara" w odniesieniu dosłownym jest dobre dla drechów, a my przyjęliśmy to jako żart sytuacyjny, starając się wymyślić jakieś maksymalnie głupie odzywki, w stylu "Twoja Stara cię robiła" albo "Twoja Stara to algebra liniowa". Jeszce dzisiaj mi się zdarza tego używać, ale nie w formie obraźliwej, tylko aby wyszło z tego coś zabawnego przez swoją niedorzeczność.

Tertio, nikt tu nie obraża swoich własnych kochanych mamuś. Co najwyżej Twoją (Starą), a jak wiadomo, obrażanie innych jest ok, a obrażanie nas jest nie ok.

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29054 dnia: Maja 26, 2008, 06:42:14 pm »
Tant jak zwykle logikę folwarku zwierzęcego stosuje :D Bo wszyscy są równi ale niektórzy równiejsi :P
Whatever, jak mówiłem, ja dropnąłem ten temat jakiś czas temu i nie mam zamiaru do niego wracać ;)

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29055 dnia: Maja 26, 2008, 07:04:35 pm »
A, jeszcze po czwarte, SquareZone, a przede wszystkim nasze forum, ma piękną historię związaną z wyzwiskami używanymi w stosunku do czyichś/swoich rodziców przed forumową gawiedź. Najbardziej prominentnymi przedstawicielami tej szkoły byli Dark M i Gipsi (Kazamaru [sic!]), którzy potrafili prowadzić takie rozmowy za pomocą takich właśnie wyzwisk, że ja się osobiście zwijałem ze śmiechu. Jak przeglądam stare posty, dajmy na to Ten, to dziś nawet nie mogę się od śmiechu powstrzymać. Równie barwną historię mają określenia typu "kadłubek" i "wodogłowie".

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29056 dnia: Maja 26, 2008, 07:32:17 pm »
Dobry przykład Tant... Kto to ten Issen cały, bo inteligencją to nie pogrzeszył za bardzo w owych postach? Dodatkowo dołącz do jego grupy "Keleris Squad" mówi samo za siebie, gdzie się tacy ludzie rodzą... BTW, jesteś na gg? Jest sprawa...

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29057 dnia: Maja 26, 2008, 07:45:05 pm »
Jestem na GG, bardzo często jestem, tylko siedzę na niewidocznym, żeby udawać, że mnie nie ma, i że mam jakieś życie prywatne... no ale kogo ja chcę oszukać...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29058 dnia: Maja 26, 2008, 10:42:19 pm »
A, jeszcze po czwarte, SquareZone, a przede wszystkim nasze forum, ma piękną historię związaną z wyzwiskami używanymi w stosunku do czyichś/swoich rodziców przed forumową gawiedź. Najbardziej prominentnymi przedstawicielami tej szkoły byli Dark M i Gipsi (Kazamaru [sic!]), którzy potrafili prowadzić takie rozmowy za pomocą takich właśnie wyzwisk, że ja się osobiście zwijałem ze śmiechu. Jak przeglądam stare posty, dajmy na to Ten, to dziś nawet nie mogę się od śmiechu powstrzymać. Równie barwną historię mają określenia typu "kadłubek" i "wodogłowie".
Masz jakis dostep do archiwum shoutboxa? Bo z tego co pamietam to ty albo Marv mowiliscie ze macie :] Chcialbym sobie zapisac moja zenujaca rozmowe pojazdowa z pewnego dnia z Bambim M gdy najezdzalismy na naszych starych ;]
Nie wiem jak wyglada ten dostep do archiwum ale jakbys mogl jakos wyszukac nasza wymiane zdan z przed kilku lat to byloby bardzo spoko ;] jesli to jest possible i niezbyt time-consuming;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29059 dnia: Maja 26, 2008, 11:40:58 pm »
Dostępu do archiwum nie mam, ale coś się na dysku zachowało. Byłem przezorny, że to zamelinowałem gdzieś...

http://www.tantalus.republika.pl/dark_m_22.htm

Czytać od dołu oczywiście, nie zadałem sobie trudu, żeby to poustawiać w dobrej kolejności...
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2008, 11:43:07 pm wysłana przez Tantalus »