Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164192 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24940 dnia: Lipca 22, 2007, 08:25:25 pm »

btw. pewnie tant na następną premierę ubierze się w jakiś lipny strój, weźmie miotłę i pójdzie dzień przed premierą nocować przed księgarnią, co z tego że nie będzie kolejki ale on będzie tam pierwszy ;]


na szczescie nie bedzie juz nastepnej premiery ;] chyba ze powstaną Dzieci Harrego Pottera xD
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24941 dnia: Lipca 22, 2007, 08:37:05 pm »
Cytuj
btw. pewnie tant na następną premierę ubierze się w jakiś lipny strój, weźmie miotłę i pójdzie dzień przed premierą nocować przed księgarnią, co z tego że nie będzie kolejki ale on będzie tam pierwszy ;]

Jużnie będzie następnej premiery, to jest ostatnia książka z tej serii heh.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24942 dnia: Lipca 22, 2007, 08:40:20 pm »
Gdybym ja bym autorem to dawno bym wszystkich pozabijał i zakończył powieść armageddonem. ;/
Ale obawiałbym się że ci wszyscy Frotterfile będą mnie męczyć o HP 1/2 itp. ;/

A właśnie ... Autorka wykluczyła powstanie innych książek ze świata Pottera ?
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24943 dnia: Lipca 22, 2007, 08:41:38 pm »
no to był żagowy weekend na wdzydzach. Było bardzo fajnie, tylko osatniego dnia zaczęło lać jak tylko wypłynęliśmy i wróciłam taka ,że można mnie tylko wyrżnąć [czyt.odsączyć ]. Wszystko byłoby ok gdyby nie dorwało mnie ze 100 komarów w krzakach i gdyby w tym czasie nie zjachali mi całej floty na ogame :/

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24944 dnia: Lipca 22, 2007, 08:45:41 pm »
A ja jestem fanboyem, jeżeli mam już 1/3 przeczytaną, a wczoraj była premiera?
nie, jesteś dałnem

Łączę się z tobą w bólu Sol. ;] Ciekawe czy latać na miotłach potrafią czy tylko mogą zrobić takie wwwwuuuuuuuuuummm ;]
nie wuuum, tylko wziuuuuum ;] i obowiązkowo okulary wielkości koła od rowera, błyskawica namalowana kredką świecową i fryzura a'la harry
w wersji 2 klasowego fanboja będzie to fryzura a'la depeche mode ;]
btw. pewnie tant na następną premierę ubierze się w jakiś lipny strój, weźmie miotłę i pójdzie dzień przed premierą nocować przed księgarnią, co z tego że nie będzie kolejki ale on będzie tam pierwszy ;]
No cóż...jak jego bawią te DERP'y czy jak im tam szło, że się przebierali za barbażyńców i magów to pewnie to będzie dla niego pestka ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24945 dnia: Lipca 22, 2007, 08:53:38 pm »
His to kiedy cię te 100 komarów dorwało w krzakach to chyba dostatecznie cię już wyrżnęły ... ptfuu odsączyły.

Cytuj
gdyby w tym czasie nie zjachali mi całej floty na ogame :/
hmm a myślałem, że jest jescze coś takiego jak urlop. ;] Spoko też miałem znajomych którym szkoda było brać urlopu na 2 dni i stracili flotę a potem już nie dotknęli gry ;] Dlatego najlepiej jest mieć bunkier a najlepiej dwa lub po prostu jakiś mega bunkier i księżyc ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24946 dnia: Lipca 22, 2007, 08:59:34 pm »
zabijałam co się dało,ale i tak mnie pożarły [tyle,że dawałam im mało czasu :P]

a w ogame nie można brać uropu jak się coś buduje :/ A musiałam wyjechać "TERAZ"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24947 dnia: Lipca 22, 2007, 09:54:29 pm »


a w ogame nie można brać uropu jak się coś buduje :/ A musiałam wyjechać "TERAZ"
oh noes! armagiedon panie

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24948 dnia: Lipca 22, 2007, 10:11:01 pm »


a w ogame nie można brać uropu jak się coś buduje :/ A musiałam wyjechać "TERAZ"
oh noes! armagiedon panie
how can you be so cruel???
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24949 dnia: Lipca 22, 2007, 10:17:25 pm »


a w ogame nie można brać uropu jak się coś buduje :/ A musiałam wyjechać "TERAZ"
oh noes! armagiedon panie
how can you be so cruel???
bom jest 'ivul!' und schwarz und grim

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24950 dnia: Lipca 22, 2007, 10:38:26 pm »
ja ci dam :ivula: to cie mamusia rodzona nie pozna. mówi się :aj em so fakin ivil:
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24951 dnia: Lipca 22, 2007, 10:42:22 pm »
ja ci dam :ivula: to cie mamusia rodzona nie pozna. mówi się :aj em so fakin ivil:
:} musisz się dużo nauczyć young padawan ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24952 dnia: Lipca 22, 2007, 10:54:39 pm »
young? a kto mnie ostatnio od dziadków wyzywał? ;f patrzcie taki młody a już podskakuje xD nie zapominaj, że moc jest dziś po mojej stronie  :dziabeł:
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24953 dnia: Lipca 22, 2007, 11:00:32 pm »
young? a kto mnie ostatnio od dziadków wyzywał? ;f patrzcie taki młody a już podskakuje xD nie zapominaj, że moc jest dziś po mojej stronie  :dziabeł:
nie wymieniaj ksywy Dziabła na daremno ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24954 dnia: Lipca 22, 2007, 11:01:36 pm »
Cytuj
No cóż...jak jego bawią te DERP'y czy jak im tam szło, że się przebierali za barbażyńców i magów to pewnie to będzie dla niego pestka ;]
LARP-y chyba, jesli mamy na mysli to samo. Mam kuzynow, ktorzy corocznie uczestnicza w Orkonie i jesli wierzyc ich slowom - zabawa jest przednia.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24955 dnia: Lipca 22, 2007, 11:11:38 pm »
Cytuj
LARP-y chyba, jesli mamy na mysli to samo. Mam kuzynow, ktorzy corocznie uczestnicza w Orkonie i jesli wierzyc ich slowom - zabawa jest przednia.

No, ja też słyszałem, że LARP'y są git. Wszystko oczywiście od organizacji zależy.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24956 dnia: Lipca 22, 2007, 11:16:05 pm »
Łączę się z tobą w bólu Sol. ;] Ciekawe czy latać na miotłach potrafią czy tylko mogą zrobić takie wwwwuuuuuuuuuummm ;]
Wogole nie wiem o co wam chodzi... to popatrzcie na tych mega jurow ktorzy chodza na konwenty jrpgie poprzebierani za cloudy i inne macieje probojac zrobic sobie "cool" fryzure a wygladaja jak zjeby (widzieliscie fotki griszniaka przebranego za Zidane'a na konwencie jakims ;/ ahahhaha porazka na skae calego internetu... a taki "kool" byl wczesniej ;/) , popatrzcie na tych mltum cosplayow maniakow na konwentach anime poprzebieranych ubogo za postacie z bajek... nie ma zadnej roznicy. Z Yuzurihy tez sie smialiscie jak przebrala sie za Tife na konwencie anime i dala zdjecia?
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2007, 11:19:30 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24957 dnia: Lipca 22, 2007, 11:17:08 pm »
ju bi stupit ,not ivil. Ivil ar madafakas thet smaszt mai as end mai armi :(

A na LARPie nigdy nie byłam ,ale zawsze śmiesza mnie filmi,i z interwencji policji itp [typu: strzeliłem do niege z łuku, żeby zdobyć ekspa",albo "nigdy mnie nie złapieci! Mam buty ucieczki " :>]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24958 dnia: Lipca 22, 2007, 11:20:43 pm »
Cytuj
(widzieliscie fotki griszniaka przebranego za Zidane'a na konwencie jakims ;/ ahahhaha porazka na skae calego internetu... a taki "kool" byl wczesniej ;/)
widziałem ;]  :-X tyle słowem komenta ;p

Cytuj
Z Yuzurihy tez sie smialiscie jak przebrala sie za Tife na konwencie anime czy co to bylo i dala zdjecia?
nay, tych fot nie widziałem ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24959 dnia: Lipca 22, 2007, 11:23:53 pm »
gdzie te fotki grisznaka? O_O