Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160332 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22240 dnia: Lutego 21, 2007, 10:36:59 pm »
Cytuj
- Poszedł mi jeden zawias w DSie

Niezła ch*jnia.... a podobno to te zawiasy z klasycznego są jakieś takie niebardzo...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22241 dnia: Lutego 21, 2007, 10:41:02 pm »
Damn. DS jest zajebisty jednak ;] a ja sie PSP jaralem kiedys ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22242 dnia: Lutego 21, 2007, 11:26:46 pm »
Tacz dis ! Pisze tego posta z Wii :]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22243 dnia: Lutego 21, 2007, 11:27:50 pm »
Tacz dis ! Pisze tego posta z Wii :]
Ty mnie nie wkurwiaj ;] bo mi net w DSie dalej nie kce banglać ;/ "kurczaczek" ;/

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22244 dnia: Lutego 21, 2007, 11:41:37 pm »
To ja też podsumuję:
Zgarnęłam Luxon 1,5k dla czarki bez niczyjej pomocy =]
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2007, 11:42:09 pm wysłana przez Goha »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22245 dnia: Lutego 22, 2007, 12:05:13 am »
Factions...? eh, a mnie jakos nadal za mocno nie ciagnie do GW... mam grę, mam konto, mogę w ią grac w akademiku... i jakos mnie nie ciągnie ;/ moze dlatego, ze na początku kasa idzie jakby chciała a nie mogła ;/
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22246 dnia: Lutego 22, 2007, 12:43:48 am »
Dobra, uporałem się z update'm, teraz mogę się wykąpać... jeszcze se wieczorem Naruto siakiegoś puszczę i będzie git...

BTW.



Ocena pod dwoma ostatnimi rozdziałami Isoga na głównej... Jak dorwę tego, kto to zrobił, to wyrwę mu kręgosłup i wsadzę mu w dupę... ja tu się męczę, a jakiś burak mi 1 wystawia.. no chamstwo w najczystszej postaci....
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2007, 12:45:37 am wysłana przez Tantalus »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22247 dnia: Lutego 22, 2007, 01:02:00 am »
To nie ja!!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22248 dnia: Lutego 22, 2007, 01:06:22 am »
Factions...? eh, a mnie jakos nadal za mocno nie ciagnie do GW... mam grę, mam konto, mogę w ią grac w akademiku... i jakos mnie nie ciągnie ;/ moze dlatego, ze na początku kasa idzie jakby chciała a nie mogła ;/
Ale na początku kasa nie jest ci właściwie na nic potrzebna... A granie solo też pociągające nie jest, tu trzeba jakąś przyjazną paczkę znaleźć. Ja mam problem, bo z racji kampanii mam więcej pkt. Luxonów, a chcę do Kurzickiej gildii iść, pójdę i co, żaden trader nie będzie chciał ze mną gadać :/
Poza tym, pojutrze dokupuję Prophecies, Factions bez podstawki jest właściwie niegrywalny.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22249 dnia: Lutego 22, 2007, 01:13:26 am »
Cytuj
Stacja ABC potwierdziła, że w zeszłym tygodniu zmarły dwie osoby pracujące na planie "Zagubionych". Przyczyną ich śmierci był nagły atak serca. Ich nazwiska nie zostały ujawnione. Wiadomo jedynie, że pierwsza z osób zmarła na planie, druga natomiast w samochodzie, w drodze powrotnej do domu z planu. 'We are saddened by this tragic loss of life and our thoughts are with their families' - powiedziała przedstawicielka ABC.
Dziwny zbieg okoliczności... czy Kira?!!1 ;] tadadadadałn

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22250 dnia: Lutego 22, 2007, 07:09:53 am »
Jest! Pierwsza plansza w EBA zaliczona! ;[ Ta gra jest zajebista ;] We don't have any diapers!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22251 dnia: Lutego 22, 2007, 10:29:32 am »
Cytuj
Jest! Pierwsza plansza w EBA zaliczona! ;[

Chcesz mi powiedzieć, że nie zaliczyłeś jej za pierwszym razem?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22252 dnia: Lutego 22, 2007, 11:34:50 am »
Cytuj
Jest! Pierwsza plansza w EBA zaliczona! ;[

Chcesz mi powiedzieć, że nie zaliczyłeś jej za pierwszym razem?
niebyłbyś taki mądry jakbyś musiał grac językiem ;]
a EBA aż tak fajne jakto sie wszyscy podniecają nie jest imo... Większość piosenek<chyba oprócz Queen, Bowiego i Jamiroquaia> to jest taka padaka że trzeba się pilnować żeby nie wypuścić DSa z rąk w agonii ;/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22253 dnia: Lutego 22, 2007, 11:49:31 am »
To ja też podsumuję:
Zgarnęłam Luxon 1,5k dla czarki bez niczyjej pomocy =]

łał! Zajebista dupka... szkoda ze nóg nie ma :(


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22254 dnia: Lutego 22, 2007, 07:39:46 pm »
ahhh jak tylko przeczytałem tematy tidusa odrazu mi sie humor poprawił ehh stare dobre czasy ...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22255 dnia: Lutego 22, 2007, 08:08:36 pm »
Ech...bezczelność ludzi naprawdę nie zna granic. Od jakiegoś czasu mam na osiedlu nowego listonosza (jakiś młody Dresław). Twierdzi, że jest zajebiście skrupulatny itp. Szkoda, że co chwilę wszyscy na osiedlu dostają listy, które nie są adresowane do nich. Moja mama miała dostać list polecony 2 lutego, a powiadomienie dostała 16 lutego, kiedy już wysłano zwrot. Mama poszła na pocztę żeby wyjaśnić sytuację (wstawiło się za nią 10 innych klientów, którzy zostali poszkodowani w podobny sposób). Wczoraj spotkała tego listonosza i go lekko opieprzyła. Co on zrobił ? Zdewastował nam skrzynkę pocztową (całe dno powyginał). Co zrobił dzisiaj ? Zaniósł pocztówkę od mojej siostry i do mojej sąsiadki do szkoły (w której pracuje). Wczoraj jeszcze dostaliśmy list, który był adresowany do kogoś innego (na całkiem innej ulicy). Nie wiemy za bardzo co zrobić (tacie wolimy wogóle o tym nie mówić, bo zrobi armageddon). Nie wiemy co to za typ i nie chcemy zastać siekiery w drzwiach później. No, ale cóż...ludzkość naprawdę mnie zadziwia...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22256 dnia: Lutego 22, 2007, 08:34:36 pm »
Nie wiemy za bardzo co zrobić (tacie wolimy wogóle o tym nie mówić, bo zrobi armageddon). Nie wiemy co to za typ i nie chcemy zastać siekiery w drzwiach później. No, ale cóż...ludzkość naprawdę mnie zadziwia...
masz kumpli? pewno masz....pogadaj z nimi i mu "łopatologicznie wyperswaduj" co myślisz o jego pracy....a potem powiedz tacie,....


(możesz iść na pocztę i złożyć skargę na niego, ale to by musiało iść więcej osób, ew. jakaś lista z podpisami).

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22257 dnia: Lutego 22, 2007, 09:02:16 pm »
Cytuj
Ech...bezczelność ludzi naprawdę nie zna granic. Od jakiegoś czasu mam na osiedlu nowego listonosza (jakiś młody Dresław). Twierdzi, że jest zajebiście skrupulatny itp. Szkoda, że co chwilę wszyscy na osiedlu dostają listy, które nie są adresowane do nich. Moja mama miała dostać list polecony 2 lutego, a powiadomienie dostała 16 lutego, kiedy już wysłano zwrot. Mama poszła na pocztę żeby wyjaśnić sytuację (wstawiło się za nią 10 innych klientów, którzy zostali poszkodowani w podobny sposób). Wczoraj spotkała tego listonosza i go lekko opieprzyła. Co on zrobił ? Zdewastował nam skrzynkę pocztową (całe dno powyginał). Co zrobił dzisiaj ? Zaniósł pocztówkę od mojej siostry i do mojej sąsiadki do szkoły (w której pracuje). Wczoraj jeszcze dostaliśmy list, który był adresowany do kogoś innego (na całkiem innej ulicy). Nie wiemy za bardzo co zrobić (tacie wolimy wogóle o tym nie mówić, bo zrobi armageddon). Nie wiemy co to za typ i nie chcemy zastać siekiery w drzwiach później. No, ale cóż...ludzkość naprawdę mnie zadziwia...

Jak znowu przyjdzie, to krzyknij "OUENDAN!!". Powinno wpaść 3 typów w garniakach i problem się rozwiąże...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22258 dnia: Lutego 22, 2007, 10:18:29 pm »
W sumie z nudów szwędam się po forach i o dziwo...jesteśmy sławni :P

http://forum.osloskop.net/index.php?showtopic=92558&st=0&#entry660924

Cytuj
user posted image Opis PL:

Jedna z najlepszych gier RPG wszechczasów w końcu w naszym rodzimym języku!!!

Lifestream - strumień życia, uosabiający wędrówke materii i energii na planecie. Każda istota zaczyna z niego swoją drogę, aby w końcu do niego wrócić, dopełniając krąg życia. Nie minęło wiele czasu, od kiedy ludzkość nauczyła się korzystać z jego mocy, nie zdając sobie sprawy z tego, że zaburzają harmonię w tym czułym układzie, wyczerpują jego wielką moc, narażając życie wszystkich. Cloud Strife, najemnik wynajęty przez partyzancką organizację AVALANCHE, postanawia przeciwstawić się wyzyskiwaniu planety, występując przeciw wszechmocnej korporacji ShinRa. Z czasem, zagłębia się on w swoją przeszłość, będącą zlepkiem niewyjaśnionych zdarzeń i faktów. Wraz ze wspierającymi go przyjaciółmi wyruszy w podróż, aby uratować świat i odkryć prawdę o samym sobie.

Source: http://squarezone.pl
:] to taka z kolejnych małych ciekawostek ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22259 dnia: Lutego 22, 2007, 10:33:31 pm »
Cytuj
W sumie z nudów szwędam się po forach i o dziwo...jesteśmy sławni

Ta.. a czyj to wstęp? No czyj? Moja sława mnie wyprzedza widać, aż się dziwię, że mnie nikt na ulicy o autograf nie prosi...