Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161418 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22000 dnia: Lutego 11, 2007, 05:05:33 pm »
...ale teraz jak juz calkowicie raczej SZ mnie jebie i tez sie juz tylko relaksuje przy konsoli tudziez dziewczynie... to widze ze ty tez w taki stan wpadles ;]
A jak ! ;]
(heh coś mi się przypomniało: "Nie ujrzy światła kto nie wszedł w ciemność" tylko nie pamiętam skąd to było ale wygląda na jakieś buddyjskie powiedzenie)
Z tym ze zamiast dziewczyny masz... prace ;]
No to mnie dopiero pocieszyłeś. ;/

Btw. Kurde burzliwe czasy nastały dla polskiego internetu. Limity transferu znikają z powierzchni ziemi, przez co wydaje mi się że narobi się trochę przeciążeń i światłowody biegnące po Polsce nie wyrobią i internet pewnie zwolni tu i ówdzie, niezależnie od tego czy masz dekoder polsatu z funkcją internetu czy whuj dobry net. ;/
Yah bójcie sie zdałem egzaminy na prawko jazdy !  :D :D :D :D
Mam nadzieję, że nie grałeś kiedyś przypadkiem w Carmageddona i nie byłeś jakimś maniakiem tej gry.  ???
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22001 dnia: Lutego 11, 2007, 06:12:13 pm »
Cały świat ode mnie zgapia =_=... przed chwilą, jak odpowiadałem w Zatruj życzenie, DB wyprzedził mnie postem, w którym napisał dokładnie to samo co ja... W_w ma opis "billy talent - fallen leaves - "fpyte piosenka" ;]", a ja 20 minut temu ściągnąłem tą piosenkę i też uważam, że jest fpyte (ale pewnie mi się znudzi szybko). Hmm... jeżeli ludzie mnie naśladują, to znaczy, że jestem bliżej panowania nad światem, niż mi się wydawało....

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22002 dnia: Lutego 11, 2007, 07:20:08 pm »
tego Billy Talenta macie z mojego opisu, czy tak Wam sie jakos przypaletal? ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22003 dnia: Lutego 11, 2007, 07:39:37 pm »
Mi się przypałętał, bo go usłyszałem w 4fun'ie... zacząłem nucić pod nosem i zassałem z eMule'a.... głównie ze względu na takie akcje w ogóle telewizor włączam na 4fun... już pare fajnych kawałków tak znalazłem.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22004 dnia: Lutego 11, 2007, 08:29:25 pm »
będę chora :\

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22005 dnia: Lutego 11, 2007, 08:33:46 pm »
Przeziębiłaś się ? Nie martw się wyzdrowiejesz zanim zachorujesz. ;] W końcu twarda z ciebie dziewczyna raczej. ;]
To ja myślałem że tylko u mnie taki mróz jest heh. Rano jak jechałem do pracy było cieplej niż kiedy wracałem po południu.

Edit:
Btw. o cholera moja liczba postów już jest pokaźna i osiągnęła magiczną liczbę heh. A dopiero co pamiętam jakbym tu przyszedł, tylko szkoda, że Gipsona już tyle nie ma, a i ostatnio przez te flejmy z Agrias i tymi co lubią ssać pałkę ;O też i ten klimat ulatuje. ;]
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2007, 08:37:30 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22006 dnia: Lutego 11, 2007, 08:43:48 pm »
Pieprzysz "Dżi łanie", klimat który ja pamiętam dawno się ulotnił. Jak Sol mówi, większość się "lukruje" pokazując czasem nie do końca fałszywą sielankę. Te flame'y jak je nazywasz są miłą odskocznią (bynajmniej dla mnie), bo ile można siedzieć i refresh'ując stronę główną? A to, że sie powrzuca leciuteńko na siebie to dla mnie nic złego, szkoda, że qiaxa nie ma, pamiętam jedną solidną raczej awanturę. Ale to dawne czasy. No i tak poza tym, gdy jest flame to jest chociaż co czytać ;]

Pozdro dla flame'ujacych (Serge, agriaspincode)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22007 dnia: Lutego 11, 2007, 08:55:15 pm »
A przeczuwałem, że jednak lubisz Agrias ;p
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22008 dnia: Lutego 11, 2007, 09:02:57 pm »
Jak cholera ;] wręcz ją kocham, a dokładnie to kocham ją wkurwiać, bo ona to robi niesamowicie skutecznie...ah ta młodzież.

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22009 dnia: Lutego 11, 2007, 09:06:55 pm »
Mi nie tyle brakuje tu flejmów co dyskusji na jakiś ciekawy temat. Nudzą mnie już trochę teksty : "ty masz dałna", "a nie bo ty masz większego" a wolę czytać gdy dyskutuje się o czymś konkretnym. Dlatego brakuje mi trochę Szefa, który jak nikt potrafi prowadzić gadki na forum. Mógłby zajrzeć kurde.

Cytuj
Jak cholera ;] wręcz ją kocham, a dokładnie to kocham ją wkurwiać, bo ona to robi niesamowicie skutecznie...ah ta młodzież.
A ona pewnie lubi wnerwiać ciebie, dobrana z was para :F

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22010 dnia: Lutego 11, 2007, 09:07:26 pm »
Jak cholera ;] wręcz ją kocham, a dokładnie to kocham ją wkurwiać, bo ona to robi niesamowicie skutecznie...ah ta młodzież.
powiedział to sędziwy juz dziś dziadek Musioł, który niejednego wnuczka już poczęstował swoim ulubionym cukierkiem >_>
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22011 dnia: Lutego 11, 2007, 09:09:37 pm »
Pradziadku Smogu, wracaj do bujanego fotela i "szkryfaj" dalej te swoje herezje o tytule Ekhmmmm.... Bo wnuczęta chcą czytać ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22012 dnia: Lutego 11, 2007, 09:11:31 pm »
Cytuj
Pozdro dla flame'ujacych (Serge, agriaspincode)
napisal naczelny fanboy PS3, do naczelnego fanboya X0 ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22013 dnia: Lutego 11, 2007, 09:13:38 pm »
Cytuj
Pozdro dla flame'ujacych (Serge, agriaspincode)
napisal naczelny fanboy PS3, do naczelnego fanboya X0 ;]
i razem poszli pograć w domino ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22014 dnia: Lutego 11, 2007, 09:15:46 pm »
Pradziadku Smogu, wracaj do bujanego fotela i "szkryfaj" dalej te swoje herezje o tytule Ekhmmmm.... Bo wnuczęta chcą czytać ;]
Masz dałna i sie lecz
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22015 dnia: Lutego 11, 2007, 09:17:51 pm »
Pradziadku Smogu, wracaj do bujanego fotela i "szkryfaj" dalej te swoje herezje o tytule Ekhmmmm.... Bo wnuczęta chcą czytać ;]
Masz dałna i sie lecz

how dare YOU?! :(

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22016 dnia: Lutego 11, 2007, 09:22:17 pm »
Pradziadku Smogu, wracaj do bujanego fotela i "szkryfaj" dalej te swoje herezje o tytule Ekhmmmm.... Bo wnuczęta chcą czytać ;]
Masz dałna i sie lecz

how dare YOU?! :(
hm... because. or should I say "BIKOZ" jestem fajny jak Gipsi na kapie
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22017 dnia: Lutego 11, 2007, 09:24:43 pm »
Pradziadku Smogu, wracaj do bujanego fotela i "szkryfaj" dalej te swoje herezje o tytule Ekhmmmm.... Bo wnuczęta chcą czytać ;]
Masz dałna i sie lecz

how dare YOU?! :(
hm... because. or should I say "BIKOZ" jestem fajny jak Gipsi na kapie
ale nie masz kapy, o! i umyj stopy :F

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22018 dnia: Lutego 11, 2007, 09:27:39 pm »
ABDŻEKSZYN! Smogu nie ma nóg = Smogu nie ma stóp = Smogu nie moze ich umyc ;/

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22019 dnia: Lutego 11, 2007, 09:31:49 pm »
A gdzie on napisal, zeby Smogu umyl swoje stopy?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"