Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163445 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21440 dnia: Stycznia 21, 2007, 12:47:10 pm »
Cytuj
Wizard to ciebie nie bylo? ;/ Serio nie zauwazylem ;]
Dammit... Wiedzialem, ze o czyms zapomnialem w poprzednim poscie...

Cytuj
Kolejna wypowiedz Gohy ktorej ofkoz ni hu hu nie rozumiem...
To istnieja jakies wypowiedzi Gohy, ktore sa zrozumiale dla kogokolwiek oprocz niej? ;]

Cytuj
Ej to wy sobie z rodzina spedzacie wspolnie czas na ogladaniu telewizji? Wszyscy razem w jednym pokoju przez pare godzin ogladacie? Ale fajnie ;] W chuj kochajaca sie rodzina ;]
Tak czesto w tygodniu sobie robicie? I ile to godzin trwa? ;]
Ogolnie to chodzi o to, ze w kazda sobote jest pizza + kilka piw (czasami jakas wodka czy inne drinki, jak wieksza okazja) dla wszystkich, a po takim secie nikt nie ma sily sie ruszyc, wiec siedzimy i ogladamy ;] A trwa to roznie, wczoraj jeszcze np. byl jakistam dramat to siedzielismy w sumie od 20:00 do 00:30 ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21441 dnia: Stycznia 21, 2007, 02:49:19 pm »
Cytuj
Cytuj
fajne ale... to już było...
Kolejna wypowiedz Gohy ktorej ofkoz ni hu hu nie rozumiem... no ale to juz bylo...
Gipsi, gdybyś grał w MMO, to byś takich przypadków miał na co dzień z dziesięć.

Cytuj
Cytuj
Kolejna wypowiedz Gohy ktorej ofkoz ni hu hu nie rozumiem...
To istnieja jakies wypowiedzi Gohy, ktore sa zrozumiale dla kogokolwiek oprocz niej? ;]
To może zamknę komiks i przestanę się wypowiadać, bo nikt oprócz mnie tego nie rozumie...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2007, 02:53:09 pm wysłana przez Goha »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21442 dnia: Stycznia 21, 2007, 03:21:03 pm »


Według katalogu publicznego, Bot SZ ma na imię Roman i jeszcze 66-cio letnim mieszkańcem Gdyni.... intrygujące

W sumie i tak już nam za bardzo potrzebny nie było.. gipsi i musiolik sami newsy dodają, ja i ash też, więc w sumie numer tylko zajmowaliśmy...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21443 dnia: Stycznia 22, 2007, 11:01:01 pm »
Cytuj
Martyna 22:26:24
nie chce cie martwic ale jestes juz sławny w warszawie...
Ja 22:26:36
a osochodzijakby?
Martyna 22:28:20
nom wysłamał twoje opowiadanie do kuzynki no i juz jakos poszło..

eeee..... czy to znaczy, że jestem fajny?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21444 dnia: Stycznia 23, 2007, 12:32:57 am »
Nay W_w, Warszawe to my opanowaliśmy już dawno... w piątek w Teatrze Narodowym wystawiać mają smogową Moher Sage...

Dobra, odbija mi od pisania* eseju z ekofilozofii... a teraz muszę się na egzamin uczyć, pomimo tego, że gardło mam, jakbym przez miesiąc wpieprzał papier ścierny...




* pisanie - czynność często podejmowana przez studentów. Polega na google'owaniu tematu pracy, po czym wklejaniu potrzebnych fragmentów do worda i przedstawianie profesorowi jako swoje własne. Czasownik. Patrz też: plagiatowanie, ctrl-c, ctrl-v, bezwstydne zżynanie z internetu, sesja egzaminacyjna (słownik PWN).

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21445 dnia: Stycznia 23, 2007, 12:40:23 am »
Życie studenta jest z tego co mówi tant raczej niefajne...... tak się właśnie zastanawiam, czy po skończeniu liceum nie zostać po prostu śmieciarzem czy grabarzem (bo śmieci i trupów nigdy nie zabraknie) .... hmm..... bo w gruncie rzeczy żeby zostać znanym pisarzem i idolem rzeszy nastolatek nie trzeba mieć wyższego wykształcenia
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21446 dnia: Stycznia 23, 2007, 12:47:23 am »
Cytuj
bo w gruncie rzeczy żeby zostać znanym pisarzem i idolem rzeszy nastolatek nie trzeba mieć wyższego wykształcenia

Rzekłbym, że wyższe wykształcenie by ci tylko przeszkadzało w świetlanej karierze... żeby być idolem rzeszy nastolatek, to po pierwsze, musiałbyś pochodzić z patologicznej rodziny, bo inaczej nie wyrośniesz na prawdziwego, zbuntowanego, złego na świat mężczyznę. Po drugie, musiałbyś mieć na głowie coś fikuśnego, czego jeszcze nikt inny nie miał (a to się staje coraz trudniejsze) i musiałbyś mieć kolczyki w miejscach, których nazw jest ciężko wymówić. Potem musiałbyś założyć kapele rockową i być jej wokalistą, a jeżeli ci bozia poskąpiła głosu, to by cię w studiu przepuścili przez syntezator i byłbyś stachórsky jak w morde strzelił. No, to w skrócie tyle... no oczywiście jeszcze mógłbyś być mną, czyli idolem z natury, ale taki dar trafia się rzadko (no i Czarnobyl nie walnął cię tak mocno jak mnie, bo jesteś ciut młodszy mimo wszystko).

BTW. Kur.. jak my głupio wyglądamy obok siebie... idę ava zmienić, wale ten system...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21447 dnia: Stycznia 23, 2007, 01:03:05 am »
hmmm.... w gruncie rzeczy pochodzę z patologicznej rodziny, włosy będę miał w przyszłości bardzo fikuśne, przepuszczone przez pryzmat japońskich kreskówek. poza tym mój światopogląd opiera się na ideologii "jebie mnie to", a taka ideologia zastępuje kolczyki i kapelę rockową, popularną na łamach takich perełek dziennkarskich jak bravo girl.
Cytuj
Kur.. jak my głupio wyglądamy obok siebie... idę ava zmienić, wale ten system...
Zuch chłopak..... ale tak to jest jeśli się wybiera avy na zasadzie  "pierwszy lepszy na głównej stronie deviantartu" ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21448 dnia: Stycznia 23, 2007, 01:07:21 am »
Cytuj
Zuch chłopak..... ale tak to jest jeśli się wybiera avy na zasadzie  "pierwszy lepszy na głównej stronie deviantartu" ;]

Ale ja ci chociaż ramke zrobiłem heh....

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21449 dnia: Stycznia 23, 2007, 01:11:50 am »
Cytuj
Ale ja ci chociaż ramke zrobiłem heh....

ale za to ja popisałem się zmysłem artystyczym i zrobiłem ci lepsze ujęcie
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21450 dnia: Stycznia 23, 2007, 09:51:04 am »
sam obrazek był bardzo ładny.ale w takich wypadkach chyba reav powinien ostrzegac tych, którzy zrobili takie same i albo jeden dobrowolnie znjadzie coś innego,albo,żeby było sprawiedliwie ,obaj zmieniają.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21451 dnia: Stycznia 23, 2007, 10:04:39 am »
Z tym, że ja wysłałem obrazek jakoś na 4 godziny przed końcem ustalonego czasu, a W_w chyba na godzinę przed... ale fakt faktem, nie powinny się powtarzać...

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21452 dnia: Stycznia 23, 2007, 06:24:18 pm »
łozeszty w morde jeża ale dzisiaj ruch... ledwo posta wcisnac pomiedzy inne mozna ;'f

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21453 dnia: Stycznia 23, 2007, 06:25:20 pm »
hahahahah PRZEGRAŁES!!!!

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21454 dnia: Stycznia 23, 2007, 07:46:40 pm »
łozeszty w morde jeża ale dzisiaj ruch... ledwo posta wcisnac pomiedzy inne mozna ;'f
Ja nie mam o czym pisać już od dłuższego czasu, no ale żeby był większy ruch i żeby zaznaczyć swoją obecność, wrzucam tego posta...
Btw, Glenn o co chodziło z tym PRZEGRAŁES!!!!!? ;] I czemu chcesz być modem?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2007, 08:10:32 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21455 dnia: Stycznia 23, 2007, 08:24:48 pm »
Heh, koniec świata (albo koniec SZ ;p) chyba bedzie jesli on zostanie modem (z tym on nie jestem pewna). Tak samo jakbym ja zostala modem. Niechcialoby mi sie ty wchodzic i pisac jakies bzdury. Pozatym Modzi (?) sa zli :D Nie no zartuje.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21456 dnia: Stycznia 23, 2007, 08:31:06 pm »
Cytuj
Heh, koniec świata (albo koniec SZ ;p) chyba bedzie jesli on zostanie modem (z tym on nie jestem pewna).

On był modem działu MMORPG...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21457 dnia: Stycznia 23, 2007, 08:33:51 pm »
Cytuj
Tak samo jakbym ja zostala modem. Niechcialoby mi sie ty wchodzic i pisac jakies bzdury. Pozatym Modzi (?) sa zli  Nie no zartuje.
Ano z tym masz racje. Wstąp do redakcji, redaktorzy są milsi xD

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21458 dnia: Stycznia 23, 2007, 08:38:22 pm »
to myśmy sie nie bawili w to kto dłuzej wytrzyma bez pisania posta ?
btw agrias
dziecko ty jeszcze duzo nie wiesz
btw radziu
ja nie kce być modem ale jakiegos mało ambitnego ava szukałem ;]

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21459 dnia: Stycznia 23, 2007, 10:45:48 pm »
i tak go nie widać :F