Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161334 razy)

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19840 dnia: Grudnia 16, 2006, 12:55:02 am »
dane osobowe nad opisem

a sergej zostanie z takim nickiem ;f

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19841 dnia: Grudnia 16, 2006, 12:57:17 am »
No już widze, po prostu na początku nie było chyba ;]
Będzie zrobione nienabijanie postów w offtopicu? Czy nieda rady?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19842 dnia: Grudnia 16, 2006, 12:58:35 am »
errr juz jest i to wszedzie bo niekce mi sie edotowac kazdego dzialu z osobna :P

... damn nie ma zadnego z moich emotow

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19843 dnia: Grudnia 16, 2006, 01:00:04 am »
wyłączona przy okazji została opcja edycji numerów gg, avów i sygnatur :P - przynajmniej mówie o sobie :P
Kame Hame Ha

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19844 dnia: Grudnia 16, 2006, 01:02:20 am »
wyłączona przy okazji została opcja edycji numerów gg, avów i sygnatur :P - przynajmniej mówie o sobie :P

hmm...lemme check...nah, najwyżej jeno zwykłym śmiertelnikom ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19845 dnia: Grudnia 16, 2006, 01:06:03 am »
no mowie przeca - tak u mnie wygląda teraz edycja profilu ;/
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19846 dnia: Grudnia 16, 2006, 01:07:52 am »
ta eee machnolem sie i nie to odznaczylem ;f

smogu ty masz cos wspolnego z universytetem mikolaja kopernika? =P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19847 dnia: Grudnia 16, 2006, 01:22:31 am »
ta eee machnolem sie i nie to odznaczylem ;f

smogu ty masz cos wspolnego z universytetem mikolaja kopernika? =P

jeszcze nic oprócz tego, ze czesc moich wykładowców jest z UMK, planuje tam zdawac na magisterkę i mam tam kilku znajomych, co juz skonczyli PWSZ we Włocku :F
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19848 dnia: Grudnia 16, 2006, 01:24:38 am »
ale chyba neta od nich pobierasz ;f cholera strach sie bac... doszedlem po ip do swojego adresu <.< ja sie zaczynam wogole bac serfowac po necie

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19849 dnia: Grudnia 16, 2006, 02:27:55 am »
ale chyba neta od nich pobierasz ;f cholera strach sie bac... doszedlem po ip do swojego adresu <.< ja sie zaczynam wogole bac serfowac po necie

od nich. chyba w Toruniu jest ten mój naczelny admin czy jakos tak :F
Kame Hame Ha

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19850 dnia: Grudnia 16, 2006, 12:07:10 pm »
Cytuj
a sergej zostanie z takim nickiem ;f
bo ja jestem zajebisty ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19851 dnia: Grudnia 16, 2006, 12:12:22 pm »
Heh coraz mniej chce mi się tu siedzieć przed kompem.  :-\  Ale jeszcze mam pytanko. Co to jest, grube, długie i czarne ?  ;)
Pytanie za sto punktów.  ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2006, 12:16:34 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19852 dnia: Grudnia 16, 2006, 01:50:39 pm »
Cytuj
Co to jest, grube, długie i czarne ?  Mrugnięcie
PlayStation 3

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19853 dnia: Grudnia 16, 2006, 01:53:34 pm »
Próba


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19854 dnia: Grudnia 16, 2006, 02:37:06 pm »
joł zell wyczysc ciastka se ;f
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19855 dnia: Grudnia 16, 2006, 02:40:24 pm »
nie probujcie go zrozumiec ;f zamiast tego spojszcie na ip ;f

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19856 dnia: Grudnia 16, 2006, 02:42:14 pm »
łał niezły hakier z ciebie jezd!


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19857 dnia: Grudnia 16, 2006, 02:42:32 pm »
Chartkor... A taka mialem fachowa nowa nazwe uzytkownika ;/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19858 dnia: Grudnia 16, 2006, 03:44:20 pm »
No, ustawiłem sobie szybką odpowiedź i ogólnie zoptymalizowałem profil. Sygnatura, po dwukrotnym męczeniu Mravego, żeby mi zwiększył limit, w końcu się zmieściła, a antyflood z 300s Marv zmienił na 30s, tak jak było kiedyś i chyba zawsze (Znaczy, mam nadzieje, że to naprawił, bo nawet nie miałem okazji sprawdzić). Mravy ma dałna, że ustawił antyflood na 5 minut... Narazie jeszcze jest dziwnie, ale pewnie niedługo będę się czuł jak w domu.

And now for something completely different: Final Fantasy XII jest fpytny. Dobra, to dungeon crawler, ale za to jak ładnie zrobiony i jaki ma fajny gameplay. Jak nigdy specjalnie nie kochałem nabijania levela, tak tutaj mi się całkiem przyjemnie spędza czas tłukąc potwory, aby troche expa wyłapać. Mam 41lv, większość Licence Boarda skompletowaną, 70h na liczniku, a chyba nawet w połowie gry nie jestem (właśnie zabili tego dreamsage'a z Mt. Bur-cośtam-isce). Ostatnie 10h nabijałem level, bawiłem się w sidequesty i dalej mnie ciągnie do tej gry. Cholera, niedawno bałem się, że już mnie nie ciągnie do jRPG, że to już nie to co kiedyś, że pogram ze 2 godzinki i wyłączam konsole, bo mi się nie chce. A jak pojawiły się Grandia III i teraz FFXII, to znowu mogę cały dzień przed telewizorem siedzieć, jak za moich gimnazjalnych czasów.

And now for something completely different: Z zamówieniem NDS'a czekałem, aż ojciec dostanie w końcu kase. No i dostał i jutro dzwonie do paru miejsc i robie zakupy. Przewiduję nabycie: Nintendo DS Classic, Super Card DS, Super Key, karte SD 512MB i zestaw mikrofonów do Singstara (a dokładniej do Karaoke Revolution, bo Singstar przy tym śmierdzi kupą).... chyba jednak nie zdam zimowej sesji.

And now for something completely different: Fakt, polałem chemie organiczną i mam z niej zbója, ale stwierdziłem, że to nie jest taka zła opcja. I tak będę się musiał całego materiału nauczyć na egzamin z organicznej i podobno osoby, które miały zbója z organicznej i go zdały, egzamin załatwiały lekką ręką. Jestem za to do przodu z kolokwium z matmy, mam zaliczone wszystkie laboratoria (inna sprawa z raportami z nich), możliwe, że upiecze mi się egzamin z Env.Policy oraz z zarządzania, a także jest opcja na zaliczenie ekofilozofii... jak się zepnę w lutym, to kto wie, może się uda zdać ten semestr.

And now for something completely different: Yuki-sensei wróciła do kraju, ale się cholera na Orunie przeprowadziła (Morchol i Yuz wiedzą pewnie jaką reputacje ma ta dzielnica gdańska... powiem tylko, że strój ludowy na oruni, to dres adidasa). Chyba stwierdziła, że musi uciekać i napisała mi mail'a, że zamierza uczyć w OLPI (takie liceum), które znajduje się.. hmm.. jakieś 50m od mojego domu. Czyli pewnie od lutego znowu się będę japońskiego uczył, po tej jednosemestrowej przerwie heh.

And now for something completely different: Kurde, "Don't worry, be happy" napisał Bob Marley, czy Bobby McFerrin? Bo mam dwie mp3'ki, podpisane różnie, a po ich dokładniejszym przesłuchaniu okazało się, że są identyczne. Morchol powinien wiedzieć...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19859 dnia: Grudnia 16, 2006, 03:53:37 pm »
Bobby McFerrin

co do NDSa :F nie chcesz ode mnie kupic z 3 grami ?? :F no nic, po swietach wystawie go na allegro... chya ze mi sie odmieni :P
Kame Hame Ha