Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3173955 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7840 dnia: Września 01, 2005, 09:06:49 pm »
Cytuj
łąh ale mam fajnego pajaczka... siedzi sobie metr ode mnie, ma w ciul duzy korpus (kadlub?) i nogi grube i owlosione... wyluzowany gosc, przechodzilem z cm od niego a ten nawet nie uciekal... chyba chcial sie bawic bo gonil za moja noga ale teraz usiadl w miejscu i wyglada jakby spal
to nie pająk tylko twoj tato ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7841 dnia: Września 01, 2005, 09:08:03 pm »
łąh, moj tato wlasnie wszedl po scianie... pewnie jakis neo

a i poza tym to pomimo ze moja rodzina pochodzi z czarnobyla, to moj ojciec nie ma chyba 8 nozek...
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2005, 09:09:06 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7842 dnia: Września 01, 2005, 09:26:48 pm »
Fiutek siusiaku jak to czytasz to zglos sie teraz na GG bo nie mam twojego numeru dalnie ;/ a komorke przeciez juz ci dawalem kilka miehow temu i nie bardzo czaje oso si hosi ;]
 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7843 dnia: Września 01, 2005, 09:32:00 pm »
gonil za Twoja noga Zell?

eee....czy tylko ja nie widze tutaj sensu? :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7844 dnia: Września 01, 2005, 09:34:38 pm »
no bo ten pajak mial widocznie bujna wyobraznie
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7845 dnia: Września 01, 2005, 10:15:49 pm »
uważaj,bo się na ciebie spuści...raz miałam takiego małego i mi się spuścił na nos :F

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7846 dnia: Września 01, 2005, 10:32:49 pm »
Cytuj
uważaj,bo się na ciebie spuści..
no wiesz....
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7847 dnia: Września 01, 2005, 11:14:18 pm »
Bolą mnie nery, jestem śpiący i przeszedłem dzisiaj więcej niż powinienem był. No ale przynajmniej mam humor dobry... rozważam, czy by nie olać jutrzejszej chemii... zobaczę rano... teraz idę spać (wiem, że wcześniej, ale jestem śpiący i niewyspany po tyc 5h snu wczoraj....)

EDIT::

Albo może nie... może mi się uda jakoś rozbudzić... nie powinienem iść spać przed północą... to nie w moim stylu...
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2005, 11:16:35 pm wysłana przez Tantalus »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7848 dnia: Września 01, 2005, 11:17:07 pm »
dzienkuje za 1 miejsce , fajnie jednak jestem w czyms najlepszy ;]
chcialbym jednak zdementowac to ze pisze głupie odpowiedzi w triviach ( jedna jaskułka wiosny nie czyni )  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7849 dnia: Września 01, 2005, 11:28:49 pm »
taa Glenn.. zdeklasowałeś konkurencję..

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7850 dnia: Września 01, 2005, 11:28:50 pm »
tant....te 12 kilometrów to dla nas nic...no nie? [gorzej,że to było w glanach  :F ]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7851 dnia: Września 01, 2005, 11:32:40 pm »
Cytuj
tant....te 12 kilometrów to dla nas nic...no nie?

Mogliśmy dać zarobić komunikacji miejskiej i skorzystać z mojego biletu na tramwaj... pogralibyśmy se w Herosów godzinę dłużej... no ale nie słuchaj mojego narzekania, ja tak mogę chodzić choćby codziennie (chyba, że mnie to zabije w trakcie)... ale ból w nerach czułem od połowy chodzenia po Manhattanie... teraz trochę odpocząłem to minął, mimo wszystko odpuszczę sobie dzisiaj trening... nachodziłem się wystarczająco....

EDIT::

Pochwal się co kupiłaś heh... i jakie piękne ubranie różowej wróżki z motylimy skrzydłami i różdżką widzieliśmy....
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2005, 11:33:25 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7852 dnia: Września 01, 2005, 11:45:11 pm »
tak! Były całe wróżkowe stroje...różowe geterki,skrzydełka,kostiumiki [jak kąpielowe ] i tiulowe spódniczki...cute,...nawet różdżka była !

A ja kupiłam czarne getry,które dobrze wyglądają zarówno na rękach [ i tak je na razie nosze i na nogach [do spódnicy powinny być ok...jak już ją ubiore...

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7853 dnia: Września 02, 2005, 08:15:28 am »
Kurw* Gipsi bez kitu przyjeżdrzam do Ciebie w tym miesiącu urwać Ci jaja !!! Miałeś mi num er na gg zostawić !! Niebuj się już o odwłok tylko o jaja jak jeszcze je masz ;)  Ide się denatu napić bo się znenerwowałem  :angry:  Ekperyment z tym trunkiem czas zacząć, mniam :rolleyes:  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7854 dnia: Września 02, 2005, 07:39:49 pm »
ehhh wróciłem z dworu w ocy i zapomniałem wejść na GG tylko od razu spaćżeby nie zasnąć skończe graćw Devila to ci napisze...

ej Sol albo S&S jak sie pokona smoka takiego co trzeba jego kule odbijac walczy sie znowu z tym mietkiem rycerzem czarym tylko tym razrem pokazuje twarz... jest jakis latwy sposob na niego albo cos? bo walcze z nim na miecze to tak nie bardzo umie wygrac... jak sie wkurze to jebne na niego wszystkie moje 3 holy watery i padnie....


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7855 dnia: Września 02, 2005, 07:57:11 pm »
ja jebnalem 4 i poszedl w pizdu ;]
fajna bedzie akcja zaraz po tym jak sie go pokona....ale nie bede Ci spoilerowal ;]
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2005, 07:58:32 pm wysłana przez S&S »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7856 dnia: Września 02, 2005, 08:20:25 pm »
Cieki byl jak sik pajaka ;/ wystarczylo w devila sie przmeienic i napieprzac wniego caly czas X... zadnej taktyki poprostu jak oslanial to mu oslona sie spieprzala i dostawale serie.. pozniej trza bylo napelniac znowu devila gauge czy jak to sie tam anzywa, i jak miales pelne to znowu waliles, pozniej sobie dawalem devil star jak mi zeszlo i trzecia seria nawalania i padl jak kawka... od mieczy ofkoz uciekac trza w przerwie miedzy seriami naszymi ale to banal byl... jelsi chodzilo o te fabularne akcje to calkiem fajne, ale zobaczymy co bedzie zaraz bo moze nie oto ci hodzilo ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7857 dnia: Września 02, 2005, 08:20:32 pm »
Cytuj
ja jebnalem 4 i poszedl w pizdu ;]

trzymaj język na wodzy młody człowieku... na forum są damy (np. MarvelliX)...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7858 dnia: Września 02, 2005, 08:55:01 pm »
chyba dałny ;]

Gipsi - o to mi chodzilo..ale niedlugo tez fajne motywy ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7859 dnia: Września 03, 2005, 01:04:20 am »
cóż-kolejny nieco męczący dzień. Najpierw pojechałam z wujkiem do Gdyni do hurtowni zegarków...w sumie wujek kupił 100 O_o ..z czego 2 dostałam ja [złoty kieszonkowy i czarny na pasku]...czyli wyjazd udany XD

Potem mały spacer do taty do biura...tylko ok.5 km...z czego mama dała mi przed wyjściem jakieś zamówienie,które trzeba było nadać faxem [koniecznie dziś]...wysyłam fax...pupa! Nie odpowiadają..w sumie wysłałam go dopiero ok.21...czyli tuż przed wyjściem, :/

Teraz wszyscy grają w kanastę..poza mną,bo odbyłam swoją służbę wczoraj i pewnie nie długo się tu pojawią grożąc,że usuną stałkę itp....