Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174029 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7820 dnia: Września 01, 2005, 11:24:11 am »
jezus maria.....jutro do szkoly na 9...wywlekaja mnie z lozka w srodku nocy!
ale i tak Heciak ma 2h wczesniej buahahahahahahahahah! :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7821 dnia: Września 01, 2005, 12:21:04 pm »
iii tam zabardzo marudzicie z ta szkoła ;f jedyne co mi przeszkadza to ze i jutro i w pon. mam francuski ;\ ale przynajmniej wiem juz w jakie 2 dni niebede do szkoly chodzil ;] przynajmniej kazdy łeekend bedzie długim łeekendem ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7822 dnia: Września 01, 2005, 12:26:03 pm »
mol....damn you! A co wczoraj ię takiego stało,że na sesji cię nie było ? :evil:

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7823 dnia: Września 01, 2005, 12:33:32 pm »
tia.... Wy narzekacie ze Tant musi na 8 iles tam chodzic.... serdz na 9, a ja to musze o 6 wstawac i isc do szkoly na 7:10 :F to jest dopiero hardkor... i tak 3 razy w tygodniu



Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7824 dnia: Września 01, 2005, 12:37:32 pm »
Stwierdziłem, że to forum i ludzie, z którymi tu gadam mają zły wpływ na moją i tak nie najzdrowszą psyhikę. Jak dzisiaj wracałem z chemii, to mnie minęła matka z dzieckiem (chyba czteroletnim). Dzieciak miał taki plastikowy bajer w okularach, że mu tylko jedno oko było widać... jakaś taka zasłonka medyczna, bo mu się coś pewnie z okiem stało... w każdym razie pierwsze kojarzenie to: "O... mały kadłubek... pewnie rodzina Zella". Sam nie wiem czemu tak pomyślałem, a jak mnie ta dwójka minęła, to usłyszałem, jak matka mówi do synka. "Możesz mi dać jedną rączkę?". Oczami wyobraźni widziałem, jak chłopczyk odkręca sobie proteze... jestem chory..... a wszystko przez was...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7825 dnia: Września 01, 2005, 12:52:14 pm »
lol.....moi znajomi juz was po nickach wymieniaja obserwujac moje rozmowy przez opis :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7826 dnia: Września 01, 2005, 12:52:24 pm »
Cytuj
mol....damn you! A co wczoraj ię takiego stało,że na sesji cię nie było ? :evil:
byłem... ale spóźniony, natyle że Tant stwierdził ze juz zapóźno... sorki... kumple wyciagneli na zakonczenie wakacji bo troche winka zostało =p no a patrze "His może się z godzinke spóźnić" noto sobie pomyslalem ze sie w godzinke z winiaczem streszcze i najwyzej troche skapiony na sesji bede <pierwszy raz to by niebył =p> ale sie jakos tak przedłużyło i rezultat był jaki był.... przepraszam wszystkich, że tradycyjnie juz musiałem wszystko spieprzyc =p

Tant - dzieciak miał pewnie zeza, wtedy sie jedno oko zalepia ;]

Heti - ja mam tak samo jak w zeszłym roku, czyli dzien w dzien na 7.45 lekcje, a ze szkole mam na drugim koncu miasta doslownie to wstaje 5.45 ;\

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7827 dnia: Września 01, 2005, 12:53:35 pm »
tak jakby gDynia byla duzym miastem ;] (joke)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7828 dnia: Września 01, 2005, 12:58:02 pm »
Gdynia? Duża? nieee... cztery domy na krzyż tam są.... z czego dwa to hipermarkety, a trzeci to farma strusi...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7829 dnia: Września 01, 2005, 12:58:25 pm »
łach... ale Ravnica będzie fpytna ;] niedość, że sie na preleasa wybiore to na 90% seta całego bede zbierał ;] łach.. enchantreska moja bedzie troche musiała ze złożeniem poczekać... chyba że sobie jeszcze robote dodatkową znajde ;] a ostatnio znalazłem w piwnicy 2 duuże kartony z ksiązkami historycznymi ;] to teraz tylko trzeba paru karków znaleźć żeby to przytachać do antykwariatu ;] "troszke" kaski będzie ;] i jeszcze 5 sprawnych klawiatur znalazłem to zaraz allegro trzeba odwiedzić ;] morał na dziś - potrzebujesz kasy - odwiedź strych/piwnice ;] morał 2 - najpierw sie spytaj rodziców czy przypadkiem tego niepotrzebuja żeby potem problemu niebyło ;] moi sie ciesza że sie przynajmniej niepotrzebnych smieci pozbywają ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7830 dnia: Września 01, 2005, 01:10:52 pm »
też chciałam jechać,ale to chyb z 7 dych kosztuje...aż tyle nie mam :/

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7831 dnia: Września 01, 2005, 01:15:06 pm »
Cytuj
też chciałam jechać,ale to chyb z 7 dych kosztuje...aż tyle nie mam :/
hmm ale w przeliczeniu sie oplaca... bo za tą kase dostajesz produkty za ktore w sklepie bys zapłaciła kolo 100 zeta plus grasz na turnieju a za pierwsze miejsce jest bodajże 15 boosterów ;]

Tant - gdańsk, gdańsk - cztery domy dwie ulice, to sa lechi okolice ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7832 dnia: Września 01, 2005, 02:45:50 pm »
te Mol...to Ty az tak znasz sie na pilce ze wiesz ze Lechia jest z Gdanska? :P
a swoja droga....odpieprz sie od Lechii :P

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7833 dnia: Września 01, 2005, 02:50:17 pm »
stwierdzam,że tant jest powolny...chyba już się spóźnie [damn...że nie spojżałamna zegarek jak mówił,że za 20 min. będzie :/]...może mu drechy jego srebrną stopę ukradli ^^

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7834 dnia: Września 01, 2005, 03:01:33 pm »
a ja wam powiem ze ja wole rok szkolny niz wakacje w pewien sposob (wiem ze jestem nienormalny... moge to uznac za komplement)... szkoly samej w sobie nie lubie, ale ze mam dosyc malo wolnego czasu to lepiej i ze tak powiem... kreatywniej go spedzam... a cale wakacje z nadmiaru czasu zmarnowalem na bzdety np. siedzenie na pewnym forum internetowym i maniakalne klikanie refresha... niefajnie... a tak poza tym to w lawce sie calkiem fajnie spi... a jeszcze poza tym to jest niezle, bo mialem sie przepisac do innej klasy mat-inf ale sie nie przepisalem... i co sie okazalo? tamta klase uczy najwiekszy postrach szkoly... w koncu nie na darmo ma sie nick "meduza"... przynajmniej jeden plus dzisiejszego dnia....
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7835 dnia: Września 01, 2005, 03:31:32 pm »
gdybym mial gitare...ups..nie ta bajka....gdybym byl rok mlodszy to moze uczyla by mnie najwieksza rzeznica w szkole

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7836 dnia: Września 01, 2005, 06:37:35 pm »
buahaha! Mam dałna! Do tego jeszcze pchł i nie rosnę...mój mózg zatrzymał się na poziomie embrionalnym!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7837 dnia: Września 01, 2005, 08:36:22 pm »
<użalanie się nad sobą>Heeeeehhhhhhh czemu ja mam tak mało czasu na wszystko...a dla siebie nie mam wcale....czemu mam tak dużo roboty...i musze polegać tylko na sobie?<użalanie się nad sobą>

BTW.Fajnie mieć zaległości na forum...nie ma co....

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7838 dnia: Września 01, 2005, 08:40:28 pm »
A co masz do roboty? Moze móglbym <kaszle> pomóc <kaszle>?
A tak swoja drogą - co ja bym dał, zebym nie miał czasu dla siebie <ach, choć trochę odpoczynku, czy to tak wiele?>.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7839 dnia: Września 01, 2005, 09:04:59 pm »
łąh ale mam fajnego pajaczka... siedzi sobie metr ode mnie, ma w ciul duzy korpus (kadlub?) i nogi grube i owlosione... wyluzowany gosc, przechodzilem z cm od niego a ten nawet nie uciekal... chyba chcial sie bawic bo gonil za moja noga ale teraz usiadl w miejscu i wyglada jakby spal
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"