Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174128 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6840 dnia: Lipca 29, 2005, 02:48:28 pm »
Strategia jest dość prosta.... stawiamy na ilość, nie na jakość. Do tego wszyscy mają dowolność w doborze środków. Preferowane jest pisanie krótkich, co najwyżej kilku wyrazowych postów gdzie się tylko da, najlepiej we wszystkich działach równolegle (możecie nawet pisać coś w stylu "alfvbklebvelsbwuebf qwbnkabvlb.... pomóżcie!", bo to właściwie bez różnicy. Proponuję też założyć przynajmniej 10 nowych topiców w każdym z tematycznych działów.... nie musicie się nawet w nich wypowiadać, ważne że będą... w razie czego będziemy koordynować jakoś tą akcję na GG...

 

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6841 dnia: Lipca 29, 2005, 02:53:46 pm »
ale czegoś takiego to one chyba nawet nie zauważą :)
 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6842 dnia: Lipca 29, 2005, 03:30:43 pm »
No dobra.. Heti jutro nie może, a jako że potrzebujemy ludzi, to akcję przeprowadzimy jutro w nocy. Niech wszyscy stawią się jutro o 22:00 na GG. Jak zobaczymy ilu nas jest, to możemy przystąpić do ataku....

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #6843 dnia: Lipca 29, 2005, 04:42:49 pm »
Cytuj
Czemu jest tak gorąco ?! Nawet uczyć się nie mam sił...Na nic nie mam sił...Najgorszy dzień całych wakacji...zazdroszczę tym, co mają deszcz..
u mnie pada w przerwie upału :F (coś jak reklama podczas filmu XD upał, upał, upał, cisza, burza, deszcz, pioruny, cisza, upał, upał, upał... :F )


Ta wasza akcja sprawia że mam o was gorsze mniemanie -_-''

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6844 dnia: Lipca 29, 2005, 05:09:01 pm »
Cytuj
Ta wasza akcja sprawia że mam o was gorsze mniemanie

E tam Marv... to dla ich dobra. Nauczą się, że na tak dużym forum potrzebują więcej niż jednego admina i przynajmniej 8 moderatorów. Trzeba i ten błąd wytknąć....

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6845 dnia: Lipca 29, 2005, 05:13:54 pm »
Mi się wydaje że tam i tak większość ludzi jest dla jaj...
z tym że ja za bardzo tam się nie wczytywałem za wiele...

a ta trzynastka to jakieś czasopismo prawda? To mi się wydaje że ta cała wsza akcja jest po to że Tant was nakręciłwy myślicie że będziecie mieli dobrą zabawe, a Tant jak juz powiedział udowodni im że mają za małe zabezpieczenie i zaoferuje im swoją pomoc i dostanie od redakcji tego czasopismo wynagrodzenie miesieczne za to że będzie tam Super Moderatorem ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6846 dnia: Lipca 29, 2005, 05:20:48 pm »
a ja zaczynam watpic w ta akcje i to dosyc powaznie... jak zobaczylem ile przez te pare godzin postow przybylo to mi sie zdaje ze ten nasz caly spam zniknie pewnie za chwile....
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6847 dnia: Lipca 29, 2005, 07:53:51 pm »
ej wcale nie zniknie zrobi sie z 40 tematuf o final fantasy i juz ;] tzn przejmiemy te "forum" i spalimy niewiernych ^_^

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6848 dnia: Lipca 29, 2005, 07:59:20 pm »
Cytuj
a ja zaczynam watpic w ta akcje i to dosyc powaznie... jak zobaczylem ile przez te pare godzin postow przybylo to mi sie zdaje ze ten nasz caly spam zniknie pewnie za chwile....

Nawet one nie piszą w tempie 1 post/10 sekund. A jak nas będzie 7-mioro, to będziemy szybsi niż one... zresztą..... admin w końcu zauważy.

Jako organizator pozwalam wam na użycie wszystkich środków, od pisania postów w stylu "kmsnrvobbwlvkbz,m.bvlkasbvfw", do bluzgania dziewczynek i ich wyśmiewania. Grunt, żeby się wszyscy wkurzyli.... wtedy może admin i mod zrozumieją, że są względem takich ataków bezbronne i byle grupka nastolatków może je najechać i rozpierdzielić....  

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6849 dnia: Lipca 29, 2005, 08:33:13 pm »
nie muw nastolatkuf bo to bije w moja dume :P te cieble 13 to tez podobno nastolatki  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6850 dnia: Lipca 29, 2005, 08:34:10 pm »
"cieble" 13 to czad...

btw: glenn, slownik ortograficzny to tez czad
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6851 dnia: Lipca 29, 2005, 09:22:20 pm »
co noue plawda ksell :P

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #6852 dnia: Lipca 30, 2005, 02:15:48 am »
a po kee'eqo komoo słovneek oltoqafichni? :F
seja potam wunie rau niży powam pota wekie lago :F
WoLe SłOwNiK wYrAzÓw ObCyCh :F

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6853 dnia: Lipca 30, 2005, 03:27:39 am »
Cytuj
a po kee'eqo komoo słovneek oltoqafichni?
sheby bydź taqim faynym jaq ty i taq faynie oomic pisadź
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6854 dnia: Lipca 30, 2005, 08:16:01 am »
Cytuj
seja potam wunie rau niży powam pota wekie lago :F
koa mokto haby petam jeu olży tewał :F
 



MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #6855 dnia: Lipca 30, 2005, 11:42:26 am »
pona leprzy likł read mota poki Tant :F latoż muto nama weniak

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6856 dnia: Lipca 30, 2005, 12:09:54 pm »
kopo Tancie goto bomo gażna casię juwszy tast rekie logo fespo mydzie cować :F
loa bema feniak zoz agnie wogo hunie nyma puły :F

hmm... ciekawe czy ktos oprocz nas rozumie co piszemy :F



Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6857 dnia: Lipca 30, 2005, 01:50:46 pm »
kuffa, obawiam się że rozumiemy... ale to się robi k***a straszne. Zaraz zacznę kląć.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6858 dnia: Lipca 30, 2005, 02:08:54 pm »
ja ich nie rozumie... większość tego nie czaje
chyba za dużo sie nasiedzieli na tym forum 13
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2005, 02:11:41 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6859 dnia: Lipca 30, 2005, 02:18:14 pm »
Przeżywają drugą młodość, czy jak?? Ja nie widzę sensu w przesiadywaniu i spamowaniu w jakimś lipnym miejscu, w którym każdy pojedyńczy post jest spamem w samym sobie... Zniżanie się do poziomu tamtejszych "użytkowniczek" (z czego zapewne połowa to podobni którzy chcą się pośmiać ) jest co najmniej z**ebiście (nie macie tego słówka w cenzorze, panowie :P) powalone... Po co odkrywać w sobie idiotę? No, po co?
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2005, 02:19:00 pm wysłana przez Goha »