Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3172020 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5580 dnia: Czerwca 02, 2005, 07:12:28 pm »
a jednak nam się przydał...hehe [mam nadzieje,że w zęby,albo chociaż w oko trafiłeś]

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #5581 dnia: Czerwca 02, 2005, 07:12:51 pm »
Cytuj
a kto jest charakteryzatorem?
nie wiem ja tu tylko sprzątam :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5582 dnia: Czerwca 02, 2005, 07:13:51 pm »
It's no use Serge... I wouldn't follow him, even if I could.... it's not about who you fight.. <spojrzenie na Hisokę> but why....

<"To nie ma sensu Serge.... Nie ścigałbym go, nawet gdybym mógł... nie chodzi o to z kim mam walczyć <spojrzenie na Hisokę> ale po co">

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5583 dnia: Czerwca 02, 2005, 07:13:56 pm »
<rzuca zaklecie scan na Grzebyka i pojawia sie duzy napis TRAITOR>....dammit!

<poza scena> a moze tak stworzymy wlansy teatrzyk w osobnym temacie? :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5584 dnia: Czerwca 02, 2005, 07:14:06 pm »
<zell siedzacy w ciemnosci z palacymi sie na czerwono oczyma patrzy w swoja magiczna kule i widzi tanta uderzajacego w drzewo i polski hardsub "czemu mi to robisz?" po czym mowi sam do siebie> hahaha!!! ten bishonen nawet nie wie ze his kocha mnie a nie jego!!! buahahahahaha!!! ale juz niedlugo nie bedzie musial sie tym martwic... buahahahahaha!!! co nie moj ty malutki potworku? <zoom kamery na klatke spowita ciemnosciami z ktorej dochodza odglosy ktore nawet niezywego moglyby przyprawic o chorobe umyslowa, czego dowodem jest chociazby wyzej wymieniony zell> juz niedlugo... dorwiemy go razem... BUAHAHAHAHAHAHAH MWHAHAHAAHA KHRAKRHAKRHA!!!!!! <kamera sciemnia sie>
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5585 dnia: Czerwca 02, 2005, 07:22:50 pm »
<wyciaga z kieszeni Hisowe lusterko i ustawia je tak by Zell nie mogl sie patrzyc bo lusterko odbija promienie sloneczne izaslania mu placzacego Tanta>

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5586 dnia: Czerwca 02, 2005, 07:23:17 pm »
<alter HIs z klatki>Yes master

NO TO MAMY TEMAT[/size]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2005, 07:25:05 pm wysłana przez Hisoka »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5587 dnia: Czerwca 02, 2005, 07:27:08 pm »
I don't blame you... <Tant wstaje, ale ciągle plecami do Hisoki> You know what you want... I won't interupt your happiness... <Tant idzie przed siebie, prawą ręką ścierając łzy z oczu>

[Nie winię cię.... Wiesz czego chcesz... nie będę przeszkadzał w twym szczęściu]

EDIT::

Przeniosłem to do odpowiedniego topicu... nieniejszym nasze zaśmiecanie TO można uznać za zakończone, a później będzie można tamten topic wrzucić do Archiwum Z, jak wszystkie inne nasze dziwne wybryki
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2005, 07:29:28 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5588 dnia: Czerwca 02, 2005, 07:28:37 pm »
jak już się wleczesz,to przynajmniej do nowego topica tant.,....tam skończymy <rzuca iglicą na odchodne>

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5589 dnia: Czerwca 02, 2005, 07:39:35 pm »
łah...jestesmy slawni :D

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5590 dnia: Czerwca 02, 2005, 07:40:58 pm »
ja tez ja tez? mwhahaha bede slawny jako najlepszy czarny charakter muahahahahaah buahahaha khrakrhakrha
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5591 dnia: Czerwca 02, 2005, 07:44:43 pm »
kto tu jest czarny? [poprawia czarną koszulę]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5592 dnia: Czerwca 02, 2005, 07:47:38 pm »
ty (znaczy sie alter ty) jestes czarnym sluga czarnego bohatera czyli mnie... ale nie przejmuj i tak jestes czarna <poprawia czarna koszule his>
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5593 dnia: Czerwca 02, 2005, 07:49:00 pm »
<aj...moje czarna bielizna źle leży>...a truHis też jest mroczna  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5594 dnia: Czerwca 02, 2005, 07:54:01 pm »
a Sjeirgiej jest taki jak His :D

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5595 dnia: Czerwca 02, 2005, 07:56:10 pm »
eee... tez nosi czarna bielizne?  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5596 dnia: Czerwca 02, 2005, 07:57:59 pm »
nawet dwie :P

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5597 dnia: Czerwca 02, 2005, 07:59:10 pm »
swoją i moją do pralni XD

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5598 dnia: Czerwca 02, 2005, 08:02:32 pm »
Ja nie nosze czarnej bielizny, bo czarny wyszczupla....

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5599 dnia: Czerwca 02, 2005, 08:11:13 pm »
kobieta im szczuplejsza tym lepsza ;-)