Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170659 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5000 dnia: Maja 19, 2005, 11:15:48 pm »
Cytuj
ale za to z 6 strony jest extra bo za chwile sobie obejrze po raz x (przy czym x>8238)...
ee tego... gdzies mi sie "speedmouse" zapodzial :F tak to jest jak sie pisze posta po kilku winaczach marki "wino"... brzoskwiniowych ofc.

[edit]lol post nr 5000 w total offtopicu O_o
[edit2] wiecie co? szampon shamtu wiecej wlosow wieksze wrazenie jest bambucia bo sie fajnie wlosy po nim rozczesuje mietkie sa i wogole :P
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2005, 11:22:56 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5001 dnia: Maja 20, 2005, 12:28:57 am »
posta nr.5000 miał Serge... ty masz odpowiedź nr. 5000, a to nie to samo...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5002 dnia: Maja 20, 2005, 12:33:58 am »
whatever... ty lepiej idz to tej swojej chemii a nie cwaniakuj tu dziewczynko z wodoglowiem
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5003 dnia: Maja 20, 2005, 07:40:38 am »
zell racja tant zamiast sie uczyc to jakies glupoty pier*oli

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5004 dnia: Maja 20, 2005, 11:50:45 am »
Tant ma racje! To ja mialem post nr. 5000! To mi naleza sie nagrody!

EDIT: LOL....to moj 1800 post w OFFTOPICU....niedlugo 2k :D
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2005, 11:52:04 am wysłana przez S&S »

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #5005 dnia: Maja 20, 2005, 12:32:42 pm »
Zell znalwazłeś wreście text do Speedmousa? bo mi sie nie udało -_-''

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5006 dnia: Maja 20, 2005, 01:09:08 pm »
niet ale ja juz nie potrzebuje, z kazdym przesluchaniem coraz wiecej rozumiem i teraz juz prawie wszystko wiem :P a jak nie wiem to sie domyslam :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5007 dnia: Maja 20, 2005, 01:10:53 pm »
Hellsing jednak jest fpyte.........ale sciagam malutkie odcinki i maja kiepska ozdzielczosc i do dupy napisy

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5008 dnia: Maja 20, 2005, 01:12:12 pm »
bos buc hihihihi :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5009 dnia: Maja 20, 2005, 01:36:31 pm »
nbo wole miec episod 13MB niz 130 :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5010 dnia: Maja 20, 2005, 02:47:34 pm »
Chemia..... mission acomplished..... teraz tylko czekam na wyniki... podstawowa była łatwa, rozszerzona trochę trudniejsza, ale nie zatrważająco trudna.... ogólnie jestem zadowolony....

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5011 dnia: Maja 20, 2005, 02:57:02 pm »
to napisal bys daty sesji w sigu a nie obijasz sie tak! :P

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5012 dnia: Maja 20, 2005, 03:05:37 pm »
sergiej co Ci sie tak spieszy :F  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5013 dnia: Maja 20, 2005, 03:56:49 pm »
HMMM.... właśnie obejrzałem kolejny odcinek Jungle wa itsumo Hale nochi Guu Final... czemu.... czemu to musiał być ostatni? Dlaczego tak piękna seria, musiała się tak szybko skończyć, co? Ale syf.... ale jest coś co mnie trzyma przy życiu.... to, że ostatni odcinek Hale Guu Final nie podsumował serii w żaden sposób i to, że na końcu wyskoczył byczy napis "See You Again".... AAAAAAA..... TAK... TO MUSI BYĆ TO..... BĘDZIE CZWARTA SERIA!!!!!!! MUSI BYĆ!!!!!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #5014 dnia: Maja 20, 2005, 07:50:13 pm »
hmm... ...tiaa....

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5015 dnia: Maja 20, 2005, 07:53:09 pm »
Cytuj
HMMM.... właśnie obejrzałem kolejny odcinek Jungle wa itsumo Hale nochi Guu Final... czemu.... czemu to musiał być ostatni? Dlaczego tak piękna seria, musiała się tak szybko skończyć, co? Ale syf.... ale jest coś co mnie trzyma przy życiu.... to, że ostatni odcinek Hale Guu Final nie podsumował serii w żaden sposób i to, że na końcu wyskoczył byczy napis "See You Again".... AAAAAAA..... TAK... TO MUSI BYĆ TO..... BĘDZIE CZWARTA SERIA!!!!!!! MUSI BYĆ!!!!!
masz dałna i cie mama bije ... nie masz do tego dzialu manga & anime?;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #5016 dnia: Maja 20, 2005, 07:54:04 pm »
skoro niekce mieć +1 do liczby postów to niech pisze tu :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5017 dnia: Maja 20, 2005, 07:56:01 pm »
Właściwie... to może od razu założę topic o Jungle'u.... taaaak... to jest myśl....

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #5018 dnia: Maja 20, 2005, 07:59:23 pm »
hmm a ja ci go skasuje...taak...to jest mysl ;] <masz taki fajny o komediowych cośtamach>

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5019 dnia: Maja 20, 2005, 08:03:08 pm »
Cytuj
hmm a ja ci go skasuje...taak...to jest mysl ;] <masz taki fajny o komediowych cośtamach>
ja bym poprostu go przeniósł;]
ale to już zależy od mentalności człowieka co kto zrobie... ccokolwiek słowo "mentalność oznacza..."


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?