Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170287 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4700 dnia: Maja 15, 2005, 08:42:50 pm »
Wojewódzki ma w chu* dużo z muzą bo oprócz tego że był perkusistą to jeszcze w radiu przeca pracował i promował młode rockowe zespoły dzieki niemu jest taki wiejski zespół jak Wilki prawdopodbnie znany w polsce, w różnych pismach muzycznych pisał... śiewać nie umie ale pojęcie o młodzieżowej muzyce ma napewno większe niż Cgan czy inna Ela...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4701 dnia: Maja 15, 2005, 08:56:01 pm »
Cytuj
śiewać nie umie
on nie umie spiewac? a widzieliscie odcinek wojewodzkiego z norbim? przecie takie brodki janoszki czy inne flinty to sie chowaja :D chyba sie z pol godziny po ziemi tarzalem ze smiechu :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4702 dnia: Maja 15, 2005, 09:06:33 pm »
wolalbvym nie widziec jak on spiewa

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #4703 dnia: Maja 15, 2005, 09:13:10 pm »
jatam bym raczej wolał niesłyszec...kwestia gustu...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4704 dnia: Maja 15, 2005, 09:25:20 pm »
a i tak ksiega czarnej magii jest fpyte :P przyzwe Diabla

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4705 dnia: Maja 15, 2005, 09:31:15 pm »
ta serdz ciekawe jak :F
 

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4706 dnia: Maja 15, 2005, 09:36:40 pm »
sniff... sry, że zaśmecam, ale jeśłi kiedykolwiek ktoś z was znajdzie tego grafa w całości, błagam, niech mi da znać. ploooosieeeee :_: W tle jest Bri, którego muusze zobaczyć


Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4707 dnia: Maja 15, 2005, 09:38:01 pm »
jak bym wiedzial cos to  bym moze to znalazł :F

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #4708 dnia: Maja 15, 2005, 09:39:02 pm »
Cytuj
sry, że zaśmecam
 
och tak, zasmiecasz jak cholera, jak smiałas przerwac te arcyważne rozważania o księdze demonów i głosie wojewódzkiego ;)

hmm a ten art to chyba jednak jest całość, bo u gory tego skana widać ze niema dalszego ciagu :P

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4709 dnia: Maja 15, 2005, 09:44:04 pm »
Shirow nigdy nie rysuje nic beż końca i bez powodu.. Grafa zostala ucięta pdp dla potrzeb nowego magazynu o powstawaniu "Appleseed 2004" (Prometeus Montage)
Sniff... chciałabym filmbooka...
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2005, 10:12:32 pm wysłana przez Goha »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4710 dnia: Maja 15, 2005, 10:05:48 pm »
Cytuj
sniff... sry, że zaśmecam, ale jeśłi kiedykolwiek ktoś z was znajdzie tego grafa w całości, błagam, niech mi da znać. ploooosieeeee :_: W tle jest Bri, którego muusze zobaczyć

ależ ma dydeczki... piekne... duże ale piekne.. a ten uśmiech... ehh jakoś nadzwyczaj ładnie wyszła jej tutaj buźka...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4711 dnia: Maja 15, 2005, 10:13:33 pm »
A wiesz ile ona ma wzrostu? 168 cm. O 1 więcej odemnie ^^ Wyszła słodko...
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2005, 10:13:56 pm wysłana przez Goha »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4712 dnia: Maja 15, 2005, 10:18:56 pm »
no popatrz czyli o 7 mniej ode mnie ;]
ale nadal nie moge się napatrzec na jej twarz... wyszla poprostu niesmoaiwcie... niesamowicie miło? niesaowicie słodko? kj wie... jej twarz jest niesamowita tam... strasznie mi się podoba i aż mnie w dziwny humor wprawilo to zdjęcie... ebz kitu... troche jakby słodkie czarodziejki z księżyca rysowali do artbookow... naprawden iewiem czemu ale w chu* mnie ten rysunek ujął...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4713 dnia: Maja 15, 2005, 10:20:48 pm »
A niech to.. Gipsi jest mojego wzrostu..  a ja zawsze myślałem, że z tymi kikutami nóg, to on nie ma metra.... życie potrafi zaskakiwać

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4714 dnia: Maja 15, 2005, 10:23:38 pm »
Eto wy cieniasy.
JA ma 182 cm i dalej rosne  :P  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4715 dnia: Maja 15, 2005, 10:24:20 pm »
Goha zalatw mi tapete z taka jej twarza to ci nawet przesle moje fanarty Suer Mario... a ja sie bede przytulał do monitura jak będem iał faną tapetke z taką buźką..

Tant to ty masz 175? cos na wyzszego wydaałeś się na tej studniwce z Gohą... może przez to ze jesteś hudy jak ja chyba ;] no i przez to że stałeś na swoim wózku inwalidzkim pewnie...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4716 dnia: Maja 15, 2005, 10:26:25 pm »
Gipsi - nie wiem jeszcze jak wkomponować tego grafa w tapetę, ale się postaram ^^

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4717 dnia: Maja 15, 2005, 10:39:30 pm »
Cytuj
Tant to ty masz 175? cos na wyzszego wydaałeś się na tej studniwce z Gohą... może przez to ze jesteś hudy jak ja chyba ;] no i przez to że stałeś na swoim wózku inwalidzkim pewnie...

Ta... mam 175 i z tego co pamiętam, to na studniówce byłem z Hisoką. Wyglądałem na niższego z jednego z dwóch powodów: Albo zaważył o tym fakt, że fota była strzela z nademnie właściwie, a drugie, to to, że mnie wzrostem porównywaliście do Hisoki i a to jej 160 z hakiem się wydało wyższe, niż jest w rzeczywistości..

PS. Teraz pozostaje mi się modlić do pierwsze lepszej, nie mającej nic innego do roboty siły stwórczej, aby ten post nie został zauważony przez His, bo dostanę od niej bęcki...

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4718 dnia: Maja 16, 2005, 02:28:50 pm »
EEEEEEEEEEEe......... ja mam 152 cm wzrostu :F ale jak sie ma 13 lat :F  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4719 dnia: Maja 16, 2005, 02:50:57 pm »
yngwie - as above, so below... damn ile ja jeszcze bede sie spuszczal nad ta piosenka? O_o
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"