Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170024 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4440 dnia: Maja 04, 2005, 11:12:39 pm »
o jeeeeeeeeeeeeej..... ale cię ten Tripod w konia zrobił.... ja bym pod ich siedzibą bombę podłożył...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4441 dnia: Maja 04, 2005, 11:43:46 pm »
no chyba tak zrobie :-/ przeca teraz bedzie trzeba znalezc oba obrazki, potem poczekac az "ktos" (czyt. marv) je przerobi do nalezytej formy, potem poczekac az je przysle mi na maila, potem trzeba bedzie wrzucic na ta stronke co to tam obrazki moze aplojdowac (lajkosowi juz nie ufam) i zmienic ustawienia w profilu... przeciez to moze potrwac nawet godzine :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4442 dnia: Maja 05, 2005, 12:54:16 am »
Aaaaaahahahahaaaaaaaaahaaaaaaaa ! Zell używał LYCOS'a. Oh God ! Nie mogę w to uwierzyć...już lepiej tu uploaduj avki i sigi : http://img8.exs.cx/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #4443 dnia: Maja 05, 2005, 07:13:25 am »
dziś matura z polaka-nic nie powtarzałam i jakoś to będzi...

Poza tym mam dodatkowego królika-małego białego i nazwałam go Gebels...a Pizduś teraz jest Goering :devil:

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #4444 dnia: Maja 05, 2005, 11:59:13 am »
"drink -milk, drink -milk, drinking milk yee yee yee yeeeeee" <mol udaje ze umie spiewac> ;]

łaa rip slyme mnie rozwala naprawde ;] hihii a sprytne ludki chyba teraz mature piszą ;] pooowooodzeniaaa ;]
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2005, 12:01:37 pm wysłana przez Morchol »

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #4445 dnia: Maja 05, 2005, 12:26:05 pm »
już chyba ssskończyły :F bo cośśś galowgo mi koło okna przepełzło :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #4446 dnia: Maja 05, 2005, 12:44:02 pm »
to moze jakas procesja pogrzebowa byla =p
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2005, 12:44:24 pm wysłana przez Morchol »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4447 dnia: Maja 05, 2005, 01:43:14 pm »
To nie była procesja pogrzebowa... ja już jestem w domu po maturze, a Hisoka masochistka została w szkole, bo ewidentą przyjemność sprawia jej samookaleczanie się za pomocą rozszerzonej matury z polskiego... Zresztą.... na podstawowym trzeba było pracę stylistyczną napisać na jeden z dwóch tematów. Jeden dla ludzi ("Potop") i jeden dla zwyroli ("Kordian" VS "Nie-Boska Komedia")... zgadnijcie, który ona wybrała.... ehh... she is twisted....

BTW.

MODEM MI DZIAŁA!!! BUHAHAHAHA!!![/size]

Okazało się, że mi jakiś kadłub przegryzł kabelek od zasilacza i się zwarcia robiły.... ciekawe kto....

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #4448 dnia: Maja 05, 2005, 01:52:40 pm »
<wydłubuje miedz zmiedzy zebow> no chyba niemyslisz ze ja?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4449 dnia: Maja 05, 2005, 02:10:36 pm »
Cytuj
Okazało się, że mi jakiś kadłub przegryzł kabelek od zasilacza i się zwarcia robiły.... ciekawe kto....
e..... od razu chcialbym zaznaczyc ze bieganie moje z his i kotem marva po lace z zepsuciem sie twojego modemu bylo jak najbardziej zbiegiem okolicznosci... serio... <yyy czemu tant ostrzy katane?>

Cytuj
już lepiej tu uploaduj avki i sigi : http://img8.exs.cx/
o wlasnie o tym myslalem tutaj:
Cytuj
potem trzeba bedzie wrzucic na ta stronke co to tam obrazki moze aplojdowac
:F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4450 dnia: Maja 05, 2005, 03:41:39 pm »
nie Zell... ja cię nie winię za ten modem.... było minęło.... dobrze, że mam wójka wśród administratorów Tripod'u i załatwił mi conieco hehehehe...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4451 dnia: Maja 06, 2005, 01:11:49 pm »
lah przed chwila na vivie polskiej soad - byob lecial teledysk :F wreszcie bedzie po co wlaczyc telewizje i poskakac po muzycznych :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4452 dnia: Maja 06, 2005, 01:49:11 pm »
Mam skromne pytanie :
Czy jakiś Mietek podawał komuś spoza forum mój numer GG ? Jeśli tak to NIE ŻYCZĘ sobie czegoś takiego. Jeśli ktoś chce komuś podać mój numer to niech się najpierw mnie zapyta.
Pisze tego posta, bo w tym momencie ktoś ze mną gada i pisze, że ktoś mu powiedział, że niby jestem dobry z Silent Hilla. A nie bez potrzeby mam ustawione "Pokazuj status tylko znajomym".
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4453 dnia: Maja 06, 2005, 02:22:19 pm »
hoho .... Nerwowych mamy kolegów na 4um.... Take it easy, Sol ..... zresztą co ja się tam będę czepiał skoro to nie ja byłem jakimśtam mietkiem co jakiemuś tam innemu mietkowi podał numer Sola......  

Damn... wszystko mnie boli..... damn..... Przyznać się, kto się ostatnio bawił laleczkami voodoo i innym mrocznym stuffem?

BTW, czy mówiłem już jak ja kocham bieżmowanie? Wręcz uwielbiam po prostu.... i uwielbiam także swoją katechetkę, bo wcale nikogo nie ujeb**a u księdza i wcale nikt nie miał przez nią przejeb**e -_- ..... Bardzo wesoło było na egzaminie do bieżmowania.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #4454 dnia: Maja 06, 2005, 02:58:41 pm »
Twój nr jest ogólnie dosssstepny na Forum więc po co ktosśś miałby podawać :P a że jesssteś dobry w SL to mozna wywniossskowac z pewnych tematów... ja tam nawet nie wiedziałem że w to graleśśś XD

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #4455 dnia: Maja 06, 2005, 03:03:54 pm »
tak, ale sol mowi ze ten ktos mu mowil ze ktos mu dał a nie ze sobie znalazl... moze sie poprostu spytaj zioma od kogo ma numer? :F
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2005, 03:04:26 pm wysłana przez Morchol »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4456 dnia: Maja 06, 2005, 03:09:20 pm »
Cytuj
czy mówiłem już jak ja kocham bieżmowanie?
ja tez kocham... wszyscy beda sie bierzmowac a ja bede siedzial w domu i sluchal nowa swiezutenko scia.... kupiona plytke soada :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4457 dnia: Maja 06, 2005, 04:44:51 pm »
Cytuj
moze sie poprostu spytaj zioma od kogo ma numer? :F
Powiedział, że od jakiegoś Marka. A jedynym Markiem jakiego znam na tym forum jestem ja.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #4458 dnia: Maja 06, 2005, 05:08:24 pm »
moze lunatykujesz? or smth... :F

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #4459 dnia: Maja 06, 2005, 05:42:25 pm »
taa...ale jestem padnięta...właśnie przybiegłam z księgarni z nowiutkim tomikiem Les Bijoux[nie,to nie jest to co się wydaje :evil: ]...ale Tantowi nie dam,bo mnie w szkole przezywał od zwyroli i zboczeńców :prr: