Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169731 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4100 dnia: Kwietnia 25, 2005, 08:46:24 pm »
Cytuj
A od czego?
a od czego chcesz? :F
Cytuj
heh...az mi sie przypomnialo jak cos kolo meicha temu qmpel chcail sie napic coli drugiego qmpla i mowi "ej no dajze ja Ci zawsze daje jak mam", to ja slyszac to wtracilem sie do rozmowy mowiac...."taaaaa....chyba dupy"
hhahahaha...... haha..... smieszne nie?  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #4101 dnia: Kwietnia 25, 2005, 08:46:47 pm »
Cytuj
[whisper]oczywiście jeśli on stawia,no nie?[/whisper]
No pewnie że bym ssssstawiał ja zawsze ssstawiam :F i wypijemy tego winiacza z litrowego kufla :F
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2005, 08:47:10 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4102 dnia: Kwietnia 25, 2005, 08:48:16 pm »
tia odstajace suty sa wporzo... a winacza marki wino za 4.20 brzoskwinowego to juz pilem z profesjonalnyh lampek... ale zawsze to ofkoz z gwinta tylko raz zaszalalem z hip hopófką...


a żarcik był fpyte hhihihihihi


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4103 dnia: Kwietnia 25, 2005, 08:48:20 pm »
lol...ciekawe pomysly :D

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #4104 dnia: Kwietnia 25, 2005, 08:48:26 pm »
Cytuj
a od czego chcesz?
wrodzona pruderia i nieśmiałość [hehe] nie pozwalają mi odpowiedzieć na to pytanie :blush:

Cytuj
wypijemy tego winiacza z litrowego kufla
to już bym chyba nieprzytomna była

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #4105 dnia: Kwietnia 25, 2005, 08:49:13 pm »
Cytuj
Cytuj
heh...az mi sie przypomnialo jak cos kolo meicha temu qmpel chcail sie napic coli drugiego qmpla i mowi "ej no dajze ja Ci zawsze daje jak mam", to ja slyszac to wtracilem sie do rozmowy mowiac...."taaaaa....chyba dupy"
hhahahaha...... haha..... smieszne nie?
<anti-serdż szept>nie -_-''</szept>

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4106 dnia: Kwietnia 25, 2005, 08:51:56 pm »
Cytuj
wrodzona pruderia i nieśmiałość [hehe] nie pozwalają mi odpowiedzieć na to pytanie
hum hum... dobrze ze sie tantowi modem zepsul :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #4107 dnia: Kwietnia 25, 2005, 08:52:57 pm »
a potem i tak mi się dostanie ;( ,ale będę walczyć dzielnie :shu:  

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #4108 dnia: Kwietnia 25, 2005, 08:53:31 pm »
Cytuj
to już bym chyba nieprzytomna była
to źle? XD

Cytuj
wrodzona pruderia i nieśmiałość
nieśmiałość? O_o <nad głowa Marva pojawia sie wielki obracający sie złoty znak zapytania>

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4109 dnia: Kwietnia 25, 2005, 08:54:55 pm »
Cytuj
a potem i tak mi się dostanie  ,ale będę walczyć dzielnie
nie martw sie uzyje siergieja jako zywej tarczy  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #4110 dnia: Kwietnia 25, 2005, 08:57:24 pm »
Cytuj
to źle?
cóż...zależy dla kogo...na ogół wolę wiedzieć co się ze mną dzieje [albo co ktoś ze mną robi] <_<

 

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4111 dnia: Kwietnia 25, 2005, 08:59:31 pm »
Cytuj
nie martw sie uzyje siergieja jako zywej tarczy
ale ja mam tylko jedna koncyzne...do tego to jest jezyk :P

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #4112 dnia: Kwietnia 25, 2005, 09:00:48 pm »
czyli akurat na tarcze sie nadajesz :F

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #4113 dnia: Kwietnia 25, 2005, 09:00:51 pm »
no...niby łapać kule językiem się da...ale jak nie złapiesz,to prosto do mózgu [bo masz,prawda?]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4114 dnia: Kwietnia 25, 2005, 09:00:56 pm »
Cytuj
ale ja mam tylko jedna koncyzne...do tego to jest jezyk
e tam jak sie chce, to i samym jezykiem mozna sporo zwojowac :F (skojarzenia jak najbardziej dopuszczalne :F)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #4115 dnia: Kwietnia 25, 2005, 09:06:37 pm »
ehhh co ja bym dał żeby schlac sie do nieprzytomności.. bo jeszcze mie sie nie udało :F zazwyczaj ludzie padali na moich oczach a sssamemu pic nie wypada :P
a jeszcze jakby mnie kto wykorzyssstał? łooo no comment XD

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #4116 dnia: Kwietnia 25, 2005, 09:08:34 pm »
Marv,prześlij fotkę-pomyślimy :devil:  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4117 dnia: Kwietnia 25, 2005, 09:09:35 pm »
Cytuj
a jeszcze jakby mnie kto wykorzyssstał?
nawet na to nie licz... twoj kot jest bardziej sexy
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4118 dnia: Kwietnia 25, 2005, 09:11:36 pm »
Zell....a co jestes jego kotem?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #4119 dnia: Kwietnia 25, 2005, 09:12:15 pm »
nie...pewnie też go molestuje