Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169665 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4040 dnia: Kwietnia 23, 2005, 01:27:35 pm »
damn... musialo sie kiedys wydac...  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4041 dnia: Kwietnia 23, 2005, 01:40:15 pm »
nie ma nic lepszego niż idiota z rana na forum... dziękuje wam chłopcy Grzybek i Frey poprawiliście mi stanowczo humor... kiedyś pamiętam miałem taką akcje że z rana wstałem i jakiś mietek złąożył temat o wyższości morrowinda nad jrPGami i wtedy tak samo dobrze się poczułem z rana jak z wami;]
dzięki chłopaki... naprawde dziękuje że hccecie mi pomóc poprawić moje samopoczucie podczas pdwnyh trudnyh chwil :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4042 dnia: Kwietnia 23, 2005, 02:05:11 pm »
Widzisz :P Oni to wszystko z miłości do ciebie Gipson :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4043 dnia: Kwietnia 23, 2005, 02:35:07 pm »
taaa.....hihihihihih Grzybek nie wiedizalm ze amsz tak dobre p[oczucie humoru...a w jakim dizale On to z poczatku zalozyl?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4044 dnia: Kwietnia 23, 2005, 02:38:44 pm »
pewnie w mmorpg albo kultura :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4045 dnia: Kwietnia 23, 2005, 02:49:43 pm »
qrde juz myslalem ze w Mandze i Anime...ale blisko blyem :D

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #4046 dnia: Kwietnia 23, 2005, 02:50:20 pm »
to było od poczatku w archiwumZ...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4047 dnia: Kwietnia 23, 2005, 02:51:44 pm »
ooo...przynajmniej oszczedzil Wam pracy :D

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4048 dnia: Kwietnia 23, 2005, 02:53:20 pm »
ale nie napewno grzybek nie miał z tym nic wspólnego... ten koleś tak sobie wszedł po raz pierwszy na forum i wiedziałże taki topic bedzie dobry w arhiwum Z, i do tego znał jeszcze ksywki maćków modów....


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4049 dnia: Kwietnia 23, 2005, 02:56:47 pm »
noooo....i zupelnie przypadkiem wymienil dwoch ktorzy byli z zamknieciem ulubionego tematu Grzebyka...nieprawdacie ze zbieg okolicznosci?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #4050 dnia: Kwietnia 23, 2005, 04:26:17 pm »
łoł...musze powiedzieć że od jakiegos czasu to forum przeżywa istny renesans... wszyscy marudzili, ale teraz jest lepiej i zywiej niz przd "okresem przejściowym" znaczy problemami z domeną. Wtedy "dzienie postów" było 100-150 dzisiaj sobie patrze i co widze...350 O_o dobra..wracam czytać "narcyza i złotoustego" :F

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #4051 dnia: Kwietnia 23, 2005, 07:33:57 pm »
Ha teraz już wiem kim jest Britka na 100%,ale nie dziwcie się,że tak pisze...ona jest początkującą forumowiczką ;P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4052 dnia: Kwietnia 23, 2005, 07:52:57 pm »
a co to jakaś kumpela czy coś?
Ja rozumiem że jest początkująca ale założyć taki topic jak jest w archiwum Z i to jeszze jak mi tam napisał Marv w dziale Chrono Cross to już poemat...


Dir en grey - Kodou -ta piosenka jest w chu* fajna do śpiewania karoke, skopiowałem sobie lyricsy do notatnika i drze ryja jak dałn od 15 minut :D

a Tant chyba oblewa mature, albo z Hisoką poszli odpowiednio to uczcić bo na forum cosik ich nie ma ;)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #4053 dnia: Kwietnia 23, 2005, 08:51:00 pm »
Heh chyba nie zauważyła GDZIE go tworzy...strasznie roztrzepana ;P
Można powiedzieć,że kumpela,a raczej mojej młodszej siostry niż moja,dla mnie to koleżanka(ma 12 lat)

Ej Gipsi podeślij mi słowa do tej piosenki plissss^^(BTW ktoś siem zgłaszał,że podrzuci mi piosenkę Gackt'a "Luna" ale widać zapomniał... <_< )

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4054 dnia: Kwietnia 23, 2005, 09:13:22 pm »
http://www.jrock.hg.pl/

tutaj masz dział Lyrics i tam są wszystki lyricsy z najnowszego albumu Dega i tłumaczenia na angielski... BTW w Kodou kocham ten moment jak na 2.30 cichnie całkowicie muzyka na sekunde i Kyo wyskakuje z krzykiem (może krzykiem bólu... tak przynajmniej go czuje ja..) kocham tę piosenke;]

a o Lunie zapomniałem :P  ale wynagrodze ci to w pewien o wiele lepszy sposób ;)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #4055 dnia: Kwietnia 23, 2005, 09:25:25 pm »
Cytuj
a o Lunie zapomniałem :P  ale wynagrodze ci to w pewien o wiele lepszy sposób ;)
Eeeeee O_o Gipsi co ty masz na myśli mówiąc "o wiele lepszy sposób"?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2005, 09:38:21 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4056 dnia: Kwietnia 23, 2005, 10:36:16 pm »
boj sie YUz :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4057 dnia: Kwietnia 24, 2005, 03:42:54 am »
Cytuj
a Tant chyba oblewa mature, albo z Hisoką poszli odpowiednio to uczcić bo na forum cosik ich nie ma

Imponująca przenikliwość... co prawda z Hisoka spędziłem tylko kilka godzin, ale faktycznie potem poszedłem pić i właśnie wróciłem.. jak widać w moim sigu zdałem tak samo jako Hisoka na  75 procent, czyli nie jest ze mną źle... a teraz jestem po dwóch browarach i 15 kielichach, więc mi się język plącze i nie trafiam w klawiaturę ( z pietnaście minut tego posta klepałem).... głównym jhednak powodem, dla którego nie byłem na 4um, był bunt mojego modemy, który poraz kolejny odmówił współpracy...

EDIT::

Czemu jak mnie nie ma, to musi taki Frey przyjść.... ehh.... czemu ja mam takiego pecha.... daliście mu już bana, czy ja też mu mogę warna wstawić?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2005, 03:55:51 am wysłana przez Tantalus »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4058 dnia: Kwietnia 24, 2005, 08:49:33 am »
Cytuj
Cytuj
a o Lunie zapomniałem :P  ale wynagrodze ci to w pewien o wiele lepszy sposób ;)
Eeeeee O_o Gipsi co ty masz na myśli mówiąc "o wiele lepszy sposób"?
hmmm może małe lizanie stóp? ;) albo nie na to mieszkasz za daleko.... no ale już ja sobie coś tam wymysliłem...

Cytuj
EDIT::

Czemu jak mnie nie ma, to musi taki Frey przyjść.... ehh.... czemu ja mam takiego pecha.... daliście mu już bana, czy ja też mu mogę warna wstawić?
możesz mu wstawić... ja np. dałem mu warna a jako powód wstawienia tego warna napisałem "za twarz"... jak chcesz to dawaj mu

a tak BTW to gratuluje zdania matury ;]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2005, 08:50:47 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4059 dnia: Kwietnia 24, 2005, 09:56:01 am »
łaaaał Tant zdal mature....az sie zdziwilem O_o