Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3102195 razy)

Offline Mazurit

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 166
  • Kupo!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38720 dnia: Lutego 10, 2012, 03:41:31 am »
Mnie rozwalił tekst ze staruszkami, gdy będą prosić o pomoc przy... a jej tam nie będzie. Warto obejrzeć :rotfl:.

Podaję raz jeszcze link, gdyż wskoczyła kolejna strona z postami, kudosy dla Solidusa.

http://www.youtube.com/watch?v=kl1ujzRidmU
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2012, 09:55:20 pm wysłana przez Mazurit »
Oki Doki Man

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38721 dnia: Lutego 11, 2012, 02:23:07 am »
http://nintendoeverything.com/82557/guinness-world-records-ranks-the-top-50-video-game-endings/
Cytuj
4. Call of Duty: Modern Warfare 2
1. Call of Duty: Black Ops
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38722 dnia: Lutego 11, 2012, 01:20:24 pm »
to cod ma fabułę? ;o czy może chodziło o to że się szybko skończyło

Offline Mazurit

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 166
  • Kupo!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38723 dnia: Lutego 11, 2012, 02:43:56 pm »
to cod ma fabułę? ;o czy może chodziło o to że się szybko skończyło

Oj Black Ops ma takową, i to dość ciekawie poprowadzoną, a w dodatku jak wyreżyserowaną. Od początkowej misji gdzie w kubańskim barze słyszymy "Spieprzaj stąd! Kapitalistyczna dziwko!", wiedziałem już, że będzie zadyma, ale to co się działo później, przerosło nawet moje oczekiwania. Akcja cały czas nie pozwala odetchnąć... aż do ostatniej misji, na jakże swojsko brzmiącej "Rusałce". Co więcej nieźle dobrana i charakterystyczna grupka zawadiaków, kurczę jak pozna się Masona, Hudsona, Bowmana (zwłaszcza jego zejście z tego padołu), czy w końcu Reznova (kto grał ten wie o co chodzi), to gwarantuje że nigdy się ich nie zapomni, ta gra to coś kompletnie innego niż pozostałe gry z tej serii czy też konkurencyjnego Medal of Honor. Aha muszę jeszcze wspomnieć o tym rusku a.k.a. "Zawstydzam Strongmenów" z Workuty, jakże to była krótka aczkolwiek zapadająca w pamięci kreacja. No tak, jeszcze voice-acting uwzględniający Eda Harrisa, Garego Oldmana i Ice Cuba też jest niczego sobie... plus świetnie odwzorowanie klimatu zimnowojennego... plus długo by jeszcze wymieniać... Kurczę, Dragovich... Kravchenko... Steiner... Oni wszyscy muszą ZGINĄĆ...

Aha, a gra pomimo, że szybko się kończy, jest lepsza niż niejeden film. Na pewno nie będzie żalu, jak zakupi się ten tytuł, a już z pewnością nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2012, 08:21:01 pm wysłana przez Mazurit »
Oki Doki Man

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38724 dnia: Lutego 11, 2012, 03:37:05 pm »
http://nintendoeverything.com/82557/guinness-world-records-ranks-the-top-50-video-game-endings/

To jest ewidentne trollerstwo. Super Mario Bros? Przed Portalem 2 (który miał lepsze zakończenie niż jedynka) albo Mass Effectem 2? Gdyby nie obecność Fallouta 3 (który miał potwornie chujowe zakończenie) to bym pomyślał, że lista jest odwrotnie ponumerowana.

btw. Moim zdaniem FF8 miał lepsze zakończenie niż FF7. Ba, nie przeszedłem go niby, ale wydaje mi się, że FFX się kończy lepiej niż siódemka.
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2012, 03:39:00 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38725 dnia: Lutego 11, 2012, 05:46:32 pm »
http://nintendoeverything.com/82557/guinness-world-records-ranks-the-top-50-video-game-endings/

To jest ewidentne trollerstwo. Super Mario Bros? Przed Portalem 2 (który miał lepsze zakończenie niż jedynka) albo Mass Effectem 2? Gdyby nie obecność Fallouta 3 (który miał potwornie chujowe zakończenie) to bym pomyślał, że lista jest odwrotnie ponumerowana.

btw. Moim zdaniem FF8 miał lepsze zakończenie niż FF7. Ba, nie przeszedłem go niby, ale wydaje mi się, że FFX się kończy lepiej niż siódemka.
Ja nie wiem jakim cudem jest tam Bioshock albo Super Metroid. O ile obie gry były świetne to zakończeń one praktycznie nie miały poza lipnymi 20-sekundowymi filmikami.
Resident Evil 4? Poważnie?

Poza tym wszystkie gry wymienione są budżetówkami o wysokiej popularności. Nie ma chociażby jednej niszowej gry, a jest wiele takich, które miały o wiele lepsze zakończenia.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Mazurit

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 166
  • Kupo!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38726 dnia: Lutego 11, 2012, 06:15:44 pm »
Poza tym wszystkie gry wymienione są budżetówkami o wysokiej popularności. Nie ma chociażby jednej niszowej gry, a jest wiele takich, które miały o wiele lepsze zakończenia.

True, true Solidus.
Oki Doki Man

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38727 dnia: Lutego 11, 2012, 07:29:35 pm »

to cod ma fabułę? ;o czy może chodziło o to że się szybko skończyło

Oj Black Ops ma takową, i to dość ciekawie poprowadzoną, a w dodatku jak wyreżyserowaną. Od początkowej misji gdzie w kubańskim barze słyszymy "Spieprzaj stąd! Kapitalistyczna dziwko!", wiedziałem już, że będzie zadyma, ale to co się działo później, przerosło nawet moje oczekiwania. Akcja cały czas nie pozwala odetchnąć... aż do ostatniej misji, na jakże swojsko brzmiącej "Rusałce". Co więcej nieźle dobrana i charakterystyczna grupka zawadiaków, kurczę jak pozna się Masona, Hudsona, Bowmana (zwłaszcza jego zejście z tego padołu), czy w końcu Reznova (kto grał ten wie o co chodzi), to gwarantuje że nigdy się ich nie zapomni, ta gra to coś kompletnie innego niż pozostałe gry z tej serii czy też konkurencyjnego Medal of Honor. Aha muszę jeszcze wspomnieć o tym rusku a.k.a. "Zawstydzam Strongmenów" z Workuty, jakże to była krótka aczkolwiek zapadająca w pamięci kreacja. No tak, jeszcze voice-acting uwzględniający Eda Harrisa, Garego Oldmana i Ice Cuba też jest niczego sobie... plus świetnie odwzorowanie klimatu zimnowojennego... plus długo by jeszcze wymieniać...

Aha, a gra pomimo, że szybko się kończy, jest lepsza niż niejeden film. Na pewno nie będzie żalu, jak zakupi się ten tytuł, a już z pewnością nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.

Tak jak nienawidzę serii CoD, to tutaj zgodzę się z wszystkim co tutaj napisałeś. Jedyny CoD z dobrą fabułą.

Offline Mazurit

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 166
  • Kupo!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38728 dnia: Lutego 11, 2012, 08:23:49 pm »

to cod ma fabułę? ;o czy może chodziło o to że się szybko skończyło

Oj Black Ops ma takową, i to dość ciekawie poprowadzoną, a w dodatku jak wyreżyserowaną. Od początkowej misji gdzie w kubańskim barze słyszymy "Spieprzaj stąd! Kapitalistyczna dziwko!", wiedziałem już, że będzie zadyma, ale to co się działo później, przerosło nawet moje oczekiwania. Akcja cały czas nie pozwala odetchnąć... aż do ostatniej misji, na jakże swojsko brzmiącej "Rusałce". Co więcej nieźle dobrana i charakterystyczna grupka zawadiaków, kurczę jak pozna się Masona, Hudsona, Bowmana (zwłaszcza jego zejście z tego padołu), czy w końcu Reznova (kto grał ten wie o co chodzi), to gwarantuje że nigdy się ich nie zapomni, ta gra to coś kompletnie innego niż pozostałe gry z tej serii czy też konkurencyjnego Medal of Honor. Aha muszę jeszcze wspomnieć o tym rusku a.k.a. "Zawstydzam Strongmenów" z Workuty, jakże to była krótka aczkolwiek zapadająca w pamięci kreacja. No tak, jeszcze voice-acting uwzględniający Eda Harrisa, Garego Oldmana i Ice Cuba też jest niczego sobie... plus świetnie odwzorowanie klimatu zimnowojennego... plus długo by jeszcze wymieniać...

Aha, a gra pomimo, że szybko się kończy, jest lepsza niż niejeden film. Na pewno nie będzie żalu, jak zakupi się ten tytuł, a już z pewnością nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.

Tak jak nienawidzę serii CoD, to tutaj zgodzę się z wszystkim co tutaj napisałeś. Jedyny CoD z dobrą fabułą.

Kurczę; Dragovich... Kravchenko... Steiner... ONI WSZYSCY MUSZĄ ZGINĄĆ...
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2012, 08:27:41 pm wysłana przez Mazurit »
Oki Doki Man

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38729 dnia: Lutego 12, 2012, 01:04:35 pm »
Mnie się w Modern Warfare pierwszym podobała. Filmowa, wciągająca, może nie nazbyt odkrywcza, ale nie tak głupia jak w MW2, ogólnie na duży plus.

A co do tej listy - obecność na niej Halo 3 absolutnie ją dyskwalifikuje. Generalnie wygląda na totalnie z dupy wziętą, z resztą jak większość podobnych - wszystkim nie dogodzisz. Z zarzutem o brak indie games się nie zgodzę. Tak jak branża filmowa ma swoje gale Oskarowe i festiwal Sundance, tak gry wideo mają rynek mainstreamowy i indie. Czasem, tak jak w przypadku filmów, w jakiś sposób się przebijają i niezależna produkcja zdobędzie rozgłos, natomiast to są dwa oddzielne światy. Widzieliście kiedyś, żeby na jakiejś popularnej kinowej liście TOP 100 były tytuły niszowe?

A co do niezależnych produkcji:
http://www.kickstarter.com/projects/66710809/double-fine-adventure :)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38730 dnia: Lutego 12, 2012, 04:08:35 pm »
Cytuj
Z zarzutem o brak indie games się nie zgodzę.
Nie chodziło mi o gry niezależne, po prostu o mniej znane jak Mother 3, AC Zero, cholera nawet Thunderforce V miał lepsze zakończenie niż połowa gier na tamtej liście.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38731 dnia: Lutego 12, 2012, 04:31:00 pm »
Zwracam honor ;)Ale:
"Guinness World Records has sent out a listing of the top 50 video game endings. 13,519 fans participated online to determine the results."
Nie ma się więc co dziwić, że na liście są klasyki i blockbustery ;)

Offline Mazurit

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 166
  • Kupo!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38732 dnia: Lutego 12, 2012, 04:39:34 pm »
Widzieliście kiedyś, żeby na jakiejś popularnej kinowej liście TOP 100 były tytuły niszowe?

Powiem, tylko tyle, że na mojej by były... Właśnie największy wał przy tego typu listach jest taki, że wyliczają one "etykietki", a gdzie tu miejsce na subiektywizm i własne odczucia... A najgorsze są takie komentarze, że twoja lista jest do %#$^, bo nie ma takiego i takiego tytułu... po prostu ręce opadają.
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2012, 04:41:50 pm wysłana przez Mazurit »
Oki Doki Man

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38733 dnia: Lutego 12, 2012, 11:02:50 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=kpUEFdqwGnE

Internetowe gestaPO w obronie ACTA, heh.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38734 dnia: Lutego 13, 2012, 12:44:27 pm »
ciekawe ale niektórzy mogą to dosłownie zinterpretować ;d

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38735 dnia: Lutego 13, 2012, 07:22:17 pm »
Może i jestem lekkim fanboyem, ale MGS3 na 32 pozycji powoduje, że chce mi się zrobić to, co ten gość na obrazku, który Solidus wstawił. Tak jak Tant wspomniał, ta lista to trollerstwo.

http://nintendoeverything.com/82557/guinness-world-records-ranks-the-top-50-video-game-endings/


Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38737 dnia: Lutego 16, 2012, 11:27:20 pm »
Może będą dawać Diablo w gratisie do dwulitrowej Coca-Coli na następne święta.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38738 dnia: Lutego 17, 2012, 08:01:38 am »
My mówimy o Activision. Prędzej możemy się spodziewać pustych butelek po Coli w sklepach z samą Colą jako DLC.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38739 dnia: Lutego 17, 2012, 12:34:39 pm »
Co jest dziwnego w tym, że facet, który już udowodnił, że zna się na biznesie na wielką skalę, dostaje robotę jako członek zarządu wielkiej korporacji
?