Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174733 razy)

Offline Korowód Marchewek

  • Troll Berserker Lv. 54
  • Soldier
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36680 dnia: Lutego 24, 2011, 10:40:11 pm »
Może więc tak mowie na co dzien? Rozmawiając tak z kazdym? Moze nie jestem polakiem ale mieszkam w Polsce, lubie FF wiec znalazlem jakieś fajne forum? Podzielilem się swoją opinią która wam się nie spodobała, bo była inna od waszej, więc stwierdziliście, że trzeba się mnie pozbyć?

Ja mam otwarty umysł, dla każdego z was. ja rozumiem, że Solid chce trzymac porządek na forum, dlatego trzymam się tego tematu bo tu mogę sie otworzyć. Ciekawe co sie stalo z Gabrielem, że już go tu nie ma, mimo, że byl cały wczorajszy wieczór? On może się ze mną nie zgadzal, ale przynajmniej starał się mnie rozumieć zamiast dementowac cokolwiek napisze.

Zauważcie proszę, że nie robię nic złego

- wyglaszam własną opinie
- staram sie piusać poprwnie
- przestrzegam regulaminu
- jestem dla was uprzejmy i miły i otwarty na wasze pomysły

który z tych elementow jest zły i nietaktowny? Możecie mnie zbanowac, ale pamiętajcie, że banujecie nie dlatego, że łamie regulamin, nie dlatego, że jestem zły, nie dlatego, że jestem niemądry. W rzeczywistości wrzucacie mnie do wlasnego krematorium istot nie pasujących do waszego światopoglądu ideału. Tylko i wyłącznie dlatego, bo ktoś jest inny. Nie gorszy, nie poza prawem. Inny.

dziękuję.





Nie ma czegoś takiego jak głupi post, dopóki nie napisze go ktoś inny

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36681 dnia: Lutego 24, 2011, 10:44:09 pm »
Cytuj
który z tych elementow jest zły i nietaktowny? Możecie mnie zbanowac, ale pamiętajcie, że banujecie nie dlatego, że łamie regulamin, nie dlatego, że jestem zły, nie dlatego, że jestem niemądry. W rzeczywistości wrzucacie mnie do wlasnego krematorium istot nie pasujących do waszego światopoglądu ideału. Tylko i wyłącznie dlatego, bo ktoś jest inny. Nie gorszy, nie poza prawem. Inny.
A może po prostu dlatego, że jesteś niesamowicie irytujący (żebym nie powiedział gorzej)?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Korowód Marchewek

  • Troll Berserker Lv. 54
  • Soldier
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36682 dnia: Lutego 24, 2011, 10:46:46 pm »
I otóż to. Pytanie brzmi "dlaczego"? A odpowiedź - bo mnie nie rozumiesz. Nie można nikogo usuwać dlatego bo "mnie irytuje". Ktoś może mieć inne poglądy, które nam się nie podobajo ale trzeba to zrozumieć i z tym zyc. Bo nikogo nie niszcza.
Nie ma czegoś takiego jak głupi post, dopóki nie napisze go ktoś inny

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36683 dnia: Lutego 24, 2011, 10:48:06 pm »
A powiedz ty mi w czym jawi się ta twoja indywidualność? W tym jak się wypowiadasz? To ja ci powiem, że jak sobie tak rozmawiasz do obcych ludzi to długo sobie z nimi nie pogadasz (np pracodawca). Ja też mam swój dialekt ale używam go tam gdzie jest na to miejsce, czyli wśród kumpli którzy to rozumieją. Ja mówię do kumpla spier*** a on wie że powiedziałem "siema". Bo wie o co chodzi. Ale jak powiesz to samo do napakowanego i niezbyt pohamowanego poj**a, to nie odbierze tak samo jak kolega, prawda? Wtedy poznasz co to znaczy mieć np kastet w twarzy. "Relołd" znaczy dla nas "zaparzyć herbatę", uważasz że jakbym tu w temacie "herbata" napisał relołd to wszyscy by zrozumieli?

I gdzie ty przedstawiasz swoje poglądy? Chodzi nie o to co mówisz, ale jak mówisz.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2011, 10:55:16 pm wysłana przez kALWa888 »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36684 dnia: Lutego 24, 2011, 10:50:20 pm »
OK, to ja będę cię dźgał cały czas patykiem w oko. Bo taki mam pogląd. Przecież "Nie można nikogo usuwać dlatego bo "mnie irytuje"."
Cytuj
Ktoś może mieć inne poglądy, które nam się nie podobajo ale trzeba to zrozumieć i z tym zyc. Bo nikogo nie niszcza.
Zupełnie jak Neonaziści! Oni są istnym przykładem tolerancji!
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Korowód Marchewek

  • Troll Berserker Lv. 54
  • Soldier
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36685 dnia: Lutego 24, 2011, 10:56:44 pm »
Chętnie bym z wami porozmawiał dlużej, niestety musze już iść położyć się spać.

Cieszę się, że dyskusja rozwinęła się w tym kierunky. "Na ostatniej terapii zrobilismy postepy" jakby powiedziala siostra Ratchett :D

Życzę wam wszystkich miłych snów i cieszę się, że jutro będziemy mogli na ten temat dłużej porozmawiać

Dziekuję i pozdrawiam
Ja
Nie ma czegoś takiego jak głupi post, dopóki nie napisze go ktoś inny

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36686 dnia: Lutego 24, 2011, 10:57:18 pm »
Solidus, ależ są. I swoje poglądy wyrażają poprzez odcinanie głowy. Ale przecież każdy może mieć swoje poglądy i je praktykować.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2011, 10:59:08 pm wysłana przez kALWa888 »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36687 dnia: Lutego 24, 2011, 10:59:23 pm »
Po ch** z nim gadacie jeszcze ?

Zróbcie to.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2011, 11:00:00 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36688 dnia: Lutego 24, 2011, 11:00:49 pm »
Nie no, ja po prostu uwielbiam jak ktoś wali jakieś pierdoły o tolerancji, zamiast po prostu powiedzieć "dobra, mój błąd, postaram się poprawić na przyszłość".

"Ch*ja zrobiliśmy" jakby powiedział mod Solidus

Cytuj
Po ch** z nim gadacie jeszcze ?

Zróbcie to.
Nie, bo Tant chce mieć większy powód.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36689 dnia: Lutego 24, 2011, 11:02:50 pm »
Jak on wspomniał o siostrze Ratchett to rzeczywiście zaczynam czuć od niego klimat "Lotu na Kukułczym Gniazdem".

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36690 dnia: Lutego 24, 2011, 11:03:52 pm »
Koleś denerwuje wszystkich a wy pozwalacie sobie grać na nosie.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36691 dnia: Lutego 24, 2011, 11:06:56 pm »
Sol co ty na to : zaraz zacznę postować CP, ty się przypultasz a ja ci odpiszę : panie, ale ja jestem inny, nie pasuje do twojego swiatopogladu i tylko dlatego chcesz mnie zbanować? :F

Tant, if you're my god, then show him the ban :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36692 dnia: Lutego 24, 2011, 11:15:49 pm »
Właśnie przeczytałem ostatnie dwie strony i nie mogę uwierzyć, w to co widzę.

Korowodzie, chylę czoła przed twoim troll-fu. Te spreparowane na siłę błędy ortograficzne sprawiły, że sam się na te twoje 12 lat nabrałem. Następnym razem musisz trochę więcej emotów używać, tak będziesz jeszcze wiarygodniejszy. Ciekawi mnie jeszcze kim na IW jesteś - podejrzewam tego nicponia Sitherala, bo coś go ostatnio nie widzę, ale pewności mieć nie będziemy, póki sprawca się sam nie przyzna. W każdym razie, potraktuję cię jak Puśka kilka stron dalej. Tak więc.

Cytuj
Przy pisaniu na forum należy pamiętać o tym, że:
1. Udzielając się w rozpoczętej dyskusji, należy trzymać się z góry narzuconego tematu- spam nie jest mile widziany
(...)
3. Administratorzy i Moderatorzy mają zawsze rację

Pragnę zwrócić uwagę na trzeci punkt. Spam poza tym tematem jest zazwyczaj po prostu kasowany, tak jak twoje posty wczoraj, ale dla ciebie zrobimy wyjątek. Jak zaczniesz spamować, dostajesz bana. Nie dlatego, że jesteś szczególnie niemiły, czy coś. Dlatego, że jesteś oczywistym trollem i skutecznie działaś ludziom na nerwy. Widocznie tak już masz. Ponownie, zwróć uwagę na trzeci punkt w zacytowanym przeze mnie fragmencie regulaminu.

Niniejszym polecam modom kasowanie każdej wiadomości Marchewkowego, która w jakiś sposób będzie nie na miejscu. Jak zacznie wcinać się w rozmowę bez powodu, kasujemy. Jak zacznie się wymądrzać, kasujemy. Jak napiszę jakieś "Dziękuję", kasujemy. Jak akurat któryś z modów będzie miał zły humor, też kasujemy. Przepuszczać proszę tylko te wiadomości, które wnoszą coś do danego tematu. Dlaczego? Patrz punkt trzeci.

Nie zbanujemy cię głównie ze względu na respekt w stosunku do twoich trollowych zdolności oraz żeby moderatorzy się trochę poruszali. Ale także i to nie jest pewne.

Życzę ci kolejnych sukcesów w trollowaniu i cieszę się, że dasz nam powód do usuwania czyichś postów.

Dziękuję.

PS. A teraz przepraszam, muszę iść pokasować trochę postów.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2011, 11:18:40 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36693 dnia: Lutego 24, 2011, 11:33:27 pm »
miałem coś mądrego napisać, ale jak to przeczytałem co sie pojawiło na dwóch ostatnich stronach to mi sie odechciało o_O. zamiast tego idę potruć płuca nikotyną

enyłej

wake me up whene u stop trollin niggaz

BTW
wniosek ostatniego tygodnia- minałem sie z powołaniem kupując gitarę. było sobie perkusję kupić, bo jak sie okazuje nigdy sie nie uczyłem a już jestem na poziomie z deczka wyższym niż podstawowy... damn it :/
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2011, 11:37:07 pm wysłana przez Smögu »
Kame Hame Ha

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36694 dnia: Lutego 24, 2011, 11:43:34 pm »
Korowód Marchewek
Troll Berserker Lv. 54

 ^_^

Ja się też przymierzam do kupna gitary. Raczej z powołaniem się nie minę bo już trochę grałem i nawet mi to szło. Niestety przerzucali mnie wtedy na bas a to nie to chciałbym czynić w zespole. Perkę mój brachol sobie kupił ale nie gra na niej bo nie chce mu się samemu a nie ma z kim grać. Gadanie, pewnie mu minęło.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2011, 11:45:01 pm wysłana przez kALWa888 »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36695 dnia: Lutego 24, 2011, 11:49:06 pm »
na girarze gram od lat sześciu ale nigdy nie będe dobry w te klocki z durnego powodu - mam nieodpowiednie dłonie by być bardzo dobrym gitarzystą. owszem, umiem grać, ale to jest takie granie przy ognisku, albo na imprezie by wszystkie panny zaczeły wzdychać, nic poza tym

a gitar mam w tym momencie trzy - dwie elektryczne i akustyczną
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2011, 11:49:40 pm wysłana przez Smögu »
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36696 dnia: Lutego 24, 2011, 11:51:15 pm »
Apropo grania na gitarze i perkusji, to w poniedziałek kumpel dostanie perkę, gitarę i mica do PS3, wraz z grą (Band Hero). Krótko mówiąc, od następnego tygodnia będę grał w kapeli hehe.

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36697 dnia: Lutego 24, 2011, 11:54:14 pm »
Ooo... to to fajna rzecz jest. Nie grałem dokładnie w to co Tant ale też coś podobnego. Zwało się RockBand na Xbox 360. Też mieliśmy kapelę kumpel coś tam z jajkami w nazwie dał. Najlepiej śpiewanie mi szło bo te przyciski na gitarze to nie dla mnie a na perkusji kręciłem sobie kark i łamałem ręce. Brak mi tej koordynacji ruchowej. Ale zabawa przednia.

Granie i śpiewanie przy ognisku? Fajna sprawa.
Ja bym sobie zaczął od akustyka potem powoli bym zbierał na elektryczną z piecykiem. Śpiewać sobie też lubię ale ja sam oceniać swojego śpiewu raczej nie mam jak, ale myślę że raczej kiepsko mi to wychodzi, aczkolwiek na pewno nie tragicznie.

"śpiewać każdy może..."
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2011, 11:57:13 pm wysłana przez kALWa888 »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36698 dnia: Lutego 25, 2011, 12:11:56 am »
haha sila wyzsza, pisalem ze za puśkiem zatesknicie ;x

Cytuj
Na tym forum w koncu so dzieci.
nie ma

Cytuj
Nie, bo Tant chce mieć większy powód.
ja tez, wlasnie udowodnil ze potrafi normalnie pisac

hmm mysle zeby dodac pkt do regulaminu o poprawnym pisaniu znaczy w miare gramatycznie i bez bledow ortograficznych, ale moge sam do niego podlegac jesli sie nie poprawie ;x

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36699 dnia: Lutego 25, 2011, 12:17:36 am »
Ja już mam sporo doświadczenia w grach muzycznych. W DDR'a dochodziłem do kawałków z poziomem trudności 7/10, w Singstara wymiatam nieprzeciętnie, w Guitar Hero gram na poziomach Hard i Expert, jedynie z perkusją nie miałem do czynienia, ale mam wrażenie, że to będzie najłatwiejsze. Ciekawi mnie śpiewanie, bo w RockBandopodobnych grach mikrofon inaczej działa niż w Singstarach i Karaoke Revolution, bo nie ocenia wysokości dźwięku, tylko sylaby rozpoznaje. Możesz coś o śpiewaniu w RockBandzie napisać kALWa?
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2011, 12:29:31 am wysłana przez Tantalus »