Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3168376 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3420 dnia: Kwietnia 13, 2005, 08:04:47 pm »
a jak narysuje kolko w paincie i dam na devianta to tez bede jednym z najlepszych grafikow swiata?  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #3421 dnia: Kwietnia 13, 2005, 08:10:52 pm »
wtedy będziesz Picasso :F

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3422 dnia: Kwietnia 13, 2005, 08:17:54 pm »
racja, grunt to olać chamów XD

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3423 dnia: Kwietnia 14, 2005, 11:47:46 am »
whodze na forum... patrze YuNa napisał posta... mówie: "Super jakiś debilmny post człowieka którego w klatce chowali to się pośmieje"... włączam topic a tam:
Cytuj
Jeżeli chodzi o najbardziej poruszający moment w FF....to mnie najbardzej poruszyła śmierc Aeris...i tu przytocze pewne przemyslenie...
"patrzyłem bezwładnie jak odwieczny wróg Clouda, Sephiroth swoim długim mieczem przebija bezbronną Aeris i do tego ten jego wyraz twarzy. I wtedy coś
pękło we mnie czułem się jakbym stracił kogoś bardzo bliskiego kogoś na kim bardzo mi zależy, pragnołem tylko jednego Pomścic ją zabijając Sephirotha"...

Ten filmik naprawdę mnie poruszył... cry.gif
szczena mi opadła... pamiętacie tego mietka.. on pisał jakby był naćpany i dużymi literami i z masakrycznie dużą ilością wykrzytkników... ze wzruszenia ściągnałem mu jednego warna bo kiedyś mu dałem chyba w Helpie czy gdzieś... ludzie się zmieniją, albo czasami mają pozytywne akcje... czekam na powrót Skraba mojego ulubieńca na tym forum


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #3424 dnia: Kwietnia 14, 2005, 12:18:57 pm »
Heh Gipsi czasami miło się właśnie tak zaskoczyć.Ludzie potrafią się zmienić  i to czasami tak,że ich nie poznasz^^.Ostatnio to ja miło zaskoczyłam Tanta na sesji(wiesz co mam na myśli Tant ;))

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3425 dnia: Kwietnia 14, 2005, 02:00:36 pm »
Wiem wiem Yuz... ale YuNa? To był mój prywatny spamer, który ode mnie zawsze warny dostawał....... buuuuuu....... i co teraz... i teraz na ludzi wyszedł i nie mam się na kim wyżyć....

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3426 dnia: Kwietnia 14, 2005, 02:27:32 pm »
to sicganij bana Eliemu :P

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3427 dnia: Kwietnia 14, 2005, 02:59:23 pm »
sry, ale w tym poście jest... coś.... dziwnego.... :F

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #3428 dnia: Kwietnia 14, 2005, 04:09:48 pm »
dziś stwierdziłam,że żeby zdać maturę,chyba muszę wyrzucić kompa za okno....lenistwo przebrzydłe [tak mi zawsze mówiła pani od fizy :P ]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3429 dnia: Kwietnia 14, 2005, 05:11:41 pm »
A ty masz w poniedziałek już ustną z polaka..... ja mam zamiar zarwać parę nocek w weekend i opracować jakąś mowę dla komisji, a potem wybrać co najsoczystrze fragmenty, a reszte improwizować.

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #3430 dnia: Kwietnia 14, 2005, 05:27:43 pm »
Czerwony kapturek kropka kom kropka pl w ślicznym czerwonym skinie dreptał infostradą i odtwarzał radosną mp trójkę :)

W tle świergotało ptactwo leśne kropka kom kropka pl, przez dłuższy czas kapturek wędrował przez WWW kropka polskie lasy kropka gov kropka pl gdy nadle z linku wyskoczył WWW kropka wilk kropka org kropka kom, który czatował przez dłuższą chwilę.

„Dokąd się udajesz dziewczynko?” – kliknął wilk

„Idę do babci: IP.00.babcia.cecylia.dorota.22.danuta7 i przesyłam jej maila z prezentami”

„Na co choruje babunia?”

„Zaatakował bug i kasuje pliki i się zawiesza, ma kłopoty z logowaniem, muszę jej sformatować twardziela”

WWW kropka wilk kropka org kropka kom linkiem wpadł do chora @ babunia kropka pl i wysłał kilka nieprzyzwoitych spamów. To osłabiło babcię tak, że wilk kropka org kropka kom bez trudu spenetrował jej wszystkie partycje na dysku i przyłączył ja do swojej sieci. Gdy Czerwony kapturek kropka kom kropka pl dotarł do babci: IP.00.babcia.cecylia.dorota.22.danuta7 był już w posiadaniu babcinej domeny.

„Babciu, dlaczego masz takie duże ikonki?”

„Żebyś miała lepszy dostęp do netu.”

„A dlaczego masz taką wielką czcionkę?”

„Żebyś mnie lepiej widziała.”

„A dlaczego masz taką dużą skrzynkę?”

„Żebyś dłużej tu została.”

Kapturek stał się linkiem kropka org kropka kom bądź nieopodal znajdował się WWW gajowy kropka gov kropka pl z dubeltówką kropka kom. Zobaczył rozpaczliwe wołanie na IRCu i zaatakował wilka najnowszym antywirusem. Kliknął wilk razy kilka, kliknęli i wilka :]
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #3431 dnia: Kwietnia 14, 2005, 05:29:18 pm »
Jezu chryste... SQUAREZONE !! jak ja dawno tego nie widzialem o.O !! waaa ludzie a zem sie zdziwil jak to zobaczylem ... myslalem ze site juz dawno DOWN ...  :shu:  anyway, witam ^^


Cooool ^.~

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3432 dnia: Kwietnia 14, 2005, 05:32:09 pm »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #3433 dnia: Kwietnia 14, 2005, 05:50:52 pm »
Ahahaha fajny ten komiksik XD

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3434 dnia: Kwietnia 14, 2005, 05:54:37 pm »
hehehe tylko nieodbierz tego jako sarkazmu - GPM miło jest Cie tu spowrotem widziec ;] "long time no see" :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3435 dnia: Kwietnia 14, 2005, 05:56:17 pm »
Genialne....

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #3436 dnia: Kwietnia 14, 2005, 06:24:57 pm »
hoo hah, jeeezu, nic tu sie nie zmienilo ...  ;( wybaczcie moment wzruszenia  :grin:  uuuu taa YuNa to jest dopiero czub ;) dobre jest tez to ze jest z mojego miasta i go znam ...  O_o ... dobra nie bede zanudzal, a moze troche pokrzycze ? CZEMU NIKT MI NIE POWIEDZIAL ZE SQUARE WROCILO ?? :D ja tu w nieswiadomosci zyje, zadreczany codziennymi problemami... ale nieee kazdy milczy jak grob :D nie powiedza slowa nawet :D:D:D o boze ... Gipsi !! *dobiera sie do gipsiego ...*  :devil:  


Cooool ^.~

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3437 dnia: Kwietnia 14, 2005, 06:26:31 pm »
Cytuj
NIKT MI NIE POWIEDZIAL ZE SQUARE WROCILO
umm.... lemme think.... bo nie pytales?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3438 dnia: Kwietnia 14, 2005, 06:28:47 pm »
RiKKu? Co ty tu robisz? Myślałem, że cię kosmici porwali albo coś...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3439 dnia: Kwietnia 14, 2005, 06:29:37 pm »
dziwnym niejest...