Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162350 razy)

Offline Fergard

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Doh!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32400 dnia: Maja 31, 2009, 05:56:44 pm »
mwahaha o wiele blizej niz myslicie  :mellow:


Hmmm... To daje do myślenia. Oczywiście wyciąganie pochopnych wniosków to nie moja działka, ale...
Nigdy nie zaliczałem się do specjalnie uduchowionych osób.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32401 dnia: Maja 31, 2009, 10:41:06 pm »
naah nie jestem Tidy, chciałem zobaczyć reakcje :F

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32402 dnia: Maja 31, 2009, 10:46:03 pm »
No shit. T3k byłby zbyt tępy, żeby zmienić sobie IP i wejść tu przez proxy.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32403 dnia: Maja 31, 2009, 10:54:46 pm »
Idę poszukać go na kurniku, pamiętam ktoś pod jakim nickiem grał?

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32404 dnia: Maja 31, 2009, 11:04:36 pm »
Dragon3000 zajrzałęm do wiadomosci :F

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32405 dnia: Maja 31, 2009, 11:13:08 pm »
cos za duzo o nim wiesz
przyznaj sie a unikniesz bana;f

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32406 dnia: Czerwca 01, 2009, 12:01:34 am »
No pewnie że duzo o nim wiem przeciez to moj tata ;). Wczoraj przeglądałem jego wiadomości i w tym jego mowe pożegnalna (1 z 4 chyba) i tam mowil ze jak by co to jest na kurniku pod nikiem dragon3000. Happy now?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32407 dnia: Czerwca 01, 2009, 12:08:21 am »
Nie rozumiem tylko dlaczego T3k podniecają się ludzie, których nie było wtedy jeszcze na forum.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32408 dnia: Czerwca 01, 2009, 12:23:54 am »
bo od tamtego czasu niewiele się wydarzyło. Ganz zerwał z ynternetem. Aha no i zmiana szaty graficznej phoroom.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32409 dnia: Czerwca 01, 2009, 12:28:41 am »
Przypomina mi się jeden koleś, który zarejestrował się i od razu zaczął wyzywać nas od dałnów (co było popularne u nas wtedy, ale wśród starej gwardii). Krótko mówiąc - nie został zbyt mile przyjęty i poszedł wpizdu.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32410 dnia: Czerwca 01, 2009, 12:58:41 am »
Cytuj
No pewnie że duzo o nim wiem przeciez to moj tata

Dun-dun-DUUUN

Cytuj
Happy now?

<liść> Łżesz jak pies! Straże, wynieść go. Może miesiąc w izolatce zrobi mu dobrze na pamięć.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32411 dnia: Czerwca 01, 2009, 01:02:12 am »
NOOOOOOOO! Tylko nie izolatka jak byłem mały i schrzaniłem rundę w "czołgach" na pegasusie brat zamykał mnie na 3h. w łazience. Please i don't want it, my nightmares will come back !

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32412 dnia: Czerwca 01, 2009, 06:28:55 am »
Nie rozumiem tylko dlaczego T3k podniecają się ludzie, których nie było wtedy jeszcze na forum.

Bo zrobiliscie z niego waszą trollową legendę. A w sumie jak spojrzeć na jego posty to tylko parę ma typowo rozkładających na łopatki. Widziałem już lepszych maczo muczaczo, chociażby niejaki "Burning Ranger LOL", nie wiem, może u was go jeszcze nie było heheh.

Przypomina mi się jeden koleś, który zarejestrował się i od razu zaczął wyzywać nas od dałnów (co było popularne u nas wtedy, ale wśród starej gwardii). Krótko mówiąc - nie został zbyt mile przyjęty i poszedł wpizdu.

No to po co zakładacie tematy takie jak Squarezone'owy Słownik Ortograficzny? Żeby każdy pierwszy lepszy mógł się zachowywać jakby znał wasze insajd dżołki? Przeta wiadomo że co mniej rozgarnięci tak właśnie zrobią, żeby nie wiem, wpisać się w wasze łaski czy coś (przydałaby się teraz taka cedząca emota)

No i nie wiem jak to wyglądało, pewnie ten koleś specjalnie to stosował, ale wiecie, generalnie to że wy np. nazywaliście się pieszczotliwie dałnami nie oznacza że wpadliście na to jedyni i w ogóle pierwsi odkryliście amerykę, hłe hłe!
U mnie w szkole np. lata temu to było baaardzo popularne i na tamten czas pewno też bym sypał tym hasłem :>
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2009, 08:14:49 am wysłana przez Sitheral »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32413 dnia: Czerwca 01, 2009, 12:22:56 pm »
Cytuj
Nie rozumiem tylko dlaczego T3k podniecają się ludzie, których nie było wtedy jeszcze na forum.

Bo jego posty są łatwo dostępne? Za dużo Butzu czasu spędzasz na imageboardach, gdzie posty znikają bezpowrotnie po dniach/godzinach/minutach od ich napisania. Tam takie inside joke'i są faktycznie źle odbierane, bo to bardzo specyficzne społeczności i funkcjonują zupełnie inaczej niż typowe fora.

Cytuj
Bo zrobiliscie z niego waszą trollową legendę.

Ano, przejął pan T3000 schedę po Skrabsonie, Erbix'ie, Agaicie i wielu innych naszych miejscowych trollach.

Cytuj
A w sumie jak spojrzeć na jego posty to tylko parę ma typowo rozkładających na łopatki.

Nie wszystko się zachowało. Część pokasowaliśmy z rozpędu, zanim jeszcze go zaczęliśmy traktować jako trolla.

Cytuj
Widziałem już lepszych maczo muczaczo, chociażby niejaki "Burning Ranger LOL", nie wiem, może u was go jeszcze nie było heheh.

Ano był był... z tym, że chyba tylko ja go pamiętam, bo jakoś wieczorem nas nawiedził, a ja w nocy się go już zdążyłem pozbyć. Niezły kozak, chyba na wszystkich forach tego typu był/jest (o ile wiem, to przywiało go z forum PSX Extreme'a heh). Ba, ten typ ma nawet swoje własne forum, i to nawet jakieś z wymierną ilością postów.

Cytuj
No to po co zakładacie tematy takie jak Squarezone'owy Słownik Ortograficzny? Żeby każdy pierwszy lepszy mógł się zachowywać jakby znał wasze insajd dżołki? Przeta wiadomo że co mniej rozgarnięci tak właśnie zrobią, żeby nie wiem, wpisać się w wasze łaski czy coś (przydałaby się teraz taka cedząca emota)

To nie tak. Mam wrażenie, że Butzu za dużo się po 4chanach szlaja i przesiąkł ich kulturą i zwyczajami. Chyba wiem kogo DB ma na myśli (nick'a już nie pamiętam, ale to się w tym temacie wszystko działo), a koleś był nie irytujący dlatego, że używał naszych inside joke'ów (który zresztą nie mamy aż tak dużo i nie są jakieś mocno wysublimowane), ale po prostu był opryskliwy. Znaczy się, zwracał się niegrzecznie do moderatorów i starszych userów, a jeszcze nie miał za sobą takiego stażu na forum, żebyśmy ot tak odebrali to sobie jako niewybredny żarcik. Poszło o co innego w sumie, czyli że.

A topic jak SquareZone'owy Słownik Ortograficzny to akurat pomyłka, która się nie przyjęła (co widać, jak się prześledzi posty z tego tematu) i miała chyba służyć czemuś podobnemu, co Encyclopedia Dramatica dla 4chana. Nie tyle po to, żeby ludzie zaczęli tego wszystkiego używać otwarcie (szczerze mówiąc, nikogo szczególnego, który by tak robił nie pamiętam), ale żeby ludzie mogli "lurk moar" wiedząc o czym mówimy. Zresztą, jak pisałem, nie jesteśmy znowu tacy leet, żeby mieć jakiś złożony system wewnętrznych zwrotów, akronimów i żarcików.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32414 dnia: Czerwca 01, 2009, 02:29:29 pm »
Cytuj
Bo jego posty są łatwo dostępne? Za dużo Butzu czasu spędzasz na imageboardach, gdzie posty znikają bezpowrotnie po dniach/godzinach/minutach od ich napisania. Tam takie inside joke'i są faktycznie źle odbierane, bo to bardzo specyficzne społeczności i funkcjonują zupełnie inaczej niż typowe fora.
Nie, tu raczej chodzi mi o to, że to jak w przypadku mojego kumpla, który cały czas wypomina głupią kłótnię jaką przeprowadziłem z pewną osobą jako zajebiście zabawną rzecz, a jego nawet nie było przy niej.
Cytuj
A topic jak SquareZone'owy Słownik Ortograficzny to akurat pomyłka, która się nie przyjęła (co widać, jak się prześledzi posty z tego tematu) i miała chyba służyć czemuś podobnemu, co Encyclopedia Dramatica dla 4chana. Nie tyle po to, żeby ludzie zaczęli tego wszystkiego używać otwarcie (szczerze mówiąc, nikogo szczególnego, który by tak robił nie pamiętam), ale żeby ludzie mogli "lurk moar" wiedząc o czym mówimy. Zresztą, jak pisałem, nie jesteśmy znowu tacy leet, żeby mieć jakiś złożony system wewnętrznych zwrotów, akronimów i żarcików.
Jeszcze wtedy nie wchodziłem na 4ch ani na ED. Zrobiłem to po incydencie z T3k po tym, jak stwierdził on, że 'Mol' to wyzwisko skierowane do niego i żeby ludzie wiedzieli o kim i o czym gadamy. No i k*rwica chwytała mnie jak widziałem co poniektóre błędy ortograficzne.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32415 dnia: Czerwca 01, 2009, 03:03:47 pm »
BAN ALL THE N00BS!

Tant co ty masz za romantik awatar;p

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32416 dnia: Czerwca 01, 2009, 03:19:52 pm »
Dostałem taki z przydziału. Ty dopiero poczekaj aż dzisiejsze avatary będą rozdane. Będzie jak za czasów sygnatur z podpisami i Siergiejowego avatara z Niesiołowskim.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32417 dnia: Czerwca 01, 2009, 03:42:56 pm »
Cytuj
Bo jego posty są łatwo dostępne? Za dużo Butzu czasu spędzasz na imageboardach, gdzie posty znikają bezpowrotnie po dniach/godzinach/minutach od ich napisania. Tam takie inside joke'i są faktycznie źle odbierane, bo to bardzo specyficzne społeczności i funkcjonują zupełnie inaczej niż typowe fora.
Nie, tu raczej chodzi mi o to, że to jak w przypadku mojego kumpla, który cały czas wypomina głupią kłótnię jaką przeprowadziłem z pewną osobą jako zajebiście zabawną rzecz, a jego nawet nie było przy niej.
Bezsensowne... to w takim razie wszystkie historie z serii "moj kumpel kiedys zrobil cos" albo "kumpel mojego kumpla podobno kiedys odjebal taka akcje ze..." traca sens... kawaly tez nie powinny byc smieszne bo przeciez nie my je wymyslilismy ani nie my bylismy przy ich pierwszym opowiadaniu... jak cos jest smieszne to poprostu jest smieszne i tyle.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32418 dnia: Czerwca 01, 2009, 04:01:37 pm »
Cytuj
Bo jego posty są łatwo dostępne? Za dużo Butzu czasu spędzasz na imageboardach, gdzie posty znikają bezpowrotnie po dniach/godzinach/minutach od ich napisania. Tam takie inside joke'i są faktycznie źle odbierane, bo to bardzo specyficzne społeczności i funkcjonują zupełnie inaczej niż typowe fora.
Nie, tu raczej chodzi mi o to, że to jak w przypadku mojego kumpla, który cały czas wypomina głupią kłótnię jaką przeprowadziłem z pewną osobą jako zajebiście zabawną rzecz, a jego nawet nie było przy niej.
Bezsensowne... to w takim razie wszystkie historie z serii "moj kumpel kiedys zrobil cos" albo "kumpel mojego kumpla podobno kiedys odjebal taka akcje ze..." traca sens... kawaly tez nie powinny byc smieszne bo przeciez nie my je wymyslilismy ani nie my bylismy przy ich pierwszym opowiadaniu... jak cos jest smieszne to poprostu jest smieszne i tyle.
facepalm.tga
O nie mówi "moj kumpel kiedys zrobil cos" tylko gada jakby on był tam był i brał aktywny udział w całej rozmowie.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32419 dnia: Czerwca 01, 2009, 05:37:41 pm »
Ewa Drzyzga pewnie chętnie by o tym pogadała ;]