Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3167454 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3240 dnia: Kwietnia 07, 2005, 07:16:04 pm »
.....nawet taki Gipsi mnie wykorzystuje -_-

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3241 dnia: Kwietnia 07, 2005, 07:52:40 pm »
njo ja tam sysalem ze po pseróbce sie PStwo psuje ale zobaczymy czy sie serdzowi nie popsuje to moze ja se tez pserobie :P jeeeej to moj drugi post po dlugim okresie nie pisania :F



Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3242 dnia: Kwietnia 07, 2005, 08:09:04 pm »
Właśnie zauważyłem, że jakiś milczący jesteś ostatnio. Coś się stało? Chcesz o tym porozmawiać?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3243 dnia: Kwietnia 07, 2005, 08:52:58 pm »
jak zacznie o tym mowic to Zell go wysmieje (cokolwiek zacznie mowic :P) i Jeciątko zamknie sie w sobie

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3244 dnia: Kwietnia 07, 2005, 09:08:16 pm »
Cytuj
Coś się stało?
ee nie
Cytuj
Chcesz o tym porozmawiać?
ee tez nie :P

a nie pisalem bo eee <próbuje cos wymyslic> ee yy... <pol godziny pozniej> yy bo...... wiem ! nie mialem czasu ! mialem szkole, grzebyk mnie na pilke wyciagał, gralem w D2 no i jakos tak te dni szly a ja nic nie pisalem... ale sie stesknilem i  znuf zacne.... ( ciekawe na jak dlugo :P )



MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #3245 dnia: Kwietnia 07, 2005, 09:52:16 pm »
Sssspoko Heticoon ma swój własssny świat :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2005, 09:52:35 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3246 dnia: Kwietnia 07, 2005, 09:54:26 pm »
on poprostu patrzy w dal...i widzi morze..a na nim statek...a na statku marynarz... w samych szortach...ech heti heti...

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3247 dnia: Kwietnia 07, 2005, 10:08:45 pm »
ehh..... rozszyfrowaly mnie lamki jedne



Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3248 dnia: Kwietnia 07, 2005, 10:39:26 pm »
Cytuj
jak zacznie o tym mowic to Zell go wysmieje
damn....

nieudana proba (jesli sie nie myle to juz 572) podbicia swiata - checked
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3249 dnia: Kwietnia 08, 2005, 12:12:08 am »
khrakhrakhra rzindze! MWHAHHAHA...w nastepnej sesji zginiecie :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3250 dnia: Kwietnia 08, 2005, 12:38:22 am »
Cytuj
njo ja tam sysalem ze po pseróbce sie PStwo psuje ale zobaczymy czy sie serdzowi nie popsuje to moze ja se tez pserobie :P jeeeej to moj drugi post po dlugim okresie nie pisania :F
no przeróka niszczy konsole PStwo w chu* szybko... z tym że Serge przeróbki nie będzie miał...

 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3251 dnia: Kwietnia 08, 2005, 08:58:47 am »
BUAHAHAHAHAHHAH! Wlasnie! KHRAKHRAKHRA! i kto tu jest masta? no mkto? <patrzy z niedowierzaniem na Gipsa ktory puerwszy raz pwoeidizla cos madrego>

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3252 dnia: Kwietnia 08, 2005, 09:01:48 am »
heh... no w sumie to racja... pozyjemy popatrzymy czy serdzowi dobrze bedzie działał.... wiec byle do maja :P



Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3253 dnia: Kwietnia 08, 2005, 10:30:08 am »
już jakiś czas temu zaczał się pogrzeb papieża... i tak sobie pomyślałem że nieźle by było przejebane jakby teraz był jakiś atak terrorystyczny tak jak powiedzmy w nowym jorku... przeca tam tyle głów państwa i peeeełno ludzi, że jakby jakiś świr się wbił samolotem to by było nie fajnie...  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3254 dnia: Kwietnia 08, 2005, 10:36:29 am »
No.. niezły hardcore by był. JEstem ciekawy ile tam łącznie ludzi było. No właściwie to jest :P

 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3255 dnia: Kwietnia 08, 2005, 10:40:29 am »
Cytuj
No.. niezły hardcore by był. JEstem ciekawy ile tam łącznie ludzi było. No właściwie to jest :P
stary o ni tam jeszcze żyją nie uśmiercaj ich tak syzbko tym atakiem terrorystycznym :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3256 dnia: Kwietnia 08, 2005, 01:05:34 pm »
na tvp 1 i 2 sa teraz jakies orkiestry ku czci jana pawla II i przed chwila wykonywali kawalek z onimushy 3 O_o
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3257 dnia: Kwietnia 08, 2005, 02:49:20 pm »
lol!

Cytuj
No.. niezły hardcore by był. JEstem ciekawy ile tam łącznie ludzi było. No właściwie to jest
okolo 4mln

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3258 dnia: Kwietnia 08, 2005, 03:37:15 pm »
Ludaaa, sry, że w takiej chwili, ale oglądajcie mojego jedynego teledycha, bo nie wiem, czy mam go na tym Lycosie trzymać, czy nie XD

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3259 dnia: Kwietnia 08, 2005, 03:42:47 pm »
ja już zassałem ale oglądne dopiero jak przyjde bo ide grać w noge zaraz :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?