Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162478 razy)

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32340 dnia: Maja 28, 2009, 01:01:09 pm »
Cytuj
A właśnie, tera Alone in the Dark leci (po polsku "Wyspa Cienia"... fuck). Film jest tak dobry, jak mówią?
ogladalemd zies od polowy grajac miedzy czasie na konsoli i niewiedzac co ogladam (co ogladalem dowiedzialem sie po creditsach ;f) se po pomyslalem 'ojej kolejny nisko budzetowy s-f niech se leci bedzie mi swiatlo dawal jak gram'

Cytuj
IMDB sez
BloodRayne 3: Warhammer (2010) (pre-production) (producer)
ojej nawet niewiedzialem ze film zrobili

Cytuj
Fak, nawet lubiłem tą gierkę. Ktoś widział jedynkę albo dwójkę? Heheh nie mówcie i tak wiadomo że to shit.
ja, obie, lubie ja za komentarze bohaterki i wogole BR to jedyny poziom hororow jaki trawie


BTW. ostatnio Glenn wygrzebal film osadzony w swiecie Dynasty Warriors jesli ktos bylby zaciekawiony. Ma calkiem wysokie oceny na imdb i zwie sie Chi bi (aka Red Cliff)
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2009, 01:13:09 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32341 dnia: Maja 28, 2009, 01:36:20 pm »
Gipsi - NW to shit, BrzydUla ujdzie. Szkoda ze sie 39.5 skończyło.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32342 dnia: Maja 28, 2009, 01:42:55 pm »
Cytuj
ostatnio Glenn wygrzebal film osadzony w swiecie Dynasty Warriors jesli ktos bylby zaciekawiony. Ma calkiem wysokie oceny na imdb i zwie sie Chi bi (aka Red Cliff)

Fajnie zrobiony z rozmachem ale nudny nieco... Wkurza mnie to, ze napisy są i angielskie i kantonskie na ekranie.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32343 dnia: Maja 28, 2009, 02:43:13 pm »
Wszystkie seriale produkcji TVNu to badziewie, nie ma sie co licytować który lepszy a który gorszy.
Ekranizacji gier też nie ma dobrych oprócz Silent Hill.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32344 dnia: Maja 28, 2009, 03:07:10 pm »
Ja też uważam że SH był jak na razie najlepszą taką ekranizacją. Zgadza się, był odtwórczy do przesady (bo nie można powiedzieć żeby sceny jatek, rewelacyjnie zrobione przejście do "innego świata" albo wtrącanie na chama piramidogłowego wnosiło coś do serii), ale przynajmniej był odtwórczy w dobrym stylu, na Swaroga!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32345 dnia: Maja 28, 2009, 03:41:55 pm »
Wszystkie seriale produkcji TVNu to badziewie, nie ma sie co licytować który lepszy a który gorszy.
Ekranizacji gier też nie ma dobrych oprócz Silent Hill.
Wszystkie polskie seriale śmierdzą.

A G-1 chyba zapomniał o pierwszym dobrym filmie na podstawie gry - Mortal Kombat.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32346 dnia: Maja 28, 2009, 05:14:32 pm »
Można powiedzieć że z Na wspólnej zrobi się kolejna Moda Na Sukces. W końcu NW ma sporo powyżej 1000 odcinków a MNS przekroczyła chyba 4000 nie jestem pewien.

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32347 dnia: Maja 28, 2009, 05:32:04 pm »
5571 odcinków tej opery mydlanej w juesej już jest.

Wszystkie polskie seriale śmierdzą.

Aye. Przynajmniej wszystkie nowe, niektóre z tych starszych są okej.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32348 dnia: Maja 28, 2009, 09:16:29 pm »
Ja nie wiem czemu MNS jeszcze nie zbankrutował. Przypuszczam że głównie ten shit(w mojej opini) oglądają jedynie stare babcie i inne starsze osoby. Tak wogóle to przeszedłem FF6 i wydaje mi się że jest lepszy od tej niby boskiej 7 nad którą większość się spószcza.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32349 dnia: Maja 28, 2009, 09:19:46 pm »
Każdy FF jest lepszy od VII. Poza X i X-2, które są ex equo.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32350 dnia: Maja 28, 2009, 09:37:31 pm »
Nie zdziwiło mnie twoje zdanie DB bo wiem że jesteś "negatywnie" nastawiony do FF7. Osobiście to się z tobą zgadzam

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32351 dnia: Maja 28, 2009, 09:39:16 pm »
Każdy FF jest lepszy od VII. Poza X i X-2, które są ex equo.
no nie bardzo.
Każdy wychwala FF VI bo jest taka moda na niego, jakby S-E zaczęło trzaskać remaki i inne takie FF VI, to każdy by nie cierpiał FF VI i kochałby FF V albo coś w tym stylu.

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32352 dnia: Maja 28, 2009, 09:56:38 pm »
Jak dalej pójdzie to się okażę, iż granie w każdego Finala to była właściwie strata czasu.  Nie jestem wprawdzie jakimś zagorzałym fanem serii ale zaczyna mnie coraz bardziej dziwić jej "odbrązawianie". Najpierw mówiło się, iż X-tka to dno nie umywające się do VII. Teraz wiele osób uważa, że jednak VII wcale nie była taka idealna, to tylko mydlenie graczom oczu, scenariusz do bani itp. Część VIII była niby zbyt trudna i przekombinowana a poza tym tak zwani znawcy odmawiają jej "zaszczytu" bycia finalem. Część IX to wg obecnego pokolenia graczy pozycja dla dzieci. No to ja się pytam. Czy cały cykl FF był tylko jedną wielką manipulacją? Że wmówiono ludziom jego niesamowitość i doskonałość?
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2009, 09:57:13 pm wysłana przez aysnel »

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32353 dnia: Maja 28, 2009, 09:57:10 pm »
A dla mnie Final VII to zdecydowanie jeden z tych lepszych.
Nie, nie mam w pokoju ołtarzyka z VII, nie spuszczam się na widok Clouda i nie jestem fanboyem siódemki. A niejedno jrpg ukończyłem i porównanie mam dość szerokie.
Kwestia gustu I guess.

I mam wrażenie że jak kiedyś było cool uwielbiać siódemkę, tak teraz trendi, jazzy, si czy jak to teraz szesnastki mówią jest mieszanie siódemki z błotem.
Nie mówię o Was konkretnie, ale nieraz widzę jak na forach zagranicznych ktoś coś napisze że lubi VII (niekoniecznie w sposób typu: "łaaał omfg this is best game eva!!11oneone - to faktycznie może wkurzać) a wszyscy objeżdżają go z góry na dół. Pewnie myslą że są fajni i w ogóle pro.
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2009, 10:14:20 pm wysłana przez Sitheral »

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32354 dnia: Maja 28, 2009, 10:12:06 pm »
Inna sprawa, iż kiedyś siódemka była jednym z niewielu jRPG rozpoznawalnym na zachodzie. W pewnym sensie dla wielu było to coś nowego z czym się jeszcze nie spotkali. Ja dawniej też odrzucałem RPGi i jRPG ale po zagraniu w Chrono Triggera moje zainteresowania grami odwróciły sie o 180 stopni. Inna sprawa, że zrobiłem się monotematyczny i ostatnio gram tylko w jRPG na PS2 no czasem włączę sobie na PC jakąś strategię typu Europa Universalis czy Hearts of Iron. Jakoś nie tęskno mi do innych gatunków gier. W każdym razie wolę po raz drugi zagłębić się w Ar Tonelico niż grać np w Counter-Strike'a z żywymi ludźmi. Zresztą jak już kiedyś wspominałem mam urazy do gier sieciowych.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32355 dnia: Maja 28, 2009, 10:13:58 pm »
Kurde 9 i 8 były super nie wiem czemu ale chyba jeszcze raz w nie zagram. A z całej "rodziny" FF7 spodobał mi się najbardziej FF7crisis core (to chyba oczywiste) szkoda ze jest strasznie krotki a te misje ktore mialy przedluzyc gre sa fajne ale po przejsciu 50% robi sie to na sile w koncu ile razy mozna biegac po tych samych lokacjach nie?

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32356 dnia: Maja 28, 2009, 10:25:10 pm »
Mnie Crisis Core zawiódł. Szczerze mówiąc sam nie wiem czego się po nim spodziewałem. W każdym razie przyjemność z gry nie była taka jaką bym sobie życzył. 100 zł poszło w błoto. Może chce ktoś kupić? -_-

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32357 dnia: Maja 28, 2009, 10:31:55 pm »
Ja machnąłem o CC wielgachną solucję więc nie będę ściemniać że się nie wkręciłem hehe. Ale duużo mu brakuje do doskonałości. Przede wszystkim spedalone postacie, puste lokacje (rozumiem że w takim Nibelheim jest pusto, ale na Śwętopełka, Midgar to metropolia!), mało przestrzeni do eksploracji, system trochę zbyt masherski ale świeży jak na Finale, więc u mnie w sumie na plus. Wszędzie latający Genesis to zdecydowanie fail. Misje... macie rację, są lipne i nudne, przynajmniej dzięki nim mozna pokonac Minervę heh.

Plusy CC to przede wszystkim świetny OST, dobre wątki Aeris-Zack, mimo wszystko zacna grafa i flimiki no i... gra na sentymentach fanów siódemki heh.
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2009, 10:33:05 pm wysłana przez Sitheral »

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32358 dnia: Maja 28, 2009, 10:35:42 pm »
Czytałem twoją recenzję i zasadniczo się zgadzam ale moim zdaniem grafika w CC kwiczy i leży. Wolałbym zobaczyć śliczne 2D niż kanciaste i pikselowate 3D. Na szczęście chociaż Star Ocean'y na PSP mnie nie zawiodły.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32359 dnia: Maja 28, 2009, 10:53:06 pm »
Czytałem twoją recenzję i zasadniczo się zgadzam ale moim zdaniem grafika w CC kwiczy i leży. Wolałbym zobaczyć śliczne 2D niż kanciaste i pikselowate 3D. Na szczęście chociaż Star Ocean'y na PSP mnie nie zawiodły.
I LOL'd no ale okej, przywykłem do Twoich dziwactw aysnel ;)