Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160083 razy)

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28600 dnia: Maja 17, 2008, 09:32:46 pm »
Bajdełej cieszę się, że dopisałeś ten nawias, bo ja sobie nie skojarzyłam tego z miastem XD

Czyżby posty Emila poddawały się różnej interpretacji i każdy w nich widział to, co zechce? :)
To tak jak z tymi obrończyniami moralności, które wszędzie widzą zuo i seks. ;)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28601 dnia: Maja 17, 2008, 10:25:22 pm »
Juz ja widze jak nie bedzie GTA 4 na pc ;] od początku na pctach i naagle mialo by byc tylko konsolowe ? Hah...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28602 dnia: Maja 18, 2008, 03:26:21 am »
dzis z okszji juwenalii obmacałem tyle tits ze na SZ tyle użytkowników nie ma... niech zyja torunskie juwenalia
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28603 dnia: Maja 18, 2008, 03:29:29 am »
dzis z okszji juwenalii obmacałem tyle tits ze na SZ tyle użytkowników nie ma... niech zyja torunskie juwenalia
I don't think you touched any tits. Enjoy your manboobs. Alone.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28604 dnia: Maja 18, 2008, 03:33:42 am »
dzis z okszji juwenalii obmacałem tyle tits ze na SZ tyle użytkowników nie ma... niech zyja torunskie juwenalia
I don't think you touched any tits. Enjoy your manboobs. Alone.
enjoy your poor life dude. next time when you will heat about any torun reaper - its me dude
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28605 dnia: Maja 18, 2008, 12:32:09 pm »
Slyszeliscie ze GameRankings usunelo jakas recenzje Zeldy po to aby GTAIV wciaz bylo najlepiej oceniana gra w historii? Teraz chyba usuneli kolejna bo Ocarina of Time spadla nizej nawe niz Mario Galaxy ktore ca czas bylo za nia.
Zelda OoT jeszcze nie dawno miala 97.8 srednia  bodajze -teraz ma 97.3
http://www.gamerankings.com/itemrankings/simpleratings.asp?rankings=y

Byly chyba 34 recenzje traz jest 31... wiecie, mnie to wali ktora gra jest na ktorym miejscu w rankingach... GTA IV to bedzie zawsze rewelacyjna gra ktora ubustwiana bedzie przez miliony a Ocarina of Time juz na zawsze bedzie zapamietana jako genialny twór... i kazda z tych gier bedzie miala swoich wielkich fanow. Ale po co robic takie szopki? Ostatnio zle sie dzieje w swiecie gier i stal sie to poprostu zbyt wielki biznes przez co ludzie zapominaja ze chodzi poprostu o fun z gry. GameSpot ktory wyzuca redaktora za to ze dal za niska ocene grze wydanej przez sponsora i inne chujnie na tym serwisie, mnostwo walk o to ktora konsola jest lepsza, nadawanie przez fanow i developerow ze Wii niszczy rynek hardcorowych grazy, ze Wii Fit niszczy przyszlosc konsolowych gier... "kurczaczek" po co te wszystkie szopki? Nie mozna sie poprostu cieszyc grami?
Okey ja tez mowie ze X-boxa to najmniej interesujaca mnie konsola -ale zagralbym w pare gierek z mila checia (Ninj Gaiden 2, banjo kazooie 3 jakkolwiek sie nazywa, DoA 4... i moze cos by sie jeszcze znalazlo) ale nie pierdole ze ma umrzec... Jak ostatnio czesto patrze na zagraniczne serwisy growe to stwierdzam ze swiat gier sie zrobil dosyc pojebany.

EDIT::::
Zelda juz wrocila na pierwsze miejsce i jakos dziwnie znowu srednia podskoczyla -pewnie zbyt wielu fanow sie skaplo o co chodzi i na nich najezdzali- w koncu kilka portali duzych o tym juz pisalo.
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2008, 03:27:32 pm wysłana przez Kazumaru »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28606 dnia: Maja 18, 2008, 12:37:51 pm »
Vidya Gaems=SRS BSNS

OH GOD DAMN IT, GIPSI, WHAT THE FUCK ?!

Cytuj
banjo kazooie 3
Wygląda chujowo - Square Bear+Gay Bird (tak, wiem, że to ma być laska) z jakimiś dziwnymi latającymi ciulstwami.
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2008, 12:41:14 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28607 dnia: Maja 18, 2008, 12:44:49 pm »
WTF? Ej Gipsi, Ty tak serio z tym nickiem? ;/

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28608 dnia: Maja 18, 2008, 02:17:32 pm »
dokładnie to samo chciałam powiedzieć...tak patrzę na nicka i sobie myślę kto to do cholery...ale zaraz pod spodem zobaczyłam "komercyjny chłopak" i jakoś skojarzyłam,wtf?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28609 dnia: Maja 18, 2008, 02:31:08 pm »
wiecie, mnie to wali ktora gra jest na ktorym miejscu w rankingach...
Mam to samo, najbardziej chyba obchodzi wydawców która gra jest na którym miejscu. Świat gier robi sie coraz bardziej pojebany, tylko z jakich przyczyn ? O kasę najprawdopodobniej chodzi, a cała ta propaganda jeszcze bardziej się nakręca.

Ja tam idę sobie teraz pograć.
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2008, 02:34:06 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28610 dnia: Maja 18, 2008, 02:59:32 pm »
khaha dla tej reakcji warto bylo nawet gipsa o powody nie pytalem ;x

ale ksiazeczki dodawane do gier psx bywaly...wypasne. Co do tych z peestrojek, wydaje mi sie, ze sa znacznie lzejsze i waza mniej wiecej tyle samo. Co do PSX - w zaleznosci od gry.Sam wiem bo Musiolowi jak wysylam gry to cena przesylki potrafi sie znacznie roznic. Samo opakowanie moze i lzejsze, ale to co w srodku - nie zawsze:) Przyklad - ostatnio wyslany przeze mnie Parasite Eve 2. Bajdelej Musiol daj znac czy juz wszystko podochodzilo.
wiec opakowanie sru przez okno a plyte w papierowa koperte i masz taniej ;f albo wyapkowac te pierdolki jak jakies instrukcje obslugi czy cos

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28611 dnia: Maja 18, 2008, 03:15:10 pm »
Cytuj
banjo kazooie 3
Wygląda chujowo - Square Bear+Gay Bird (tak, wiem, że to ma być laska) z jakimiś dziwnymi latającymi ciulstwami.
No gra wyglada lipnie bardzo... ogromne rozczarowanie. Character design w tej grze to najwieksza porazka jaka kiedykolwiek widzialem -jak mozna bylo to tak spieprzyc? W oryginale wygladali o wiele lepiej -jeszcze kwadratowy banjo jakos ujdzie ale kazooie jest tak maksymalnie lipny ze lah... poprostu pedalski jak mowisz. Gameplay tez wyglada ipnie raczej -jakies kingdome heartsowe robienie gumi statkow i zapieprzanie nimi? No ale pierwsza czesc na nintendo 64 byla boska i zaluje ze w dwojke nie gralem bo ponoc byla jeszcze lepsza... znajac wiec dokonania rare i cudowna pierwza czesc z checia zagralbym w trojke. Choc Rare cinko ostatnio piszczy podobno wiec pewnie nic nie strace jak nie zagram :]

Cytuj
WTF? Ej Gipsi, Ty tak serio z tym nickiem? ;/
Kto to jest Gipsi? :]
nie no tak na serio to... serio, serio.


Cytuj
Bo PS2 nie wyrabiało (jesli ktos chce stwierdzic cos w stylu "Bzdura, zobacz skriny z Kingdom Hearts 2 i Silmerii!" to niech sobie odpusci - nowa generacja to nie tylko nowa grafika, o czym niektorzy zdaja sie konsekwentnie zapominac), Microsoft ze swoim Xboxem nie mial czym konkurowac nawet z tym nie wyrabiajacym sprzetem, a i Nintendo nie widzialo sie trwanie na rynku z samym - dostajacym ciegi GameCubem - i walczacym na rynku handheldowym DS-em, gdy konkurencja juz planowala nowe konsole.
To najmadrzejsza rzecz jaka serhiej kiedykolwiek napisal ;]
PS2 mogloby jeszcze spokojnie wiele lat rzyc ale konkurencja tez chce kase zarabiac -Sony najgorzej na tym przeciez wychodzi na zmianie generacji bo nie dosc ze doplacaja do kazdego ps3 to jeszcze ps2 sprzedaje sie rownie dobrze co ps3 ;]
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2008, 03:17:15 pm wysłana przez Kazumaru »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28612 dnia: Maja 18, 2008, 03:26:33 pm »
Nie no, Gipsi, nie rób se jaj, wracaj do starego nick'a, bo mi się ciebie głupio czyta teraz heh. Już 2 razy dzisiaj pomyliłem cię z Gohą...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28613 dnia: Maja 18, 2008, 03:43:34 pm »
Ta, ja dziś wchodzę na stronę i patrzę że jakiś nowy spoko ziomek tu jest a jak mu się przyjrzałem to tylko rozczarowanie poczułem. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28614 dnia: Maja 18, 2008, 04:10:54 pm »
Auhahahahaha hahah haha..!

...


Hahahaha!

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28615 dnia: Maja 18, 2008, 05:13:13 pm »
dzis z okszji juwenalii obmacałem tyle tits ze na SZ tyle użytkowników nie ma... niech zyja torunskie juwenalia
ja byłam w piątek na juwenaliach, były problemy z dojściem na koncert xD najbardziej używana trasa to po piwo i do toy toyi xD

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28616 dnia: Maja 18, 2008, 05:20:38 pm »
dzis z okszji juwenalii obmacałem tyle tits ze na SZ tyle użytkowników nie ma... niech zyja torunskie juwenalia
ja byłam w piątek na juwenaliach, były problemy z dojściem na koncert xD najbardziej używana trasa to po piwo i do toy toyi xD
chyba toi toi sie to nazywa ;p

btw, Gipsi, przesadziles z tym nickiem cholera, dla mnie bedziesz Gipsi i tyle ;)( nawet jakbyś za nick miał Joseph Fritzl)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28617 dnia: Maja 18, 2008, 05:40:51 pm »
Gipsi - juz przy premierze San Andreas byly jakies historie, ze Take Two czy inny Rockstar sobie kupował oceny. Takze teraz mogli po prostu pojsc krok dalej i zaplacic GameRankings ;)

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28618 dnia: Maja 18, 2008, 06:10:06 pm »
Musiol, cicho :P nie pamiętam :f

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28619 dnia: Maja 18, 2008, 06:18:04 pm »
Cholera, Gipsi...Nick był jedyną rzeczą, która trzymała mnie od nazwania Ciebie pełnolipnym Weeaboo.

Anyway, oceny gier i manewry, jakie z nimi robią to ja mam bardzo w dupie, szczególnie ówcześnie. Kiedyś wyczynem było dostać chociażby 9/10, dzisiaj 10/10 są rozdawane jak cukierki w Halloween, a 7/10 oznacza, że gra jest porażką i nie należy się na nią nawet patrzeć. Z drugiej strony taki God Hand dostawał 3/10, a i tak sporo ludzi lubi tą grę.

Cytuj
znajac wiec dokonania rare i cudowna pierwza czesc z checia zagralbym w trojke
Raczej nie będzie tak cudownie. Kiedy Rare odłączyło się od Nintendo sporo dobrych ludzi odeszło od firmy i dlatego powstały takie chujnie jak chociażby Star Fox Adventures.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?