Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166421 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2820 dnia: Marca 15, 2005, 05:16:27 pm »
Cytuj
Hm...jeśli matrix to twój ulubiony film to eMGjeeS ci się nie spodoba (to tylko hipoteza)...
dlatego ze w matrixie jest caly czas akcja a w mgs praktycznie caly czas skradanie? e tam ja jestem uniwersalny :P gralem chwile i wlasnie przeszlem 1 bossa i musze powiedziec ze nawet giera niezla :D
Cytuj
mgs czyli Metal Gear Solid?
yup
Cytuj
tylko dałnie ty będziesz sobie pewnie grał na emulatorze na komputerku a ta gra to jest coś jak film... to trza na TV z padem w łapie...
no niestety ale nie mam memorki do psx bo gdybym mial to jasne ze bym sobie rzucil na plytke i zapierdzielal przed tv :F
Cytuj
noi gra jest też stara więc pewnie będziesz nadawał że ch*jnia
ostatnio podczas zepsucia ps2 gralem w rozne gierki na gba wiec sie przyzwyczailem i teraz dla mnie w mgs jest grafika zaj***sta jesli ci o to chodzi :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2821 dnia: Marca 15, 2005, 05:27:56 pm »
ale fakt faktem psycho mantis = dno bez pada :] mnie ten motyw powalił poprostu za pierwszym razem <spojler, zellu nie czytaj tylko kup memorke za 12 zeta bylegdzie :P > put your controller on the floor...BZZZZZZZZZZZZZZ...hahahaha i can controll it...no poprostu genialny motyw, i to podawanie informacji o snejku zgadzajacych sie z tym ile ludkow zabiles itp. to tez chyba niewyjdzie bo na emu memory cardy sa jakos zjebane

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2822 dnia: Marca 15, 2005, 05:32:27 pm »
<no a oprócz tego czytał ci co masz na memory kardzie.. tzn tylko gry z konami... no i ogolnie mógł trohe twoje rhy mamotać hyba o ile pamiętam...
dojeb*na gra


a MGS 3 podobno miażdzy wszystko ehhh jak oglądam trailery t mi pała staje a jak widze The Boss to łah


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2823 dnia: Marca 15, 2005, 05:35:56 pm »
Cytuj
a MGS 3 podobno miażdzy wszystko ehhh jak oglądam trailery t mi pała staje a jak widze The Boss to łah
nom mi jak nawet by sie nie podobal mgs1 to i tak bym w 3 zagral bo tam jest z tego co czytalem w recenzjach system i szczegoly dojebane.... czuje ze pieczenie wezy bedzie moim zyciowym przeslaniem :F
a z tym psycho mantisem to co jest za akcja? wyciaga swoj ulubiony rozowy wibrator i on sie tak smiesznie rusza i pad tez i wy cos ten tego?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2824 dnia: Marca 15, 2005, 05:39:40 pm »
spojler... ejj.... no przecież można zrobic ten numer z Sajko Mantisem... nasikasz ESC i wyłączasz pierwszego pada, po czym zaczynasz grać na sterowaniu drugiego... jeszcze z tym Ninją jest beznadziejnie, bo poligony zamiast być przezroczyste się malują na czarno, przez co jego kamuflaż działa odwrotnie

BTW... widzicie.... to już nie to samo co tag 'color=white'.... jak się da 'color=#EEF2F7' to ni cholery nie widać napisu, co nie?
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2005, 05:40:37 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2825 dnia: Marca 15, 2005, 05:40:27 pm »
no egzakli :] a mgs 3 mam 30% i stoi...nie pala, download :P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2826 dnia: Marca 15, 2005, 05:57:48 pm »
Z tego co wiem to w MGS3 będą takie rzeczy:
-Plansza cała ma kształt kwadrata o długości boku równej 10KM (w stosunku do wielkości postaci)
-można złamać/zwichnąć rękę lub nogę(wtedy możesz kulejesz chyba a jak masz obie złąmane to możesz się tylko czołgać)
-można krwawić (to już było w MGS2 ale tam ma być to zmienione)
-można się zatruć jedzeniem
-trzeba zdobywać pożywienie
-rany po kulach trzeba samemu opatrzeć sobie (rany te zabliźniają się potem)
-ustawienie patroli żołnierzy jest CAŁKOWICIE losowe
-jest podział na dzień i noc (tego dokładnie to nie wiem)
-są kamuflaże, ale psy umieją cię wyczuć
-niektóre dzikie zwierzęta będą ci przeszkadzać
-można spotkać tam małpki z Ape Escape
-można operować np. działkiem przeciwlotniczym (widziałem na trailerze)

Reszty nie znam...
Więc jest to bardziej już gra typu Survival niż skradanka.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2827 dnia: Marca 15, 2005, 06:05:05 pm »
Cytuj

-można złamać/zwichnąć rękę lub nogę(wtedy możesz kulejesz chyba a jak masz obie złąmane to możesz się tylko czołgać)
 
nie ma grzyba, od razu na poczatku sobie konczyny polamie i bede gral w Zellmodzie :D

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2828 dnia: Marca 15, 2005, 06:10:37 pm »
kadłub-komandos... ja słyszałem Zell, że ciebie ostatnio wysłali do Iraku, żebyś ćwiczył tamtejszych ludzi we wschodnich sztukach walki...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2829 dnia: Marca 15, 2005, 06:17:25 pm »
Cytuj
Z tego co wiem to w MGS3 będą takie rzeczy:
-Plansza cała ma kształt kwadrata o długości boku równej 10KM (w stosunku do wielkości postaci)
-można złamać/zwichnąć rękę lub nogę(wtedy możesz kulejesz chyba a jak masz obie złąmane to możesz się tylko czołgać)
-można krwawić (to już było w MGS2 ale tam ma być to zmienione)
-można się zatruć jedzeniem
-trzeba zdobywać pożywienie
-rany po kulach trzeba samemu opatrzeć sobie (rany te zabliźniają się potem)
-ustawienie patroli żołnierzy jest CAŁKOWICIE losowe
-jest podział na dzień i noc (tego dokładnie to nie wiem)
-są kamuflaże, ale psy umieją cię wyczuć
-niektóre dzikie zwierzęta będą ci przeszkadzać
-można spotkać tam małpki z Ape Escape
-można operować np. działkiem przeciwlotniczym (widziałem na trailerze)

Reszty nie znam...
Więc jest to bardziej już gra typu Survival niż skradanka.
jeszcze chyba są zmienne warunki pogody... przynajmniej kiedyś tak apowiadali...

ale mnie ogólnie wali czy to skradanka będzie czy survival czy Pacman, najważniejszy jest scenariusz i dlatego w ch*j chce zagrać w MGS2 i uj mnie strzela że zagram dopiero w maju, a później trójeczka która podobno ma najleszy scenariusz...

a od Zella sie bujajcie bo to fajny ziomek jest a na śmingusa dyngusa mama mu planuje kupić prteze do nogi nierdzewną, więc będzie mógł biegać z kolegami i nie będzie nic skrzypiało jak go koledzy zleją... no ale i tak nie wiem poco ona kupuje jak oni i tak jak go wodą zleją to później go normalnie profesjonalnie zleją po pysku i mu noge odkręca i będą w bejzbol grali znowu ;(  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2830 dnia: Marca 15, 2005, 06:22:03 pm »
eee.. wiecie co ja dzisiaj w Empiku widziałem? NDS.... za 669 zeta.... czemu ja się zawsze ostatni dowiaduję o tym, że to do Polski już trafiło...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2831 dnia: Marca 15, 2005, 06:37:46 pm »
hihi bambus :P ale bambus z czekolada to dopiero bedziesz jak se to kupisz ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2832 dnia: Marca 15, 2005, 06:47:27 pm »
Cytuj
a od Zella sie bujajcie bo to fajny ziomek
co do tego to sie zgodze :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2833 dnia: Marca 15, 2005, 10:20:27 pm »
a ja nie bikaz łi law tropikanana

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2834 dnia: Marca 15, 2005, 10:27:25 pm »
a niech cie... widzę, że Sister Mayo źle podziałało na i tak skołatany muzk Serge'a.... a mówiłeś, że to Disco Polo...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2835 dnia: Marca 15, 2005, 10:31:07 pm »
bo to jest DP

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2836 dnia: Marca 15, 2005, 10:32:23 pm »
Nie..... jeżeli mam być szczery to to jest Salsa albo Rumba... a jest zajebiste i tak, bo to opening do najlepszego anime w tym układzie planetarnym

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2837 dnia: Marca 15, 2005, 10:32:41 pm »
hihihihi discopolowiec hihihihhihihi

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2838 dnia: Marca 16, 2005, 12:05:14 am »
Cytuj
Salsa albo Rumba
ja tam obstawiam ze czacza
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2839 dnia: Marca 16, 2005, 02:43:54 pm »
a ja ze disco polo