Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161382 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27620 dnia: Marca 05, 2008, 11:47:42 pm »
Pepe - 70 minuta. Dziekuje.
30 mln €? ;]

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27621 dnia: Marca 06, 2008, 11:28:21 am »
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2008, 11:29:02 am wysłana przez Goha »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27622 dnia: Marca 06, 2008, 03:22:28 pm »
Cytuj
30 mln €? ;]
Nawet mnie nie denerwuj :P

Z reszta - dobrze wiemy, ze to ja sie bede smial po 38 kolejce La Liga :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27623 dnia: Marca 06, 2008, 03:34:57 pm »
Szkoda ze Real odpadl... mialem nadzije ze wszystkie wloskie teamy odpadna w tej rundzie :]

Nic to -najwazniejsze ze Arsenal gra dalej -ach ten Fabregas :]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27624 dnia: Marca 06, 2008, 04:21:36 pm »
Dobrze, że Real odpadł, liczyłem że zostanie tylko jedna włoska drużyna, więc Liverpool musi wygrać.
Cytuj
30 mln €? ;]
Z reszta - dobrze wiemy, ze to ja sie bede smial po 38 kolejce La Liga :P
zobaczymy, o ile Calderon nie zwolni Schustera ;)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27625 dnia: Marca 06, 2008, 08:51:00 pm »
Cytuj
Szkoda ze Real odpadl
;*
Cytuj
zobaczymy, o ile Calderon nie zwolni Schustera Mrugnięcie
nie zwolni. Chociaz wczoraj Bern ladnie pizdnął z wystawieniem Baptisty w pierwszym składzie, o obydwu graczach z pary Gago-Diarra nie wspomne. Z lewym skrzydlem na obronie tez mogl zaryzykowac i walnac tam bardzo ofensywnego Marcelo. Z tym, ze wtedy jedna dobra akcja Manciniego i po ptokach. Ja w kazdym razie modlilem sie o taki sklad:
Iker

Torres, Pepe, Canna, Marcelo

Robinho, Guti, Gago, Drenthe

Raul, Higuain

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27626 dnia: Marca 06, 2008, 08:58:32 pm »
Er, przecież Gago to taka pizdec*ka ;) On był praktycznie 70% meczu niewidoczny, to lepiej już Maria grała choć i tak słabo. Najlepiej to tam grał chyba Drenthe.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27627 dnia: Marca 06, 2008, 09:21:10 pm »
BLOG TIEM!

[blog=zdrowie]
Pokpiłem sprawę. Nie będę wam podawał szczegółów, bo są dosyć krępujące. Powiem tylko, że zlekceważyłem tą swoją nieszczęsną chorobę, wierząc, że jest w na tyle wczesnym stadium, że nie muszę męczyć się z dietami i nie muszę regularnie odwiedzać lekarza. Odbiło się to na mnie przedwczoraj, kiedy stwierdzono u mnie nawrót Crohna - od tego czasu jestem na intensywnym leczeniu różnymi środkami przeciwzapalnymi (starzy ze 3 stówy na leki musieli wyłożyć w ciągu tych dwóch dni), jestem obolały, skrajnie wyczerpany i wymęczony ciągłymi mdłościami i bólem. Wczoraj nie jadłem praktycznie nic, dopiero dzisiaj zaczyna mi powoli wracać apetyt i w tej chwili odżywiam się zdrowymi, bogato resztkowymi sprawami, NutriDrinkami i wodą niegazowaną. Nikomu nie życzę tego, co mnie spotkało - o ile dzisiaj już dochodzę do siebie, to przedwczoraj żyłem w koszmarze. Cóż, zapłaciłem za swoje złe podejście i teraz już wiem, że aby żyć normalnie, będę musiał uważać co jem i brać odpowiednie leki.

Z drugiej jednak strony, możliwe, że dzięki temu nawrotowi będę przyjęty do kolejnego programu leczenia eksperymentalnymi środkami - tym razem już nie w Bydgoszczy, a u znajomego gastroenterologa w Sopocie. Będę pewnie musiał trochę nakłamać w ankiecie, żeby sobie polepszyć wynik, no ale czego się nie robi dla szansy kompletnego wyleczenia. Jak sobie człowiek pomyśli, że jeszcze ze 50 lat temu na Crohna się umierało, i to długą, bolesną i męczącą śmiercią, to pozostaje być tylko wdzięcznym za dobrodziejstwo nowoczesnej medycyny. No i za znajomości i zamożność moich starych wystarczającą do uniknięcia publicznej służby zdrowia.

PROTIP: Ludzie piszący posty w stylu "o rany, współczuję ci, mam nadzieję, że ci się polepszy" będą rozstrzelani z miejsca heh
[/blog]

[blog=uczelnia]
Jeszcze jeden egzamin i jestem na czysto. Elektronikę, czyli ten dla mnie ważniejszy, zdałem już tydzień temu (po prawdzie, to nie tyle zdałem, co baba się nad nami zlitowała i dała nam tróje do indeksów z dobroci serca). Organicznej mogę nawet nie zdać i sobie napisać to za tydzień, no ale będę próbował jeszcze w tym semestrze to zaliczyć - mimo wszystko, lepiej mieć to z głowy, niż dodawać sobie egzaminów do ostatniego semestru pierwszego stopnia studiów.

Dzięki cwaniactwu i trafnym decyzjom, udało mi się tak poustawiać plan zajęć, że piątek mam wolny, a dni oprócz wtorku i środy są luźne. Do tego to chyba pierwszy semestr wolny od jakichś zupełnie bezsensownych przedmiotów, jest kilka przyjemnych zajęć i studiowanie staje się prawie przyjemne. Sesja letnia zapowiada się dosyć przyjemnie, a więc mogę już bezpiecznie powiedzieć, że tą najgorszą część studiów mam za sobą.
[/blog]

[blog=fund raising]
Od jakiegoś czasu zajmuję się dorywczo płatnym przepisywaniem takiego jednego dokumentu dla znajomego mojej ciotki (pamiętnik jego dziadka, pisany na maszynie). Po mękach, dzisiaj udało mi się skończyć przepisywać dane mi, jak dotąd, 210 stron i jutro powinienem zainkasować za to w miarę sensowne pieniądze - 350 PLN piechotą nie chodzi. Przy dobrych wiatrach, w następnym tygodniu dzwonić do mnie będzie jeszcze matka jakiegoś chłopaka, która za nauczanie angielskiego raz w tygodniu, jest mi w stanie płacić 30 PLN. Wii coraz bliżej. Swoją drogą - czy posiadanie Wii ma jakikolwiek sens, bez telewizora HD? Nie jestem ostatnio w temacie...
[/blog]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27628 dnia: Marca 06, 2008, 09:31:15 pm »
O rany, współczuję Ci, mam nadzieję, że Ci się polepszy

Cytuj
Swoją drogą - czy posiadanie Wii ma jakikolwiek sens, bez telewizora HD?
Posiadanie Wii z TV HD jest bezesnsem, Wii wyświetla max 480p, nic więcej.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27629 dnia: Marca 06, 2008, 09:57:50 pm »
Tak jak mowi Musiol posiadanie Wii to swietna alternatywa dla tych co nie maja HDTV bo to tylko w przypadku ps3 i x360 jest tak ze bez HDTV to jestes raczej smutnym debilem jak masz te konsole :]
To tez jeden z powodow dzieki ktorym Wii sie tak sprzedaje. Nintendo juz przed premiera mowilo ze nie wydaja konsoli pod HDTV bo mija sie to z celem gdy tak malo osob jeszcze je posiada.



EDIT:::
aha -biedny Tant... trzymaj sie chlopie :*
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2008, 09:58:38 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27630 dnia: Marca 06, 2008, 11:04:14 pm »
Pokpiłem sprawę. Nie będę wam podawał szczegółów, bo są dosyć krępujące. Powiem tylko, że zlekceważyłem tą swoją nieszczęsną chorobę, wierząc, że jest w na tyle wczesnym stadium, że nie muszę męczyć się z dietami i nie muszę regularnie odwiedzać lekarza. Odbiło się to na mnie przedwczoraj, kiedy stwierdzono u mnie nawrót Crohna - od tego czasu jestem na intensywnym leczeniu różnymi środkami przeciwzapalnymi (starzy ze 3 stówy na leki musieli wyłożyć w ciągu tych dwóch dni), jestem obolały, skrajnie wyczerpany i wymęczony ciągłymi mdłościami i bólem. Wczoraj nie jadłem praktycznie nic, dopiero dzisiaj zaczyna mi powoli wracać apetyt i w tej chwili odżywiam się zdrowymi, bogato resztkowymi sprawami, NutriDrinkami i wodą niegazowaną. Nikomu nie życzę tego, co mnie spotkało - o ile dzisiaj już dochodzę do siebie, to przedwczoraj żyłem w koszmarze. Cóż, zapłaciłem za swoje złe podejście i teraz już wiem, że aby żyć normalnie, będę musiał uważać co jem i brać odpowiednie leki.
Hm...objawy zupełnie jak przy moich wrzodach. Z tym wyjątkiem, że ja praktycznie całe dni żyłem o 4-ech małych kromkach razowych z masłem i cieniutką polędwicą i skakała mi temperatura (rano miałem 35.2 a wieczorem 37.3). A wodę niegazowaną to do dzisiaj muszę pić ze względu na moją refluksję.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27631 dnia: Marca 06, 2008, 11:13:29 pm »
W sumie mój kolega też miał przykra zdrowotna sytuacje. Ćwiczył Breakdance i szło mu całkiem dobrze. Jeździł po róznych konkursach akrobatycznych i naprawde sprawiało mu to frajdę. Niestety przez ciągłe cwiczenia miał mało czasu. Chciał robic co lubiał i robił to co lubil. Pół roku temu zaczął miec problemy z kolanami. Cwiczył dalej, coraz intensywniej az w koncu ból nie dawał mu zyc. Poszedł do chirurga a ten powiedział mu że przez najblizsze 3 lata nie moze cwiczyc bo calkowicie znisczy sobie stawy kolanowe. Przeciazenia byly tak wielkie juz ze ma problemy z chodzeniem. Swiat mu sie lekko zawalil bo 3 letnia przerwa to koniec dla niego z tancem. Znalazl nowe rozrywki i teraz dba o siebie jak nigdy. Tylko dlaczego zawsze musi przyjsc to złe zebysmy zrozumieli...;/

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27632 dnia: Marca 06, 2008, 11:19:25 pm »
Znalazl nowe rozrywki i teraz dba o siebie jak nigdy. Tylko dlaczego zawsze musi przyjsc to złe zebysmy zrozumieli...;/
Bo ludzie nie dbają o siebie, zabiera im się za to dopiero, gdy ktoś zdiagnozuje jakiś problem zdrowotny. Znam to po sobie, na szczęście staram się dbać o siebie ;) Za dużo kontuzji miałem w swoim życiu.

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27633 dnia: Marca 06, 2008, 11:40:25 pm »
Sam mam dorywcza prace która mnie wykancza. Nie jestem umiesniony, szczerze mówiac to mam lekka niedowage a praca jest fizyczna. Musze dzwigac ciezkie worki ktore jak na moja posture sa za duze. Czuje juz ze bede mial potem problemy zdrowotne z kregoslupem ale musze zarabiac na swoje utrzymanie bo chce Ojca jak najbarziej odciazyc z kasa. Sam kupilem kompa sam oplacam neta i pokrywam 50% wyzywienia. trzeba sobie jakos radzic a z tym problemy sa 2:
1)Ciezko jest mlodymn znalesc prace w tym wieku.
2)Niektorzy mlodzi wola pastwic sie na swoich starszych
Ja staram sie choc troche ulzyc tacie :)
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2008, 11:40:58 pm wysłana przez Growlanser »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27634 dnia: Marca 07, 2008, 12:19:58 am »
Cytuj
Czuje juz ze bede mial potem problemy zdrowotne z kregoslupem ale musze zarabiac na swoje utrzymanie bo chce Ojca jak najbarziej odciazyc z kasa.
Przewiduję przepukliny dysków lędźwiowych. Mam to samo, ale u mnie się to wzięło raczej z nadwagi dzięki 5-letniemu odczulaniu szczepionkami na bazie sterydów. Cholernie denerwująca rzecz, szczególnie, że czasem słabnie mi przez to prawe kolano i nie mogę wogóle nic ciężkiego nosić. Nawet plecaka do szkoły (dlatego mam indywidualne nauczanie).

Fak...nagrałem się w S.T.A.L.K.E.R.'a z modem Oblivion Lost i teraz będę się bał zasnąć, szczególnie jak będzie padał deszcz...Za to cholernie mnie teraz ciągnie na wycieczkę do Czarnobyla.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27635 dnia: Marca 07, 2008, 03:15:09 am »
Cytuj
2)Niektorzy mlodzi wola pastwic sie na swoich starszych
joł ;f

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27636 dnia: Marca 07, 2008, 03:48:36 pm »
[blog mode on]
kupiłem dzis sobie shinai na treningi... 120 złotych poszło sie kochać. ale to był dobry wydatek. do końca miesiąca będe tyle że zebrał w akademiku o jedzenie....
[blog mode off]
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27637 dnia: Marca 07, 2008, 04:06:53 pm »
[blog mode on]
kupiłem dzis sobie shinai na treningi... 120 złotych poszło sie kochać. ale to był dobry wydatek. do końca miesiąca będe tyle że zebrał w akademiku o jedzenie....
[blog mode off]
A ja kupiłem wczoraj PSO-1 i tłumik do AK-74 u Barkeep'a. Wszyscy wiedzą o co chodzi, nie ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27638 dnia: Marca 07, 2008, 04:24:29 pm »
Ja gralem caly czas z PMm :)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27639 dnia: Marca 07, 2008, 04:46:42 pm »
Bucu, a na kiego tobie tłumik... do kałacha...?

przykro mi, ze shinai nie posiada innej nazwy, ale cóż, jak to sam nie raz powtarzałes - google nie boli (czy jakos tak) oprócz tego, ze juz kilka razy wspominalem, ze chodze na trenigi kendo, wiec...

ja jakoś nikomu nie robie wrzut z tytułu dysput na temat lig i meczy jakichkolwiek, chociaż temat piłki nożnej mi zwisa i powiewa. a jak wiekszosc wie do sportu jest osobny topic. i nie wrzucam nikomu, ze nie wiem o co chodzi i tyle

wiec jak chcesz sie czepiac gówniarzu, to sie czepiaj wszystkich i po równo :P
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2008, 04:48:24 pm wysłana przez Smogu »
Kame Hame Ha