Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162197 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27260 dnia: Lutego 10, 2008, 10:25:36 pm »
nie ma o czym pisać? jakby przylazł Szef internetu to byłby ruch jak dawniej
Nieźle go wcięło swoją drogą, zawsze wpadał na wigilię or somfin...
wiesz, albo studiuje, albo gdzieś w kancelarii/gdzieś tam pracuje ;) ma życie poza SZ xD
Jedyny z tego forum, którego dżapońskie gry nie uczyniły nołlajfem xD
jestem jeszcze ja ;) myślisz, że dlaczego nie pisałem artykułów i newsów? ;) poświęcałem się prawdziwemu życiu :P (wiesz, dziewczyna, szkoła, takie sprawy :P)
A wiesz musiol ze nie ładnie jest kłamac :F
dobrze, że nie jestem Tobą i moja dziewczyna jest prawdziwa, nie wirtualna ;)

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27261 dnia: Lutego 10, 2008, 10:44:54 pm »
Cytuj
Szkoda tylko, że analogicznie nie ma więcej postów ;f
Postfucking is, erm....wrong;p
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27262 dnia: Lutego 10, 2008, 11:09:17 pm »
nie ma o czym pisać? jakby przylazł Szef internetu to byłby ruch jak dawniej
Nieźle go wcięło swoją drogą, zawsze wpadał na wigilię or somfin...
wiesz, albo studiuje, albo gdzieś w kancelarii/gdzieś tam pracuje ;) ma życie poza SZ xD
Jedyny z tego forum, którego dżapońskie gry nie uczyniły nołlajfem xD
jestem jeszcze ja ;) myślisz, że dlaczego nie pisałem artykułów i newsów? ;) poświęcałem się prawdziwemu życiu :P (wiesz, dziewczyna, szkoła, takie sprawy :P)
A wiesz musiol ze nie ładnie jest kłamac :F
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27263 dnia: Lutego 11, 2008, 01:04:10 am »
Cześć chłopaki i dziewczyny.
Przepraszam, że nic nie pisałem,ale moje życie nabrało dość szybkiego tempa i niespecjalnie miałem czas na pisywanie na kompie i zabawy, bo to chyba w gruncie rzeczy są zabawy. Oprócz tego,spotkałem wspaniałą dziewczynę, z którą chciałbym spędzić resztę życia. Nie jest jeszcze zdecydowana, ja chyba sam też trochę na wylot to piszę... W każdym razie sprawia, że we mnie budzi się życie, dar jaki ma naprawdę niewiele osób,  i jestem przy niej szczęśliwy. No, tyle żeby nie zapeszać, chociaż jak już weźmiemy ślub (cywilny, precz mi z religijnymi abrakadabrami) to wpadnę i was zaproszę (wicie, prezentów nigdy za wiele). Rozpisałem się, jak zwykle,ale co tam. Jestem szczęśliwy i nie ma się czego wstydzić. A oprócz tego studia, w wolnym czasie trochę porysuje i popiszę (wróciłem do portretów i poezji :F ). Zainteresowania całkowicie mi wyblakły i ani w nic nie gram, ani nie oglądam anime, ani japońskich filmów. W ogóle, odciąłem się od Japonii i całej tej tematyki, stąd też chyba nie ma dla mnie tutaj miejsca.
Polityką także się nie przejmuje. Nikogo nie przekabacam (poza moją żabą :F ) do poglądów libertariańskich/wolnorynkowych itp. UPR w tym kraju i tak nie wygra, więc szkoda moich nerwów na jakiekolwiek agitacje i manifestacje. Życie ucieka.
Choć fizycznie i wirtualnie byłem nieobecny, to wiedzcie, że nie zapomniałem o was i cały czas o was myślałem w przerwach. O najmądrzejszej Tantalinie o boskich warkoczykach, najtwardszogłowym Dowgirdzie, najmęższym Musioliku, najwaleczniejszym Solu, najjapońskiejszym Żypsim i wszystkich was innych,moje drogie misiaki,z którymi tyle czasu tu spędziłem i szkoda,że ani sekundy w tzw. "realu".
To chyba tyle. Odpaliłem stare gg, odezwało się kilka osób, do kilku sam napisałem (czujcie się wyróżnieni) z tego i z paru innych stron, na których się udzielałem. Miło widzieć, że ludzie jeszcze pamiętają. Ja jestem cholernie sentymentalny-melancholijny-nostalgiczny-romantyczny-etc. i z żalem rozstaje się z ludźmi z którymi jakoś się tam zżyłem. Z wami się zżyłem i naprawdę, miło mi było spędzić te kilkanaście miesięcy - z dużymi przerwami - na pokładzie HMS Squarezone. Wiele razy serce miałem złamane, bo najpiękniejsze kobiety Internetu upatrzyły tu sobie siedzibę, ale po co o tym piszę :F


No nic. Tyle ode mnie.

Coś jeszcze chciałem napisać, ale nie wiem czy zdołam przelać te myśli na ekran monitora. Moja przygoda z tym forum zaczęła się od qiaxa, którego poznałem na początku 2003 roku i zostaliśmy dobrymi kumplami internetowymi. Kontakt nam się urwał jakiś rok temu i chyba już nie wróci. Jesli ganz to czytasz (a pewnie jeszcze wpadasz czasem, niezalogowany i lurkujesz) to napisz na maila, znasz adres, odbieram raz na jakiś czas. Potem zacząłem wpadać częściej, bo zobaczyłem, że siedzą tutaj fajni ludzie, chociaż niespecjalnie miałem o czym z wami pisać. Ja wtedy przeżywałem okres fascynacji kulturą japońską pod każdą postacią, także w formie gier. Ściągałem jakieś dziwaczne tytuły, typu "lovers", "tokimemo" "sentimental grafitii" i grałem na emulatorach itp, z programami tłumaczącymi itp. Na półce stoi jeszcze mnóstwo książek o Japonii, ale niedługo opchnę je na allegro, bo mnie to nie rajcuje ani trochę. Nie wiem, teraz poza nauką i odprężaniem się i byciem z moją drugą połówką nic nie robię, nie śledzę wydarzeń, prawie nic nie czytam, w odtwarzaczu mp3 mam stare kawałki, przesłuchane tysiąckrotnie. Czasami na nic czasu nie znajduję i nie wiem, czy to ma być to życie do którego kiedyś tak pragnąłem dojrzeć. W każdym razie, czas leci nieubłaganie, niecały miesiąć temu stuknął kolejny jubileusz...
Chociaż czasami chciałbym jeszcze wrócić do czasów podstawówki czy gimnazjum... Choć kiedyś żałowałem niektórych popełnionych czynów.. to teraz wiem, że dzięki tym pomyłkom wyrosłem na kogoś kim jestem i w końcu mam to, o czym marzyłem.. Mam jedynie nadzieję, że to nie pierdolnie.
Tego wam wszystkim życzę... Wy też piszcie na tego maila jak chcecie pogadać z Szefem. Na forum chyba raczej już nie zajrzę..
To były piękne dni! Hej!
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2008, 01:21:43 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27264 dnia: Lutego 11, 2008, 01:22:43 am »
Cytuj
Na forum chyba raczej już nie zajrzę..


Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27265 dnia: Lutego 11, 2008, 01:24:26 am »
Tant, jakoś tak zniewieściałeś :)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27266 dnia: Lutego 11, 2008, 01:26:38 am »
To pewnie ze smutku heh...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27267 dnia: Lutego 11, 2008, 01:30:08 am »
Dobra, to jak już zrobisz sobie operacje zmiany płci to ślij fotki z bieliźnie (albo bez  :-[ ) na maila mojego.To samo się tyczy reszty pięknych dziewcząt i kobiet z tego forum. Fotki panów niekoniecznie mile widziane :)

Okej, odmeldowuje się. Idę spać, jutro z rana jadę do mej najdroższej (nie, nie jestem pantoflem :F )

Papa wszystkim :* Raz jeszcze, fajnie było misiaczki :)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27268 dnia: Lutego 11, 2008, 01:31:49 am »
Mi też Japaland raczej wisi mocno, ale jakoś tu jeszcze wchodzę i trolluję od czasu do czasu.

Cytuj
Na forum chyba raczej już nie zajrzę..
Y U DO THIS ?!
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27269 dnia: Lutego 11, 2008, 01:33:59 am »
Cytuj
Na forum chyba raczej już nie zajrzę..
Y U DO THIS ?!
[/quote]
TONIGHT WE DINE IN HELL ;)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27270 dnia: Lutego 11, 2008, 01:39:34 am »

MANLY TEARS ;_;
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27271 dnia: Lutego 11, 2008, 01:41:19 am »
hmph i sie zbyl...

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27272 dnia: Lutego 11, 2008, 09:12:05 am »
Jedni przychodzą, drudzy odchodzą, życie po prostu :)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27273 dnia: Lutego 11, 2008, 10:12:01 am »
No to super...mamy drugiego straconego heh T^T.

No a co ja tu chciałam...a właśnie czemu ni ma opcji,że można było ava z kompa bezpośrednio wstawić buuuu,nie kce mi się za każdym razem linka robić.....

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27274 dnia: Lutego 11, 2008, 01:53:28 pm »
wylaczylem zapobiegliwie zanim by mi ash sam odchudzil forum ;x

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27275 dnia: Lutego 11, 2008, 04:02:21 pm »
Oh Noes! Chieffu, zapewne sie spoznilem, ale i tak cyu. Zebysmy dozyli czasow, kiedy na drzewach zamiast lisci...;)

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27276 dnia: Lutego 11, 2008, 06:18:33 pm »
Ok informuje tylko, ze chwilo cierpie na brak netu. Jak wybiore nowego providera to sie pojawie. Milego dnia wszystkim - emiel_

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27277 dnia: Lutego 11, 2008, 06:25:26 pm »
Cytuj
Coś jeszcze chciałem napisać, ale nie wiem czy zdołam przelać te myśli na ekran monitora. Moja przygoda z tym forum zaczęła się od qiaxa, którego poznałem na początku 2003 roku i zostaliśmy dobrymi kumplami internetowymi. Kontakt nam się urwał jakiś rok temu i chyba już nie wróci. Jesli ganz to czytasz (a pewnie jeszcze wpadasz czasem, niezalogowany i lurkujesz) to napisz na maila, znasz adres, odbieram raz na jakiś czas. Potem zacząłem wpadać częściej, bo zobaczyłem, że siedzą tutaj fajni ludzie, chociaż niespecjalnie miałem o czym z wami pisać. Ja wtedy przeżywałem okres fascynacji kulturą japońską pod każdą postacią, także w formie gier. Ściągałem jakieś dziwaczne tytuły, typu "lovers", "tokimemo" "sentimental grafitii" i grałem na emulatorach itp, z programami tłumaczącymi itp. Na półce stoi jeszcze mnóstwo książek o Japonii, ale niedługo opchnę je na allegro, bo mnie to nie rajcuje ani trochę. Nie wiem, teraz poza nauką i odprężaniem się i byciem z moją drugą połówką nic nie robię, nie śledzę wydarzeń, prawie nic nie czytam, w odtwarzaczu mp3 mam stare kawałki, przesłuchane tysiąckrotnie. Czasami na nic czasu nie znajduję i nie wiem, czy to ma być to życie do którego kiedyś tak pragnąłem dojrzeć. W każdym razie, czas leci nieubłaganie, niecały miesiąć temu stuknął kolejny jubileusz...
Chociaż czasami chciałbym jeszcze wrócić do czasów podstawówki czy gimnazjum... Choć kiedyś żałowałem niektórych popełnionych czynów.. to teraz wiem, że dzięki tym pomyłkom wyrosłem na kogoś kim jestem i w końcu mam to, o czym marzyłem.. Mam jedynie nadzieję, że to nie pierdolnie.
Tego wam wszystkim życzę... Wy też piszcie na tego maila jak chcecie pogadać z Szefem. Na forum chyba raczej już nie zajrzę..
To były piękne dni! Hej!
Łał :] No to wreszcie masz normalne życie stary :] Pozdro stary i dobrze że wylajtowales sie troche od polityki i innych rzeczy -skup się na tym co najważniejsze w życiu :] have fun :]

Cytuj
Mi też Japaland raczej wisi mocno, ale jakoś tu jeszcze wchodzę i trolluję od czasu do czasu.
No ja wlasnie nie wiem o co za bardzo Chieffowi chodzilo... sa tu wogole jacys ludzie interesujący się japonią? W sumie to chyba Tant... ale tak poza tym? Bez przesady to miejsce raczej nie jest "japońskie".
Jest w koncu little (czy jak kto woli Tulak) jest Kristofer i Teeno ale oni i tak sie nie udzielaja :] No i ja. Trochę to było bezsensowne stwierdzenie Chieffa ale whatever.
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2008, 06:27:33 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27278 dnia: Lutego 11, 2008, 07:04:29 pm »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27279 dnia: Lutego 12, 2008, 10:47:14 am »
Heh napiszę tutaj bo widzę,że do topica fanart raczej nie wiele osób zajrzało.Poszukuje pomysły na fanarta walentynkowego,jeśli ktoś ma takowy to niech napiszę mi na priw,gg lub w topie fanart(byle nie tu bo nie będę przeszukiwać TO).