Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162400 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21740 dnia: Lutego 03, 2007, 07:58:53 pm »
Cytuj
Czyli rozumując logicznie wykorzystujesz 5um jako wymówkę żeby nie zasiadać do nauki, a jeśli zawalisz egzamin, kolokwium, sesję czy bóg wie co ty tam masz, to przebywanie na 4um potraktujesz jako sposób usprawiedliwienia się przed samym sobą...... ;]
A kto tak nie robi? ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21741 dnia: Lutego 03, 2007, 08:08:23 pm »
Cytuj
Czyli rozumując logicznie wykorzystujesz 5um jako wymówkę żeby nie zasiadać do nauki, a jeśli zawalisz egzamin, kolokwium, sesję czy bóg wie co ty tam masz, to przebywanie na 4um potraktujesz jako sposób usprawiedliwienia się przed samym sobą...... ;]

Nay, to nie jest wymówka. Ja to z premedytacją robię, będąc pewnym swoich zdolności poznawczych. Uczę się i tak właściwie tylko późną nocą, a wtedy na forum nie ma wielu osób heh.. swoją drogą, co to jest 5um?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21742 dnia: Lutego 03, 2007, 08:23:40 pm »
Cytuj
co to jest 5um?
błąd wynikający z pisania po ciemku na czarnej klawiaturze ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21743 dnia: Lutego 03, 2007, 08:28:48 pm »
z bialymi literkami ;]

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21744 dnia: Lutego 03, 2007, 09:31:41 pm »
i co z tego, że są białe? poza tym są również małe i niewidoczne.... już w sumie nie wspominając nawet o fakcie że w gruncie rzeczy raczej nie patrzę na klawiaturę kiedy piszę ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21745 dnia: Lutego 03, 2007, 09:32:50 pm »
wiec, ze tak powiem łoc de difrens?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21746 dnia: Lutego 03, 2007, 09:47:20 pm »
difrens jest zasadniczy, bo ak przynajmniej mam wymówkę dla głupich błędów i literówek ;] ....
Damn, dlaczego Siergiej jest prawie tak bardzo sceptycznie nastawiony do wszystkiego jak ja?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21747 dnia: Lutego 03, 2007, 09:54:26 pm »
Cytuj
Damn, dlaczego Siergiej jest prawie tak bardzo sceptycznie nastawiony do wszystkiego jak ja?
Bo jest Polakiem?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21748 dnia: Lutego 03, 2007, 09:58:44 pm »
Cytuj
Bo jest Polakiem?
rozsądne wytłumaczenie w sumie. Ale na tej samej zasadzie można wytłumaczyć dlaczego nasz rząd jest do dupy a autostrad nie ma. no bo w końcu gdybyśmy mieli normalny rząd i autostrady jak w niemczech, to nie mielibyśmy na co narzekać, a to wbrew naszej naturze ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21749 dnia: Lutego 03, 2007, 10:04:44 pm »
Cytuj
Bo jest Polakiem?
rozsądne wytłumaczenie w sumie. Ale na tej samej zasadzie można wytłumaczyć dlaczego nasz rząd jest do dupy a autostrad nie ma. no bo w końcu gdybyśmy mieli normalny rząd i autostrady jak w niemczech, to nie mielibyśmy na co narzekać, a to wbrew naszej naturze ;]
No to widać że nasz rząd stara się po prostu byśmy nie zatracili swojej rdzennej "Polskości" ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21750 dnia: Lutego 03, 2007, 10:05:25 pm »
ja nie jestem sceptyczny. Ja jestem szczery.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21751 dnia: Lutego 03, 2007, 10:08:35 pm »
Cytuj
ja nie jestem sceptyczny. Ja jestem szczery.

jedno nie wyklcza drugiego ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21752 dnia: Lutego 03, 2007, 10:11:36 pm »
No, zebrałem się i piszę walkę na jutro. Musi być dobra, moim przeciwnikiem jest nie byle kto...

A wieczór spędzę razem z panami Boyd'em i Morrisonem, czyli autorami mojej książki do chemii organicznej, biblii każdego, kto jest na wydziale chemicznym PG. Super kniga, tylko szkoda, że taka długa i muszę przeczytać (i zrozumieć) jej dosyć słuszną część do poniedziałku. Inaczej game over, hasta la vista i w ogóle nie elo...

No ale ja jestem super gość, to nie mogę tego nie zdać. A jak zdam zbója z organicznej (i egzamin za tydzień), no to właściwie mam sesje z głowy, zostanie tylko mniej trudna część, czyli chemia środowiskowa (80 stron notatek, pamięciówka), matematyka (upierdliwe, ale do zdania) i ekonomia (jakiś śmiech na sali, podobno zdać można na lajcie). Czyli gites jestem dobrej myśli.

Dobra, koniec gadania o uczelni, bo to smutne i nikogo nie obchodzi. Dziwne spostrzeżenia ostatnich dni:

1) Obok mojego telewizora dalej stoi choinka. Plastikowa co prawda, no ale chyba najwyższa pora, żeby ją rozebrać.... a może poczekam do następnej zimy?

2) Mój ojciec jakiś wybitny komputerowiec nie jest (w zasadzie umie tylko AutoCAD'a obsługiwać i ewentualnie worda i excela), ale ludzie, z jakimi on pracuje mnie rozwalają. To co wczoraj mi ojciec pokazał mnie zabiło poprostu. Jakiś architekt miał mu wysłać skan jakiegoś dokumentu - mapy siakiejś, chyba formatu A1 albo A2. Ojcu potrzebna była nieduża wersja, co by mógł ją jako obrazek w autocadzie dać, czy coś... gość przysłał na maila TIF, mający, bagatela, 235 MB. Jeden obrazek.... 10738x7562 px w kodowaniu 24 bitowym (pomimo tego, że mapa była czarno-biała), w IrfanView otwierał mi się dobre 5 minut. Dużo widziałem w życiu, ale naprawdę, chciałbym uścisnąć dłoń człowieka, który stworzył ten plik...

3) Dialog z Lemaxem wczoraj:
Lemax: Wiesz kto w gdańsku wystąpić ma w kwadratowej (taka imprezownia regionalna)
Ja: No Acid Drinkers chyba...
Lemax: No.. wybrałbym się, bo ich supportować ma Sand Storm - tam śpiewa wokalista ze Slipknota
Ja: A to czasem nie był Stone Sour gdzie wokalista ze Slipknota był?
Lemax: ... ... "kurczaczek"....

Cytuj
rozsądne wytłumaczenie w sumie. Ale na tej samej zasadzie można wytłumaczyć dlaczego nasz rząd jest do dupy a autostrad nie ma.

Na tej zasadzie można wyjaśnić wszystko co się dzieje w tym kraju.
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2007, 10:12:37 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21753 dnia: Lutego 03, 2007, 10:25:16 pm »
Cytuj
A wieczór spędzę razem z panami Boyd'em i Morrisonem

grrr..so hot! :D

Cytuj
czyli autorami mojej książki do chemii organicznej,

więc tak się załatwia sprawy na PG?


Cytuj
1) Obok mojego telewizora dalej stoi choinka. Plastikowa co prawda, no ale chyba najwyższa pora, żeby ją rozebrać.... a może poczekam do następnej zimy?

choinki rozbiera się do 2 lutego, grzeszniku






Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21754 dnia: Lutego 03, 2007, 10:27:26 pm »
Cytuj
2) Mój ojciec jakiś wybitny komputerowiec nie jest (w zasadzie umie tylko AutoCAD'a obsługiwać i ewentualnie worda i excela), ale ludzie, z jakimi on pracuje mnie rozwalają. To co wczoraj mi ojciec pokazał mnie zabiło poprostu. Jakiś architekt miał mu wysłać skan jakiegoś dokumentu - mapy siakiejś, chyba formatu A1 albo A2. Ojcu potrzebna była nieduża wersja, co by mógł ją jako obrazek w autocadzie dać, czy coś... gość przysłał na maila TIF, mający, bagatela, 235 MB. Jeden obrazek.... 10738x7562 px w kodowaniu 24 bitowym (pomimo tego, że mapa była czarno-biała), w IrfanView otwierał mi się dobre 5 minut. Dużo widziałem w życiu, ale naprawdę, chciałbym uścisnąć dłoń człowieka, który stworzył ten plik...
czym gosc to skanowal?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21755 dnia: Lutego 03, 2007, 10:30:07 pm »
Cytuj
Cytuj
A wieczór spędzę razem z panami Boyd'em i Morrisonem

grrr..so hot! :D

Cytuj
czyli autorami mojej książki do chemii organicznej,

więc tak się załatwia sprawy na PG?

Chciałem ci odpowiedzieć, że wydaje mi się, że obaj dawno nie żyją... ale stwierdziłem, że to by w twoich czujnych na wszelkie perwersje oczach niewiele zmieniło heh.. wpadnij, właśnie mieliśmy urządzać konkurs karaoke heh..

Cytuj
czym gosc to skanowal?

pojęcia nie mam, ale to musiało być coś kosmicznej technologii heh...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21756 dnia: Lutego 03, 2007, 10:32:23 pm »
ej ale to nie jest normalna rzecz? Ten gosciu poprostu nie umial chyba obslugiwac skanera. Bo u mojej dziewczyny tak samo jest, skanowala ona kiedys 5 stron notatek i wyszlo jej to 600 mb ;/
Dopiero jej brat przyszedl i w opcach zmienil zeby skaner nie robil takich dupnych lipnych akcji.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21757 dnia: Lutego 03, 2007, 10:32:50 pm »
Cytuj
wpadnij, właśnie mieliśmy urządzać konkurs karaoke heh..
tez moge? ;] po dzisiejszekj sesji SingStarowo - D'n'D-owej mam ochote tylko i wylacznie spiewac. Nie ma to jak familijno-kumplowa impreza ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21758 dnia: Lutego 03, 2007, 10:36:13 pm »
Ja stwierdziłem, że się wykosztuję i nabędę oba zestawy majkrofołnowe - 2 sztuki mic'ów do Singstara + mic do KR, może z czasem drugi... Singstar ma Pass the Mic, poza tym KR go zjada na całej linii, ale cholera, ciągle się waham.. porównam oba sprzęty, potem najwyżej ten gorszy sprzedam znowu na allegro heh...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21759 dnia: Lutego 03, 2007, 10:42:00 pm »
No Pass the Mic to konkretnie zajebista sprawa. Ale w sensie jako caly tryb, a nie jako pojedyncze zaspiewanie w PtM