Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163909 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20720 dnia: Grudnia 31, 2006, 12:32:39 am »
groszek i kukurydza chyba razem nie pasują. Przynajmniej słyszałam ,że daje się albo to , albo to. Zresztą-na razie i tak jarzynówka będzie milej widziana niż to.

Właśnie-mam power gg i zaczęły mi wyskakiwać powiadomienia o opisach paru numerów, których nie znam/nie mam na liście. Co to za cholerstwo? Czy to znaczy,że oni mnie mają na liście?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20721 dnia: Grudnia 31, 2006, 12:34:42 am »
To PGG jeszcze aktualizują? Mi się tam podobał ten Auto-Status, co nawet jak mnie nie było status się zmieniał. Wtedy wklejałem jakieś sprośne wierszyki i doprowadzałem ludzi do szału.

Cytuj
Czy to znaczy,że oni mnie mają na liście?
Może ci zablokowani? Chociaż pewnie to pgg jest niekompatybilne i wiariuje.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2006, 12:35:26 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20722 dnia: Grudnia 31, 2006, 12:36:48 am »
a nie! Ja nie mam power gg przecież tylko strong gg :/

A zablokowani to nie są-sprawdziłam.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20723 dnia: Grudnia 31, 2006, 12:39:38 am »
Uczę się właśnie photoshopa, jak na razie zostało mi wiele do poznania i na razie lamie ale może coś kiedyś fajnego uda mi się zrobić. Robie teraz sobie sygnaturkę jedną ale nie wiem kiedy to skończę bo co chwila wpada mi jakiś pomysł do głowy co by w niej zrobić ale raczej średnio umiem te pomysły na razie realizować. No nic popróbuje się i poeksperymentuje troszkę. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20724 dnia: Grudnia 31, 2006, 12:41:18 am »
ciekawe ile można dostać za nielegalnego photoshopa w razie "kontroli" :/ Bo ojciec nie pozwala mi instalować po tej aferze ;(

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20725 dnia: Grudnia 31, 2006, 12:44:47 am »
http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20061229/KOSZALIN/61229003

Też mnie szlag trafia.. i chyba niedługo się przesiadam na linuxa.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/43080e83ef84afeb.html
Za darmowe też się nam dostanie :lol:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2006, 12:46:02 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20726 dnia: Grudnia 31, 2006, 12:47:52 am »
podobno przeszukują też mieszkania za płytami :/ Np. z filmami. Ciekawe tylko jak tropią. czy atakują losowe mieszkania czy mają kontakty ze sprzedawcami kompów [kto bierze bez windowsa, czy przez neta sprawdzają jakoś legalność windowsa.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20727 dnia: Grudnia 31, 2006, 12:51:43 am »
Prawdopodobnie występują do providerów o udostępnienie listy największych ściągaczy(w raz z danymi kto i co ściągnął), dlatego też od kilku tygodni praktycznie nic nie ściągam. Wtedy mają wszystko na papierze i normalnie wchodzą do mieszkania.

Losowych mieszkań raczej atakować nie będą, bo prokurator nie może tak sobie wydawać nakazów. Przynajmniej w 'demokratycznym państwie prawa' [moje ulubione hasło ;) ]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20728 dnia: Grudnia 31, 2006, 12:52:47 am »
To teraz jest na pomorzu? u mnie w bloku obok byli ;] ale nic nie skonfiskowali, u mnie brali 4x wartość rynkowa programu xD Photoshop kosztuje ok 2000 zł ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20729 dnia: Grudnia 31, 2006, 12:54:34 am »
Panie daj pan spokój.
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=stalowa+wola+zpav&btnG=Szukaj+w+Google&lr=

A najbardziej mnie wkurza, że od czasu gdy przestałem praktycznie używać p2p transfery mi tak podskoczyły, że w dzień mam nawet po 200-300kb/s ! Dzięki ci, losie, jesteś pieprzonym sukinsynem.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20730 dnia: Grudnia 31, 2006, 12:57:31 am »
U mnie sprawdzali bo wpadły 2 sklepy Avansu, sprzedawali Windowsy pirackie....i mieli liste ok 400 klientow tych sklepów, nakaz prokuratora imienny i chodzili i sprawdzali. Od znajomego policjanta dowiedziałem się, że nie mają na razie zamiaru brać danych od providerów. Wpierw sprawdzają sklepy, albo jak dostaną cynk, że ktoś handluje płytami.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20731 dnia: Grudnia 31, 2006, 01:01:36 am »
Cytuj
u mnie brali 4x wartość rynkowa programu xD Photoshop kosztuje ok 2000 zł ;]

o koorva... Delphi 7.0 Studio Ent, które mam kosztuje blisko 3000$ na rynku... za tą jedną płytke by mnie z torbami puścili...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20732 dnia: Grudnia 31, 2006, 01:02:55 am »
Ale różnie to może wyglądać w każdym województwie. Tylko ta ogólna mobilizacja mnie trochę przeraża. Do jasnej cholery, na komendach to może mają oryginały, co? Co za hipokryzja.

Ja bym się teraz nie przechwalał co mam na dysku Tant, bo jeszcze jakiś prokurator tutaj przypadkiem zajrzy i będzie miał 'łatwy szmalec' ;)

Dlaczego tak się hamujecie z przeklinaniem? Przecież w takiej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak gromko, wszyscy razem krzyknąć:
"kurczaczek"!
Solidarni w piraceniu ;)


Cytuj
Akurat siedziałem przy komputerze. Policjanci kazali się od niego odsunąć. Wyłączyli, zapakowali w czarną folię, zabrali mi też jedną płytę DVD. Wczoraj byłem przesłuchiwany. Pytali między innymi, jak długo jestem w stowarzyszeniu, skąd się w nim wziąłem, skąd mam program DC+ - opowiada Łukasz korzystający z sieci ''InterBlocku''.
Ahahaha, no co za debile z tych policjantów :F Może za DC++ będą teraz wyroki, jak za nielegalne posiadanie broni? :lol:

« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2006, 01:10:04 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20733 dnia: Grudnia 31, 2006, 01:08:59 am »
U mnie jest spokój i niech spierd*lają ;] zawsze można zwrócić się o pomoc do Partii Piratów;] w mieście obok mają swój oddział regionalny czy jak sie to zwie ;] udzielają darmowej pomocy prawnej :P
Ale jak CięSzefie odwiedzą, to pewno ich wypunktujesz:P ;)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20734 dnia: Grudnia 31, 2006, 01:11:25 am »
A czy walka nie powinna być skierowana w stronę prawdziwych piratów? No bo co my jesteśmy, szczury lądowe zaledwie. Nie czerpiemy zysku ze sprzedaży zdobytego software'u, nie rozprowadzamy go dalej, a nawet jeśli to w dosyć ścisłym gronie. Gdyby np. zamnkęli DonkeyServer albo Osłoskop.... to rozumiem... ale nagonka na konsumentów? To jak leczenie wysypki drapaniem się...  Swoją drogą, czy Win98 nie powinien już podchodzić pod jakiś abadonware? A jeśli nie, to ile on na rynku stać dzisiaj może?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20735 dnia: Grudnia 31, 2006, 01:13:32 am »
Musiol, po sprawie Romana Kluski, nie wierze, że w Polsce funkcjonuje coś takiego jak prawo. Gdyby teraz do mnie zapukali, to mógłbym najwyżej udawać piskliwy głos dziecka "Rodziców nie ma w domu, proszę przyjść później"- to jedyne co w takiej sytuacji można zrobić. A wtedy śrubokręt, wykręcamy dysk, wyskakujemy przez okno z płytami (dobrze, że mieszkam na parterze) i zaszywamy się w puszczy, gdzie czekamy aż sprawa ucichnie, odżywiając się smazonymi w ogniu wężami niczym Big Boss.

Tant, tu nie chodzi o zwalczanie piractwa, tylko o sianie popłochu i robienie medialnego szumu. Piractwa nigdy nie uda się zwalczyć, jedyne co to można z nim podjąć nieskuteczną walkę, gdzie wyłapie się tylko płotki. A nasza policja - która pyta "SKĄD MASZ NIELEGALNY I ZŁY PROGRAM DC!!!???" jak sam widzisz, jest cholernie kompetentna jeśli chodzi o sprawy piractwa :LOL:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2006, 01:22:58 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20736 dnia: Grudnia 31, 2006, 01:19:16 am »
Tyle co windowsa mam oryginała ;] jedynie co to MP3 :P i ok 200 gier na konsole XD ofkors oryginały ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2006, 01:23:27 am wysłana przez Musiol »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20737 dnia: Grudnia 31, 2006, 01:22:28 am »
No ja na waszym miejscu bym się teraz nie przechwalał. Kurde, poprzedniego posta też zedytuje, jeszcze tutaj jakiś nieżyczliwy na mnie doniesie.

Jaki linux waszym zdaniem najlepszy? Bo biore Ubuntu :F

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20738 dnia: Grudnia 31, 2006, 01:30:28 am »
Eh kurde kocham to co teraz się dzieje z moim komputerem, znowu się zwiesił i cała sygnaturka poszła się jebać. Najgorsze że w Biosie sprawdziłem odrazu temperaturę a tam 51 stopni więc... WTF !!!!!!!11122trzy
"kurczaczek" mam tego dość dobrze że akurat nic nie nagrywałem (niedługo to słowo przejdzie do podziemia ;)).

Wy sobie nie żartujcie z linuxem bo ja na serio myślę jakiego zainstalować. ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20739 dnia: Grudnia 31, 2006, 01:32:27 am »
Niestety, nie żartuję. Jutro rano wstaje i linuxa wrzucam, bo teraz mi się nie chcę.